-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[B][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Witamy w Nowym Roku [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/s2f6lk.jpg[/IMG]
- 78403 replies
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]dubel:roll:[/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dubel - bydzie jubel ... :eviltong::evil_lol: U nas cały czas strzelają jak opętani :mad: Popołudniu Dindek nawet z windy nie chciał wyjść :shake: Podejrzewam, że wieczorem nie będzie inaczej :shake: To do której ja mam czekać - aż przestaną :angryy::angryy::angryy:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Czarnulka']Śliczny potworek xD A to poczekam na takie footki;p xD Chyba im sie odwidizało i juz tego nie robią publicznie albo ty niechcesz tego na zdjęcia umieszczac ;p[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]A jak śliczny - to może być :evil_lol: Fotek jeszcze mam a mam :p A ci gwałciciele rzadko przychodzą do parku - przynajmniej nie o naszej porze :eviltong:[/COLOR][/B] [quote name='NATKA']U nas prawo zezwala na strzały w sylwestra i nowy rok ale cuż z tego jak nik tego prawa nie egzekwuje i strzelają dwa tygodnie przed i po :shake: Mój pies też się boi fajerwerków - pomagamy sobie relanium - to znaczy on nie ja :evil_lol: Ale już nie długo nasze psiaki będą miały labę w końcu kiedyś im się te prochy do strzelania skończą ;) [B]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W 2010[/B] :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]No tak :mad: A jeszcze dochodzą odpusty - u nas 4. w roku - wszystkie głupki chodzą niby do kościoła, a tak naprawdę to nakupić tego czegoś, żeby potem tydzień strzelać :mad: W okolicy są 3. kościoły i w Panewniku - gdzie to już tłumy walą na ten odpust ! Także wszystkiego najlepszego :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
-
[quote name='NATKA']Mi jak się w oczy rzucił Twój nik to na początku nie za bardzo mogłam skojarzyć, a z drugiej strony wydawał mi się znajomy ale jak już sobie otworzyłam galerię i zobaczyła uśmiechnięty pychol psiaka to poznałam :p:p:p[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]hahaha ... no widzisz ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: No i oczywiście witam w Nowym Roku :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Też się witam noworocznie :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
halgre replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="#8b0000"]Dosiego Roku !!! Lunka jest b. podobna do "naszego" Alfika - ale oni coś rzadko przychodzą do parku. Też rudy husky :loveu::loveu:[/COLOR][/B] -
[B][COLOR="#8b0000"]Jejciu, jejciu :multi::multi: Rzeczywiście świeże zdjęcia - a jakie fajne ! Lucky na świeżych fotkach i na świeżym śniegu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Aaa ... i świeży b. ładny bannerek :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='as_kate']Ha! a ja już mam świeże :cooldevi: w październiku był taki śnieg? :crazyeye:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Tak, był :p No to zaraz tam lecę zobaczyć te świeże ![/COLOR][/B] [quote name='Czarnulka'][url]http://i47.tinypic.com/1440n5z.jpg[/url] ślicznie:loveu: [url]http://i48.tinypic.com/2dgmkgi.jpg[/url] Dinduś:loveu: [url]http://i48.tinypic.com/nvz5zc.jpg[/url] Potwooreek xD Widze ze narazie sie nie pojawili gwalciciele - psy;D Heh Pozdro;D[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dzięki :p Ale ja ci zaraz dam potworek :mad::angryy: Narazie nie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='as_kate']zdjęcia zrobione w tym czy w zeszłym??:cooldevi:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]16. października - 2009 r.[/COLOR][/B] [quote name='zuzolandia'][B][I]Wszystkiegooo dobrego w tym nowym roku ;-)[/I][/B] [B][I]u nas to strzelali juz w wigilie .......masakraa........a teraz wlasnie słysze za oknem huki sruki ..blee ;-)[/I][/B][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dzięki i nawzajem... U nas też ! Już mam tego dość - ze względu na Dindka.[/COLOR][/B] [quote name='as_kate']pobudzili się, to wykorzystuję resztki ;p[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Te resztki to będą jeszcze z parę dni napewno ![/COLOR][/B]
-
[quote name='Shel'][url]http://i47.tinypic.com/2mezm9t.jpg[/url] tańczący pies :)[/QUOTE] [quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]http://i47.tinypic.com/2mezm9t.jpg jak kangur:loveu:[/COLOR][/QUOTE] [IMG]http://i48.tinypic.com/2eyhy5k.jpg[/IMG][IMG]http://i48.tinypic.com/2eyhy5k.jpg[/IMG] [quote name='Cavy'][url]http://i47.tinypic.com/2mezm9t.jpg[/url] Super :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dzięki ...![/COLOR][/B] *******************************************
-
[B][COLOR="#8b0000"]Teraz dopiero przeczytałam smutną wiadomość ... Baaardzo mi przykro ! Nawet niewiem co napisać ...[/COLOR][/B] [IMG]http://i49.tinypic.com/104ixx1.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/104ixx1.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i47.tinypic.com/2mezm9t.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/a2dow3.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/24ctcuv.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/wqwjnp.jpg[/IMG] ************************************* [IMG]http://i46.tinypic.com/2vil30m.jpg[/IMG]
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]No to dowej te co Ci zostały chetnie pooglądomy;) no i właśniejaktam po imprezce bo u mie nowy rok od razu sie zaczał BOSKO:D[/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]A jakoś ponuro jest :sadCyber: Dindek nie poszedł nawet popołudniu na spacerek, bo ciągle strzelają :mad: A zdjęcia - ok - dam zaraz :p[/COLOR][/B] [quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]no i maja fajnie nie to co u nos... u mie już zaczeli szczelac koło 18...[/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]U mnie wcześniej ![/COLOR][/B] [quote name='Aga&Ganja']Na całe szczęście w Lubniewicach nie ma odpustu, ale za to, jak byłam na Śląsku w Zbrosławicach, to była masakra... Ganja tak się bała, że wskoczyła mi do łóżka i trzęsła się, jakby miała jakąś delirkę!...[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]To macie fajnie i spokój... U nas są 4. kościoły w różnych okolicach - i oczywiście wszyscy "muszą" na wszystkich odpustach być i nakupią tych petard - no i co dalej wiadomo :shake:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Aga&Ganja']I daj dzieciom zabawkę... Będą jeszcze się cieszyć tymi fajerwerkami z kilka dni... :shake:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]deer pisała, że w Szwecji wolno tylko w pewnych godzinach w Sylwestra od-do i koniec ! Pozatym jest to zabronione ! I tak powinno być wszędzie ! A u nas to i w każdy odpust strzelają po parę dni i w Sylwka ... ehh :placz:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Aga&Ganja']Weź Ty mów po POLSKU, bo to jest denerwujące.. [COLOR=blue][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/COLOR][/QUOTE] [IMG]http://i48.tinypic.com/2eyhy5k.jpg[/IMG][IMG]http://i48.tinypic.com/2eyhy5k.jpg[/IMG][IMG]http://i48.tinypic.com/2eyhy5k.jpg[/IMG][IMG]http://i48.tinypic.com/2eyhy5k.jpg[/IMG] *********************************************************
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]I jak tam Dindek po wczoraj abo w sumie po dzisiej tyz;D Bon oczywiście trząs gaciami ale nie było mie:evil_lol: mama z nim siedziała persen mu dała ale to nic nie dało[/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"][COLOR="#8b0000"]Jak były te największe wystrzały, to Dindek się schował w łazience :diabloti: potem do pańcia na tapczan - bo mnie też nie było - przyszli po mnie sąsiedzi z zaproszeniem na szampańską imprezę :mdrmed:[/COLOR][/COLOR][/B] [quote name='Aga&Ganja']Może przydałyby się jakieś noworoczne zdjęcie? [COLOR=blue][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Mogę jedynie dać dalszy ciąg tych, które jeszcze mi zostały. Nowych nie mam, bo teraz nawet do parku nie idę z nim. Strzelają od rana do nad ranem już od dobrych kilku dni /teraz też/.[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witam w pierwszym dniu 2010 roku ![/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witam w Nowym Roku 2010 ! I jak tam po Sylwku - był jakiś bal ?[/COLOR][/B]
-
[quote name='Shel']Szczęśliwego nowego!! ;-)[/QUOTE] [quote name='Lucky.']Szczęśliwego nowego roku ![/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dziękujemy i wzajemnie :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Aga&Ganja']U mnie już sylwestrują, a ja się nudzę...[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='as_kate']witam pierwsza w dwatysiacedziesiąym :)[/QUOTE] [quote name='Aga&Ganja']A ja druga w 2010! Wszystkiego Najlepszego! :)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]No to ja trzecia :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Też wszystkiego najlepszego życzę :loveu::loveu:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Aga&Ganja']Na dogo Sylwestra spędzasz? ;)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"][COLOR="#8b0000"]W każdym razie w domu :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/COLOR][/B] [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]:calus: dziękulce i wzajemnie [/B][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Też dzięki :loveu::loveu:[/COLOR][/B] [quote name='akira']Niech petardy zabłysną wysoko na niebie, niech Nowy Rok szczęściem .•*. spłynie na Ciebie, .•*. a los nigdy nie zostawi .•*..•*. Cię w potrzebie. .•*..•*. _¸.•*´¨)_________..*._____¸.•*. ___¸.•*._______.$____¸.•´¸.•*) ¸.•´¸.•*)______$_.$__.*.¸¸.•*´* *.¸¸.•*´*_____.$__$____....*. ___...*.______$____$_____.$ ____ $_____.$$$$$$$$$$__$__$ ___$__$______$____$___$____$ __$____$_____$$$$$$__$______$ _$______$____$___ $_$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$___$$$$$$___$____$ __$____$_____$____$___$$$$$$ __$$$$$$_____$$$$$$___$____$ __$____$_______$$_¸.•*_$$$$$$ __$$$$$$_______¸.•*´¨)_$____$ __$____$_____¸.•¸.•.*.)__$$$$$$ __$$$$$$______*.¸¸..•*´*__.$$ ____$$_¸.•*´¨)____¸.•*´¨)__$$ ____$$___¸.•*___¸.•*______¸.•* ____$$¸.•´.•.*.)___¸.•´¸.•.*.)¸.•´.•.* ____$$*¸..•*,.*__*.¸¸..•*´*_*_ ____$$...*.._______..*.._..*.¸¸.. Upojnego Sylwestra .•*. oraz pomyślności i szczęścia .•*. w "Nowym Roku 2010".*[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"][COLOR="#8b0000"]Dziękujemy i nawzajem :multi::multi:[/COLOR][/COLOR][/B] [quote name='*zaba*']Na ten Nowy Rok ;) [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/Nowy_Rok_20091-Kopia-Kopia-Kopia-Ko.jpg[/IMG][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"][COLOR="#8b0000"]hoho ... jesteś :crazyeye: Dziękujemy :lol::lol:[/COLOR][/COLOR][/B] [quote name='as_kate']dziękujemy za życzenia :) PS U NAS ŻYCZENIA :) (nie będę spamować, po prostu zapraszam :);p)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Zaraz tam lecę :eviltong:;)[/COLOR][/B]
-
[quote name='Shel'][url]http://i49.tinypic.com/e5ipv7.jpg[/url] cudny Dinduś :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dziękujemy :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]dziękujemy za piękne zyczonka:loveu: [/COLOR][/QUOTE] [quote name='Paulina_mickey']Dziękuję za życzenia! U nas w galerii też są :)[/QUOTE] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: [quote name='NATKA'][SIZE=3][B]Witanko :multi::multi::multi: Skąd ja tego psiurka znam :loveu: Życzonka śliczne :lol: Tobie również życzę[COLOR=Red] WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU[/COLOR] [/B][/SIZE] :BIG: Zapraszam serdecznie do galerii Futrzaka ;)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dziękuję ślicznie :multi: Nie wiedziałam, że też tu jesteś :shake::evil_lol: ale już tam się wpisałam :grins::grins:[/COLOR][/B] [quote name='Aga&Ganja']Jakie fajne zimowe szaleństwa! Super zdjęcia! :) Jak spędzacie Sylwestra? Pozdrawiamy! :)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dzięki :loveu: Sylwestra spędzamy w domu i to bardzo spokojnie :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='Lucky.']Oczywiście rano idziemy gdzieś tak o 8:00, ale to na 3o min . A później idziemy na długi koło 12-13 . O to chodziło .[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Ahaaaaa ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]