Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. Z dnia na dzień będzie lepiej. Szkoda tylko, że tak mija mu dzieciństwo. Koniecznie trzeba coś zrobić z tym siusiakiem, bo zaczną się infekcje. Na jak dlugo lekarze przewidują ten gips?
  2. Trzy łapki to żaden problem a ile szczęścia i miłości w zamian
  3. Agatko, ja dzisiaj też źle chodziłam, przy tym ciśnieniu, duchocie i dużej wilgotności powietrza trudno, żeby istota która ma problemy ze stawami dobrze się czuła. Miejmy nadzieję, że po lekach, pływaniu i zmianie pogody będzie lepiej.
  4. [quote name='Zmysł']Szukamy Kogoś Do Sprawdzenia Domku W Mławie[/quote] Dla Misia? :crazyeye:
  5. a może to przez warunki panujące w " hodowli" :angryy: i na skutek krzywicy i złego odżywiania.
  6. No i co z tym DT, który był?
  7. Tak cichutko odszedł jak Mc Gaywer :-( Śpij spokojnie śliczna kruszynko.
  8. Funia to super sunieczka. Ona tak cudnie i wiernie patrzy w oczy człowiekowi. Jest taka ufna.
  9. To kamień z serca, bo już się bałam, chociaż pani bardzo mi się podobała i wyglądała na osobę mądrą i odpowiedzialną
  10. Rybc!a, czy pani coś napisała? Bardzo się martwię............................
  11. Żeby nie było tak jak u Neigh z krzyczkowym Tygrysem....................
  12. Jeszcze i to dzisiaj.....................................:-(:-(:-( nie mam już siły.......................moja kotka Tina miała zabieg wycięcia narośli na dziąśle, a teraz wyczułam u niej guz........................:-(:-(:-(:-(
  13. [quote name='anouk92']Zmysł Ty częściej na urlopy musi wyjeżdżać:evil_lol: bo same dobre wieści przywozisz:multi::multi::multi:[/quote] No nie, nie, nie przesadzajmy, a kto będzie za Zmysła "czarną robotę " tu na miejscu odwalał :evil_lol:
  14. Misiu, czekaj grzecznie na odwiedziny, a teraz śpij dobrze
  15. [quote name='Zmysł']Znajdzie super dom... tak jak Żabcia[/quote] Ale klinika nie chce jej wydać. Czytałeś moją relację z wizyty u suni?
  16. Ja będę na urlopie albo od 28 lipca albo od 4 sierpnia, ale już od 28 mogę jechać. Zadzwoń do Ewy i zapytaj kiedy możemy przyjechać i jak sprawa z Rudasiem, bo ona już ode mnie nie odbiera telefonów :angryy:
  17. Goście do Funi nie są tam chętnie witani :shake:. Długo musiałam tłumaczyć dlaczego chcę odwiedzić Sonię vel Funię.
  18. Miałam nadzieję, że tak się stanie. Bardzo, bardzo się cieszę :laola:
  19. [quote name='tomcug']Czyli tuż tuż. ;)[/quote] Już wrócił, ale do Żabki jeszcze nie zajrzał.....................
  20. tyle skoków, a domku jak nie było tak nie ma......................:-(
  21. ale jakie będą jej dalsze losy................................
  22. Oooooo, witamy Wujcia po urlopie :lol:
  23. Uwielbiam takie małe krótko i krzywołapki, sama słodycz
  24. Czy już wszyscy zapomnieli o Guciu...........................
×
×
  • Create New...