-
Posts
14698 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by EVA2406
-
No i dobrze Arka napisała, że i tak kasa potrzebna, bo za kilka tygodni trzeba zrobić sterylkę, choc szkoda, że nie została zrobiona razem ( za jedną narkozą), jak u mojej suni. Poza tym na DT też kasa potrzebna. To teraz tylko zabierać sunię do DT. A gdzie on? :oops:
-
Dziewxzyny, teraz już przestańcie "bić pianę " i powiedzcie na kogo będą przeznaczone zbierane pieniądze. Dzisiaj przelałam też trochę kasy i dobrze by było, abym wiedziała jaka bida z nich skorzysta. Poza tym przypominam, że każda sytuacja powoduje, iż ludzie nie chcą pomagać:shake:. Arko, ja wiem, że Ty masz specyficzne podejście do pewnych spraw, ale myslę, że lepiej pewne rzeczy wyjaśniać na pw, bo wątki czytają różni ludzie ( nie znający często spraw dogo), którzy mogą wyciągnąć błędne wnioski ( np. przywłaszczenie kasy).
-
Szariczku :loveu:, bądź szczęśliwy w swoim domku :lol:
-
Zula - śliczna młoda collie smooth. Już w nowym domku
EVA2406 replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Zulka, idziesz z moją bandą na spacer, czy już byłaś i smacznie śpisz na kanapie? -
Kumpel pojechał do nowego domu... kto sprawdzi dom w Łodzi??
EVA2406 replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
Cekinko, a ten drugi pies występujący z Kumplem na zdjęciu to "domny" ;) - zapytała moja córcia. -
I żeby tak już pozostało na długie lata :lol:
-
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
EVA2406 replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
Same dobre wiadomości :multi:. To może zmienić tytuł wątku ;), Paulinko :loveu: -
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
EVA2406 replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
Cieszę się ze szczęśliwego i szybkiego zakończenia. Paulinko :loveu:, to dzięki Tobie Mała ma nowe, lepsze życie. Witam Panią Annę na forum :lol:. Każdy nowy dogomaniak, na wagę złota :lol: Życzę Małej i Domkowi samych radosnych chwil i dużo zdrówka. -
Podrzućcie jej zdjęcie Korze. Ona ma dużo informacji o zagubionych i znalezionych psach i bardzo często pomaga w takich sprawach.
-
[quote name='dusje']Wysylanie zaproszen do [IMG]http://www.animaatjes.nl/alfabet/s/stempel/691_14.gif[/IMG] dobieglo konca :eviltong:[/quote] Witam, właśnie jestem ;). Cegiełki nabyłam, tylko nr konta brak. Dziewczyny, super robota :lol:
-
>>>Byłem już w Celi Śmierci<<< TERAZ MAM DOM - JESTEM W DOMKU
EVA2406 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']Ja sie na kluska napatrzec nie moge:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Prawda, że piękny :lol:. Beatko, wszystkie Filusie są the best ;). Mojego przecież też poznałaś :evil_lol: -
Kumpel pojechał do nowego domu... kto sprawdzi dom w Łodzi??
EVA2406 replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
To Kumpel troszkę podrósł przez drogę :evil_lol:, ale co tam, najważniejsze, że już bezpieczny. Cekinko :loveu: , Abrusiu :loveu:, dziękuję :lol:. Cekinko, prosiłam o nr konta już trzy razy...............:mad: -
Kumpel pojechał do nowego domu... kto sprawdzi dom w Łodzi??
EVA2406 replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
Cekinko, pewnie ok 100 zł. Jak masz to załóż, albo pożycz. tylko odwieź tego biedaka, żeby nie skończył jak ten leżący na poboczu [*]. Podeślij mi nr konta -
[quote name='sleepingbyday']zdjęty jak zdjety - majqa teraz bedzie używać swojego nieodpartgeo uroku, żeby dobrego domu nie stracić :eviltong:[/quote] I o to chodzi ;)
-
>>>Byłem już w Celi Śmierci<<< TERAZ MAM DOM - JESTEM W DOMKU
EVA2406 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Ja mam kota Filusia i jest we mnie zakochany. Pewnie wszystkie Filusie wolą kobitki ;) -
Kumpel pojechał do nowego domu... kto sprawdzi dom w Łodzi??
EVA2406 replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
Cekinko, od Ciebie do Pati jest blisko. Jeśli nie znajdziesz nikogo to weź taxi - zapłacę, ale niech już ta psina nie błąka się po ulicach. -
Pogryziony Misio pojechał do domku do Wrocławia!
EVA2406 replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Tramal jest to silny lek przeciwbólowy, podawany np. przy pękniętych żebrach -
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
EVA2406 replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
[quote name='Moria']Dlatego w naszym hotelu jest zasada że przed oddaniem pies lub kot odwiedza nas i z nami sie poznaje.[/quote] To super zasada i na dodatek jesteście po drodze nad moje kochane morze, tylko ja mam za dużą gromadke na oddanie do hotelu, bo pewnie dla mnie na urlop już nic by nie zostało ;) -
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
EVA2406 replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marysia i Tomek']no pewnie tak będę musiała zrobić,ale jak sobie pomyśle,że mam dać Dyzia do kogoś kogo Dyzio nie zna,to mi się serce kraja....:placz: jeszcze biedak pomyśli,że go oddajemy na zawsze,ehhh....[/quote] Świetnie Was rozumiem, bo co roku mam taki problem. Zawsze muszę żebrać, żeby ktoś został w domu z moim zwierzyńcem i nigdy nie mam pewności czy będę mogła wyjechać na urlop. -
Śliczna nowa fryzurka :lol:. Jak tam Piszczusia po zabiegu?