Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
  2. [CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
  3. [CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
  4. [CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
  5. [CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
  6. [CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
  7. [CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
  8. [CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
  9. [CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
  10. [CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
  11. [quote name='Marta_Ares']supe ze wrociliscie:multi: :multi: i to z fotkami odrazu:cool3:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Niom ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='Lucky.']Teraz masz pewnie tyle fotek że ho ho ho ;p[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]No nie aż tyle ... :shake::eviltong: ale są ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='Izabela124.'][B]Życzenia od nas [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [URL="http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Bez_tytuu_2.jpg"] [SIZE=4][COLOR=Navy]kliknij[/COLOR][/SIZE][/URL][/B][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Serdeczne dzięki za życzonka :p:evil_lol::lol::loveu::multi:[/COLOR][/B] [B][SIZE="5"][COLOR="#800080"]Od rana dopiero teraz otworzyła mi się dogomania ![/COLOR][/SIZE][/B]
  12. [quote name='Paulina_mickey'][url]http://i47.tinypic.com/6q8fuq.jpg[/url] Koncert operowy! :diabloti:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]hihihi ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Shel']Cudne, śniegowe psiaki :][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]:loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]jakie Dindusiowe szaleństwa:loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/QUOTE] :multi::multi::multi::multi: [quote name='Cavy']Wreszcie doczekaliśmy się z powrotem Dindusiowych szaleństw. : [/QUOTE]:loveu::loveu::loveu::loveu: :loveu:
  13. [quote name='Kaya93'][URL]http://i47.tinypic.com/6q8fuq.jpg[/URL] Dinduś, śpiewak operowy? ;> [URL]http://i49.tinypic.com/2q2pgdt.jpg[/URL] śliczny jest :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]hahaha ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dzięki za ślicznego Dindusia ...:multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  14. [IMG]http://i48.tinypic.com/15yhr45.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/sce6u8.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2q2pgdt.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/1262rup.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/oqd55f.jpg[/IMG] ...........................................................................................................................................
  15. [quote name='Bartiśkowa_']Super fotki Fajnie że wróciliście ;)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  16. [quote name='Lucky.']Ale agresory :P Ja mojej nie puszczam do każdego psa, bo od razu warczy ...[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Ale początek był ok ... zaczęły się wąchać, zaznajamiać itp. ... nic nie zapowiadało żadnej wojny ! To się stało nagle - tamten zawarczał i to wystarczyło :diabloti: A ja z tym aparatem i musiałam się szarpać jeszcze z Dindkiem :diabloti::diabloti:[/COLOR][/B]
  17. [IMG]http://i50.tinypic.com/2e4m3gn.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/29nt0dy.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/no7swm.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/1z5j28j.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/6q8fuq.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  18. [IMG]http://i46.tinypic.com/153be5x.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/1zlsqp0.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/swzn9y.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/5mg7iw.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2r3i7ia.jpg[/IMG] [B][COLOR="#8b0000"]Ten ostatni też obcy ... ale się z Dindkiem wzięły ! Tamten zawarczał i Dindek odrazu go zaatakował :mad: Musiałam zebrać wszystkie siły, żeby go odciągnąć ... :mad::angryy::diabloti:[/COLOR][/B]
  19. [B][FONT="Georgia"][SIZE="5"][COLOR="#8b0000"]C.d.: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][COLOR="#8b0000"]Figa i Hektorek[/COLOR][/B] [IMG]http://i49.tinypic.com/2afmzr9.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2r25443.jpg[/IMG] [B][COLOR="#8b0000"]Nero:[/COLOR][/B] [IMG]http://i50.tinypic.com/6p5ais.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2hz7a7c.jpg[/IMG] [B][COLOR="#8b0000"]Hektorek i obcy :eviltong:[/COLOR][/B] [IMG]http://i45.tinypic.com/2utjoki.jpg[/IMG]
  20. [quote name='Marta_Ares']o kogo my widzimy:multi: witam :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]A nas, nas, nas ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/ZIMA/DSC02335.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Jeciu, jeciu - ślicznotek :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  21. [quote name='Paulina_mickey']Ale super zimowe fotki! pozdrawiam!![/QUOTE] [quote name='Lucky.']Super zimowe fotki ![/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dzięki wielkie i też pozdrawiam ... :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  22. [B][FONT="Georgia"][SIZE="5"][SIZE="5"][COLOR="#8b0000"]Witamy się ...[IMG]http://i49.tinypic.com/14brfwn.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT][/B]
  23. [B][FONT="Georgia"][SIZE="5"][COLOR="#8b0000"]Witam ... [IMG]http://i49.tinypic.com/14brfwn.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [url]http://i50.tinypic.com/2639aiq.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"][COLOR="#8b0000"]Namarasił, a teraz tego pilnuje ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/COLOR][/B]
  24. [B][B][SIZE="5"][FONT="Georgia"][COLOR="#8b0000"]Witamy się ... [IMG]http://i49.tinypic.com/14brfwn.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/B]
  25. [B][FONT="Georgia"][SIZE="5"][COLOR="#8b0000"]Witamy się [IMG]http://i49.tinypic.com/14brfwn.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][COLOR="#8b0000"][FONT="Georgia"]Jak zwykle prześliczne zdjątka piesów ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/FONT][/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...