Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [quote name='bianka19']Witamy się.! ;) Nie było nas tutaj daawno , przepraszamy ! :D[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Witam, witam ! Też rzadko tu bywam, bo mnie ta dogomania wkurza ! Niekiedy wogle mi się nie otwiera ...[/COLOR][/B]
  2. [quote name='as_kate']Może wyrósł z dzieci ? MIło Was witac :)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]haha ... może ...[/COLOR][/B] [quote name='Alicja'][B]Czy u was też tyle śniegu :hmmmm:[/B][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Też, szczególnie w parku ![/COLOR][/B]
  3. [quote name='Darianna']O kurka wodna, na dziecko? niefajnie... Co go tak wzielo?[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]On nie lubi dzieci! Dzziwne, bo od małego się fajnie bawił z różnymi dziećmi przed blokiem na trawniku ... Ja się zawsze boję z nim przechodzzić obok dzieci - wolę omijać ... On się taki zrobił jak skończył 2. lata. Przedtem był przyjazny do każdego....[/COLOR][/B] ***********************************
  4. [quote name='zuzolandia'][B][I]Doberek;-) no nie moze to byc Dindki sie odkopali ;-) hihihi[/I][/B][/QUOTE] [IMG]http://i48.tinypic.com/2vueftc.jpg[/IMG][IMG]http://i48.tinypic.com/2vueftc.jpg[/IMG][IMG]http://i48.tinypic.com/2vueftc.jpg[/IMG] *******************************************
  5. [B][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"][FONT="Georgia"]Jestem, jestem ! Tyyyyle tu mam odwiedzin ! Dziękuję wszystkim ogólnie za fajne komentarze :multi::multi:: [U] PS dla Darianny: Nie chciał się przywitać tylko skoczył z agresją [/U]:mad: [/FONT][/COLOR][/SIZE][/B]
  6. [B][COLOR="#8b0000"]Tu to się idzie przynajmnej pośmiać i pożreć ... [/COLOR][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/2vueftc.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://i47.tinypic.com/2rm8t9f.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/8zh7pu.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/20z4hz5.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2a68b2f.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2nk4212.jpg[/IMG] *************************************
  8. [IMG]http://i48.tinypic.com/znswgp.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/e5i5g2.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2rf3n8i.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/66aez5.jpg[/IMG] ************************************
  9. [IMG]http://i47.tinypic.com/1jmb9e.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/14smsjk.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/ua5hi.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/22cocy.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/10olhki.jpg[/IMG] *************************************
  10. [B][COLOR="#8b0000"]Co to jest ten Tabex ? Jakieś tabletki ?[/COLOR][/B]
  11. [quote name='NATKA']Fajniutkie :lol: [URL]http://i47.tinypic.com/2lkpmoy.jpg[/URL] Nie on ma ten uśmiech po prostu obłędny :loveu::loveu::loveu: [URL]http://i45.tinypic.com/27wvu6s.jpg[/URL][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]A to zdjęcie mi się najbardziej podoba ! :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='rwpb'][IMG]http://www.rwpb.pl/atos/mysmiley-witamy.png[/IMG] ............[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]A witojta, witojta ! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] ***********************************
  12. [quote name='as_kate']W tym śniegu ścieżek zatrzęsienie ^^ Lucek nie tworzy ścieżek, tylko skacze tak że co 2-3 metry są jej ślady ^^[/QUOTE] [quote name='LadyK'][url]http://i47.tinypic.com/2mwghu.jpg[/url] ale się fajnie rozkraczył :grins::grins:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]hahahaha ...[/COLOR][/B] :mdrmed::mdrmed::mdrmed: [quote name='rwpb']Pan samochodzik znowu w ruchu [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/grins.gif[/IMG] A gdzie pozostała setka wielokropków?[/QUOTE] jaka setka [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]a przepraszam ja chyba pomyliłam galerie nie poznaję tego pieska, jakiś taki poważny czy coś? :crazyeye::crazyeye: szok [url]http://i48.tinypic.com/2zykc3t.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"][/COLOR][/B] :mdrmed::mdrmed::mdrmed: dzień dobry :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] hahaha .. masz rację :p Dindek jest grzeczny, ale zdradliwy ... W poniedziałek skoczył mi na dziecko ! I był bez kagańca ! Ja leżałam jak długa, dziewczynka (4.latka) ryczała na całą dzielnicę; dobrze, że szedł ze mną Morfi i ten pan jeszcze przytrzymał za smycz Dindka, a potem dopiero mnie pozbierał :evil_lol: Ta dziewczyna groziła mi kolegium, ale jak podeszłam - to poznała mnie i odpuściła (nic się nie stało - skończyło się na strachu) ale jak to dziecko ryczało !!!!!!!:shake: Przez cały dzień byłam sfrustrowana, przestraszona i dzień wogle do d...py :roll: Teraz chodzi w kagańcu :diabloti: [quote name='Bartiśkowa_'][URL]http://i45.tinypic.com/27wvu6s.jpg[/URL] [URL]http://i48.tinypic.com/2zykc3t.jpg[/URL] Ale poważny i dostojny Dinduś [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG] czyżby pańcia miała coś dobrego xd ?[/QUOTE] Żeby on był taki jak na zdjęciu ... :diabloti: [quote name='Shel'][url]http://i48.tinypic.com/2zykc3t.jpg[/url] extra tu wyszedł :)[/QUOTE] :eviltong::roll::diabloti:
  13. [B][COLOR="#8b0000"]hahaha ... pamiętam, pamiętam ! I te kartki i ten cały kryzys ... i pety, skręty z herbaty też ... i jak w zakładach pracy sprzedawali papierosy na wagę - przeróżnej długości hehe ... i jak na wczasach przewrócili kiosk RUCH (taka se budka), bo przyszła dostawa papierosów ... Jednym słowem - cuda ![/COLOR][/B]
  14. [quote name='as_kate']Wtamy :) No my nareszcie tez mamy full śniegu :loveu: [url]http://i45.tinypic.com/27wvu6s.jpg[/url] przepiękny uśmiech ! A kimże jest ten przystojny Pan Wielokropek?[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Pan Wielokropek to nikt inny jak tylko Kleksik, którego tu kiedyś było zatrzęsienie. Teraz rzadko przychodzą; mają swoje ścieżki ...:mdrmed: [/COLOR][/B]
  15. [B][COLOR="#8b0000"]Witanko [IMG]http://i48.tinypic.com/k36eyd.jpg[/IMG] Uff ... ale tu napisane :crazyeye: Przeczytałam to 2x :p A więc ty też paliłaś ... i rzuciłaś ... hmm No ja jestem palaczką z dłuuugim stażem ! Oznaki tego już są: kaszel, zadyszki - jak biegnę lub choćby szybko idę ... Do niedawna paliłam 2. paczki dziennie; teraz 1. (kasa ! kasa ! kasa !) Motywacja by się znalazła jak nic ! Choćby mój piesio. Mogłabym np. pooszczędzać na weta (tak w razie czego), bo przecież mój Dino jest chorym psem (trzustka) - karma wet. droga, tabletki też i nigdy nie wiadomo, co może się wogle jeszcze przytrafić (tfu!) A więc co ? Nic tylko spróbować jeszcze raz ! Dla piesia :diabloti: [/COLOR][/B]
  16. [IMG]http://i49.tinypic.com/dvncqw.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/347hgs2.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/akbz4j.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/r902dt.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/s3ofpw.jpg[/IMG] ************************************
  17. [IMG]http://i48.tinypic.com/28vt9ad.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/j6r95x.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/kbrvyu.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/i2mzwy.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/dnkhnt.jpg[/IMG] *************************************
  18. [IMG]http://i47.tinypic.com/2mwghu.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/rmtymd.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2r6fqky.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2zso7ig.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/xblglw.jpg[/IMG] *************************************
  19. [B][COLOR="#8b0000"][U]C.d.[/U][/COLOR][/B] [IMG]http://i50.tinypic.com/2vueiqd.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/27wvu6s.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2zykc3t.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2w22ag9.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2r3witx.jpg[/IMG] *************************************
  20. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dzień dobry :loveu::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]świetne :evil_lol::evil_lol: [url]http://i47.tinypic.com/2lkpmoy.jpg[/url] jaką pozę przybrał do zdjęcia :) :cool3: [url]http://i45.tinypic.com/2gsmidh.jpg[/url] walki :multi::multi: [url]http://i48.tinypic.com/fjgvol.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dzięki ... [IMG]http://i45.tinypic.com/2vhzoqu.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [quote name='LadyK'][url]http://i47.tinypic.com/2lkpmoy.jpg[/url] świetne :D:D z tymi świecącymi oczami mi się skojarzył z jakąś lokomotywą :D:D :grins: Mizianki :loveu:[/QUOTE] [IMG]http://i46.tinypic.com/dr8g44.jpg[/IMG][IMG]http://i46.tinypic.com/dr8g44.jpg[/IMG] [quote name='groszek83'][URL]http://i47.tinypic.com/16apee9.jpg[/URL] zaraz będzie cały w tej lince:lol: Nie plącze sie w nią?[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Eee tam ... nie ma tak źle ... [/COLOR][/B] [quote name='Shel'][url]http://i47.tinypic.com/2lkpmoy.jpg[/url] haha dobre :D[/QUOTE] [IMG]http://i45.tinypic.com/2vhzoqu.jpg[/IMG][IMG]http://i45.tinypic.com/2vhzoqu.jpg[/IMG][IMG]http://i45.tinypic.com/2vhzoqu.jpg[/IMG]
  21. [quote name='rwpb']O, ruchome fotki [url]http://i46.tinypic.com/21np5s3.jpg[/url] model zdalnie sterowany, kiedyś miałem taki samochodzik[/QUOTE] [IMG]http://i46.tinypic.com/vnntcl.jpg[/IMG][IMG]http://i46.tinypic.com/vnntcl.jpg[/IMG][IMG]http://i46.tinypic.com/vnntcl.jpg[/IMG] **********************************
  22. [IMG]http://i48.tinypic.com/2r7blzq.jpg[/IMG] ***************************************
  23. [IMG]http://i48.tinypic.com/2r7blzq.jpg[/IMG] ***********************************
  24. [IMG]http://i48.tinypic.com/2r7blzq.jpg[/IMG] [B][COLOR="#8b0000"]Przesłodkie te psiaki ... widać, że się kochają ![/COLOR][/B]
  25. [IMG]http://i48.tinypic.com/2r7blzq.jpg[/IMG] [B][COLOR="#8b0000"]Chcę Amiśka ! [/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...