-
Posts
14698 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by EVA2406
-
Fanty od Marfi :loveu: odebrane. Bardzo dziękujemy :lol:
-
[quote name='Marfi']Ja mam sporo rzeczy i z pewnością ludzie podrzucą mi na naszym zlocie frektowym w maju, tylko teraz gdzie maj je dostarczyć? mieszkam w Ząbkach, mogę podrzucić do Zielonki, dajcie tylko namiary.[/quote] Mogę od Ciebie odebrać i razem z fantami od Pakity przekażę dalej. Bywam w Ząbkach często.
-
Dzięki Margo. To dobra wiadomość, że chociaż tamte zdrowe. Kacperek dzisiaj bez większych zmian. Trochę mniej zjadł, oczko jedno trochę otwatre, drugie nie. Ale kotek trochę chodzi, interesuje się otoczeniem i wygrzewa się na parapecie w promieniach słonka. Bunia sugerowała, żeby podać mu steryd. Melduje, ze chyba nie napisałam tego wcześniej ( zapomniałam), że dostał małą dawkę takiego o przedłużonym działaniu ( nazwy nie pamiętam :oops:). Na podniesieni odporności daję Kacperkowi Beta - glukan ( odpwiednik kociego scanomune). Mam pytanie do mądrych głów medycznych, czy to jest coś podobnego do Lydum i czym ewentualnie się różni?
-
Festyny coraz bliżej. Fanty na loterię nadal bardzo potrzebne, bo u nas każdy los wygrywa. Ta metoda świetnie się sprawdziła w ub. roku. Kto jeszcze może ofiarować jakieś fanty?
-
Prawie ratlerka Linka w wymarzonym domu w Tarnowie!
EVA2406 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Linusia, gdzie ten domek? -
[quote name='Maszaberla']Jeszcze na dodatek braciszek Kacperka - nie wiedzialam ze jest jeszcze jakas rodzinka :oops:[/quote] Taką informację dostałam od Margo. Podobno też jest chory, ale 3 tygodnie temu był w lepszym stanie niż Kacperek. Co dzieje się z nim aktualnie nie wiem. Margo, gdzie jesteś?
-
[quote name='zuzlikowa']Już chciałałam się cieszyć...ale jeszcze doczytałam Twój ostatni post Ewuniu i ...cieszę się z malutkich,a gigantycznych osiągnięć Kacperka,a jednocześnie chodzi za mną myśl o jego braciszku! Spokojnej nocy ...dla wszystkich!:loveu:[/quote] Więcej szczegółów na ten temat zna Margo. To Jej rewiry. Kacpruś jeszcze przed chwilą odrobinkę zjadł, dostał leki i porcję pieszczot i poszedł grzecznie lulu, mówiąc Cioteczkom: DOBRANOC.
-
MAKSIK W NOWYM DOMU!!! Powodzenia, łysa gienia!
EVA2406 replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Szczęśliwie, ze wszystko ucichło. Oby na zawsze. -
Dziękujemy za te dobre wiadomości :lol:
-
[quote name='Maszaberla']Kochany Kacperunio :loveu: U mnie hustawka obaw - martwie sie i na przemian ciesze :oops: Jest apetyt mimo wszystko, bedzie dobrze, tak czuje - a intuicji rzadko kiedy mnie zawodzi Maly walczy to na pewno widac i ciut przybral na wadze Ewa :loveu: dziekujemy za dokladne relacje[/quote] Maszaberla :loveu: z tą huśtawką to super trafiłaś. Ja też każdą nawet najmniejszą zmiane dostrzegam i wierzę, że bedzie coraz lepiej. Staram się nie dopuścić myśli o innym zakończeniu niż wyzdrowienie Kacperka. Tweety :loveu:, myslami Cie ściągnęłam, jak mała? O wymazie nie było mowy, zapytam. Dzieki za podpowiedź. Malagos :loveu:, to chyba trudne wyniki, bo kilka mądrych głów mówi podobnie :-o. Zaprosisz Bunię? Ja wiem, że to super fachowiec. Aaaa i jeszcze można zaprosić CoolCaty z Łodzi, ale nie wiem czy Ona jest na dogo czy tylko na miau. Ale najwyżej wyślę im wyniki mailem i podpytam co o tym myslą.
-
[quote name='monika55']Dusje, co sie dzieje?[/quote] Ja też się martwię :-o
-
Prawie ratlerka Linka w wymarzonym domu w Tarnowie!
EVA2406 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Ja też mam słabosc do takich nieduzych panienek :eviltong:[/quote] Ja też lubię małe na krzywych łapkach ;) -
Właściwie to nie wiem co mam napisać, chyba tylko, że wiem, że nic nie wiem. Bo reasumując wnioski z wyników to jest : na dwoje babka wróżyła. Może być suchy fip :-(, ale może też nyć tylko bardzo silny stan zapalny w obrębie pysia, nosa i oczu. PCR odradza robić, bo ostatnio miała kilka takich przypadków i wyniki przychodziły takie, że nic z nich nie wynikało. Kacperek dostał jeszcze jeden antybiotyk :crazyeye:. Tym razem z grupy tetracyklin na 10 - 14 dni. Podobno u kotów ze stanami zapalnymi dają bardzo dobre efekty. Poza tym oczywiście na osłonę trilac. W międzyczasie mamy zrobić usg u dr.Marcińskiego i badanie moczu. Ale najważniejsze będzie teraz......................... 1. Kacperek zrobił pierwszą prawdziwą koo - dużą, uformowaną i ciemnobrązową :lol: :multi: 2. Kacperek bardzo lubi pieszczoty i jak tylko słyszy mój głos wstaje i zaczyna ocierać się o nogi i czeka na drapanko i głaskanko :loveu: 3. Kacperek ma dobry apetyt, je małe porcje, ale kilka razy dziennie :lol::multi: 4. Kacperek już leciutko otwiera oczy, takie wąskie szpareczki :lol: 5. Kacperek przybrał na wadze [B][SIZE=3]20 dkg :lol: :multi: :multi:[/SIZE][/B] Dzisiaj wydałam na leki w aptece i zastrzyki w lecznicy 60 zl. Ale z tej radości kupiłam mu jeszcze puszeczkę jedzonka dla rekonwalescentówi gurmeet gold, aby urozmaicać dietę rudzielcowi ;). Bardzo dziękuję za wpłaty na pomoc dla Kacperka: [B][SIZE=3]Psiama :loveu: - 50 zł[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Tomcug :loveu: - 50 zł[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Bico :loveu: - 50 zł[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Kasiatatry:loveu:- 50 zł[/SIZE][/B] [SIZE=3][B]Irenaka - 50 zł[/B][/SIZE][SIZE=1] ( tak myslę, bo nie było nicka; proszę potwierdź to)[/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] [B][COLOR=red]Bardzo Dziękuję !!!!!![/COLOR][/B] [SIZE=1][/SIZE]
-
Pakita :loveu:, dziękuję. Kacperek :loveu: jest niesamowity. Jak zaczęłam go głaskać, zszedł na podłogę zaczął łasić się do moich nóg, a potem, myk i brzuszek do góry. Później, mimo prawie zamkniętych oczu, obserwował mój palec i nawet łapką zaczepiał. Takie chwile dają nową siłę do walki o to kruchutkie stworzonko. Kolacji nie chciał zjeść, ale zjadł ok 19 podwieczorek, więc może na kolację za wcześnie było. Dostał dzisiaj mokre z saszetki convalescensa. W kuwetce było wszystko co potrzeba ;).
-
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
EVA2406 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Cudna sunia i super, że najgorsze ma już za sobą. Oby tylko już nic złego jej nie spotkało. Limit złego już wyczerpała. Teraz już tylko ma być lepiej :lol: -
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
EVA2406 replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
O, już zmieniony tytuł, a ja napisałam na gg do Pauliny -
MAKSIK W NOWYM DOMU!!! Powodzenia, łysa gienia!
EVA2406 replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']jezu jakiś horror, co to ma być! :/[/quote] co to za straszna historia.................. -
[quote name='Zmysł']mnie też czasem wypada zajrzeć[/quote] i mnie chyba też, bo to przeze mnie Funia trafiła na dogo. Tylko co z tym domkiem? ;)
-
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
EVA2406 replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
Czekamy na zdjęcia i zmianę tytułu, bo już myślałam, że coś się stało i znowu poszukujemy domu :crazyeye: