-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
halgre replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[quote name='tonacja']Prawda jest taka, że u nas w Polsce przydałoby się coś na kształt RSPCA.... Bo niestety biedny TOZ się do tego nie umywa... A handlarze pewnie się zwinęli a za chwilę, lub następnego dnia stali już w tym samym miejscu :/[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"][SIZE="4"]Dokładnie ![/SIZE][/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i36.tinypic.com/30igcxs.jpg[/IMG] Przesłodkie te fotki Aresa z kotkiem ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] -
[quote name='C&B']Mamy to samo z naszą. Nie można nic spokojnie zjeść, zeby ona się nie upominała o żarcie :diabloti: Dobranoc![/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dindek zawsze sępi przy kolacji :evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='deer_1987'][url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/rr4398_3.jpg[/url] u nas jeszcze nie ma tylu lisci tam gdzie bylam, moze wiecej jesieni jest w parku blisko. musze kiedys zobaczyc ;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ale w zeszłym roku była ładniejsza jesień jak pamiętam ... a i liści było o wiele więcej ... :diabloti:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... :user: Czesio i Dyziołek są śliczniaste i słodziaste !:laugh2_2: [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200901/80851/357604/00000001.JPG[/url] a te takie smutne, bo w klacie muszą być ... :-(:diabloti:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[IMG]http://i35.tinypic.com/4t93bn.jpg[/IMG]
-
[quote name='C&B']Tylko uważaj, żeby się za bardzio nie przyzwyczaił i na każdym kroku nie żebrał o żarcie :diabloti:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Akurat do tego nie trzeba go przyzwyczajać ... [IMG]http://i35.tinypic.com/29v00t2.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
-
[IMG]http://i38.tinypic.com/315hdoz.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/2rq2gl5.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/xmlmon.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/2vuzjew.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/30127a1.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i34.tinypic.com/qq3f50.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/714bj9.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2irmaab.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2vnhtfp.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/jh4vv6.jpg[/IMG]
-
[quote name='C&B']Jeżeli Dindek jest łakomczuszkiem to metoda - a potem będzie smaczek - zaskutkuje i to szybciej niż myslisz :diabloti:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Spróbować mogę ... :multi::multi: Następne kroplenie o 22:00.[/COLOR][/B]
-
[quote name='C&B']Naszej tez się to dobrze kojarzy, bo potem zawsze dostanie małe co nieco do miski :diabloti:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ano taaak ... :diabloti:[/COLOR][/B] [quote name='C&B']Ładne fotki widziałam :multi::loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/zb3828_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/yp6366_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/gy8587_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/nr8278_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/us912_4.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/vo4589_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/bn7935_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/wr9445_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/vw2774_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/dz6050_4.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/oq7888_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ec1609_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/kz5421_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/uy9578_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/fb6283_4.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/qg6298_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/tb4282_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ig9264_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/jz8521_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/aa5870_4.jpg[/IMG]
-
[quote name='C&B']Moja ze względu na te swoje wyłupiaste oczy często musi mieć wpuszczane kropelki to też na początku się wykręca jak tylko może, ale potem wie że nei ma rady i ładnie siada i czeka, aż wpuszczą :diabloti:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Może się poprostu przyzwyczaiła, bo często ma zakrapiane ? Też bym tak chciała, żeby Dindek siadał i czekał ... haha[/COLOR][/B] [quote name='Rinuś'][I][B]Dindkowi się chyba szelki przekręcają? czy są tak niewyregulowane?[/B][/I][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ano przekręcają, ale nie chcę, żeby miał za ciasno ... Ale widzę, że innym psom też się przekręcają :multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/42320/355565/00000009.jpg[/url] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/42320/355565/00000012.jpg[/url] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/42320/355565/00000014.jpg[/url] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/42320/355565/00000015.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Śliiiiczne foty :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Udało mi się samej nakroplić oczka dindkowe, ale tylko raz ... potem już znowu trzeba było go trzymać ... :eviltong::lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Pandisia']Trochę byłyśmy ale ja poszłam na inny ring do znajomych, a poza tym mój pies stwierdził że wcale mu się tam nie podoba więc poszłam wcześnie do domu.[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ahaaa ... Gdzie masz galeryjkę swojego psiaka ? Bo w bannerku nie ma ...[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
halgre replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
[quote name='*zaba*']No jestem. nie bylo mnie, bo mialam trudny i wazny egzamin (naturfag). Pol zycia mnie kosztowal, ale ZDALAM!!!!!!!!!!!!!!!!!! :multi: :multi: W dunskiej skali ocen -3; 00; 02; 4; 7; 10; 12, gdzie zaliczone na najnizszym stopniu to 02, ja dostalam 10 :crazyeye: Musieli mi to powtorzyc, bo nie moglo do mnie dotrzec... Teraz jeszcze czeka mnie duzy projekt z calego roku i koniec. Tak wiec bede miala teraz troche czasu na poodwiedzanie galeryjek.[/QUOTE] [IMG]http://i33.tinypic.com/2isw2g1.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2vja0s0.jpg[/IMG] -
[B][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]Cześć ... [/SIZE][/COLOR][/B][IMG]http://i35.tinypic.com/sphsnr.jpg[/IMG] [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz075.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Jaka dumniasta ... :multi::multi:[/COLOR][/B] [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz090.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]A sio mi stąd ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz098.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Jakby kogoś zobaczyła ... hę ?[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... :multi::multi::multi: [/COLOR][/B] [url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0006-4.jpg[/url] :loveu::loveu: [url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0139-1.jpg[/url] :loveu::loveu:
-
[quote name='Pandisia']Ja nie robiłam fotek, może Alicja :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A nie byłyście razem ?[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[B][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]Dooobry ... [IMG]http://i35.tinypic.com/sphsnr.jpg[/IMG] Co tu słychać ? Niiiic nie słychać ... :mad:[/SIZE][/COLOR][/B]
-
[quote name='Pandisia']Sorki meteor miało być :oops: nie wpisałam r :oops:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ano nic się nie stało ...:eviltong::multi: Jeeeeezdeś już ... :multi::multi::multi: Masz świże fotki ?[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[quote name='Ewcia38'][url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/jx5010_4.jpg[/url] no naprawdę jak zając:eviltong::eviltong::eviltong:[/QUOTE] :multi::multi::multi:
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
halgre replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i35.tinypic.com/sphsnr.jpg[/IMG] Śliczna Luna :multi::multi: Ciekawe, czy jak dorośnie będzie taka jak ten rudy husky Alfi, którego u mnie widziałaś :multi:[/COLOR][/B]