Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. Ninti, dzięki za linka :calus:. Kikou :loveu:, promuj te staruszki. One mają takie małe szanse, że bez takiego wsparcia nikt ich nie przygarnie do domku i do srduszka :-(
  2. Qrcze, to co w tej sytuacji z tym Lucusiem będzie? Gdzie tego domku szukać? :-(
  3. [quote name='tomcug']No właśnie ta kula - smakula to świetna zabawa dla psa na wiele godzin. Ja bym radziła spróbować. ;)[/quote] Moja Milusia miała taką kulę, ale bała się jej ( za duża i za głośna), a poza tym zabawka szybko się rozleciała.
  4. A mi filmik chodzi:lol:. Łacia jest śliczna i taka puchata :lol:. Super, że wreszcie ma wspaniały domek i jest szczęśliwa.
  5. No właśnie, a Pati powinna to wiedzieć. Tym bardziej, że reklamując swój hotelik pisała, że umie pracować z psami agresywnymi i z takimi mającymi trudne charaktery. Nie myślę, żeby Lucek był psem agresywnym :crazyeye:.
  6. [quote name='Cheritka']Takie czasy nastały, że ludzie nie lubią pudli :-(:placz::placz:[/quote] Lubią i to bardzo. Tylko miejsc już brak :-(
  7. Ulaa, dlaczego do mnie się nie odezwałaś? Chciałam Ci pomóc. Podaj adres, mam trochę seniorowych witaminek.
  8. Czy Słodziak nadal przebywa w schronisku? Jak on się czuje?
  9. Jak to się stało? Podrzućcie linka do tego wątku, bo ja nie umiem znaleźć :oops:
  10. [quote name='Zmysł']W każdym razie Misio jest szczęsliwy, radosny, pełen energii[/quote] I to jest najważniejsze.
  11. [quote name='t_kasiek']no coz - szczeniaki tak maja :D:D:D pewnie niedlugo mu to przejdzie !!!!![/quote] Pluto nie jest szczeniakiem :crazyeye:. To dorosły pies.
  12. [quote name='Zmysł']Wieści od Pluta. Nowy domek troszkę się denerwuje, bo maluch, zostając sam w domu, niszczy meble i dywany. Ale podobno nie ma zagrożenia powrotu, p.Teresa jest w stałym kontakcie i radzi, co Państwo powinni robić w takiej sytuacji. Miejmu nadzieję, że te rady dadzą efekt.[/quote] Przecież Teresa wiedziała o tej skłonności Pluta, więc nie ma się co teraz dziwić. Szczeniaczki są cudne. Oby szybko domki znalazły.
  13. Ulaa nic nie odpisałaś. Czy to znaczy, że nie będę Ci potrzebna i dasz sobie radę sama?
  14. To jak będzie z podaniem jutro antybiotyku Koszałkowi? Ktoś załatwi następny, jak Ciebie nie będzie? Ulaa odpisałam na Twoje pw.
  15. Tomcug.............5.57 :crazyeye: :crazyeye: Za jakie grzechy tak rano wstajesz? ;) Jak dzisiaj czuje się Koszałek? Czy lek został zmieniony?
  16. To życzę żeby już wszystko było ok ze zdrówkiem
  17. Jestem już po rozmowie z Waldkiem. To nie taka prosta sprawa z tym dokarmianiem Kubusia :diabloti:, ale czekam na wiadomość od Waldka i zobaczymy co da się zrobić.
  18. Widziałam go ostatni raz w sobotę. Było wszystko ok, tylko trochę się podziębił przez tą strasznie mokrą pogodę i miał mały problem z częstym sikaniem, ale już chyba jest dobrze.
  19. Też pomyślałam, że może być uczulony na jakiś składnik tego antybiotyku. Obserwuj go dokładnie i może trzeba będzie zmienić antybiotyk. Zdróweczka Koszałku :loveu:
  20. Dzięki Jolu. Przekażę Malagos, bo mam z nią kontakt tylko telefoniczny. Niestety, musiała z różnych względów zawiesić działalność na dogo.
  21. No to czekamy i kciuki ściskamy ;)
  22. A ja już myślałam, że to aluzja do Muszkowej figury ;)
  23. Kikou, dlaczego wstawiłaś to zdjęcie Romy, nie mogę przestać o niej myśleć :-(. Ona tak mi z budowy przypomina mojego nieżyjącego już Toffiego. Ale on dożył w domku 18 lat. Tak myślę, że hopaniem nie damy rady uratować Murzynka. Może jednak jakiś hotelik lub płatny tymczas, bo jak zaczęli to nie wiadomo na kogo padnie teraz.......................:placz:
  24. Kochany Koci Światku ;), jak domki nie sprawdzone to strach. Może w pobliżu mamy kogoś zaufanego kto sprawdzi te domki i na bieżąco będzie czuwał nad psiakami.
  25. Ale Muszka jest piękna :lol: :lol: :lol:. Ma taką lśniącą, zadbaną sierść. A to zdjęcie ze świnką to jakaś aluzja ? ;)
×
×
  • Create New...