-
Posts
14698 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by EVA2406
-
Mam 5 łapek:(niepelnosprawny szczeniak już w DS:)
EVA2406 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Ale śliczności :loveu: -
Kumpel pojechał do nowego domu... kto sprawdzi dom w Łodzi??
EVA2406 replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
[quote name='annama']Kciuki i ja trzymam :-)[/quote] Ja też :kciuki::kciuki::kciuki: -
Szczeniak niewidzący z oczopląsem- POMOCY!!!! TOFI ma dom !!!
EVA2406 replied to amikat's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']Poza tym co dom to dom - nawet jak tymczasowy ... ;) [/quote] też tak myślę :lol: -
[quote name='Placek'] Jest fantastyczny, no i te kupy, nie sądziłam, że psia kupa może dawać aż tyle radości, pozdrawiamy serdecznie. quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Może, może. Dużo zdrówka dla Placka i dla cudnego DOMKU.
-
[Warszawa] Julka - zabrali jej dzieci, pobili, wyrzucili...
EVA2406 replied to ajlii's topic in Już w nowym domu
Wszystkie choroby się tej bidulki czepiają :-( -
Qrcze, czy wszystkim dobrym ludziom musi się coś "kręcić" w życiu? Coraz tu więcej takich :shake:
-
Nie rozumiem takich właścicieli i chyba już nigdy nie zrozumiem :shake:. I na dodatek głuchego psa nie pilnować.............:shake: Dobrze, że tam byłaś i się nim zaopiekowałaś :loveu:
-
Kumpel pojechał do nowego domu... kto sprawdzi dom w Łodzi??
EVA2406 replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
A jak tam nasz chłopak się czuje? -
[quote name='wilczek007']Byłam w schronisku.Wanilka [B]tam jest...[/B]wygłaskałam cieszyła sie z odwiedzin;)...tyle tylko wiem że ma tam narazie być.[/quote] No to jak jest z tym domkiem w końcu, jest czy go nie ma. Jeśli domek jest to raczej dziwny, że pies nadal w schronie. Myslę, że Wanilka nie ma domu, tylko Wam nie chcą jej wydać. A gdzie tu dobro psa?????????????????????? :-o:mad::-o:mad::-o:mad:
-
[quote name='tomcug']Mylą mi się wątki. Mam troszkę fantów, Wisela też dorzuciła fajną książeczkę, jeszcze poszperam. Ja myślę, że znajdzie się sporo osób darczyńców i fantów nie zabraknie. :lol:[/quote] Cioteczko:loveu:, oby się Twoje słowa spełniły. Mam nadzieję, że w tym roku przyjedziesz na festyn ;)
-
[quote name='emilia2280'] Dzis dostalam na gg od dwóch osób link do wátku i... W podziékowaniu, wszystkie powyzsze ciotki (rózwniez te, niewymienione tu a pomagajáce) dostaly... kopa w dupé :shake: Wszystko jestem w stanie zrozumiec, ale takiej bezczelnosci, jaká byla odpowiedz mamy Tosi w rozmowie z Pati - :crazyeye: Jestem w szoku :roll:[/quote] Niestety, to już nie po raz pierwszy ich zachowanie jest delikatnie powiedziawszy nie eleganckie.
-
Ja też miło wspominam tamten festyn :lol:. Może ktoś obejrzy fotki, poczyta o sukcesie i postanowi nas wesprzeć fantami lub w inny sposób. Nie zamykajcie tego wątku. Czasem miło oderwać się od dramatów i powspominać..........;)
-
Oby wszystko dobrze sie skończyło i jamnior wrócił do własnego domku.
-
Ma tylko TRZY ŁAPKI, krótka kariera w TV i dom na stałe w W-wie!
EVA2406 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonia13']Tam jest kolejka....[/quote] Każda kolejka ma koniec i czym szybciej się w niej stanie, tym szybciej dojdzie się na początek. Może zaprosic na wątek Maszaberlę? -
[quote name='malagos']Na Polach będę jak co roku, tylko nie wiem, czy jak co roku przy stoisku Niczyich :cool1: Do Marek jest dalej, niestety :roll:[/quote] No, takiej odpowiedzi się nie spodziewałam :mad:. Przecież jak dojedziesz do Warszawy to Cię odbiorę.
-
[quote name='malagos']a na Dzień Ziemi nie robicie stoiska? to dość duza impreza i można się pokazać...? Pewnie już padło miejsce Waszego festynu, ale mi umknęło :oops: ?[/quote] Mam nadzieję, że tym razem nas odwiedzisz ;)
-
Na Dniu Ziemi na Polach Mokotowskich jest dużo stoisk prozwierzęcych. W ub. roku było tam dużo ludzi i spore zainteresowanie. Tylko skąd tyle fantów?
-
Ma tylko TRZY ŁAPKI, krótka kariera w TV i dom na stałe w W-wie!
EVA2406 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Bardzo podoba mi się ten rudzielec, ale już nie mogę..................:shake:. Natomiast pomyslałam, żeby spróbować pokazać go ( lub zdjęcia) w Pytaniu na śniadanie u Pana Michała Olszańskiego. -
Mała Lejdi i Pchełka juz w swoich domkach! :)
EVA2406 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Może to już ten ...........................oby -
Ja rozmawiałam z p. dyrektor szkoły i z przew. Rady Rodziców. Mamy zapewnione miejsce na festynie rodzinnym 30 maja. Jeśli trzeba pomóc w odbieraniu fantów, proszę o kontakt.
-
Dusje, obyś się doczekała na te wiadomości, bo ja to czarno widzę :shake:
-
Pozbywanie się szczeniaków i kociaków w ten sposób jest chyba na wszystkich wsiach taki sam :placz:. Ten ciemnogród chyba nigdy się nie skończy :mad:. I jak wytłumaczyć tym.............a sejmu, że należy zmienić ustawę. Zajrzyj na ten wątek, nóż w kieszeni się otwiera :angryy: :angryy: :angryy: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f98/jasnosc-czy-ciemnosc-parlamentarny-klub-przyjaciol-zwierzat-132008/index4.html[/URL] Nie dośc, że i tak tyle problemów, to mnie jeszcze dziad w kufer wjechał :angryy: :mad:. A jeszcze gorzej, bo kręci mi się w głowie i boję się, że to małe wstrząśnienie mózgu. Jak nie urok, to .....................
-
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
EVA2406 replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak w tej super komedii " Bliźniacy" :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: