Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. Tak to właśnie wygląda. Dlatego sprawa domku dla Borysa jest tak ważna i bardzo pilna. A tu niestety nic :shake:
  2. Sunia śliczna. Na zdjęciu wygląda na większą niż wynika z opisu. Tylko gdzie szukać tych domków:razz:
  3. [quote name='ania_k']Żałuję, że nie trafiła do nas, ale cieszę się jej szczęściem :multi:[/quote] Witaj Aniu, a Altarek Wam się nie podoba. Toż to sama słodycz :lol:
  4. Alterku, ale masz pecha :-(
  5. A Boryska nadal nikt nie chce :-(. Na dodatek ogłoszenia podobno pozrywane :mad:
  6. [quote name='Aggie_lbn']Słuchajcie a może u Murki??? http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=100985 Chyba gdzieś czytałam, że u Murki był komplet, ale może coś się ostatnio zwolniło. Sunia wcale nie jest brzydka :angryy:
  7. [quote name='Tweety']wybacz sklerozę starej ciotce:oops:[/quote] :loveu: i tak Cię podziwiam, że to wszystko ogarniasz .
  8. [quote name='shirrrapeira']Piękny jest, ja mieszkam w Markach, niestety nie moge Go wziac bo mam dwa psy,w tym jednego agresorka. Gdzie ten pies teraz przebywa.[/quote] post 97 .
  9. [quote name='Bazyliah']Ten pies to typowy Misiek - Przytulaczek. Eva - nie wiesz, czy próbuje pakować się na kolanka? Takie kruszynki mają takie pomysły :razz:[/quote] Pewnie by to zrobil, ale nie ma warunków :shake:
  10. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Miło pośmiać się z rana.
  11. Tweety a z mojego bazarku przeleję na koty krk i Ty zadecydujesz komu najbardziej potrzeba, oki?
  12. [quote name='Zmysł']Szansa na domek wciąż odległa[/quote] :-(. No kto wreszcie wypatrzy ślicznotę
  13. Borysku, dzień dobry koteczku.
  14. Taki ciepły misio co mówi : no pokochaj mnie, już tak długo na ciebie czekam
  15. No i mamy nastepną ceche wspólną : nocne Marki to my ;)
  16. A właśnie, ja go kiedyś obserwowałam i nagle mi zniknął.
  17. No to z umiarkowanym optymizmem można spoglądać w przyszłość. Borysku trzymaj się. Życie nie jest takie złe.
  18. [quote name='Tweety']powiem tak: ja na chwilę (mam nadzieję, że tylko na chwilę) będę musiała wycofać się z prężnych działań, bo zostałam "oddelegowana" na kolejną operację (człowiek jak ten kot, czasem też się "popsuje" ;)) nastąpi to maksymalnie do dwóch tygodni i dlatego chcę wszystko w miarę uporządkować tak aby kociuchy nie ucierpiały na tym i abyście mogli doglądać tych spraw, na które możecie mieć wpływ. Na miejscu mam nadzieję, że zastąpi mnie BeataSabra i mój TŻ, pomimo tego, że zostawiam mu na głowie jeszcze firmę i trójkę dzieci, o naszych domowych kocich pannicach nie wspominając ;) Oczywiście będę pod telefonem w miarę możliwości i postaram się wrócić (jak dobry Bóg da mi jeszcze kolejną szansę) jak najszybciej się da.[/quote] Będzie dobrze. Musi być dobrze. Przed Tobą jeszcze tyle pracy. Ja już kilka mam za sobą i jeszcze coś przede mną. To kiedy będzie ten dzień? Bazarków dopilnujemy. Pieniązki przelać na na AFN z jakim dopiskem?
  19. Dobrze, że to wszystko zebrane w jeden wątek, bo już było nie do ogarnięcia.
  20. [quote name='Zmysł']oczywiście, z przyjemnością[/quote] Dzięki :lol:. A Misio na wieczorny spacerek.
  21. [quote name='shirrrapeira']A w jakim rejonie Marek znajduje sie ten pies? To znaczy na jakiej ulicy?[/quote] w okolicy kościoła w Pustelniku
×
×
  • Create New...