-
Posts
14698 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by EVA2406
-
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
EVA2406 replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
Bądź szczęśliwa malutka Meluniu :loveu: -
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
EVA2406 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za malutką. Wczoraj przelałam kilka grosików. Budrysku, będzie dobrze, musi być. Mała tak bardzo chce żyć. -
To już jakieś światełko w tunelu. Może to już ten domek.
-
Kumpel pojechał do nowego domu... kto sprawdzi dom w Łodzi??
EVA2406 replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
Kumpelku, nie zapomniałam o tobie :loveu:. Gdzie ten domek? -
Tak Małgoś, to prawda. Cieszę się, że jeden problem mniej. Najświeższe wiadomości od suni z dzisiejszego popołudnia: Kita czuje się dobrze, przypomina sobie stare kąty i cieszy się ze spotkania całej rodzinki. Jutro jedzie na antybiotyk i kontrolę pooperacyjną. Ma tylko jeden problem: konkurenta ( drugiego psa ) na terenie. Pokazuje mu zęby, a on ,choć dużo większy od niej, podporządkowuje się Kicie. Pies ( podobno sznaucer olbrzym ) został znaleziony przez państwa dwa dni temu. Dzisaj mają być zdjęcia i ruszą ogłoszenia.
-
Radosna wiadomość :lol: : Kita właśnie przed chwilą pojechała do swojego domku. Odebrał ją właściciel, który poszukiwał suni intensywnie, ale nasze ogloszenia trochę się mijały, bo Kita dość daleko odeszła od domku. Pani znalazła wreszcie nasze ogłoszenie na zaginionych psach. Zwróciłam uwagę na brak adresówki lub czipa i pan przyznał mi rację. Za sterylkę zwrócił kasę. Tak więc mamy szczęśliwe zakończenie, które tak bardzo lubimy :lol: :multi:. Dziękuję Wszystkim za pomoc i wsparcie.
-
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
EVA2406 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Nie mam słów :-( :placz:. Trzymaj się maleństwo. To czekamy na wyniki i trafną diagnozę. -
Chyba zostałyśmy same z problemem. Nikt już do nas nie zgląda :-(. Sunia jutro ma sterylkę.
-
Kumpel pojechał do nowego domu... kto sprawdzi dom w Łodzi??
EVA2406 replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
Tylko nie to :shake:. Kumpla do budy nie damy !!!! -
Prawie ratlerka Linka w wymarzonym domu w Tarnowie!
EVA2406 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Małgoś, mogę tylko podnieść, bo aktualnie zbieram środki na sterylkę akitowatej suni, którą znalazłam. Może wiecie coś o domku dla 10 miesięcznej akitkowej suni? -
Kto jeszcze pomoże w kosztach sterylki i w ogłoszeniach suni. Ona bardzo potrzebuje domku i swojego człowieka. Odwdzięczy się wielką miłością i oddaniem.
-
[quote name='Cekinka13*']Co u Meli? :)[/quote] Cekinko, nie martw się o Melutkę. U niej wszystko w porządku, zdrowa i straszna rozrabiaka, a taka była cicha i spokojna. Nawet nie przypuszczałam, że to taka żywiołowa koteczka. Razem z trzyłapkiem Karolkiem latają wszędzie, nawet po wiszących szafkach w kuchni :crazyeye:. Mela była bardzo zainteresowana powietrzem zza okna, więc któregoś ciepłego, slonecznego dnia została zapięta na smyczkę i wyniesiona na dworek, ale bardzo się bała i szybko wróciła do domku, choć nadal uchylone okno ją ciekawi. Melutka trochę się poprawiła, ale nadal jest najdrobniejsza ze wszystkich moich kotów. To taka prawdziwa modelka ;) :lol:. Cekinko :loveu:, Ty masz dobrą rękę do domków, zajrzyj na poniższy wątek. Może uda Ci się coś wymyślić ;) [url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/sunia-musi-jutro-opuscic-tymczasowy-dt-133797-new/]Sunia musi jutro opuścić tymczasowy dt!!! - Strona 3 - Dogomania Forum[/url]
-
A oto rozliczenie, podaję wpłaty bez kosztów przesyłki. Niektóre były większe niż zadeklarowane na bazarku. Dziękujemy :loveu:. - Zebrazebra - 35 zł. - gazzy - 10 zł ( broszka została ukradziona z listu :-(} - Jaaga - 9 zł - matrioszka - 17 zł - desideratum - 12 zł - Kosmyczek - 40 zł Razem : [B][SIZE=6][COLOR=red]123 zł[/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=black][/COLOR] [SIZE=4][COLOR=lime]Dziękujemy :loveu: Cioteczki[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE]
-
Dziękuję, to też duża pomoc. Ogłaszać możesz już. Ja sterylkę w każdej chwili mogę zrobić, ale musi być perspektywa na domek, bo sunia u mnie długo nie może zostać, niestety.
-
Ona nie może zostać u mnie, bo bardzo wyje jak jest zamknięta. Ona potrzebuje towarzystwa człowieka. Wtedy to zupełnie inny pies. Ja nie mogę wziąć jej do mieszkania, bo mam za dużo kotów i psów. Proszę o pomoc. Dzisiaj powieszę dodatkowe ogłoszenia.
-
Prawie ratlerka Linka w wymarzonym domu w Tarnowie!
EVA2406 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Co tam u biedulki? Ja też mam nowe CUD znalezisko ;). Zapraszam: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/sunia-musi-jutro-opuscic-tymczasowy-dt-133797/index2.html#post11991016[/URL] -
Bardzo dziękuję za opiekę nad sunią. Teraz pięknota jest u mnie, ale to bardzi tymczasowe rozwiazanie, bo jestem zapsiona i zakocona na maksa i na dłuższą metę nie dam rady zająć się sunią. Jutro rozwieszę ogłoszenia w okolicy, ale co będzie jak nie znajdzie się właściciel?
-
[quote name='Zmysł']chciałbym w najbliższą sobotę[/quote] Jedzonko do odbioru, adres znasz ;)
-
Sunia jest młodziutka ( mniej niż rok) i bardzo sympatyczna, ufna i nie boi się ludzi. Ma śliczne białe zęby i bardzo gęste futerko.
-
Prawie ratlerka Linka w wymarzonym domu w Tarnowie!
EVA2406 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Małgoś, a dasz radę ją złapać na sterylkę?