-
Posts
14698 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by EVA2406
-
Dziewczyny, to nie ma co przedłużać, bo każdy dzień dodatkowo w schronie to dla takiego psa koszmar. To po pierwsze, a po drugie domek nim na stałe przeniesie się z meblami i dywanami do nowego budynku chce mieć czas na zapoznanie i nauczenie psa czystości. Wydaje mi się to sensownym pomysłem i myślę, że należy stanąć na głowie i jak najszybciej psa wyrwać ze schronu. Z Elbląga nie jest to taki duży problem. Znam tę trasę bardzo dobrze i można w 3 - 3,5 godziny ją pokonać.
-
TYGRYŚ szuka domu ... Tygryś za TM ... [']
EVA2406 replied to Nicol's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mysza, nie może być inaczej, bo wspaniała :loveu: Pani ma zawsze wspaniałego PSA. -
To prawda i nawet po cieczce miłość trwa nadal. Przerabiałam to z własnymi psami jak jeszcze mój ukochany Toffi żył.
-
Żabcia vel Sunia szuka domku. Kto się zdecyduje będzie miał super sunię ;)
-
Zmysł słynie z trafnych komentarzy ;). Ja jednak zostanę przy Żabci, jeśli pozwolicie ;). A więc, Żabcia prosi o domek.
-
Tak, pytałam. Pani powiedziała, że chyba z adopcji, bo przeglądała różne strony i szukała z mazowsza, ale przypadkowo jakoś inaczej się kliknęło i trafiła na Gucia. Dopiero później się zorientowała, że to piesio z daleka, ale sie zakochała i już...................:lol: :lol: :lol: Guciu, pakuj sie szybciutko, bo domek już Cię kocha i tęskni :loveu:
-
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Teresa nie jest pewna czy to z allegro. Szkoda, ale nie mam na to wpływu............:razz: ale dzisiaj cieszę z domku dla Gucia z mojego podpisu :lol: :lol: :lol: -
Byłam w Płońsku. Zadanie wykonałam. Tytuł wątku pyta czy ten pies jest szczęśliwy..................a ja już wiem............teraz Gucio będzie szczęśliwy :multi: :multi: :multi:. Domek jest super !!!!!! Małżeństwo z dwójką dzieci: córeczka 8 lat i synek 13 lat. Dzieci bardzo grzeczne i mądre. Dziewczynka kocha naturę i powiedziała, że chce zostać przyrodnikiem. Bardzo lubi psy i koty. W rodzinie są zwierzęta, babcia ma koty i dziecko wie jak do nich podchodzić. Pani jest osobą mądrą i zdaje sobie sprawę, że pies ze schroniska musi mieć czas na aklimatyzacje. Domek w ktorym zamiszka Gucio już jest prawie wykończony i Państwo za 2 - 3 tygodnie już tam zamieszkają. Dzisiaj jest grodzona ostatnia strona działki. Gucio będzie miał do biegania dużo miejsca na ogródku. Miałam zrobić zdjęcia, ale z tej radości zapomniałam. Namówiłam Panią, żeby się zalogowała na Dogo. Wtedy będą informacje na bieżąco, a Pani będzie mogła też z nami konsultować swoje wątpliwości. Państwo chcieliby żeby Gucio przyjechał jak najszybciej, nawet w ten weekend. Dni do przeprowadzki będą cały czas przebywać w nowym domku ( wykończenia, sprzątnie) więc Gucio mógłby całe dnie być z nimi i przyzwyczajać się do nowego otoczenia. Państwo mają w planie jeszcze drugiego pieska. Chętnie dziewczynkę mopsikową. Nie umiałam odpowiedzieć na pytanie czy Gucio jest kastrowany :oops:. Teraz najważniejszy problem : transport. Pan całymi dniami pracuje. Jeśli byłoby to możliwe w ten weekend Pan może podjechać np. w okolice Olsztynka i Gucia odebrać, chyba że ktoś będzie mógł dowieźć go na miejsce do Płońska.
-
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Cioteczko Tomcug, bardzo dziękuję w imieniu Pluta. Dzwoniła dzisiaj Teresa z prośbą, aby jeśli to możliwe ,przy ogłoszeniach Miśki dodać informację, że ona umie już chodzić na smyczy. Chodzi o to, że ok. dwa tygodnie temu zgłosiła się jakaś bardzo sympatyczna Pani, która zakochała się w Misi i bardzo chciała sunię wziąć. Jednak wtedy okazało się, że Misia nie umie chodzić na smyczy i Misia została u Teresy na naukę. Pani zostawiła swój nr. tel. i obiecała czekać na Misię. Teraz Misia już umie chodzić na smyczy tylko problem w tym, że Teresa zgubiła ten nr. telefonu. Jedyna szansa w tym, że Pani jeszcze raz zajrzy w ogłoszenia. Co do zdjęć Borysa II , Teresa powiedziała, że nie ma czasu................. bez komentarza :shake: -
[quote name='anouk92']Albo robi to bardzo nie skutecznie:shake:[/quote] I wcale się nie dziwię, bo nie jest łatwo znaleźć zagubionego psa. Do momentu kiedy nie pojawiłam się na dogo sama nie umiałabym dać sobie rady. A sami już z doświadczenia wiecie, że jak ktoś szuka w schronie to często słyszy odpowiedź, że takiego psa nie ma, a on siedzi w boksie. Tylko kogo to obchodzi................
-
TYGRYŚ szuka domu ... Tygryś za TM ... [']
EVA2406 replied to Nicol's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak to Neigh przeczyta..................to nie zazdroszczę :evil_lol: -
Kciuki za Funię
-
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
EVA2406 replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Borysek zmienił się bardzo. Jest już taki gładziutki, sierść ładna i tylko po tych zielonych oczach go poznaję. Pysio jeszcze trochę wystraszone, ale to z czasem minie. -
Czarnuszek nie otwiera pyska JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!
EVA2406 replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
Ja też uważam, że lepiej tu go zdiagnozować i leczyć, a potem dopiero dopiero do domku. -
[quote name='tomcug']Ja też zaglądam do Żabci. Bo o takiej dziewczynce nie można zapominać.[/quote] Choć późna pora, ja też o suni pamiętam
-
Funieczko, zdrowiej i uciekaj do domku
-
Porzucony w lesie, dobroduszny psiaczek-MA DOMEK
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
:multi::multi::multi::multi::multi: -
Muszka-porzucona,potrącona przez samochód- MA WSPANIAŁY DOMEK
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='tomcug']I bardzo szczęśliwe. :multi: Bardzo dziękujemy za pamięć o nas, informacje i piękne foteczki. :loveu:[/quote] Ja też dziękuję :lol: -
Misio,porzucony i ranny - ma domek, ale pamiętajmy o nim- W-wa
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Tomcug zamilkła dzisiaj..............;) -
Czarnuszek nie otwiera pyska JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!
EVA2406 replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
Ja też uważam, że samo biadolenie nic nie da i trzeba zebrać kasę na diagnozę i leczenie. Jak podejmiecie taką decyzję trochę pieniążków wpłacę na pomoc Czarnuszkowi.