Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [IMG]http://i50.tinypic.com/2ezk677.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/8y8952.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/282dcf4.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/211qno.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/se0tb8.jpg[/IMG] *************************
  2. [IMG]http://i47.tinypic.com/ohty8p.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2cne3j6.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/ket9pg.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/20jo60w.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2jg78dv.jpg[/IMG] ***************************
  3. [IMG]http://i49.tinypic.com/30tj988.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/11gsp5c.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2zzolmo.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/23qz7fr.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2ez7i1t.jpg[/IMG] ********************************
  4. [B][COLOR="#8b0000"]Nikogo tu nie było ... [/COLOR][/B] [IMG]http://i50.tinypic.com/2hyjndl.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/25znyv9.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/10y1938.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/29c8irq.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/1zwhz6x.jpg[/IMG]
  5. [B][COLOR="#8b0000"]Mój mąż patrzy na tych kolarzy i nie wiem na c patzzy, bo nie ma na co !!![/COLOR][/B]
  6. [B][COLOR="#8b0000"]Coś za krótki ten filmik ![/COLOR][/B]
  7. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]z kości na ości :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] [/B][/COLOR][/FONT] ([/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Niech to szlag ! Ja to już mam tylko ości [/COLOR][/B][IMG]http://i47.tinypic.com/25jyqet.jpg[/IMG]
  8. [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]a godo że sie odchudzo :roll::cool3:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Z czego ?[/COLOR][/B][IMG]http://i46.tinypic.com/2cekl5u.jpg[/IMG] **********************************
  9. [quote name='as_kate']Witamy się :hand: [url]http://i45.tinypic.com/2qisr9g.jpg[/url] obłędne :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Witamy, witamy ![/COLOR][/B] [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]a Ty nie miałaś co robić wczoraj po 5 ino zdjecia wklejać:evil_lol:[/COLOR] [url]http://i45.tinypic.com/28vfwr9.jpg[/url] [COLOR=Blue]przystojniaczeek:loveu::loveu:[/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]A wolałabyś, żebym co wkleiła ? [IMG]http://i46.tinypic.com/2cekl5u.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR="#8b0000"][/COLOR][/B] [quote name='Izabela124.'][url]http://i47.tinypic.com/2zfl8ax.jpg[/url] chodź powiem Ci coś na uszko[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]A co ?[/COLOR][/B] [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]Dinusiowy ??? [url]http://i49.tinypic.com/tajy8n.jpg[/url][/B][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Taaaak ![/COLOR][/B] [quote name='Pestka']Ale macie fajne spacerki :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Nie narzekamy ...[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Morfi chyba wspaniale się czuje na śniegu i mrozie :) suka sąsiadów (malamutka) teraz siedzi dużo na tarasie i siłą ją do domu zaciągać trzeba :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]No w końcu to jest "zimowy" pies ...[/COLOR][/B] [quote name='Marta_Ares']u Was jak zawsze mega wielkie zaleglosci do nadrobienia:evil_lol: zazdroszcze takiej bandy na spacerkach i terenow spacerkowych:oops: fotki kapitalne:loveu: :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dziękujemy ![/COLOR][/B] [quote name='bianka19']Super spacerki :D[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/love.gif[/IMG] Szkoda , że tak daleko mieszkacie :([/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Nie zaś tak daleko ...[/COLOR][/B] [QUOTE=' green apple;14058702]cześć po raz pierwszy, piekny Din - dek? ;] mmmm. będe wpadał częściej :lol:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Facet ? Jak fajnie ! Witamy ![/COLOR][/B]
  10. [B][COLOR="#8b0000"]Ja nie potrafię pomóc ... sama mam agresywnego psa ! Wszystko było OK, dopóki nie ukończył 2. lat ... Wtedy się zaczęło ! Rzuca się na ludzi, a co najgorsze - na dzieci ! Raz już ugryzł faceta ...[/COLOR][/B] ************************************
  11. [QUOTE=Alicja;14055589 [FONT=Arial][COLOR=Red][B]i co zostawiła ??[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]A kaj tam ... wszystko zjadła ![/COLOR][/B]
  12. [B][COLOR="#8b0000"]Dzieńdoberek .... [/COLOR][/B]
  13. [IMG]http://i48.tinypic.com/s144di.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2ql8zkz.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/5u4dv9.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/330xs8h.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/tajy8n.jpg[/IMG] ****************************
  14. [IMG]http://i45.tinypic.com/10igz8j.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2re1jt5.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/i5q1ed.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/who6is.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/1z2oy95.jpg[/IMG] *****************************
  15. [IMG]http://i47.tinypic.com/w1zf9z.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/1gis6h.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2zfl8ax.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/wgzu39.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2qisr9g.jpg[/IMG] ****************************
  16. [IMG]http://i49.tinypic.com/332qwl4.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/19wmbo.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/dp7228.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/14jyukp.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/25znvw5.jpg[/IMG] *************************
  17. [B][COLOR="#8b0000"]Śliiiiiiiczny króliczek !!![/COLOR][/B]
  18. [B][COLOR="#8b0000"][U]C.d.[/U][/COLOR][/B] [IMG]http://i48.tinypic.com/2v3pqae.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2962pw9.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2mgqir9.jpg[/IMG] [B][U][COLOR="#8b0000"]Figa:[/COLOR][/U][/B] [IMG]http://i49.tinypic.com/33vn96a.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/vsp3s4.jpg[/IMG]
  19. [quote name='Izabela124.']Widać, że śnieg wcale nie przeszkadza w harcach[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]A pewnie, że nie :shake:[/COLOR][/B] [quote name='bianka19']Witam :lol: Śliczny Dindusiek :loveu: [url]http://i45.tinypic.com/28vfwr9.jpg[/url] Czemu ten spanielek ma taką długą smycz ?:evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Ta lina ma 15. metrów ![/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]w pierwszym momencie myślałam że to Dindek :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i48.tinypic.com/21a01hy.jpg[/url] [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]To jest Figa ...:multi:[/COLOR][/B] [quote name='Cavy'][url]http://i45.tinypic.com/28vfwr9.jpg[/url] cudny pysio. :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dindek dziękuje :p[/COLOR][/B] [quote name='Bartiśkowa_']haha [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] [URL]http://i45.tinypic.com/28vfwr9.jpg[/URL] śliczny [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]I znów Dindek dziękuje :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  20. [B][COLOR="#8b0000"]Doberek ... [IMG]http://i50.tinypic.com/5vy59v.jpg[/IMG] Śliczne fotki paryskie ![/COLOR][/B]
  21. [quote name='zuzolandia'][B][I]Doberek;-) przyczlapałam sie przywitac i smigam piec skrzidełka ...[/I][/B][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Zostaw mi trochę [/COLOR][/B] [IMG]http://i47.tinypic.com/344xd8l.jpg[/IMG]
  22. [B][COLOR="#8b0000"]Wiem, wiem, wrzuciłam dwa jednakowe zdjęcia ! Ale już nie będę nic zmieniać, niech tak jest i tyle ! [/COLOR][/B]
  23. [IMG]http://i46.tinypic.com/slimpy.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/r0ayh3.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/5oe71v.jpg[/IMG] [B][U][COLOR="#8b0000"]Figa: [IMG]http://i48.tinypic.com/21a01hy.jpg[/IMG][/COLOR][/U][/B] [IMG]http://i50.tinypic.com/2rmqtd3.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2zxz8eo.jpg[/IMG] *******************************
  24. [IMG]http://i46.tinypic.com/vhupft.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/28vfwr9.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/r0clg9.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2md48d5.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/mm6idv.jpg[/IMG] *****************************
  25. [B][COLOR="#8b0000"]Tralalalala tralalalala [/COLOR][/B][IMG]http://i47.tinypic.com/b9jarr.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...