-
Posts
14698 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by EVA2406
-
[quote name='Zmysł']wszystkie są[/quote] A kiedy się tam wybierasz?
-
[quote name='Zmysł']Oprócz fantów pilnie potrzebna jest karma dla kociaków, których ilość bardzo się w Fundacji powiększyła!!! Kto może pomóc?[/quote] Kociaków czy kotów dorosłych? Mam trochę karmy, ale to raczej dla dorosłych kotów.
-
Mam 100 lat i nie mam domu! Już w nowym domu!
EVA2406 replied to anouk92's topic in Już w nowym domu
A może znajdzie się właściciel. Może w okolicy porozwieszać ogłoszenia i odwiedzić z jej zdjęciem okolicznych wetów. -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
EVA2406 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='gameta']Dzięki Koss :loveu: Chodzi mi tylko o dobro tej małej cholery - nie wybaczę sobie, jeśli stanie jej się coś złego :roll: Zobaczymy, jak się sytuacja rozwinie i wtedy będziemy decydować. To, że Dasza przeżyła narkozę po zębach szybko się budząc, może oznaczać, że dostała małą dawkę na krótki czas - co innego sterylka, gdzie rozprują ją w połowie i będą grzebać w środku a co innego zabieg na paszczy...[/quote] To właśnie chciałam napisać. Toż to zupełnie inna narkoza. A nie tak dawno był w Warszawie ( chyba i Mru jeśli dobrze pamiętam) przypadek, że po drugiej takiej małej narkozie piesek umarł :-(. -
Tylko weźcie pod uwagę to, że jak Wanilka nie zmieni się, nawet po pracy z behawiorystą, to nikt jej tam nie będzie trzymał. Takie " trudne" przypadki na zachodzie się usypia.
-
[quote name='Zmysł']a skąd jesteś?[/quote] Szybszy jesteś ode mnie. O to samo chciałam zapytać.
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
EVA2406 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ja bym takiego ryzyka nie podjęła, a decyzja należy do Was. Poza tym rozumiem, że ta pani spod Warszawy to jakaś znajoma Zeberki, więc zakładam, że Zeberka będzie trzymała rękę na pulsie. W końcu suka ma cieczkę dwa razy w roku. -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
EVA2406 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ale oprócz sterylki aborcyjnej są jeszcze zastrzyki. Podaje się chyba 3, 5 i 7 dnia po zapłodnieniu. Ale nie myślcie o najgorszym, chyba nie wszyscy ludzie są ciemni, choć bardzo wielu, niestety, tak. -
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
EVA2406 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Ja też się cieszę i jutro przelewam kaskę. A tak dobrze Alfikowi z oczu patrzyło i nie przypuszczałam, że to taki lobuziak ;) -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
EVA2406 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Akucha, nie do końca tak jest jak piszesz. Jak jest ropomacicze to robi się operację ratującą życie. To co innego. A moja Leda miała ropomacicze w wieku 13 lat i oczywiście była operowana, a guz pojawil się dużo później. A poza tym nie rozumiem, że się suki nie upilnuje, szczególnie takiej kruszynki. Przecież w okresie cieczki nie spuszcza się jej ze smyczy:roll:. Tyle lat żyję na świecie, tyle psów miałam i mam i żadnej suki nie sterylizowałam i nigdy szczeniaków nie miałam ( nie licząc podrzuconych przez ogrodzenie, przez " miłośników zwierząt" :angryy: :mad:). -
Kumpel pojechał do nowego domu... kto sprawdzi dom w Łodzi??
EVA2406 replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
Kumpel, do domu :p -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
EVA2406 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Sunia śliczna :loveu:. Miałam pudliczkę, tylko średnią; dożyła 19 lat i gdyby nie guż ( nieoperacyjny) pewnie jeszcze trochę by pożyła. Pudle to cudowne psy. Co do sterylki to odradzam w tym wieku. Każda narkoza to duże zagrożenie. Starszym psom po narkozie siadają nerki. Wiem o wielu takich przypadkach. -
Chętnie poznam młodą kadrę dogomanii ;)
-
[quote name='pakita']W tym roku także postaram się pomóc z fantami. Już rozsyłam wici po firmie niech przyniosą co nieco a ja to przekażę Wam.... Czy Ewa (chyba Ewa to była :oops:) mogłaby potem to odebrac ode mnie z Marek z Kosynierów jak rok temu?[/quote] Z ogromną przyjemnością Cioteczko :lol:. Mam nadzieję, że tym razem też nas odwiedzisz na festynach ;)
-
Ma tylko TRZY ŁAPKI, krótka kariera w TV i dom na stałe w W-wie!
EVA2406 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Widziałam Rudzika w tv. Wyglądał na spokojnego i bez stresu pieknie chodził. Bardzo się cieszę, że mój ulubieniec ma wreszcie domek :multi: -
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
EVA2406 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
A ja nie dostałam nr konta :shake:. Myślę, że długo nie będziemy musiały zbierać na Alfika, bo taki cudaczek szybko znajdzie domek ;) -
Lara dlatego jest prosba zebys jeszcze nie wydawala pieniedzy, moze zaisniec sytuacja ze Wanilka bedzie musiala wyladowac na jakis czas u szkoleniowca. __________________ To jest cytat z Ada - jeje. Myślę, że to jakieś nieporozumienie. Jeśli Wanilki nie wydano do domu znalezionego przez dogo, to i pieniądze z dogo nie będą przyjęte. Fundacja wetki na pewno zaplaci za behawiorystę, a arka wspomoże ją. Uważam, że zebrane pieniądze powinny byc przeznaczone na inną bidę i nie można czekać na zminę humoru wetki i spółki.
-
Kumpel pojechał do nowego domu... kto sprawdzi dom w Łodzi??
EVA2406 replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
Tylko nie obserwuj, bo wzbudzasz nadzieję. I tak nie wierzę w tych obserwatorów. Jak ktoś się zakochuje w piesku, to go chce mieć już, a nie obserwuje na allegro. -
Małgoś :loveu:, dzięki za kontakt. A może ktoś zdolny zrobi jakiś sliczny banerek. Wtedy więcej osób tu zajrzy ;)
-
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
EVA2406 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Jestem na zawołanie ;). Nie czytałam całego wątku, ale z twgo co się zorientowałam to już jakieś deklaracje miesięczne macie? Ile jeszcze brakuje? Ja, jak większość z nas nie bogata, ale 20 zł. miesięcznie mogę dorzucić. Tylko mam prośbę, jak będzie trzeba już wpłacić niech osoba pilnująca na wątku porządku podeśle mi pw, żeby mi nie umknęło :oops: -
Kumpel pojechał do nowego domu... kto sprawdzi dom w Łodzi??
EVA2406 replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
Kumpelku :loveu:, oby domek był super -
Kumpel pojechał do nowego domu... kto sprawdzi dom w Łodzi??
EVA2406 replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
Czy Kumpel już w domu, czy jeszcze na walizkach siedzi? ;)