Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. No nie, to nie miejsce dla psa, sam niech siedzi w piwnicy :mad:
  2. [quote name='Ania W']Niemożliwe! Zmysł zawiódł kogoś? To chyba nie ten zmysł ;) [/quote] Oczywiście, że nie. To był tylko żart ;). Ale swoją drogą mógł pomyśleć, że mam jakieś fanty ;)
  3. Czyli dla pieska nadal szukamy domku?
  4. Oj, Wujaszku, zawiodłeś mnie ;)
  5. Cudna wiadomość :lol: :multi: Bądź szczęśliwy Czarnuszku :loveu:
  6. Wreszcie ma dla kogo żyć :lol:
  7. Też jestem zdania, że to najwyższa pora na składkę. Najpierw przede wszystkim na leczenie. Ulaa podaj na pw nr. konta. A czy macie dobrego weta na ewentualną operację? Bo to starszy pies i trzeba wcześniej zrobić badania i narkozę podać wziewną.
  8. [quote name='Daga & Maks']podnoszę...[/quote] ja też, bo bardzo mi na sercu leży ten piesio i chciałabym ,aby szybko miał swój domeczek.
  9. [quote name='eurydyka']Eva, to te fotki jakos trzeba tutaj wrzucic:)[/quote] Moja Droga, taki geniusz to ja nie jestem :oops:. Ja nie umiem wstawić zdjęć na dogo, a co dopiero z komórki na dogo.............................. Chyba, że Ci prześlę mmsem i dalej sama to zrobisz. Pasi?
  10. Ja zgłosiłam Teresie chęć zrobienia zdjęć, ale ona się nie odzywa :razz:
  11. No, no a tu atmosfera klubowa - piknikowa ;) A co z domkiem dla psiaków?
  12. A oto treść smsa jaki otrzymałam w czwartek od chrześnicy nowej właścicielki Neski ( tej u której sunia była do momentu wyjazdu do krakowa): "Witam, piesek jest już w Krakowie. Sunia cudna. Gdyby chrzestna nie chciała pieska to my byśmy go wzięli. Dziękujemy i pozdrawiamy ". A na dodatek dostałam zdjęcie z nowym kolegą i taką treścią: "Pani Ewo, mam przesłała zdjęcia Neski z nowym kolegą. Wszyscy są zachwyceni. Neska już trafiła w objęcia dzieci. Pozdrawiamy " Na zdjęciu jest :loveu: Neska z kolegą na kanapie :lol: Sama słodycz :lol:
  13. [quote name='Zmysł']Aga-Czakra też przekazała bardzo fajne rzeczy na festyn. Mam już dwie wielaśnie torby i chętnie bym się ich pozbył [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-354.gif[/IMG][/quote] To może i moje byś przy okazaji odebrał ;) ( mam trochę od Malagos i od siebie)
  14. Witam, witam, chyba o mnie tu mowa...............melduję się ;) Jasne, że chętnie pomogę :lol:. O którym przedszkolu mowa, bo w tym mieście na co drugiej ulicy jest przedszkle ;). Kiedy tu będziesz? Możemy się spotkać i zobaczymy jak zareaguje Kubuś.
  15. Idzie zima, a Rudzik poleżałby na kanapie już we własnym domku
  16. Zmysł, może zadzwoń do Teresy i dowiedz się czy przez swoją fundację nic nie znalazła dla suni.
  17. Koszałku, gdzie jesteś? Wracaj szybko :mad:
  18. [quote name='epe']O Matko jedyna!:placz: Dlaczego sprawdza się powiedzenie,że "z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu?" Jak można tak nie mieć serca!! Przecież to małe zwierzaczki,łącznie z pieskiem! A czy zwierzę po zmarłym,nie jest częścią spadku? Dlaczego tak nikt nie mysli?:-([/quote] Bo ludziom (?) jest wygodniej tak nie myśleć. Lepiej wziąć to co pasuje i ma jakąś wartość, a resztę wyrzucić na śmietnik i po sprawie. Jakiej wielkości jest ten piesek i co z resztą kotów. Jeśli one są domowe to zima je zabije :-(
  19. Kto pokocha Funię i da jej domek
  20. Murzynek pilnie poszukuje domku, bo za oknem już zimno................:-(
  21. Patrząc na to co się dzieje za oknem, ta Teneryfa pod palmą jest super trafiona ;). Zabierzcie mnie ze sobą :lol:
  22. No to jeszcze gorzej niż sobie wyobrażałam, a na dodatek ta panna z cieczką :shake:. Oby Koszałka jakiś konkurent nie pogryzł :diabloti:
  23. No to czekamy, ale pokazać się nie zaszkodzi ;)
  24. ale się dzieje :crazyeye:. Koszałku :loveu:, bardzo się cieszę, że już nie będziesz marzł.
×
×
  • Create New...