Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
  2. [FONT="Georgia"][SIZE="4"]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/FONT]
  3. [CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
  4. [CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
  5. [CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
  6. [CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
  7. [CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
  8. [quote name='Bartiśkowa_']U was też dziś taka brzydka pogoda ?? Dinuś jak ładnie pozuje [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Też :diabloti:[/COLOR][/B] [quote name='Rinuś'][I][B]heh wszędzie tylko linki widać :evil_lol:[/B][/I][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Ja teraz widzę ... :multi:[/COLOR][/B] [quote name='Lucky.']Mi też się jakąś godzine temu dogo otworzyło ... [url]http://i46.tinypic.com/2u7t454.jpg[/url] Życzenia od nas ![/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dziękujemy :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  9. [CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
  10. [CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
  11. [CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
  12. [CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
  13. [CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
  14. [CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
  15. [CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
  16. [CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
  17. [CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
  18. [CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
  19. [CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
  20. [FONT="Georgia"][SIZE="4"]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/FONT]
  21. halgre

    Szarek-galeria

    [CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
  22. [CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
  23. [CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
  24. [CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
  25. [CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
×
×
  • Create New...