Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. [quote name='Isabel']Kacpruś poszedł do panny w zaloty ;). Widać, że się już chłopak całkiem dobrze czuje:loveu:[/quote] Ale ja alimentów płacić nie zamierzam :evil_lol:
  2. I trzymajmy się tej wersji o jeszcze większym i ładniejszym ogrodzie :lol: ;)
  3. Moja Nuka, zabrana kilka lat temu z ulicy, też przez jakiś czas nie dawała podejśc do miski, a teraz nie ma już tego problemu. Koty potrafią wyjadać z jej miski i nic na to nie mówi. Bazylek musi chodzić na spacerki, bo może nastąpić zanik mięśni na skutek wychudzenia i braku ruchu.
  4. Myślę, że odpowiedzialnośc nakazuje powiedzieć, bo co będzie jak coś złego się wydarzy np. pies ucieknie, albo silnie pociągnie do innego psa i zaczną się gryźć.
  5. Tomcug, Cioteczko :loveu:, jesteś WIELKA :lol:, dziękujemy. Wymyśliłyśmy dzisiaj z wetką, że podzielę tabletkę na 6 części, potem każdą część rozpuszczę w 2 ml wody i będę dawała po 2 kreseczki. Jak się skończy, rozpuszczam następny kawałeczek itd. Taka jedna porcja starczy na 2,5 dnia. Kacprunio dzisiaj w lecznicy dał nogę z kontenerka :evil_lol:. Wetka go szuka, żeby podać następne krople, a jego nie ma :crazyeye:. Wreszcie trafiła go koło klateczki z kotką ;). Ale ja to mam jakieś dziwne umiejętności. jak wymyslałam całą strategię dzisiejszego dnia, żeby wszystko opanować tak sobie pomyslałam iż Kacperek już taki mocno ruchliwy i żeby coś takiego się nie wydarzyło. Nawet pomyslałam, żeby uprzedzić wetkę, aby dobrze zamknęła kontenerek, ale sama siebie zganiłam za czarnowidztwo. A jednak...... Jutro Kacperek znowu na zastrzyk i przechowanie w lecznicy. Niestety, to tak jak dziecko do żłobka ;)
  6. No to teraz i ja mam doła, ponieważ nie mogę Was wspomóc :-(, bo cała kasa idzie na Kacperka i resztę mojego zoo. Jak tylko jakiś grosik mi wpadnie, to będę pamiętała.
  7. Marfi :loveu:, to jak będziesz w Zielonce to prosto do Ani. Odezwie się do Ciebie na pw Małgoniu :loveu:, Ania spisze sobie co masz, żeby zrobić losy.
  8. [quote name='anouk92']Eva jutro ok. 17-ej będę w Twoich okolicach. Mogę odebrać fanty.[/quote] Będę między 16 a 17, potem znowu wyjeżdżam.
  9. Ja już odłożyłam rzeczy na bazarek, jutro postaram się zrobić fotki, najpóźniej w piątek, obiecuję.
  10. Dzisiaj dotarła paczka od Cioteczki Tomcug :loveu:. Dziękujemy :lol: Dostaliśmy również fanty od Abrakadabry :loveu:. Dziękujemy :lol:
  11. Ja też kocham Kacprusia, ale on już mimo choroby ( nawracającej) jest znacznie silniejszy i jak mu coś nie pasuje to się strasznie burzy :diabloti:. Beta - glukanu dostaje 3 małe kreseczki. Wyniki wymazu nic nie pokazały, nic się nie wysiało. Jest propozycja, aby podać mu Heviran w maleńkiej dawce. Najgorsze, że tabletkę musze podzielić na 66 części. Nie wiem jak to zrobić :crazyeye:. Idę zaraz do księcia na podanie ostatniej dzisiaj porcji kroli. Jutro Kacpruś jedzie rano razem ze mną i zostaje w lecznicy na czas mojej pracy, bo inaczej nie damy rady.
  12. [quote name='fona']100, 200, 300?[/quote] Aż taki hurt to my nie jesteśmy :evil_lol:. 100 starczy.
  13. Okuliści, bo Kacperka konsultowało dwoje, powiedzieli, że zrobią wszystko aby było dobrze. Oczko prawe pogorszyło się ponieważ herpes znowu mocniej zaatakował, czyli z odpornością Kacperka jest jeszcze kiepsko. Nadal ma dostawać beta -glukan ( dr Garncarz potwierdził, że to to samo co scanomune, piszę to dla Waszej informacji, bo ja to wiedziałam;)). Poza tym Kacpruś dostał 4 rodzaje kropelek do wpuszczania 4 razy dziennie. Między kolejnymi zakropleniami ma być 10 min odstępu. Tak więc jestem uwiązana już na maxa i nie wiem kiedy mam pracować. Oprócz tego przez 4 dni ma dostawać jeszcze zastrzyk, więc jeżdżenie do lecznicy. Za wizytę zapłaciłam ponad 70 zł a za leki w aptece ponad 60 zł. A ja myslałam, że krople są tanie :crazyeye:. Za dwa tygodnie mamy kontrolną wizytę.
  14. [quote name='fona']Powiedzcie, proszę, czy chcecie jeszcze kalendarze MOJEGO PSA i numery archiwalne. Zgodzili się przekazać na festyn :][/quote] Ania zadecydowała, że o kalendarze prosimy. Nr archiwalne jeszcze jakieś mamy, więc dziękujemy.
  15. [quote name='fona']Jak pIEKNIE I KOLOROWO ;][/quote] U nas to już tradycja, że mamy najładniejsze stoisko.
  16. [quote name='mtf zalesie']moge podrzucic gdzies na pulawska-wysylka nie ma sensu 5x przekracza wartosc tego-najwyzej poczekaja do nastepnego razu.moze podajcie jakis kontakt w warszawie gdzie zawsze mozna zostawic Zapytamy Zmysła, może gdzieś w tych okolicach będzie w tym tygodniu. Ja byłam dzisiaj. Informacja dla Cioteczki Malagos :loveu: i innych chętnych oczywiście też. Festyn " Przystań Marki" odbędzie się w sobotę 6 czerwca 2009r. w Parku Miejskim Marki ul. Piłsudskiego 96 w godz. 13.00 - 23.00. Jest to przy Zespole Szkół Nr 1 w tzw. Pałacyku. My będziemy ok 12, aby mieć czas na rozstawienie stoiska. O 23 będzie pokaz sztucznych ogni.
  17. [quote name='Bjuta']Stałe! Jutro wpłacę, bo muszę być w domu, a dziś nocuję u faceta, (który nie widzi w tym wielkiego sensu, skoro cały czas siedzę u dogo, zamiast u niego na kolanach...) Ale czuję przez kości, że Znajdek b. szybko znajdzie dom.[/quote] I tak trzymaj dalej, bo z życiowego doświadczenia Ci powiem, że dogo wierniejsze od faceta :evil_lol:
  18. [quote name='Energy']No to super wieści:multi::multi::multi: Bico:loveu:[/quote] Też się cieszę :lol:
  19. [quote name='fona']Teraz beda tylko dzieci? Rzucilam okiem,te fanty, które sa u mnie, sa takie pol na pol albo nawet wiekszosc dla doroslych. A kalendarze Mojego Psa jeszcze macie i filmy Bobby?[/quote] Dorośli też będą. Filmów już nie ma, a kalendarzy jeszcze trochę jest, ale nie wiem ile, bo one u Ani są składowane ;)
  20. Super to ujęłaś Negrusiu :loveu:. Już wiem, że trochę fantów będzie, bo Cioteczka Malagos wybiera się do nas osobiście z fantami, Cioteczka Tomcug juz paczuszkę wysyła i ja też coś jeszcze wymyślę. A poza tym Fona też coś ma i Wujek Zmysł obiecał pomysleć ;). I oczywiście niezawodna Abrakadabra :loveu: też obiecała wsparcie. Kto jeszcze zrobi remanent w domowych zakamarkach?
  21. [quote name='LACRIMA']Jak wtorek to wtorek. Co zrobić? Dobrze, że w ogóle. Ale im bliżej tym bardziej się dłuuuuuuuuuuuuuuuży![/quote] To prawda, a on traci nadzieję w tym smutnym boksie :-(
  22. [quote name='sonikowa']Jak on juz w koncu dojedzie do hoteliku, to ja sie chyba upije ze szczęścia. Razem z psami ;-)[/quote] To zaproś również mnie ;) :beerchug: czy :drink1:
  23. [quote name='Soema']Ona tylko po nocach straszy :evil_lol:[/quote] No i co, godzina duchów minęła, a Bico ani śladu :crazyeye:
  24. Zawsze mi się podobał, ale teraz wręcz brak mi słów zachwytu :loveu: :loveu: :loveu: Dziękuję za to, że dzięki Wam Lolek jest szczęśliwy.
×
×
  • Create New...