-
Posts
14698 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by EVA2406
-
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
To prawda, że bardzo polubiłam Karmelka i domku nawet specjalnie nie szukałam, ale ostatnio czipowałam Nusię i Karmelek pojechał do wetki dla towarzystwa. Bardzo spodobał się naszej Marzence i następnego dnia już był domek. No, cóż, serce to jedno, a rozum to drugie. A co by było gdybym za kilka dni spotkała następną biedę................zawsze musi to jedno miejsce być w pogotowiu ;). A Karmelek, mam nadzieję, będzie szczęśliwy. -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Tą dziką kicią zaopiekowała się pewna kobieta, ponieważ koteczka zawiesiła się tylną łapką w okienku piwnicznym w jakimś domku działkowym. Koteczka przeszła dwie operacje, które uratowały łapkę. Trwało to wszystko ok. dwóch miesięcy. Kicia była przez ten czas u tej kobiety w domu. I teraz kiedy kotka zaufała i stała się domową, pięknie mruczącą przylepką ta osoba postanowiła, że ją wyrzuci na te działki gdzie została znaleziona. Przecież to nawet głupi powinien zrozumieć, że taka udomowiona i pod kołdrą trzymana kotka, szczególnie bez oka, nie da sobie rady w zimie na dworze :angryy: :mad:. Ach, szkoda słów, szczególnie dzisiaj mi źle, bo oddałam do nowego domku Karmelka i nie wiem czy to ten właściwy domek. Niby wszystko ok, ale .............. a może to już ze mną coś nie tak..........:crazyeye: -
Cieszę się, że wreszcie doszła i że zawartość przyda się. Takie same witaminki daję mojej 10 letniej suni Nusi. Zdjęcia Koszałka śliczne, szczególnie podoba mi się to pod winigronem i to na tle nasturcji. Mając takie warunki i ciepły fotelik, Koszałek nie musi bać się już zimy i oby tylko domek stały się znalazł.
-
.......i o domek prosi.
-
Do Kubusia dołączył Foks. Reportaż strona 15, zapraszam!!!
EVA2406 replied to Waldek's topic in Już w nowym domu
NIe zostałeś sam, tylko albo dogo mi pada, albo ja padam ;). A może spróbować poszukać miejsca w jakimś przytulisku fundacyjnym, przecież on zimy nie może spędzić w krzakach na śniegu. -
[quote name='esperanza']Zdjęć szczeniaków jest dużo na adopcjepsow.org. Dla Różanki szykuje się domek, ale najpierw musi być wysterylizowana. Szukamy dla niej miejsca na zabieg i krótkie przetrzymanie i środków na opłacenie zabiegu.[/quote] Czy to ma być domek u Pana Zygmunta? Jeśli tak proponuję sterylkę u mojej wetki, to bardzo blisko nowego domku suni. A wetka bezdomniaków "traktuje finansowo łagodnie" ;) i jeśli nie będzie innego miejsca to może przetrzymać sunię w klinice.
-
Kropka i Maksio-chihuahua- wciąż bez domu.... psiaki za TM
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedny mini Maksio ;) -
[quote name='Zmysł']nikt nie zagląda do maluchów:shake:[/quote] A jak tu zaglądać, skoro na dogo wejść nie można :angryy:
-
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
EVA2406 replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Widzę, że udało Ci się Małgosiu wstawić fotki Boryska. Borysek jest śliczny i dobrze, że już integruje się z kocią rodzinką. Ja mam kotkę, która miała być dwa dni na tymczasie i nie została odebrana. Swoją drogą ludzie to ...........................:mad: Koteczka starsza już, czarna, po dwóch operacjach łapy i bez oka. Wiem, że pewnie u mnie już zostanie, bo kto ją weźmie, ale najgorsze jest to, że na wszystkie moje fóóterka ( psie i kocie) fuka i wyciąga łapę. Ciekawe czy kiedyś to się zmieni, bo izolowanie jest u mnie bardzo trudne technicznie. -
[quote name='KrystynaS']Xantusiu a teraz bądź nam tylko zdrowy bo szczęśliwy to już jesteś. :loveu:[/quote] Podpisuję się pod tymi słowami :lol:
-
Koleją to chyba za długa trasa dla Lucka. Czy on tyle godzin wytrzyma? Samochodem to postój można zrobić i Lucek porusza się troche i sioo zrobi.
-
11 letnia Tęsknota w schronisku Mielec! Została zaadoptowana!
EVA2406 replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Jaka smutna sunia :-(, tyle lat w schronisku :-( -
Marki k.Wwy- sunia mieszaniec z czerwoną obróżką. ma dom
EVA2406 replied to wanilia1's topic in Już w nowym domu
A nie będzie relacji i foto z nowego domku? -
Lucek wreszcie we własnym domu - cudna perspektywa :lol:
-
Ulaa, mam nadzieję, że to co tam powrzucałam przyda się ;). Mój, nieżyjący już, Toffunio jak był już bardzo leciwym pieskiem też miał takie coś, że zasypiał i jak się go budziło to nie wiedział przez dłuższą chwilę o co chodzi. A cukru nigdy nie miał wysokiego. Jeśli jednak ten stan u Koszałka jest następstwem cukrzycy to ostrożnie z tą operacją. Ulaa, a masz gdzie nocować? ;)
-
Kto może przetrzymać Sonię od 30.12 do 1.01 ??? WROC-> POMOCY!!!! ma dom
EVA2406 replied to demi's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']demi, nie mam słów, zeby powiedzeić, jak bardzo Cię cenie za taki właśnie gesty... :placz: wiem, ze jesteś młodą osobą i tym bardziej doceniam tę wrazliwość.[/quote] Małgosiu, napisałaś to co ja miałam na myśli, aby napisać. W tej sytuacji podpisuję się pod tymi slowami. Dziewczyno, a to, że w domu mają inne zdanie, nie przejmuj się. Nie jesteś w tym osamotniona. Na forum znam kilka małżeństw, gdzie obydwie osoby angażują się w pomoc zwierzętom. Reszta, niestety, ma tak jak Ty, ja i.......... Oby udało się znaleźć domki dla tych biedaków od umierającego pana. -
A w klinice nie mają nr tel do tej kobiety? Czy tylko nikomu nie chce się pomyśleć?
-
Zbieraj, zbieraj fanty, bo ja mam już wstępną zgodę na zwierzaczkowe stoisko na festynie w moich okolicach. Co prawda to dopiero na wiosnę, ale czas szybko leci ;)
-
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Oooo, mój Karmelek :crazyeye:. Prawda, że słodziak :loveu: -
Zula - śliczna młoda collie smooth. Już w nowym domku
EVA2406 replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Witaj Cioteczko :loveu:, mam nadzieję, że juz zdrowa. Ty to masz szczęście do trudnych przypadków ;) Zulka, szukaj dobrego domku ! -
Pewnie, że cudne, bo to pieski św Franciszka, a to chyba najfajniejszy święty ( nie tylko dlatego, że był patronem mojego taty ;)). A jak się ma taką piękną i dostojną mamusię jak Różanka to jak można być brzydalem ;)
-
Ma tylko TRZY ŁAPKI, krótka kariera w TV i dom na stałe w W-wie!
EVA2406 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Żebym miała więcej siły i miejsca....................:-( a, tak mogę tylko wirtualnie wspierać.