Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [quote name='Cavy']Cześć Dindusie. :hand: Coś tu zdjęć nie widzę. [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/eviltongue.gif[/IMG][/QUOTE] [quote name='Cavy'][url]http://i48.tinypic.com/2yynxjk.jpg[/url] ale słodka mordka. :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Narazie tylko te dwa robione przed chwilą [/COLOR][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/2q9j9qh.jpg[/IMG]
  2. [B][U][COLOR="#8b0000"]Na podusi[/COLOR][/U][/B] [IMG]http://i48.tinypic.com/2yynxjk.jpg[/IMG] [B][U][COLOR="#8b0000"]Pod balkonem[/COLOR][/U][/B] [IMG]http://i49.tinypic.com/14dknqf.jpg[/IMG]
  3. [quote name='Bartiśkowa_']To całkiem tak jak u nas tak ładnie wszystko zasypało że aż na przeprawę śnieżną w pola my się wybrali :)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]I nie wpadliście w jaką zaspę [/COLOR][/B][IMG]http://i46.tinypic.com/fabtk3.jpg[/IMG] [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]mi w rękawicach marzną łapki a co dopiero bez :([/B][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]To dokładnie tak jak mnie ... [/COLOR][/B]
  4. [quote name='Darianna']Ja opanowałam do perfekcji pstrykanie w rękawiczkach, praktycznie każdych ;)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Może też się nauczę ?[/COLOR][/B]
  5. [B][COLOR="#8b0000"]Salsa fru pod kocyk i ... nie ma mnie [IMG]http://i45.tinypic.com/vox0k1.jpg[/IMG] A Teoś - cudeńko ! Jaki słodziaszek [IMG]http://i49.tinypic.com/260eo11.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [url]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC02802-1.jpg?t=1264942825[/url]
  6. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]no śpioch z Ciebie ...czekałam ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]hihi ... ja ci to wynagrodzę - tylko jak [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/vox0k1.jpg[/IMG] [quote name='Bartiśkowa_']Witamy ;) Co u was ?[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]U nas sypie i sypie [/COLOR][/B][IMG]http://i47.tinypic.com/ztx8ut.jpg[/IMG] [quote name='Paulina_mickey']No tak z tym, że marzną ręce to się zgadzam. Sama ostatnio byłam na spacerku z aparatem i problem był. No ale udało się zrobić co nieco i nawet wkleić się udało w galerię. Co nie było łatwe:D[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Po ostatnim foceniu tak mi zmarzły ręce, że w domu z bólu myślałam że będę ryczeć ! Dałam pod zimną wodę, ale i tak dopóki się nie ogrzały to bolały ... [/COLOR][/B]
  7. [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] dobrze że zahamował a nie wyleciał z ekranu ;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [IMG]http://i47.tinypic.com/344xd8l.jpg[/IMG][IMG]http://i47.tinypic.com/344xd8l.jpg[/IMG] **********************************
  8. [B][COLOR="#8b0000"]Doberek [IMG]http://i46.tinypic.com/aywpoh.jpg[/IMG] Ozzi biegnie, biegnie, biegnie, aż ... stanął i ... koniec fot [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/vox0k1.jpg[/IMG][IMG]http://i45.tinypic.com/vox0k1.jpg[/IMG]
  9. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]witajcie :multi::multi::loveu: przyszłam tylko na chwileczkę, później przybędę na dłużej :) ściskam mocno [/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] [COLOR="#8b0000"]Witaj ! Czekamy ![/COLOR]
  10. [quote name='Paulina_mickey']Cześć Wam!! Może jakieś zdjęcie :):) Choć w sumie dogo działa jak chce, a właściwie to nie działa :D[/QUOTE] [COLOR="#8b0000"]Święta prawda z tym dogo ... a zdjęcia - no nie wiem, bo marzną mi ręce przez to pstrykanie [IMG]http://i50.tinypic.com/28u5nwp.jpg[/IMG][/COLOR] [quote name='bianka19']Czeeść :lol: No widzisz , zaspałaś na kawkę :eviltong:[/QUOTE] [COLOR="#8b0000"]Cześć ... A no widzisz, czasem tak bywa. A swoją drogą coś szybko Alicja tą kawkę wypiła i uciekła [/COLOR][IMG]http://i46.tinypic.com/fabtk3.jpg[/IMG]
  11. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]za 15 minut zaparzam kawusię ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] [COLOR="#8b0000"]a niech to ... zaspałam ! a ty już sobie poszłaś ...[/COLOR]
  12. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]jutro raniuśko to ja z Ozzulcem musze lecieć .....ale o 6 ;), tak że pamietaj ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] [COLOR="#8b0000"]Ja jutro też o 6. Będę pamiętać ![/COLOR]
  13. [quote name='Izabela124.']Cześć wam Dindki ;) Kiedy jakieś zdjęcia będą?[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]A cześć, cześć ...:bye: Nie wiem ... może jutro ;)[/COLOR][/B] [quote name='bianka19']No mi też , tak samo. ;/ Bez sensu , zmula prawie wszystko i masakra ;[[/QUOTE] :angryy::diabloti::angryy::mad: [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]A moze po kawusi ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Raniuśko dopiero kochaneńka, raniuśko :grins::grins::grins:[/COLOR][/B]
  14. [B][COLOR="#8b0000"]Witam się [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/110atmh.jpg[/IMG] ********************************
  15. [B][COLOR="#8b0000"]Witam się [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/110atmh.jpg[/IMG] ********************************
  16. [B][COLOR="#8b0000"]Witam się [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/110atmh.jpg[/IMG] ********************************
  17. [B][COLOR="#8b0000"]Witam się [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/110atmh.jpg[/IMG] **********************************
  18. [B][COLOR="#8b0000"]Witam się [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/110atmh.jpg[/IMG] *********************************
  19. [B][COLOR="#8b0000"]Witam się [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/110atmh.jpg[/IMG] [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz009-7.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]piękna fotka ...[/COLOR][/B] [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz011-5.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]jaka słodka babuleńka hihi ...[/COLOR][/B]
  20. halgre

    Ares...

    [B][COLOR="#8b0000"]Witam się [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/110atmh.jpg[/IMG] [B][COLOR="#8b0000"]Prześliczne te fotki ![/COLOR][/B]
  21. [B][COLOR="#8b0000"]Witam się [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/110atmh.jpg[/IMG] [quote name='Cavy']Do waszych galerii pozaglądam, jak się "naprawi" serwer. :lol:[/QUOTE] [url]http://i47.tinypic.com/6ged53.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]ale super fotka ![/COLOR][/B] [B][COLOR="#8b0000"]Ja zrobię tak samo - będę odwiedzać jak się naprawi, bo już nie mam cierpliwości do tego dogo ![/COLOR][/B]
  22. [B][COLOR="#8b0000"]Witam się [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/110atmh.jpg[/IMG] [url]http://img46.imageshack.us/img46/8322/p1330755.jpg[/url] [url]http://img97.imageshack.us/img97/9149/p1330788.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Pędzą jak szalone![/COLOR][/B] ******************************************
  23. [B][COLOR="#8b0000"]Witam się [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/110atmh.jpg[/IMG] [url]http://i48.tinypic.com/2enw32h.jpg[/url] - :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i48.tinypic.com/x4g4ci.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]śliczny ![/COLOR][/B] ***********************************
  24. [B][COLOR="#8b0000"]Witam się [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/110atmh.jpg[/IMG] ******************************
×
×
  • Create New...