-
Posts
14698 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by EVA2406
-
AGATEK z chorymi nerkami.... za TM :( :( :(
EVA2406 replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Agatek to dzielny i śliczny facet :lol:. Dziewczyny, przepraszam, że nie na temat, ale tu dużo Wrocławianek więc może któraś mi pomoże. Poszukuję osoby z Wrocławia ( nie pamiętam z dogo czy z miau), która robiła bazarki z super myszkami własnej roboty. Sama kupowałam te śliczności w różnych kolorach i każda inna. Pochwaliłam się na którymś wątków, że mam takie trwałe i śliczne myszy i się zaczęło....................... A ja stara skleroza nie pamiętam nicku Dziewczyny, która to robiła. Może ktoś mi pomoże..................:modla:, proszę. -
[quote name='maja602']Evo czy brałaś pod uwagę konsultację okulistyczną u dr. Garncarza?[/quote] Tak, myślałam i jak do konca tego tygodnia nie będzie poprawy to będę chciała się umówić na wizytę. Masz jakiś kontakt telefoniczny? Wiem, że on przyjmuje gdzieś kolo Bartyckiej. Erin, dziękuje, dostałam tylko muszę pofocic jeszcze te obiekty ;). Psiama, jedzonko staram się zmieniać, żeby nie przyzwyczaił się za mocno, to potem to będzie masakra. Alr ona tak pięknie prosi o to dobre jedzonko, tak wspina się i w oczy patrzy, że czasem nie mogę mu odmówić. A filmik będzie super, tylko nie wiem kiedy, bo Margo odcieli od netu ( awaria) i ma tylko w pracy, a tam jednak trzeba pracować :razz:
-
I może ktoś zdolny zrobiłby ogłoszenia?
-
[quote name='ihabe']Jakież one są piękne:loveu::loveu: Juz kopiuje zdjęcia i wysyłam po znajomych. Sama bym je wzięła są takie słodkie ale miejsca brak:-([/quote] Jakbyś czytała w moich myślach :-o. Bico :loveu:, ale jesteś zdolna Dziewczynka :lol:
-
Witajcie. Sama nie wiem co mam napisać, bo jest mi źle. Oczko Kacperka od soboty pogorszyło się i to niestety potwierdziła wetka. Gałka mocno zmętniała i nikt nie wie z jakiej przyczyny zrobił się znowu stan zapalny. A było już tak dobrze. Dzisiaj Kacperek nie chcial otwierać oczka i dopiero po podaniu kropli przeciwbólowych otworzył. Dostaliśmy receptę na dwa rodzaje kropli i zaczynamy walkę od nowa. Poza tym Kacpruś jest wesoły, bawi się, skacze, ale ciężko oddycha i szybko się męczy. Co nie przeszkadza mu po krótkim odpoczynku znowu rozrabiać. Smutno mi, że to oczko się pogorszyło :-(. Ale jest i dobra wiadomość: wyświetlacz wagi pokazał [B][SIZE=3][COLOR=red]2,30 kg :multi: [/COLOR][/SIZE][/B] Cioteczko Psiama, chyba coś wspominałaś o filmiku z Kacperkiem w roli głównej ;). A więc donoszę iż dzisiaj odwiedziła nas Cioteczka Margo z odpowiednim sprzętem i szykujcie się na super komedię :lol:. Pozdrawiamy wszystkich i życzymy dobrej nocki.
-
Lady - maleńka księżniczka nie zazna juz łańcucha, już w domu!
EVA2406 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś tu mówił o karpatce? :eviltong: :eviltong: :eviltong: -
>>>Byłem już w Celi Śmierci<<< TERAZ MAM DOM - JESTEM W DOMKU
EVA2406 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='*zaba*']Filek po antybiotyku. Byl jakis smutny,osowialy,okazalo sie,za zlapal kleszcza na siusiaku.Bylo zaczerwienione,wiec Rodzice szybko do weta.Tam dostal zastrzyk i juz ma sie lepiej.Oby tylko nic po tym kleszczu sie nie przyplatalo. Acha i bedzie odchudzany,dostal od weta jakas karme i zobaczymy co bedzie.[/quote] Biedny Filek. Trzeba bardzo dokladnie go teraz obserwować, kolory koo i sioo są bardzo ważne. Filek na diecie :crazyeye:. To zupełnie tak jak mój kot Filemon ma schudnąć ponad 1kg. Tylko on zawsze coś podje innym kotom w domu. I co ja mam zrobić? ;) -
Lady - maleńka księżniczka nie zazna juz łańcucha, już w domu!
EVA2406 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Lady bardzo ladnie zachowuje siew domu. spi sobie na fotelu albo na kanapie, ma juz normalny apetyt, potrzeby załatwia na dworze.[/quote] Czyli ideał szuka domu :lol: -
Duży śliczny ciapowaty szczeniak -JUZ W SWOIM DOMU!
EVA2406 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ale tempo ekspresowe :crazyeye:. Oby tak dalej ;) Kumpel jest podobny do mojej Nuki. -
W "oświecenie" takiej ciemnoty nie wierzę. Jedyna metoda to :mad: :mad: :mad: . Chyba za długo żyję na tym świecie i za dużo widziałam. Pomysł z odkupieniem odpada, bo potraktująto jako dobry biznes i co chwilę będą nowe psy, a nam kasy zabraknie. Kradzież już w wielu wypadkach była jedynym skutecznym rozwiązaniem, tylko problem następnych psów bedzie znowu aktualny :mad:
-
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
EVA2406 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak się cieszę, że Frelcia już lepiej się porusza -
TYGRYŚ szuka domu ... Tygryś za TM ... [']
EVA2406 replied to Nicol's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Aguś, strasznie mi smutno, że znowu masz kłopoty. Wiem, że będziesz walczyła o Tygrysa do końca. -
Czy są jakieś nowe wieści od suni?
-
Złotko - maleństwo szczęśliwe za TM [']
EVA2406 replied to BUDRYSEK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A co mówią weci na temat tej choroby? -
[quote name='tomcug']Podrzucajcie, proszę. A jak komuś się coś spodoba to prosimy licytować. :cool3: ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/bizuteria-na-leczenie-kacperka-do-3-czerwca-zapraszam-138393/#post12335366[/URL][/quote] Cóż mogę napisać.................bardzo dziękuję :loveu: W poniedziałek po południu mamy wizytę u naszej Pani okulistki. Wtedy będzie wiadomo czy oczko się poprawiło.
-
[quote name='Maszaberla']Na tym forum czy na tym wlasnie watku? :cool3: Dla mnie ten watek jest tak zyczliwy, tak cieply i daje mi tyle wiary w to, ze jednak warto pomagac czysto bezinteresownie Jestem juz nawet w stanie przelkac niesnaski, fochy, histerie na innych watkach (a jestem choleryczka i czasami wybucham;)) - bo wiem ze zawsze moge tu zajrzec zeby ochlonac Ewuś, przelalam 75 zl z mojego ostatniego bazarku plytkowego Zdrowia dla Kacprulka :loveu:[/quote] Dziękuję :loveu:. Coś mi się wydaje, że charakterek mamy podobny :evil_lol: