Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. Ale śliczności :loveu:
  2. [quote name='annama']Kciuki i ja trzymam :-)[/quote] Ja też :kciuki::kciuki::kciuki:
  3. [quote name='Maupa4']Poza tym co dom to dom - nawet jak tymczasowy ... ;) [/quote] też tak myślę :lol:
  4. [quote name='Placek'] Jest fantastyczny, no i te kupy, nie sądziłam, że psia kupa może dawać aż tyle radości, pozdrawiamy serdecznie. quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Może, może. Dużo zdrówka dla Placka i dla cudnego DOMKU.
  5. Wszystkie choroby się tej bidulki czepiają :-(
  6. Qrcze, czy wszystkim dobrym ludziom musi się coś "kręcić" w życiu? Coraz tu więcej takich :shake:
  7. Nie rozumiem takich właścicieli i chyba już nigdy nie zrozumiem :shake:. I na dodatek głuchego psa nie pilnować.............:shake: Dobrze, że tam byłaś i się nim zaopiekowałaś :loveu:
  8. A jak tam nasz chłopak się czuje?
  9. Tak, u Joli nie wszystkie pieski są adopcyjne i Ona to wie. Dlatego ważne jest też szukanie domku dla Joli. Przecież Ona też musi gdzieś mieszkać.
  10. [quote name='wilczek007']Byłam w schronisku.Wanilka [B]tam jest...[/B]wygłaskałam cieszyła sie z odwiedzin;)...tyle tylko wiem że ma tam narazie być.[/quote] No to jak jest z tym domkiem w końcu, jest czy go nie ma. Jeśli domek jest to raczej dziwny, że pies nadal w schronie. Myslę, że Wanilka nie ma domu, tylko Wam nie chcą jej wydać. A gdzie tu dobro psa?????????????????????? :-o:mad::-o:mad::-o:mad:
  11. [quote name='tomcug']Mylą mi się wątki. Mam troszkę fantów, Wisela też dorzuciła fajną książeczkę, jeszcze poszperam. Ja myślę, że znajdzie się sporo osób darczyńców i fantów nie zabraknie. :lol:[/quote] Cioteczko:loveu:, oby się Twoje słowa spełniły. Mam nadzieję, że w tym roku przyjedziesz na festyn ;)
  12. [quote name='emilia2280'] Dzis dostalam na gg od dwóch osób link do wátku i... W podziékowaniu, wszystkie powyzsze ciotki (rózwniez te, niewymienione tu a pomagajáce) dostaly... kopa w dupé :shake: Wszystko jestem w stanie zrozumiec, ale takiej bezczelnosci, jaká byla odpowiedz mamy Tosi w rozmowie z Pati - :crazyeye: Jestem w szoku :roll:[/quote] Niestety, to już nie po raz pierwszy ich zachowanie jest delikatnie powiedziawszy nie eleganckie.
  13. Ja też miło wspominam tamten festyn :lol:. Może ktoś obejrzy fotki, poczyta o sukcesie i postanowi nas wesprzeć fantami lub w inny sposób. Nie zamykajcie tego wątku. Czasem miło oderwać się od dramatów i powspominać..........;)
  14. Oby wszystko dobrze sie skończyło i jamnior wrócił do własnego domku.
  15. [quote name='Gonia13']Tam jest kolejka....[/quote] Każda kolejka ma koniec i czym szybciej się w niej stanie, tym szybciej dojdzie się na początek. Może zaprosic na wątek Maszaberlę?
  16. [quote name='malagos']Na Polach będę jak co roku, tylko nie wiem, czy jak co roku przy stoisku Niczyich :cool1: Do Marek jest dalej, niestety :roll:[/quote] No, takiej odpowiedzi się nie spodziewałam :mad:. Przecież jak dojedziesz do Warszawy to Cię odbiorę.
  17. [quote name='malagos']a na Dzień Ziemi nie robicie stoiska? to dość duza impreza i można się pokazać...? Pewnie już padło miejsce Waszego festynu, ale mi umknęło :oops: ?[/quote] Mam nadzieję, że tym razem nas odwiedzisz ;)
  18. Na Dniu Ziemi na Polach Mokotowskich jest dużo stoisk prozwierzęcych. W ub. roku było tam dużo ludzi i spore zainteresowanie. Tylko skąd tyle fantów?
  19. Bardzo podoba mi się ten rudzielec, ale już nie mogę..................:shake:. Natomiast pomyslałam, żeby spróbować pokazać go ( lub zdjęcia) w Pytaniu na śniadanie u Pana Michała Olszańskiego.
  20. Może to już ten ...........................oby
  21. Jola na pewno odezwie się wieczorem i poda szczegóły. Na pewno wiem, że znalazła się w bardzo trudnej sytuacji i musimy zrobić wszystko, żeby jakoś Jej i Jej psom pomóc. Może ktoś wie i jakimś domku do sprzedaży lub wynajęcia w okolicach Warszawy?
  22. Ja rozmawiałam z p. dyrektor szkoły i z przew. Rady Rodziców. Mamy zapewnione miejsce na festynie rodzinnym 30 maja. Jeśli trzeba pomóc w odbieraniu fantów, proszę o kontakt.
  23. Dusje, obyś się doczekała na te wiadomości, bo ja to czarno widzę :shake:
  24. Pozbywanie się szczeniaków i kociaków w ten sposób jest chyba na wszystkich wsiach taki sam :placz:. Ten ciemnogród chyba nigdy się nie skończy :mad:. I jak wytłumaczyć tym.............a sejmu, że należy zmienić ustawę. Zajrzyj na ten wątek, nóż w kieszeni się otwiera :angryy: :angryy: :angryy: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f98/jasnosc-czy-ciemnosc-parlamentarny-klub-przyjaciol-zwierzat-132008/index4.html[/URL] Nie dośc, że i tak tyle problemów, to mnie jeszcze dziad w kufer wjechał :angryy: :mad:. A jeszcze gorzej, bo kręci mi się w głowie i boję się, że to małe wstrząśnienie mózgu. Jak nie urok, to .....................
  25. Jak w tej super komedii " Bliźniacy" :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
×
×
  • Create New...