-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
-
[*][*][*] Moje ukochane dziecko [*][*][*]
halgre replied to akira's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[FONT="Georgia"][SIZE="4"]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/FONT] -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
halgre replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
[CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER] -
Dwa najbardziej rasowe kundle z dachową panterą w tle:)
halgre replied to pusia2405's topic in Foto Blogi
[CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER] -
[CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
-
[CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
-
[CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
-
[quote name='Bartiśkowa_']U was też dziś taka brzydka pogoda ?? Dinuś jak ładnie pozuje [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Też :diabloti:[/COLOR][/B] [quote name='Rinuś'][I][B]heh wszędzie tylko linki widać :evil_lol:[/B][/I][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Ja teraz widzę ... :multi:[/COLOR][/B] [quote name='Lucky.']Mi też się jakąś godzine temu dogo otworzyło ... [url]http://i46.tinypic.com/2u7t454.jpg[/url] Życzenia od nas ![/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dziękujemy :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
-
[CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
-
[CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
-
[CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
-
Lara oraz dwa Aniołki: Rutusia [*] i Agencik [*].
halgre replied to Cieplutkaa.'s topic in Foto Blogi
[CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER] -
[CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
-
[CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
-
[CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
-
[CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
-
[CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
-
[CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
-
[FONT="Georgia"][SIZE="4"]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/FONT]
-
[CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
- 666 replies
-
- agility
- fotografia
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
-
[CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
- 78403 replies
-
[CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
halgre replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]