Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. Fanty od Marfi :loveu: odebrane. Bardzo dziękujemy :lol:
  2. [quote name='Marfi']Ja mam sporo rzeczy i z pewnością ludzie podrzucą mi na naszym zlocie frektowym w maju, tylko teraz gdzie maj je dostarczyć? mieszkam w Ząbkach, mogę podrzucić do Zielonki, dajcie tylko namiary.[/quote] Mogę od Ciebie odebrać i razem z fantami od Pakity przekażę dalej. Bywam w Ząbkach często.
  3. Dzięki Margo. To dobra wiadomość, że chociaż tamte zdrowe. Kacperek dzisiaj bez większych zmian. Trochę mniej zjadł, oczko jedno trochę otwatre, drugie nie. Ale kotek trochę chodzi, interesuje się otoczeniem i wygrzewa się na parapecie w promieniach słonka. Bunia sugerowała, żeby podać mu steryd. Melduje, ze chyba nie napisałam tego wcześniej ( zapomniałam), że dostał małą dawkę takiego o przedłużonym działaniu ( nazwy nie pamiętam :oops:). Na podniesieni odporności daję Kacperkowi Beta - glukan ( odpwiednik kociego scanomune). Mam pytanie do mądrych głów medycznych, czy to jest coś podobnego do Lydum i czym ewentualnie się różni?
  4. Dzięki Margo za tę informację, bo jak przywiozłaś Kacperka to mówiłaś, że tamten też chory, ale lepszy. Może ja coś pokręciłam :oops:. Kacpruś zjadł kolacje, odwiedzil kuwetkę, dostał leki i poszedł spać. Dobranoc :kociak:
  5. Festyny coraz bliżej. Fanty na loterię nadal bardzo potrzebne, bo u nas każdy los wygrywa. Ta metoda świetnie się sprawdziła w ub. roku. Kto jeszcze może ofiarować jakieś fanty?
  6. [quote name='malagos']Może i niejeden braciszek i siostrzyczka... To zaraźliwe choróbska i dziesiatkują bezdomne koty :placz:[/quote] Niestety, to prawda :placz:
  7. Linusia, gdzie ten domek?
  8. [quote name='Maszaberla']Jeszcze na dodatek braciszek Kacperka - nie wiedzialam ze jest jeszcze jakas rodzinka :oops:[/quote] Taką informację dostałam od Margo. Podobno też jest chory, ale 3 tygodnie temu był w lepszym stanie niż Kacperek. Co dzieje się z nim aktualnie nie wiem. Margo, gdzie jesteś?
  9. [quote name='zuzlikowa']Już chciałałam się cieszyć...ale jeszcze doczytałam Twój ostatni post Ewuniu i ...cieszę się z malutkich,a gigantycznych osiągnięć Kacperka,a jednocześnie chodzi za mną myśl o jego braciszku! Spokojnej nocy ...dla wszystkich!:loveu:[/quote] Więcej szczegółów na ten temat zna Margo. To Jej rewiry. Kacpruś jeszcze przed chwilą odrobinkę zjadł, dostał leki i porcję pieszczot i poszedł grzecznie lulu, mówiąc Cioteczkom: DOBRANOC.
  10. [quote name='Margo05']Ewuś, gdyby nie Ty...[/quote] Moniś, Ty byłaś pierwsza ...............dałaś mu szansę. Teraz myslę o tym jego bracie, czy da radę.....................sam.............
  11. Szczęśliwie, ze wszystko ucichło. Oby na zawsze.
  12. Dziękujemy za te dobre wiadomości :lol:
  13. [quote name='Maszaberla']Kochany Kacperunio :loveu: U mnie hustawka obaw - martwie sie i na przemian ciesze :oops: Jest apetyt mimo wszystko, bedzie dobrze, tak czuje - a intuicji rzadko kiedy mnie zawodzi Maly walczy to na pewno widac i ciut przybral na wadze Ewa :loveu: dziekujemy za dokladne relacje[/quote] Maszaberla :loveu: z tą huśtawką to super trafiłaś. Ja też każdą nawet najmniejszą zmiane dostrzegam i wierzę, że bedzie coraz lepiej. Staram się nie dopuścić myśli o innym zakończeniu niż wyzdrowienie Kacperka. Tweety :loveu:, myslami Cie ściągnęłam, jak mała? O wymazie nie było mowy, zapytam. Dzieki za podpowiedź. Malagos :loveu:, to chyba trudne wyniki, bo kilka mądrych głów mówi podobnie :-o. Zaprosisz Bunię? Ja wiem, że to super fachowiec. Aaaa i jeszcze można zaprosić CoolCaty z Łodzi, ale nie wiem czy Ona jest na dogo czy tylko na miau. Ale najwyżej wyślę im wyniki mailem i podpytam co o tym myslą.
  14. [quote name='monika55']Dusje, co sie dzieje?[/quote] Ja też się martwię :-o
  15. [quote name='malagos']Ja też mam słabosc do takich nieduzych panienek :eviltong:[/quote] Ja też lubię małe na krzywych łapkach ;)
  16. Przed chwilą Kacperek docenił walory smakowe i odżywcze parzonego mięska wołowego :eviltong:. Najpierw nie chciał, ale jak spróbował to zjadł 5 maleńkich kawałeczków :lol:. Kto wie ile kosztuje usg u dr Marcińskiego?
  17. Właściwie to nie wiem co mam napisać, chyba tylko, że wiem, że nic nie wiem. Bo reasumując wnioski z wyników to jest : na dwoje babka wróżyła. Może być suchy fip :-(, ale może też nyć tylko bardzo silny stan zapalny w obrębie pysia, nosa i oczu. PCR odradza robić, bo ostatnio miała kilka takich przypadków i wyniki przychodziły takie, że nic z nich nie wynikało. Kacperek dostał jeszcze jeden antybiotyk :crazyeye:. Tym razem z grupy tetracyklin na 10 - 14 dni. Podobno u kotów ze stanami zapalnymi dają bardzo dobre efekty. Poza tym oczywiście na osłonę trilac. W międzyczasie mamy zrobić usg u dr.Marcińskiego i badanie moczu. Ale najważniejsze będzie teraz......................... 1. Kacperek zrobił pierwszą prawdziwą koo - dużą, uformowaną i ciemnobrązową :lol: :multi: 2. Kacperek bardzo lubi pieszczoty i jak tylko słyszy mój głos wstaje i zaczyna ocierać się o nogi i czeka na drapanko i głaskanko :loveu: 3. Kacperek ma dobry apetyt, je małe porcje, ale kilka razy dziennie :lol::multi: 4. Kacperek już leciutko otwiera oczy, takie wąskie szpareczki :lol: 5. Kacperek przybrał na wadze [B][SIZE=3]20 dkg :lol: :multi: :multi:[/SIZE][/B] Dzisiaj wydałam na leki w aptece i zastrzyki w lecznicy 60 zl. Ale z tej radości kupiłam mu jeszcze puszeczkę jedzonka dla rekonwalescentówi gurmeet gold, aby urozmaicać dietę rudzielcowi ;). Bardzo dziękuję za wpłaty na pomoc dla Kacperka: [B][SIZE=3]Psiama :loveu: - 50 zł[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Tomcug :loveu: - 50 zł[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Bico :loveu: - 50 zł[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Kasiatatry:loveu:- 50 zł[/SIZE][/B] [SIZE=3][B]Irenaka - 50 zł[/B][/SIZE][SIZE=1] ( tak myslę, bo nie było nicka; proszę potwierdź to)[/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] [B][COLOR=red]Bardzo Dziękuję !!!!!![/COLOR][/B] [SIZE=1][/SIZE]
  18. Pakita :loveu:, dziękuję. Kacperek :loveu: jest niesamowity. Jak zaczęłam go głaskać, zszedł na podłogę zaczął łasić się do moich nóg, a potem, myk i brzuszek do góry. Później, mimo prawie zamkniętych oczu, obserwował mój palec i nawet łapką zaczepiał. Takie chwile dają nową siłę do walki o to kruchutkie stworzonko. Kolacji nie chciał zjeść, ale zjadł ok 19 podwieczorek, więc może na kolację za wcześnie było. Dostał dzisiaj mokre z saszetki convalescensa. W kuwetce było wszystko co potrzeba ;).
  19. Cudna sunia i super, że najgorsze ma już za sobą. Oby tylko już nic złego jej nie spotkało. Limit złego już wyczerpała. Teraz już tylko ma być lepiej :lol:
  20. O, już zmieniony tytuł, a ja napisałam na gg do Pauliny
  21. [quote name='mru']jezu jakiś horror, co to ma być! :/[/quote] co to za straszna historia..................
  22. [quote name='Zmysł']mnie też czasem wypada zajrzeć[/quote] i mnie chyba też, bo to przeze mnie Funia trafiła na dogo. Tylko co z tym domkiem? ;)
  23. Czekamy na zdjęcia i zmianę tytułu, bo już myślałam, że coś się stało i znowu poszukujemy domu :crazyeye:
  24. Dziękuję za wstawienie wyników Kacperka. I znowu muszę czekać do jutra :shake:, a to maleństwo nic się nie poprawia :-(
×
×
  • Create New...