Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. [quote name='Zmysł']wszystkie są[/quote] A kiedy się tam wybierasz?
  2. [quote name='Zmysł']Oprócz fantów pilnie potrzebna jest karma dla kociaków, których ilość bardzo się w Fundacji powiększyła!!! Kto może pomóc?[/quote] Kociaków czy kotów dorosłych? Mam trochę karmy, ale to raczej dla dorosłych kotów.
  3. A może znajdzie się właściciel. Może w okolicy porozwieszać ogłoszenia i odwiedzić z jej zdjęciem okolicznych wetów.
  4. [quote name='gameta']Dzięki Koss :loveu: Chodzi mi tylko o dobro tej małej cholery - nie wybaczę sobie, jeśli stanie jej się coś złego :roll: Zobaczymy, jak się sytuacja rozwinie i wtedy będziemy decydować. To, że Dasza przeżyła narkozę po zębach szybko się budząc, może oznaczać, że dostała małą dawkę na krótki czas - co innego sterylka, gdzie rozprują ją w połowie i będą grzebać w środku a co innego zabieg na paszczy...[/quote] To właśnie chciałam napisać. Toż to zupełnie inna narkoza. A nie tak dawno był w Warszawie ( chyba i Mru jeśli dobrze pamiętam) przypadek, że po drugiej takiej małej narkozie piesek umarł :-(.
  5. Tylko weźcie pod uwagę to, że jak Wanilka nie zmieni się, nawet po pracy z behawiorystą, to nikt jej tam nie będzie trzymał. Takie " trudne" przypadki na zachodzie się usypia.
  6. [quote name='Zmysł']a skąd jesteś?[/quote] Szybszy jesteś ode mnie. O to samo chciałam zapytać.
  7. Ja bym takiego ryzyka nie podjęła, a decyzja należy do Was. Poza tym rozumiem, że ta pani spod Warszawy to jakaś znajoma Zeberki, więc zakładam, że Zeberka będzie trzymała rękę na pulsie. W końcu suka ma cieczkę dwa razy w roku.
  8. Ale oprócz sterylki aborcyjnej są jeszcze zastrzyki. Podaje się chyba 3, 5 i 7 dnia po zapłodnieniu. Ale nie myślcie o najgorszym, chyba nie wszyscy ludzie są ciemni, choć bardzo wielu, niestety, tak.
  9. Ja też się cieszę i jutro przelewam kaskę. A tak dobrze Alfikowi z oczu patrzyło i nie przypuszczałam, że to taki lobuziak ;)
  10. Akucha, nie do końca tak jest jak piszesz. Jak jest ropomacicze to robi się operację ratującą życie. To co innego. A moja Leda miała ropomacicze w wieku 13 lat i oczywiście była operowana, a guz pojawil się dużo później. A poza tym nie rozumiem, że się suki nie upilnuje, szczególnie takiej kruszynki. Przecież w okresie cieczki nie spuszcza się jej ze smyczy:roll:. Tyle lat żyję na świecie, tyle psów miałam i mam i żadnej suki nie sterylizowałam i nigdy szczeniaków nie miałam ( nie licząc podrzuconych przez ogrodzenie, przez " miłośników zwierząt" :angryy: :mad:).
  11. Sunia śliczna :loveu:. Miałam pudliczkę, tylko średnią; dożyła 19 lat i gdyby nie guż ( nieoperacyjny) pewnie jeszcze trochę by pożyła. Pudle to cudowne psy. Co do sterylki to odradzam w tym wieku. Każda narkoza to duże zagrożenie. Starszym psom po narkozie siadają nerki. Wiem o wielu takich przypadkach.
  12. Jola na pewno będzie mogła jechać. Ona zrobi dla tych psów wszystko, ma transport, mieszka blisko Warszawy, więc nie będzie kłopotu.
  13. Chętnie poznam młodą kadrę dogomanii ;)
  14. [quote name='pakita']W tym roku także postaram się pomóc z fantami. Już rozsyłam wici po firmie niech przyniosą co nieco a ja to przekażę Wam.... Czy Ewa (chyba Ewa to była :oops:) mogłaby potem to odebrac ode mnie z Marek z Kosynierów jak rok temu?[/quote] Z ogromną przyjemnością Cioteczko :lol:. Mam nadzieję, że tym razem też nas odwiedzisz na festynach ;)
  15. Ja też się cieszę, że " cielaczek" już w swoim domku. Mam tylko małe pytanie :oops:: czy żółty ser to dobre jedzonko dla psa?
  16. Widziałam Rudzika w tv. Wyglądał na spokojnego i bez stresu pieknie chodził. Bardzo się cieszę, że mój ulubieniec ma wreszcie domek :multi:
  17. A ja nie dostałam nr konta :shake:. Myślę, że długo nie będziemy musiały zbierać na Alfika, bo taki cudaczek szybko znajdzie domek ;)
  18. Nie ma suńka szczęścia, choć to dobre, że nie trafiła znowu do schronu
  19. Lara dlatego jest prosba zebys jeszcze nie wydawala pieniedzy, moze zaisniec sytuacja ze Wanilka bedzie musiala wyladowac na jakis czas u szkoleniowca. __________________ To jest cytat z Ada - jeje. Myślę, że to jakieś nieporozumienie. Jeśli Wanilki nie wydano do domu znalezionego przez dogo, to i pieniądze z dogo nie będą przyjęte. Fundacja wetki na pewno zaplaci za behawiorystę, a arka wspomoże ją. Uważam, że zebrane pieniądze powinny byc przeznaczone na inną bidę i nie można czekać na zminę humoru wetki i spółki.
  20. Tylko nie obserwuj, bo wzbudzasz nadzieję. I tak nie wierzę w tych obserwatorów. Jak ktoś się zakochuje w piesku, to go chce mieć już, a nie obserwuje na allegro.
  21. Małgoś :loveu:, dzięki za kontakt. A może ktoś zdolny zrobi jakiś sliczny banerek. Wtedy więcej osób tu zajrzy ;)
  22. Jestem na zawołanie ;). Nie czytałam całego wątku, ale z twgo co się zorientowałam to już jakieś deklaracje miesięczne macie? Ile jeszcze brakuje? Ja, jak większość z nas nie bogata, ale 20 zł. miesięcznie mogę dorzucić. Tylko mam prośbę, jak będzie trzeba już wpłacić niech osoba pilnująca na wątku porządku podeśle mi pw, żeby mi nie umknęło :oops:
  23. Kumpelku :loveu:, oby domek był super
  24. Czy Kumpel już w domu, czy jeszcze na walizkach siedzi? ;)
×
×
  • Create New...