Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. [quote name='tomcug']Nic nie wiadomo, czy Pani z lecznicy jest jeszcze zainteresowana sunią?[/quote] KIlka stron wstecz jest info, że już nie, bo pracuje i sunia byłaby wiele godzin sama w domu. Ale Funia to super sunia i znajdzie swój nowy domek
  2. [quote name='Panca']Marta zdradz nam dzielnice w ktorej mieszkasz bo zanim znajdziemy dom Burkowi mozemy go na spacery wyprowadzac.Po mailu ktrory wyslalam dostalam deklaracje pomocy doraznej w formie spacerow..to na pewno by Cie odciazylo...a domku szukamy tak czy siak[/quote] Też tak myślę. O te dłuższe specery a właściwie "wybiegania" chodzi. Byłoby to bezpieczniejsze dla Ciebie i z korzyścią dla psa.
  3. Jaka smutna historia.............:-(
  4. Nadal pytam, czy on jest bezpieczny w schronie? Czy nie należy ulokować go w hoteliku i równocześnie szukać domku?
  5. Ja mogę służyć transportem, ale w związku logistyką domową i poważnymi problemami z mamą nie mogę podjąć się opieki nad sunią. Poza tym mam sukę agresorkę :angryy:
  6. Wiedział kogo szuka, a od kogo ma nawiewać.......................;) :evil_lol:. Wszystko dobre co się dobrze kończy :lol:
  7. To może będę miała blisko do Koszałka w odwiedziny. Napisz pod Warszawą od której strony, bo ja jestem po stronie wschodniej. A miałby go kto przewieźć? Tak bardzo bym chciała, żeby już był bezpieczny w ciepełku domowym.
  8. Nie rozumiem................Kacperek jest " jamnikowaty". Tyle jamniorów w ostatnich dniach znalazło domy, a Kacperek nadal czeka..............dlaczego? :-(
  9. [quote name='esperanza']Eva2406 ja mogę zabrać karmę dla Różanki i maluchów, ale jak zrozumiałam dla nich karmę ma Lamia2. Nie wiem, kiedy będziemy w okolicach Różana, więc lepiej byś Ty zabrała dla karmicielek.[/quote] Oki. To w takim razie Pixie podrzuć mi na pw kontakt tel do siebie, to się jakoś umówimy.
  10. Nooo, śliczna jest :loveu:. Tylko skąd ten domek "niezapsiony" znaleźć?
  11. Za oknem już mokro i chłodno. Na wątkach same smutne historie. I tak sobie myślę, że " słoneczko" i Xantuś będą nas swoją radością i optymizmem rozgrzewać przez jesień i zimę. :loveu: Miłych i bezpiecznych wakacji. Czekamy na fotorelację z Xantusiowych podróży.
  12. [quote name='j3nny']szkoda, mialam nadzieje ze to jednak ona :-([/quote] To było do przewidzenia, bo niby jakim cudem sunia spod Tesco ( Warszawa) miała tam trafić. Jeśli z Warszawy to Paluch. Byłam w ub. tygodniu w Tesco. Widziałam ogłoszenie Figi. A kilka metrów dalej znowu stał przywiązany pies. Czy ludzie już nigdy nie zmądrzeją :angryy:
  13. To czekamy na zdjęcia od Beki.....................
  14. Z pobieżnego podsumowania wygląda, że już mamy deklaracje na prawie 300 zł miesięcznie. Niech ktoś to jeszcze raz policzy i jeśli się zgadza, a warunki u Pati są dobre ( domowe) to w czym problem. Tym bardziej, że w nocy z czwartku na piątek zapowiadają już przymrozki :-( A gdzie jest ten domek Pati i ile km transportu?
  15. Pixie, ja zrozumiałam, że esperanza bierze karmę dla szczeniaków spod kościoła ( te zabrane z Różana), a ja mam wziąć dla dziewczyn dokarmiających psy w Różanie. Jeśli esperanza odbierze jedne i drugie i zawiezie do Różana to tym lepiej. Tą 100 tkę w Różanie mogę spróbować zobaczyć w ten lub następny weekend. Jeszcze nie wiem jak mi się ułoży i kiedy będę mogła jechać.
  16. [quote name='malagos']musimy o tym pomysleć :cool3: Jest mało takich osób na forum :shake: Niektórzy robią tylko pokazowe akcje...[/quote] Jak zwykle masz racje ;). A Nesca to śliczna i mądra sunia i domek znajdzie szybciutko
  17. Chętnych do pomocy w wyjeździe kolejka.............................:-(
  18. Elfik ma taki słodki uśmiechnięty pychol :lol:. Bądź zdrów piesku :loveu:
  19. Dlaczego mnie nie zaprosiłyście ? :razz: Mam domowe ciasto ze śliweczką:eviltong:
  20. Czy uważasz, że lepiej zostawić go na zimę pod gołym niebem, albo oddać do schronu? Mam nadzieję, że po te 10 - 20 zeta damy radę.
  21. Xantusiu, rybek z Wisły ci nie polecam. Zdrowe to one pewnie nie są.
  22. Cioteczko Tallcot, chyba masz dzisiaj zły dzień, przecież zawsze jesteś optymistką. Damy radę !!!!! To tylko 15 cioteczek po 20 zł.!!!!! A już tu większe deklaracje widziałam!!! A więc zaczynamy: EVA 2406 - 20 zł.
  23. Też z niepokojem czekam....................
  24. Demi :loveu:, dziękuję, za to że jesteś.
×
×
  • Create New...