-
Posts
14698 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by EVA2406
-
Ostatnie fanty przekazane. Wczoraj rozmawiałam w szkole na terenie której odbędzie się festyn 30.05. Miejsce dla nas na pewno będzie. Festyn trwa od 9.00 do 13.00. Czy mam jeszcze jakieś zadania?
-
Już jesteśmy w domku. Kacperek miał tylko ogólny przegląd, bo nie było okulistki, a to oprócz kichania jego największy problem. Ogólnie stan Kacperka p. dr oceniła na dobry. Potwierdziła to co pisałam wczoraj, że narazie ( ok 3 tygodni) należy dać mu spokój z intensywnym leczeniem i zobaczyć jak sobie daje radę sam organizm. Kacpruś ma dostawać tylko dwa razy dziennie flegaminę i raz dziennie beta - glukan. O lekach do oczu zadecyduje okulistka. Będę u niej jutro lub pojutrze. Kacperek waży już [B][SIZE=3][COLOR=red]2 kg :multi: :multi: :multi: :lol:[/COLOR][/SIZE][/B] Filemonek był bardzo dzielny i zebrał pochwały od Pani dr, która robiła usg. Ma przewlekłe zapalenie nerki prawej, w pęcherzu pływające złogi, nieznacznie powiększoną watrobę z miąższem o cechach stłuszczenia, nieznacznie powiększone węzły chłonne krezkowe. Zalecenie odchudzenia JAŚNIE PANA i stosowanie diety urinary, najlepiej RC, bo podobno najsmaczniejsza. Tylko ja nie mam wujka szejka w Emiratach Arabskich ;) [SIZE=1][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black][/COLOR][/SIZE]
-
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
EVA2406 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Biedne maleństwo :-(. Czy to dr Sterna bedzie operować? To podobno super fachowiec. -
AGATEK z chorymi nerkami.... za TM :( :( :(
EVA2406 replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Miło się czyta takie wiadomości :lol: -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
EVA2406 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Śpij koteńku spokojnie [*] czytam ten wątek, choć się nie udzielam, ale to są jakieś absurdy. Co to za wet szczepi chorego kota i na co miała być ta szczepionka? Dlaczego nie domagałaś się badań? Klient płaci i wymaga a czsy leczenia na wyczucie już dawno minęły. -
Prawie ratlerka Linka w wymarzonym domu w Tarnowie!
EVA2406 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Czyli przeprowadzka z Kurpi do Małopolski? :lol: -
[quote name='Yorija']Jeżeli nie znajdzie się ktoś bardzo szybko to jeżdżę tam ostatnio na delegacje co jakiś czas. Prawdopodobnie następny będzie gdiześ w przyszlym tygodniu. To wtedy się przypomnę. A Linka to kotka?[/quote] Lineczka to sunia ;). Tweety :loveu:, piękna ta kicia po operacji łapki. Takie cudo pewnie szybko znajdzie domek. Dobrze nie nie zgodziłaś sie na amputację tej łapinki. Dziękuję, że jesteś.
-
Dzięki za ciepłe słowa. Kacpruś dzisiaj wesoły, ale trochę flukający, tyle, że nie na zielono, a na bialo. To jakby deczko lepiej ;). Rozmawiałam z wetką i dajemy małemu chwilę czasu, może organizm przezwycięży. Zmienil się termin usg Filemonka na jutrzejszy wieczór więc zabiorę razem Kacperka na przegląd. Roksanka ma rehabilitację na starą kontuzję kolana, bo miała wypadek w czasie meczu koszykówki i tak od 1,5 roku walczymy.
-
Dziękujemy za pamięć. Jestem dzisiaj późno, bo szykowałam gadżety do nowego bazarku. Zdjęcia już poszły do Margo. Kacperek dzisiaj chyba gorzej się czuje, mniej je i z noska zielonkawe glutki się pokazują :-(, a to dopiero pierwszy dzień bez antybiotyku. Może organizm walczy i będzie poprawa. Jeszcze nie panikuję, ale bacznie obserwuję. Będziemy w tym tygodniu w lecznicy i zobaczymy co powiedzą panie wetki. Jak uda mi się przeżyć ten tydzień i nie zwariować to będzie sukces. Z kacprem do lecznicy , z Filusiem na usg, z córcią codziennie przez dwa tygodnie na rehabilitację kolana, a oprócz tego gary, praca i na Dogo też trzeba zajrzeć na chwilkę ;). Życzymy spokojnej nocki Cioteczkom,Wujkom, Psotusiowi i wszystkim bidom.
-
[quote name='li1']Czyli bezpanskie psy z np. Halinowa moga trafic do Biedrzyckiej ?[/quote] Jeśli trafią do Wołomina to tak, bo podobno potem odbiera je B.
-
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
EVA2406 replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Jak miło być kotem w dobrym domku ;) -
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
EVA2406 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Ihabe :loveu:, bardzo Cię rozumiem i już myślę, że będę miała podobny problem jak do zdrowia dojdzie mój rudy Kacperek. Wolę o tym nie mysleć. Trzymaj się Cioteczko :loveu:. Jesteś wspaniała. -
MAKSIK W NOWYM DOMU!!! Powodzenia, łysa gienia!
EVA2406 replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
No to czekamy na dobre wieści -
[quote name='Erin32']Witajcie Cioteczki! :) Psiama, niedawno wróciliśmy od weta, Psotuś po trzecim zastrzyku z Virbagenu. Zaczął tak pięknie śpiewać u lekarza, że Go chyba do opery zapiszę :eviltong: Teraz podjadł i się myje. Miłego dnia![/quote] Witamy pięknie i dziękujemy za pamięć. Erin, dziękuję za link, ale on nie chce się otwierać na Miau. Jak odszukać temat? To dobra wiadomość, że Psotuś się myje. To znaczy, ze dobrze się czuje. Kacperek dzisiaj biedny, bo ja prawie cały dzień w pracy, więc rudzielec samotny. A muszę powiedzieć, że to kot, który bardzo szuka towarzystwa człowieka. Zaraz do niego pójdę pomęczyć go ostatnią dzisiaj porcją leków, maści i kropelek. Kacpruś czuje się raczej dobrze, bo nawet myszce ostatnie piórka z ogonka wyrwał :evil_lol:. Dlatego dostał solidną myszkę, taką jakie mają moje koty. Wszystkie kupowane w sklepach myszki miały bardzo krótki żywot, bo albo koty, albo Nusia " uśmiercała" myszkę. Aż do momentu kiedy to odkryłam super bazarek z myszkami jednej ze wspaniałych Cioteczek z Wrocławia, ktora to szyje własnoręcznie wyjątkowo mocne, solidne myszki. Jedyną ich wadą jest to, że chowają się pod meblami i trzeba ich ciągle szukać :evil_lol:. Poza tym są super i nic ich nie zniszczy. [COLOR=red][B]Maja :loveu:, [/B][/COLOR][COLOR=black]dziękuję za pomoc Kacperkowi - 50 zł[/COLOR]
-
Rudasia wyrzucona z autobusu. Znalazła swój Domek!
EVA2406 replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Abrakadabra']Byłam dziś Na Paluchu. Powiesiłam ogłoszenie na tablicy (obok ogłoszenia Pepegi :-(). Sprawdziliśmy w dzienniku zgłoszeń... Nikt jej sie szukał i nikt po nią nie pytał. Chyba nikt nie chce jej znaleźć...[/quote] To smutna informacja :-(. Ja dzisiaj przejeżdżając ulicą Ząbkowską przy Targowej widziałam kobietę prowadzącą na smyczy bardzo podobnego pieska lub sunię. Tak sobie pomyślałam, że może Rudzia gdzieś z tamtych okolic jednak pochodzi. Może w tamtych okolicach powiesic ogłoszenia. Jeśli nadal myślisz, że ona z tamtego kierunku to trzeba zawiadomić jeszcze Psiego Anioła, to jeszcze bliżej ;) -
[quote name='anouk92']Eva w przyszłym tygodniu mogę wysłać do Ciebie swojego TZ po wszytskie fanty. Najwyższy czas zrobić listę i kupony. Czy nadal masz ten sam numer telefonu?[/quote] Nr tel bez zmian. A Zmysł się do Ciebie nie wybiera? Nie, żebym nie chciała spotkać Twojego TZ, ale wiem, że Zmysł się do mnie wybiera to może przy okazji zabierze. Ale decyzja należy do Ciebie.
-
Dzisiaj dostałam następną dostawę fantów od Marfi :loveu:. Pięknie dziękujemy :lol: :loveu:
-
>>>Byłem już w Celi Śmierci<<< TERAZ MAM DOM - JESTEM W DOMKU
EVA2406 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Filek zna swoją wartość. Wie, że jest najważniejszy, a goście jak przyszli to i pójdą i Filuś nadal będzie na pierwszym miejscu :evil_lol: -
Maleńka bidulka :-(. Nie oddawajcie jej do schronu, błagam :-(.
-
[quote name='psiama']Kacpra wiadomo, na pewno utuczysz saszetkami RC Conalescent :diabloti:. Tyle, że całe zycie na tym być nie może, coś mi się zdaje, ze to ma bardzo wysoką kaloryczność :roll:. No i o czywiscie cena robi swoje :shake:. Az ciekawości, ile on jest w stanie dziennie zjesc ? 2 saszetki ? Bo jedna waha się w cenie 4-5 zł w zaleznosci od portalu. Choc i za 3,8 juz widzialam hurt-paczkę :cool3:. Filuś ... :shake:. Niuniuś, Ty ustaw swoje nereczki do porządku. Może są saszetki urinarowe ? Niestety praktycznie nie przerobiłam. Na pewno jakas ciotka już cos takiego miała ... ? Chodzi o przepraktykowanie karmy dla kotów mających podwyższony mocznik :roll:.[/quote] Kacprutek nawet 3 saszetki może zjeść bez problemu, ale to prawie 15 zł :shake:. Inne idą mu znacznie gorzej i efektów na wadze nie widać. Poza tym szkoda, że Kacperek musi być nadal odizolowany od innych kotów, bo nadal pokichuje i ta wydzielina z noska jest zagrożeniem dla innych kociastych. A on tak bardzo chcialby być cały czas blisko ludzia. Filutek je wyłącznie suche jedzonko i ani saszetki, ani mięsko nie skuszą go. Zostaje tylko Hills albo Royal urinary. I tu jest problem, a nawet dwa: jak go namowić, że to jest pyszne i zdrowe oraz skąd wziąć na to kasę?
-
Margo :loveu:, dzięki za pomysł z wątkiem na Miau, ale może już nie będzie trzeba, bo tam są jeszcze gorsze bidy od Kacprusia. Mamy już wyniki ( podane tylko telefonicznie). Ogólnie jest duża poprawa, białe krwinki spadły do 29000 z 59000 :multi:. To jeszcze za dużo, ale jaka poprawa :lol:. Poza tym ma, tak jak poprzednio, za niski poziom cukru, ale pani dr sprawdzi to glukometrem przy najbliższej naszej wizycie. Decyzja jest taka: odstawiamy antybiotyk :lol:, trilac jeszcze przez 5 -6 dni, jeszcze minimum 2 tygodnie beta - glukan i wszystkie preparaty do oczu do przyszłego tygodnia, kiedy to mamy wizytę u naszej pani dr okulistki. Kacper dostał zalecenie przytycia do ok. 3kg. No i jak wszystko bedzie dobrze to za 2 - 3 miesiące trzeba pomysleć o odjajczaniu :evil_lol:, bo on sobie przypomniał, że jest facetem :diabloti:. Za to z Filusiem jest trochę gorzej. Ma podwyższony poziom mocznika. Czekamy na usg ( w najblizszy czwartek). Filemonek musi przejść na jedzonko urinary. Jak go zmusić, żeby to jadł? Kto ma jakieś doświadczenie w tym kierunku?
-
Smutny, zrezygnowany prawie jamniczek... Mysłowice JUŻ W DOMU!!!
EVA2406 replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe']Ja mam ogromną wolę działania i pomocy. Zbyt długo siedziałam wygodnie w zaciszu swej rodziny, starając się nie patrzeć na to co dzieję wokół. Teraz już tak nie potrafię, maszyna została puszczona w ruch , paliwa pod dostatkiem przeglądy zrobione:loveu: Tylko wiedzy mało:-( To może wyglądać na porywanie się z motyką na słońce:oops: ale może ktoś wykorzysta ten mój zapał:cool3: Muszę się wgryźć w tematykę ustaw i tym podobnym zagadnieniom. Najlepiej pogadać z jakimiś organizacjami, stowarzyszeniami. Ale to długa droga...... A niby jamnik potzrebuje pomocy już!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czy ktokolwiek może chociaż na chwilkę zabrać sunię do siebie na DT? Czy możemy zebrać deklaracje na ewentualny płatny DT? Ja deklaruję na chwilę obecną 20 żł. Czy założyciel wątku może to wpisać na pierwsze stronie, wraz z ogłoszeniami? Czy komuś wogóle chce się zawalczyc o tego psiaczka? Bo jeśli nie to sprawa jest jasna i nie potrzebujemy wątku![/quote] Mam dokładnie te same odczucia w kwesti tego biedaka, który tam siedzi czeka......................... :-(