[quote name='epe']O Matko jedyna!:placz:
Dlaczego sprawdza się powiedzenie,że "z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu?"
Jak można tak nie mieć serca!! Przecież to małe zwierzaczki,łącznie z pieskiem!
A czy zwierzę po zmarłym,nie jest częścią spadku? Dlaczego tak nikt nie mysli?:-([/quote]
Bo ludziom (?) jest wygodniej tak nie myśleć. Lepiej wziąć to co pasuje i ma jakąś wartość, a resztę wyrzucić na śmietnik i po sprawie.
Jakiej wielkości jest ten piesek i co z resztą kotów. Jeśli one są domowe to zima je zabije :-(