-
Posts
14698 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by EVA2406
-
Do Kubusia dołączył Foks. Reportaż strona 15, zapraszam!!!
EVA2406 replied to Waldek's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że jeszcze ciepło i słonko świeci, ale co dalej........................ -
Kropka i Maksio-chihuahua- wciąż bez domu.... psiaki za TM
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oby go tylko nie bolało. -
Małgosiu, Kochana, cieszę się jak nie wiem co, że jesteś znowu z nami. Nie było dnia, żebym o Tobie nie myslała. Miałam zadzwonić, ale czekałam, bo zapowiada się, że będzie domek dla Różanki albo jej dzieciaczka. Co się stało, że śliczna kicia umarła? :-( Tak mi przykro :-(
-
Marki k.Wwy- sunia mieszaniec z czerwoną obróżką. ma dom
EVA2406 replied to wanilia1's topic in Już w nowym domu
Wolę nie myśleć, że ona wróci na Paluch :shake:. Pixie, nie trzeba jechać do Nieporętu, bo u mojej wetki jest czytnik. To jest bardzo blisko Marek, bo na początki Zacisza. Ode mnie 4 km. Może Wanilia nie wie o tym. Kora :loveu: jak zwykle niezawodna. Dorotko, buziaki :lol: -
Kropka i Maksio-chihuahua- wciąż bez domu.... psiaki za TM
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zmysł specjalnie tak zrobił, to był chwyt marketingowy ;). I oczywiście przyniósł oczekiwany rezultat, każdy zajrzał na bazarek. A o to właśnie Wujaszkowi chodziło :evil_lol: Kciuki za Maksia -
Marki k.Wwy- sunia mieszaniec z czerwoną obróżką. ma dom
EVA2406 replied to wanilia1's topic in Już w nowym domu
To ciekawe jak ona tam trafiła z Palucha. Czyżby ktoś ją wziął i potem wyrzucił, a może uciekła. Czyli z tego wniosek, że sunia nie będzie się już kręciła przy przystanku. Byłam tam godzinę temu, ale w tych ciemnościach już nic nie widziałam. Czy potrzebujesz jakiejś pomocy? -
Marki k.Wwy- sunia mieszaniec z czerwoną obróżką. ma dom
EVA2406 replied to wanilia1's topic in Już w nowym domu
Kurcze, następna bieda wyrzucona, bo już się znudziła :angryy:. Będę tam w okolicy dzisiaj wieczorem, ale już będzie ciemno i nie wiem czy coś wypatrzę, a jeśli mi się uda co mogę pomóc? Wanilio, czy dasz psinie chociaż tymczas? Ja jestem zapsiona i zakocona na maksa. Od czwartku mam dwa nowe nabytki, psa i kota. Już nie mogę nic wziąć, chociaż obiecałam miejsce dla Kubusia :-(. Nie mogę, dostanę eksmisję z własnego domu i kto da mi tymczas.............. -
Proszę o podanie tel. kontaktowego do osoby, która podejmuje decyzje o adopcji Różanki, ewentualnie jej córki. Jest chętny domek. Znam ludzi. Od dawna mieli psy i zawsze były dobrze utrzymane i zadbane. Gdy zaczynała się rozmowa mówili o szczeniaku, ale powiedziałam, że jest jeszcze młoda sunia ( mamusia szczeniaków), która też poszukuje domku. Może uda się najpierw znaleźć domek Różance. Szczeniakom zawsze łatwiej znaleźć dom. Mam kontakt do ludzi. Komu podać nr. tel, aby zadzwonił i pogadał?
-
może gdybym był ślepy...ktoś pokochałby mnie.... W NOWYM DOMKU!
EVA2406 replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Murzynku :loveu:, bądź już zawsze szczęśliwy:lol: -
Biedna Różanka, sama została w tym kojcu :-(. Może i jej się uda znaleźć dobry domek, to jeszcze młoda sunia.
-
Pudle są długowieczne, wiem bo miałam. Ledusia żyła 19 lat i żeby nie raczysko, mogłaby żyć dłużej. Niech domki nie boją się, że Teddy to staruszek. To w pełni sił facet.
-
Ma tylko TRZY ŁAPKI, krótka kariera w TV i dom na stałe w W-wie!
EVA2406 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Rudziczku, a dzisiaj nikt jeszcze u ciebie nie był :crazyeye: -
Jesienny Lucuś jest piękny i taki dostojny w tym swoim autku ;)
-
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
To fajnie, że tyle psiaków znalazło już domki :lol:. Jakby co to u mnie są dwa nowe zwierzaczki: ok. 4 -ro miesięczny spanielowaty szczniak, którego zgarnęłam z ulicy i czarna kicia dorosła ( kilkuletnia), miziasta, która miała być u mnie 2 dni na tymczasie. Okazało się , że nie zostanie odebrana :angryy:. Kicia jest po przejściach: miała bardzo poważnie uszkodzoną tylną łapkę ( cudem uratowana), ponieważ zawiesiła się w uchylnym okienku, a poza tym nie ma oka ( nie wiem w jakich okolicznościach je straciła). Proszę pomóżcie, bo to już mnie przerasta :-( -
[Bytom]pudelka DOLLY,słodka babcia-znalazła! JUŻ W NOWYM DOMU!!! :)
EVA2406 replied to wiq's topic in Już w nowym domu
No dobra, spory między Wami to jedna sprawa i wyjaśniajcie je sobie , ale moze ktoś napisze co z psem, czy jest już w nowym domku? -
Do Kubusia dołączył Foks. Reportaż strona 15, zapraszam!!!
EVA2406 replied to Waldek's topic in Już w nowym domu
Kciuki za pomyślne łapanie Kubusia. A ja mam następnego psa i kota :crazyeye: . Pies zgarnięty z ulicy, a kot miał być dwa dni na tymczasie...................i...............:mad: -
Zajrzałam, a tu taka dobra wiadomość, że Miriam ma już domek. Super, że tak szybko się udało. Ja dzisiaj zgarnęłam pieska z ruchliwej ulicy. Oczywiście nikt się nie zainteresował, nikt nie wiedział w okolicy czyj to pies, a na dodatek jakieś stare babsko odganiało, machając torbą, to cudne wystraszone stworzonko. Nie wiedziałam czy łapać psa, czy ochrzaniać babę :mad: A u naszego staruszka Dolarka wszystko w porządku.
-
[quote name='Ania_i_Kropka']Bolek jest przeuroczym starszym panem. Jest strasznie kochany i towarzyski. Mi Boluś kojarzy się z typowym grubiutkim pieskiem starszej Pani, który wiernie podąża za swoją opiekunką. Boluś sprawdziłby się w tej roli idealnie. Jest bardzo spokojny, na smyczy człapie powolutku, nigdy nigdzie się nie śpieszy. Spuszczony ze smyczy biega i szaleje, ale zawsze trzyma się bliska człowieka. Na każde zawołanie posłusznie wraca. W swoim boksie całymi dniami leży w swojej budzie i czeka na leprze jutro. Bolek już raz został adoptowany, niestety wrócił. Podobno nie potrafił przywyknąć do życia w domu. Boluś ma ok 10 lat. Jest wykastrowany. Oto grubiutki Boluś: [IMG]http://i37.tinypic.com/cnxn7.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/28ro0gy.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/28kkb52.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/6ieaev.jpg[/IMG][/quote] Przepraszam, może mi to ktoś wytłumaczy co to znaczy, że pies nie mógł przywyknąć do życia w domu, bo nijak tego nie umiem zrozumieć. Czy to znaczy, że najlepiej mu jest w schronie?
-
Rzeczywiście podobny do Murzynka, ale chyba mniejszy, tak mi się wydaje. Niewidzialny pieseczku, to skaczemy po domek.