-
Posts
14698 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by EVA2406
-
[quote name='tomcug']Nic nie wiadomo, czy Pani z lecznicy jest jeszcze zainteresowana sunią?[/quote] KIlka stron wstecz jest info, że już nie, bo pracuje i sunia byłaby wiele godzin sama w domu. Ale Funia to super sunia i znajdzie swój nowy domek
-
Moj pies szuka nowego domu (Warszawa, fotki 2 strona) Bruno ma dom
EVA2406 replied to marta925's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panca']Marta zdradz nam dzielnice w ktorej mieszkasz bo zanim znajdziemy dom Burkowi mozemy go na spacery wyprowadzac.Po mailu ktrory wyslalam dostalam deklaracje pomocy doraznej w formie spacerow..to na pewno by Cie odciazylo...a domku szukamy tak czy siak[/quote] Też tak myślę. O te dłuższe specery a właściwie "wybiegania" chodzi. Byłoby to bezpieczniejsze dla Ciebie i z korzyścią dla psa. -
może gdybym był ślepy...ktoś pokochałby mnie.... W NOWYM DOMKU!
EVA2406 replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Murzynku, dobranoc piesku. -
Moj pies szuka nowego domu (Warszawa, fotki 2 strona) Bruno ma dom
EVA2406 replied to marta925's topic in Już w nowym domu
Jaka smutna historia.............:-( -
może gdybym był ślepy...ktoś pokochałby mnie.... W NOWYM DOMKU!
EVA2406 replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Nadal pytam, czy on jest bezpieczny w schronie? Czy nie należy ulokować go w hoteliku i równocześnie szukać domku? -
Ja mogę służyć transportem, ale w związku logistyką domową i poważnymi problemami z mamą nie mogę podjąć się opieki nad sunią. Poza tym mam sukę agresorkę :angryy:
-
Wiedział kogo szuka, a od kogo ma nawiewać.......................;) :evil_lol:. Wszystko dobre co się dobrze kończy :lol:
-
[quote name='esperanza']Eva2406 ja mogę zabrać karmę dla Różanki i maluchów, ale jak zrozumiałam dla nich karmę ma Lamia2. Nie wiem, kiedy będziemy w okolicach Różana, więc lepiej byś Ty zabrała dla karmicielek.[/quote] Oki. To w takim razie Pixie podrzuć mi na pw kontakt tel do siebie, to się jakoś umówimy.
-
Za oknem już mokro i chłodno. Na wątkach same smutne historie. I tak sobie myślę, że " słoneczko" i Xantuś będą nas swoją radością i optymizmem rozgrzewać przez jesień i zimę. :loveu: Miłych i bezpiecznych wakacji. Czekamy na fotorelację z Xantusiowych podróży.
-
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
EVA2406 replied to emilia2280's topic in Schroniska
[quote name='j3nny']szkoda, mialam nadzieje ze to jednak ona :-([/quote] To było do przewidzenia, bo niby jakim cudem sunia spod Tesco ( Warszawa) miała tam trafić. Jeśli z Warszawy to Paluch. Byłam w ub. tygodniu w Tesco. Widziałam ogłoszenie Figi. A kilka metrów dalej znowu stał przywiązany pies. Czy ludzie już nigdy nie zmądrzeją :angryy: -
Z pobieżnego podsumowania wygląda, że już mamy deklaracje na prawie 300 zł miesięcznie. Niech ktoś to jeszcze raz policzy i jeśli się zgadza, a warunki u Pati są dobre ( domowe) to w czym problem. Tym bardziej, że w nocy z czwartku na piątek zapowiadają już przymrozki :-( A gdzie jest ten domek Pati i ile km transportu?
-
Pixie, ja zrozumiałam, że esperanza bierze karmę dla szczeniaków spod kościoła ( te zabrane z Różana), a ja mam wziąć dla dziewczyn dokarmiających psy w Różanie. Jeśli esperanza odbierze jedne i drugie i zawiezie do Różana to tym lepiej. Tą 100 tkę w Różanie mogę spróbować zobaczyć w ten lub następny weekend. Jeszcze nie wiem jak mi się ułoży i kiedy będę mogła jechać.
-
[quote name='malagos']musimy o tym pomysleć :cool3: Jest mało takich osób na forum :shake: Niektórzy robią tylko pokazowe akcje...[/quote] Jak zwykle masz racje ;). A Nesca to śliczna i mądra sunia i domek znajdzie szybciutko
-
Mały, kochany staruszek Elf odszedł na zawsze.
EVA2406 replied to Martulinek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Elfik ma taki słodki uśmiechnięty pychol :lol:. Bądź zdrów piesku :loveu: -
może gdybym był ślepy...ktoś pokochałby mnie.... W NOWYM DOMKU!
EVA2406 replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Dlaczego mnie nie zaprosiłyście ? :razz: Mam domowe ciasto ze śliweczką:eviltong: -
Xantusiu, rybek z Wisły ci nie polecam. Zdrowe to one pewnie nie są.
-
Mały, kochany staruszek Elf odszedł na zawsze.
EVA2406 replied to Martulinek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Też z niepokojem czekam.................... -
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
EVA2406 replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Demi :loveu:, dziękuję, za to że jesteś.