-
Posts
14698 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by EVA2406
-
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
EVA2406 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A może zróbcie allegro cegiełkowe -
[quote name='Marfi']EVA2406 gdybyś była gdzieś w pobliżu Ząbek to zapraszam po resztę fantów.[/quote] Oki, zadzwonie do Ciebie w tym tygodniu. Dziękujemy :loveu:
-
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
EVA2406 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Takich ludzi co wyrzucaja stare psy bym.........................:mad:. Trzymaj się sunieczko, jeszcze będzie dobrze.musi być. -
[quote name='Maszaberla']Pani Jolu zadzwonie w przyszlym tygodniu Na razie skromny bazarek dla Pani i dla chorego Kacperka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/plyty-cd-filmy-dvd-kasety-vhs-roznosci-dla-chorego-kacperka-psow-pani-joli-136975/#post12232427[/URL][/quote] Dziękujemy Maszaberlo :loveu:. A może chcecie się spotkać u mnie? To bliżej niż u Joli ;). Serdecznie zapraszam.
-
Przepraszamy, że wczoraj nie było nas na forum :oops:, ale to byl jedyny dziń, że cały mogłam poświęcić kwiatkom w ogródku, na balkonie i przede wszystkim mojemu licznemu zwierzyńcowi. I po tych wszystkich zajęciach już padłam, nie włączając kompa :oops:. Z pozycji horyzontalnej tylko przez chwilę popatrzyłam na mojego faworyta w Tańcu z Gwiazami i usnęłam. Kacperek czuje się chyba coraz lepiej, choć katar i chroba oczu nie odpuszczają :-(. On ma cały czas taki ciężki oddech i oddycha otwierając pyszczek :-(. Jednak sam juz pewnie czuje poprawę, bo przypomniał sobie, że jest facetem i " trzęsie ogonkiem" chcąc znaczyc teren :mad:. To jajcarz jeden :diabloti:. Pozdrawiamy wszystkie Cioteczki i Wujków, oczywiście też ;).
-
Tyle już słyszałam o dzielnym Lolusiu, ale tu nie zaglądałam, co niniejszym czynię. Nie mogę narazie wspomóc finansowo, bo mój Kacperek i jego leczenie pochłaniają każdą złotówkę, ale będę kibicowała i może coś na bazarek znajdę, jak będzie ktoś kto wystawi ( mogę podesłać zdjęcia na maila). Lolusiu :loveu: nie podrywaj Dużej Kudłatej ;)
-
Wszystkim bardzo dziekuję :loveu: za ogromną pomoc i ciepłe słowa. Kacperek dzisiaj byl na kontroli i na płukaniu oczka. W tym lepszym, nadżerka zmniejszyła sie, ale jest jeszcze mocne zmętnienie. To gorsze ma być nadal płukane i cały czas ma podawane krople i maść ( do każdego oka inną). Nad tym gorszym oczkiem pojawiła się jakaś zmiana ( lekko opuchnięta i przebija przez skórkę krew). Mamy to miejsce obserwować, bo nie wiadomo co jest przyczyną tego. Może tylko Kacpruś o coś się uderzył, a może być to na skutek choroby. Czekamy i obserwujemy. Biedaczek ma takie wyłysienia pod oczkami od tego zakraplania :-(, ale ogólnie czuje sie chyba lepiej, bo jest weswelszy, trochę się bawi, ale krótko, bo widać, że szybko się męczy. Apetyt ma duży i na efekty nie trzeba dlugo czekać: następne 10 dkg przybył. Dzisiaj ważył : [B][COLOR=red]1.60 kg :multi: :lol:[/COLOR][/B]
-
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
EVA2406 replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Czy wiecie, ze rok temu, 29 kwietnia, napisałam na forum :"A moze ja wezmę Boryska?... :oops:: Potem majowy weekend i plany, plany, plany...Kto kiedy odbiera go, kto wiiezie, gdzie nocuje, jaki kto ma nr telefonu.... :multi: To juz rok! :loveu:[/quote] To również rocznica naszej znajomości ( realnej), bo to dzięki Boryskowi poznałyśmy się osobiście :lol:. -
Dzisiaj dostałam fanty od Poker :loveu: i od Abrakadabry :loveu:. Dziękujemy :lol:. Abrusia :loveu:, dziekuję za pomoc w odbiorze paczki od Poker.
-
Rudasia wyrzucona z autobusu. Znalazła swój Domek!
EVA2406 replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7'][SIZE=4][B]Ja sie chyba obrażę, a próbowałaś spytać?[/B][/SIZE][/quote] Abrusia, a nie mówiłam , że Isadorka to cudotwórczyni :evil_lol: -
Witajcie :loveu:. Dzisiaj mamy dzień odpoczynku od lecznicy. Krople i maści podaję sama, a Kacperek wcina jedzonko, nadrabiając zaleglości ;) , śpi na slonecznym okienku i bawi się myszką. Rano dzowniła wetka okulistka z naszej lecznicy i powiedziała, ze jutro i w niedzielę musimy się zjawić, bo Kacperek będzie miał jakieś płukanie pod ciśnieniem. Jeśli to się uda to Kaceprek uniknie zabiegu. Trzymajcie kciuki.
-
Dziękujemy za odwiedziny Cioteczko Margo :loveu: i za kaskę na dalsze leczenie oraz dług w lecznicy :oops:. Kacperek, jeśli nic niepokojącego nie bedzie się działo ma 3 dni przerwy w pobytach szpitalikowych. Mamy co 3 godziny podawać leki do oczu i w poniedziałek na kontrolę. Mamy następne wpłaty: [B][SIZE=3]Malicja - 58,93 zł[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Margo - 50,00 zł[/SIZE][/B] [B][SIZE=3][/SIZE][/B] [B][COLOR=red]Dziękuję :loveu:[/COLOR][/B] Dotarły też już 3 wpłaty z bazarku: [COLOR=lime][B]Psiama[/B][/COLOR] [B][COLOR=#00ff00]Lidan[/COLOR][/B] [B][COLOR=#00ff00]Elmira[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]Dziekuję :loveu:. [/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B] [SIZE=1][COLOR=black]Asiaczku, czekam na adres i przelew ;)[/COLOR][/SIZE] [B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B] [SIZE=1][COLOR=black][/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE] [B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B][B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][/COLOR][/B]
-
Rudasia wyrzucona z autobusu. Znalazła swój Domek!
EVA2406 replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
Abrusia, polecić mogę Isadorę i Margo. Tylko czy któraś znajdzie czas :hmmmm: aaaa i jeszcze jedna, a właściwie dwie sprawy:oops:. Pani Ewa zadzwoniła dzisiaj do mnie z informacja, że koło niej błąka się , od kilku dni ,pies w typie owczarka nizinnego, tylko na wyższych łapkach. Ja też tego psa widziałam i tydzień temu chcialam go zlapać, jak wedrował z Marek do Warszawy. Zobaczyłam go na wysokości Macro i doprowadziłam aż do dw Wileńskiego, gdzie mi przepadł na terenie kolejowym. Dawałam mu jedzonko, ale o złapaniu nie było mowy. Teraz kręci się w okolicy Pani Ewy. Drugi problem jest jeszcze gorszy: to czarny jamnik, który miał przypietą do obroży kartkę" weźcie go sobie, my wyjeżdżamy". Pies biega od dłuższego czasu w panice po Pradze,najpierw podchodzil do ludzi,teraz jest już zrezygnowany , został już pogryziony przez psy. Jakby udało się go złapać może szybko znalazłby domek. Ale jak to zrobić? -
Kto pomoże jeszcze ofiarowując fanty na loterię?
-
[quote name='elmira']A może obić po prostu łachudrę? Albo kupić ćwokowi pół litra i zawrzeć "pakt"? Ręce opadają!!![/quote] Tak, jeszcze czego, to bedzie codziennie przyłaził po okup :mad:
-
Prawie ratlerka Linka w wymarzonym domu w Tarnowie!
EVA2406 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Zazwyczaj małe suczki mają wziecie, to dlaczego Linka tyle czasu czeka?... :-([/quote] Bo jej u Ciebie dobrze ;) -
[quote name='Lidan']Z przodu faktycznie Kacperek wygląda tragicznie. Te oczka i chuda łapka bez sierści strasznie przygnebiajce :-( No ale od tyłu prezentuje się całkiem nieźle ;) Przelałam dzisiaj 30 zł z pierwszego bazarku. Czekam jeszcze na jedą wpłatę z drugiego bazarku i poleci do Kacperka jeszcze z 50 zł Kacperku nabieraj siły i ciała :loveu:[/quote] Dziekujemy Cioteczko :loveu:. Łapinki obie takie bez futerka, bo wygolone po kroplówkach, ale to najmniejszy problem. Ale idzie ku dobremu. Dzisiaj jak Kacperek wrócił z lecznicy pojadł, pospał i nawet trochę pobawił się myszką :lol:. Jutro rano znowu jedziemy do lecznicy. Kacpruś chyba już trochę się przyzwyczaił do tego, bo podczas kilkugodzinnego pobytu w lecznicy nawet trochę pojadł :lol:
-
[quote name='maja602']Evo chciałaś żebym zajrzała więc jestem. Widzę, że masz pod swoją opieką kolejne biedactwo. Prześlij mi mailem nr konta. Kacperek jest śliczny ale bardzo słaby i chory. Jak wyzdrowieje to pomogę szukać domku dla niego.[/quote] Dzięki Maju, że zajrzałaś. To miło jak tyle osób wspiera ( nie tylko finansowo) bidulka. Kacperek jest tak wdzięcznym stworkiem, że to wynagradza cały włożony trud. Jak tylko się do niego podchodzi włącza się motorek, nawet jak wetka coś przy nim robi ;). Szukanie dla niego domku to piesń dalekiej przyszłości. Jego stan jest jeszcze bardzo kiepski. KK jest tylko trochę mniejszy, a teraz gorzej się leczy, bo leki na oczy osłabiają działanie leków na kk :-(. Coś za coś, niestety.
-
Qrcze, ale historia :shake:. Tak na poczekaniu nie znajdzie się domu dla szczeniorów, ale koniecznie trzeba je gdzieś ukryć. A poza tym taki menel może z zemsty coś podrzucić innym psom. Nie wiem co poradzić.............
-
Rudasia wyrzucona z autobusu. Znalazła swój Domek!
EVA2406 replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
Tak się cieszę, że zebrałyśmy tę kasę i mała może być bezpieczna. Dziękuję :loveu: