Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. [quote name='Maszaberla']Wlasnie sie dowiedzialam ze Kris spotkal w pracy pania, u ktorej mamy jest 3-lapek Wszystko jak najbardziej w porzadku, cala rodzina zakochana w Rudziku:loveu: Tak wiec wiadomosci malo ale to sa dobre wiesci[/quote] Bardzo się cieszę, że wreszcie piesiowi się trafił dobry domek. Trzyłapki to super zwierzaczki. Mój Karolek też świetnie sobie radzi.
  2. Dziękujemy Wszystkim, którzy kibicują i bardzo pomagają Kacperkowi. To prawda, że kocio jest już w dużo lepszej formie niż był na początku, kiedy to nie reagował na nic co wokół niego się dzieje. Tylko leżał i nawet główki nie podnosił. ja w nocy do niego szłam i patrzyłam czy oddycha :-(. Teraz Kacpruś to już kawał chłopa, znowu się poprawił i waży już [COLOR=red][B]1,50 kg :multi: :multi: :multi:[/B][/COLOR][SIZE=1][COLOR=black] [/COLOR][/SIZE]
  3. [quote name='Margo05']Wujek Zmysł, to bardzo wyjątkowy wujek, taki wujek przez wielkie W i UJEK też :loveu::loveu::loveu: Kacperek da radę, musi. Jego brat jest całkiem dobrze wypasionym kocurkiem. Możliwe też, że jest tatą kilku nienarodzonych jeszcze kociaków pewnej białoczarnej panienki, która, jak się wczoraj okazało, jest kotna :-([/quote] Litości, Margo, nie osłabiaj mnie :mad:. Czy nie da się ciachnąć tej kici ? Następne kocie biedy :-(
  4. Dzięki Margo :loveu: Abrusia :loveu:, ja też dorzucę 20 zeta, więcej nie dam rady :oops:. Litości, kto jeszcze może pomóc, żeby to maleństwo nie musiało jechać na Paluch. Ona tam zginie w tłumie. Jest mała i bardzo grzeczna, cicha sunia.
  5. Abrusia, a zrobilaś jej ogłoszenia, bo ja cały czas mam nadzieję, że jej ktoś szuka. Pani Ewa obiecała porozwieszać.
  6. Śliczna sunia ns krzywych łapkach :lol:. To mój ukochany typ :loveu:. Ona nie może być bezimienna................
  7. Witrażyki są na pewno śliczne. Wiem, bo dostałam taki od Joli w prezencie imieninowym :lol:
  8. Piękne te Twoje kociambry, a i dziecko zdolne artystycznie :lol:
  9. Abrusia, Margo obiecała wstawić ,ale widać nie dała rady. A co z ogłoszeniami Rudzi? Pani Ewa obiecała rozwiesić. Poza tym szukamy sponsorów, bo tymczas płatny, niestety :oops:. Kto wspomoże Rudzię?
  10. Kacpruś wrócił z dziennego oddziału szpitalnego ( jak ja to nazywam) dzisiaj ok godz 19. Wyjątkowo nie musialam po niego jechać, bo zrobil to nieoceniony Wujek Zmysł :loveu: i na dodatek wsparł Kacprusia kasą. Tak więc mamy dodatkowe: [B][SIZE=3]50 zł - ZMYSŁ :loveu: [/SIZE][SIZE=2][COLOR=red] dziękujemy[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=1][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=1][COLOR=black]Kacpruś dzisiaj już lepiej się czuje i znacznie lepiej wygląda. Szkoda mi go bardzo, bo się biedak stresuje tymi pobytami w lecznicy, ale trudno, to dla jego dobra. Potrwa to minimum 5 -6 dni i potem zabieg :-(.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] [SIZE=1]Wujek Zmysł zrobił Kacperkowi kilka zdjęć. Pewnie coś nam tu wstawi ;)[/SIZE]
  11. Poker, napisałam Ci pw. Dzisiaj Zmysł odebrał fanty, które zebrałam do dnia dzisiejszego. Mam nadzieję, że jeszcze cos zbierzemy ;).
  12. Dziękuję Wam za ciepłe słowa, mówimy tylko dzień dobry i już pędzimy do lecznicy ratować oczęta, a ja do pracy. Więcej wieczorkiem, jak nie padnę ;)
  13. [quote name='Abrakadabra']Eva... pomożesz z tymi zdjęciami?[/quote] Zdjęcia wysłałam do Kory, żeby już miała jak ktoś szukałby suni na Paluchu. Rano poproszę Margo żeby pomogła wstawić, chyba, że ktoś zgłosi się do pomocy na ochotnika ;) Tak, nie jest to duża opłata, ale musimy ją zebrać. Prosimy o wsparcie.
  14. Nie "dziś ma umówione usg " tylko dziś musi umowić się na usg, a na dziś miała, ale usg ze sobą ;). Niestety usg dla Kacperka jeszcze nie umówione, bo mamy poważniejszy problem :-(. Już wczoraj nie chciałam Wam tego pisać, wystarczy, że ja nocy nie przespałam. Wydawało mi się, ze Kacper stracił oko :-(. Gdy mu wpuszczałam krople z jednego oka trysnął w dużej ilości płyn. Byłam przerażona. Dzisiaj pognałam do wetki. Okazało się, że jest taki silny stan zapalny i oczko się zarosło. Kacper został na kilka godzin w lecznicy i miał podawane leki. To jest walka o uratowanie gałki ocznej, bo widzieć na to oko pewnie nie będzie. Jak zejdzie opuchlizna będzie przeprowadzony zabieg otwarcia oczka. Na drugim oku jest nadżerka, ale powierzchowna, w gałce widać zmętnienie. Kacprusia bardzo bolą oczy i nie chciał ich otwierać, dlatego do tego lepszego oka dostał środek przeciwbolowy, żeby oczko było otwarte. I rzeczywiście teraz jest trochę lepiej. Jutro znowu Kacpruś jedzie na kilka godzin do lecznicy. Biedak bardzo się stresuje tym pobytem. Pani dr stawia mu jedzonko, a on nawet nie zajrzy do przysmaków. W domu natomiast nadrabia zaleglości i dzięki temu waży już 1,40 kg :lol: :multi:. Katar nadal jest, może troszkę mniejszy. Natomiast ładnie goją się ranki na pysiu i pod brodą. Dzisiaj r-ek za leki do oczu 45 zł. Pozdrawimy Cioteczki i dziękujemy za wsparcie :loveu:
  15. [quote name='Poker']mam trochę fantów od mestudio , będę w Warszawie w dniach 1 - 3 maja i mogę je z sobą przywieźć.Czy ktoś mógłby je odebrać ode mnie?[/quote] A gdzie konkretnie będziesz?
  16. Ja też pomyslałam, ze te zmiany wokół oczu są od kropli. Ale z kolei krople pomagają, bo Kacpruś choć troszkę otwiera ślepki, a tak mial cały czas zamknięte. I to tak, ze na jedno pomaga, na drugie szkodzi. Kacperek dostaje scanomune tylko pod inną nazwą ( ludzki odpowiednik, ale skład identyczny) Beta - glukan. Jest w postaci syropu. Jesli moja wetka bedzie jutro na dyżurze to podjedziemy, a jeśli nie to w poniedziałek.
  17. Kurcze, jak jest lepiej to już zaczyna się znowu coś dziać. Zauważyłam u Kacperka wyłysienia wokół oczu i zaczerwienienia przez które zaczyna przesączać się krew. Co to znowu za draństwo dopada tego malucha? :placz: Poza tym Kacpruś jest kontaktowy, bardziej ruchliwy, ma apetyt, w kuwetce wszystko co potrzeba ;) i brzusio się troszeńkę zaokrąglił.
  18. [quote name='luka1']czy jest ktoś kto wesprze brzuszki kotecków i szczeniaków? Jutro Mira jedzie na festyn Vivy z Sandrem - szukac domu[/quote] A gdzie będzie ten festyn Vivy? Czy to nie impreza z okazji Dnia Ziemi na Polach Mokotowskich? Jesli tak to sporo osób z dogo tam się wybiera, ja też ;)
  19. Dzięki, czyli rozumiem, że podawałaś jednocześnie oba środki? Dzisiaj nie ma mojej wetki, ale na szczęście kacperek jest w trochę lepszej formie :lol:. Oczęta już mają szersze szparki i nawet przez chwilę zainteresował się myszką :lol:. Dzisiaj jest trzeci dzień podawania nowego antybiotyku. Kacperek chyba znowu troszkę przybrał na wadze, ale byl ważony na innej więc nie jestem pewna. Na mojej wadze wygląda, że znowu 20 dkg więcej :multi:. Dzisiaj muszę się jeszcze wybrać po nowe saszetki convalescensa, bo 5 szt już zostało wymiecione :eviltong:.
  20. Bo w weekend zawsze coś się musi dziać. Jak już sobie pomyślisz, ze może odpoczniesz to.......................no właśnie................dzwoni telefon...........i................ Mój Kacperek też przyjechał do mnie w sobotę wieczorem..................i walczymy już 3 tygodnie.
  21. Ale smutna mordka :-( Szkoda, że to nie szczeniaczek, bo dzisiaj się dowiedziałam, ze ktoś poszukuje szczeniaczka, który nie urośnie dużo.
  22. Cudna wiadomość :lol:. Maszaberla, to chyba u każdej z nas jest podobnie ;), ale co tam.............
  23. Smutna wiadomość:-( Żegnaj Elfiku [*] Za TM już nie ma bólu i cierpienia. Bądź już na zawsze szczęśliwy. Martulinek :loveu:, to dzięki Tobie Elfik odchodził w godnych warunkach.
×
×
  • Create New...