Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. On ma takie błagalne oczy :-(. Kto da uśmiech Amisiowi..................
  2. [quote name='Charly']no własnie, pomyśl wyborow mistera dogo padł z braku testosteronu:placz:[/quote] :-D :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  3. [quote name='Charly']pewnie i tak. ale generalnie pomijajac naszych dogomaniackich facetów oczywiście;)mają oni trochę obcesowe podejscie do zwierząt;)[/quote] Tylko dlaczego mamy tak mało tych dogomaniackich facetów? ;)
  4. No jak nie, to nie. To idziemy na spacerek :lol:
  5. Duże doświadczenie w takich przypadkach ma Ulvhedinn
  6. Tak, to trudne zadanie, ale nikt tego nie zrobi lepiej od Ciebie.
  7. Biedak, musiał mocno cierpieć przez facetów :-(
  8. Co to jest Vitopar i gdzie go kupić? tak na wszelki wypadek ;). A dlaczego tej kici z Olsztyna nie można wykonać badań? :crazyeye:. Jak jest kasa na badania i chęć weta to wszystko można :mad: Cudnie, że Borysek zaczyna się robić domowym kotkiem.
  9. [quote name='mysza 1']Bardzo trafna uwaga:evil_lol:Trzymam kciuki za dom dla niego.[/quote] Ja też. To taki cudny, słodki piesio i tak bardzo potrzebuje miłości.
  10. Pewnie już bardzo przyzwyczaił się do rodziców
  11. Następny powód przewagi trzyłapków nad czterołapkami to taki, że mniej trzeba obcinać pazurów ( jeśli dany pies tego wymaga, oczywiście) ;). A ile śmiechu w lecznicy było jak wetka zapomniała się, że pacjent ( mój Karolek) to trzyłapek i szukała czwartej nogi do obcinania pazurków:evil_lol:
  12. Dyziu, dlaczego jeszcze nikt cię tu nie wypatrzył................ taki cudny psiak
  13. [quote name='Ania_i_Kropka']Amisia przyprowadziła sąsiadka zmarłego Pana. Nikt z rodziny nie zainteresował się psiakiem.[/quote] Jasne, majątek wzięli, a psa na śmietnik :mad: :mad: :mad:
  14. Zdrowiej piękna Muszeczko. Złożyłam zamówienie na bazarku u Malagos, który bardzo wszystkim polecam. Wpłacę trochę więcej za zakupy, żeby dwa razy nie płacić bankowi za przelew.
  15. Chcę tam jechać, ale równocześnie bardzo się boję........................
  16. [quote name='Reno2001']:loveu::loveu::loveu:Suuuper. [SIZE=1]Ile ja bym dała, by ją do siebie zabrac ...[/SIZE][/quote] Ja też, ale rozum mówi..................... ja też już nie daję rady :-(. A te rodziny, które biorą spadek, a psy oddają do schroniska niech piekło pochłonie :diabloti: :mad:
  17. Czeka, czeka, a domku nie widać...................:shake:
  18. [quote name='Zmysł']może i prościej, tylko, że Mycha jest z okolic Mławy, więc nie wraca do Warszawy[/quote] aaaaaaaa, to insza inszość ;)
  19. Czy Liskowi potrzebne są jeszcze pieniążki czy już tylko szczęśliwy domek?
  20. oki. To jak się czegoś dowiesz i umówisz to pojedziemy po moim powrocie z urlopu, dobrze?
  21. A czy nie prościej i taniej ( paliwo) byłoby wziąć 4 sierpnia psa do samochodu i jak domek okaże się ok to można już zostawić Plutusia?
  22. [quote name='togaa']Grubolek jest facetem...tak? A prawie każdy facet jest ociupinę próżny....??!! Więc nie wierze że Grubolek zdjęć nie lubi...:razz: To raczej Szanowny Zmysł się miga...;)[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  23. To ciekawe, że jak go do tej pory nie złowili to po 15 sierpnia stanie się cud :crazyeye:. Ja wiem, że to duże święto, ale chyba w tym wypadku w cud nie wierzę. Ta kobieta chyba nas zwodzi :angryy:. Jak pojedziesz w ciemno to nikt nas nie wpuści, a błądzenie po okolicy nic nie da. Tak myslę, chyba, że masz inne zdanie. W sierpniu będę na urlopie, ale po 20 będę już w domu.
×
×
  • Create New...