Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. Całe szczęście, że się załatwił:multi:. Myslę, że z każdym wyjściem i powrotem do domku będzie lepiej. Wreszcie zrozumie, że wyjście nie grozi mu utratą domu. Zdrowiej psinko :loveu:
  2. Trzeba sprowadzić na wątek Cioteczkę Neigh. Ona i Neris chyba najbliżej.
  3. Pierwszy raz słyszę o psie, który cieszył się, że wraca do schroniska.
  4. Tydzień, też dobrze jest czas na zorganizowanie czegoś innego. Tylko kto się dowie gdzie jest ten drugi psiak?
  5. ale śliczności.............:loveu:
  6. Ja też mogę odbierać fanty po praskiej stronie Warszawy, w Markach i okolicach. Miejsce do składowania też jakieś się znajdzie ;)
  7. Dlaczego tu nikt nie zagląda i nie podtrzymuje tak dobrego pomysłu :crazyeye:. Zapraszamy na wątek młode osoby przed którymi ślub i później problem z nadmiarem kwiatów.
  8. Jak już ma być lepiej to zawsze coś się przyplącze :-(.
  9. No to trzymamy kciuki za Kumplowy domek
  10. Agatku :loveu:, człap sobie powolutku, we własnym tempie. Już niedługo wiosna i dni będą coraz cieplejsze i łapki będą mniej bolały :lol:
  11. Bidulek :-( No, jeszcze tylko brakuje, żeby był powszechny dostęp do ostrej broni, jak ostatnio się słyszy, super :angryy:
  12. Szanty w czerwcu, a w maju festyn rodzinny na drugim końcu Marek,w szkole w której jestem w komitecie rodzicielskim ;). Eluńka, tusz do rzęs z Twojego bazarku jest super, nawet mnie nie uczula. Jedyną jego wadą jest tylko to, że nie wiadomo czym go zmywać, taki trwały :evil_lol:. Jak się skończy, skąd ja wezmę taki sam?
  13. Co tam słychać u złocistego chłopaka i jak Ty sobie dajesz radę z całym towarzystwem? Kaska na kilka pampersów poszła wczoraj ;)
  14. [quote name='karusiap']biedne malenstwo:( mam drgawki widzac kicie pod kroplowka:-(:placz:[/quote] Tak, ja też mam złe wspomnienia .................:-(
  15. A Paulinę zawiadomiłaś o tej sytuacji?
  16. Szkoda, że wetka nie pomyślała i sterylki nie zrobiła podczas tej samej narkozy. Moja sunia tak miała zrobione ( plus kamień na ząbkach zdjęty) i uniknęła drugiej narkozy.
  17. Nie wiem czy ktoś pamięta jeszcze ten wątek, ale jest szansa powtórzyć podobną akcję. W maju będzie festyn. Rozmawiałam na temat zorganizowania podobnego kiermaszu. Mamy wstępną zgodę. Co Wy na to?
  18. Tak, dom z małymi dziećmi nie jest najlepszym rozwiązaniem dla psów i kotów.
  19. Nie odezwała się jeszcze dziewczyna do której napisałaś? Napisz do Pixie, choć nie wiem czy Ona dzisiaj będzie na dogo, bo jest chora, ale może zajrzy...... Ona ma rozległe kontakty, może kogoś zna. Do obcego domku bez kontroli..................NIE :shake: damy Kumpla :loveu:.
  20. To trzymamy kciuki, żeby domek był ok.
  21. [quote name='Cekinka13*']Pani odpisała: "Przepraszam,ale nie zabardzo mi pasuje. A mam pytanie trzeba podpisac jakieś dokumenty? Pytam z ciekawości , bo nigdy nie byłam w schronisku i nie wiem co nalezy podopisać." Nie za bardzo pasuje jej wizyta przedadopcyjna :roll:. Odpisałam jej... "trochę" się tam rozpisałam :cool3:. Jeżeli nie zgodzi się na wizytę przedadopcyjną, to sorry, ale Kumpla napewno nie dostanie... :roll:[/quote] A może to jakaś pseudo hodowla........................:angryy:
  22. I tak trzymaj Cekinko, Kumpla nie damy do domku bez sprawdzenia. Przelewik dla Kumpla poszedł dzisiaj. Ciekawe jak mu tam w hoteliku ;). Najważniejsze, że bezpieczny :lol:
  23. Każdy ma prawo pomagać biednym potrzebującym psom i nie musi nikogo pytać o pozwolenie. Ciekawe teraz, czy jutro wydadzą Wanilkę........................czarno to widzę :oops:, chyba, że Arka pomoże ;)
×
×
  • Create New...