-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witamy się ... :laugh2_2:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]hej hej Dindusie:loveu:[/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Heeeeej :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witamy się :Cool!:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"]A czemu Sonia ma taką smutną minkę na tych fotkach :diabloti:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witanko ... :iloveyou:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Przyszliśmy z rewizytą :ghost_2: Jakie śliczne fotki :sweetCyb:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Pestka']Hej, ja się wpadłam przywitać ;)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Witamy, witamy ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Cavy']Przyszliśmy się przywitać i spytać co u Was słychać. :loveu: :hand:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Witamy, witamy :multi: A co słychać ? hmm ... właściwie nic ciekawego :p[/COLOR][/B] [quote name='rwpb']O, ale mnie tu dawno nie było :shake: Wesołych Poświąt :hand:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Wesołych :multi::multi::multi: [/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witamy się po świętach :multi::multi::multi: Jak zwykle miałam trochę nadrabiania, ale dla takich zjeżdżających Ozzulków warto było :evil_lol: Kapitalne foty :multi:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[quote name='rwpb']Wszystkiego dobrego dla Was :bye:[/QUOTE] [quote name='Okamia']wesołych, radosnych i pogodnych :)[/QUOTE] [quote name='zuzolandia'][B][I]Dziendoberek w to świąteczne popołudnie ;-)[/I][/B][/QUOTE] [quote name='Ewcia38']uuu jak tu cicho:roll::roll: pewnie objadają sie dalej:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [quote name='zuzolandia'][B][I]Hello poświatecznie ...gdzie znowu znikneliście???????[/I][/B][/QUOTE] [quote name='Bartiśkowa_']Witaski ;) Jak idzie spalanie kalorii poświątecznych xd ?[/QUOTE] [quote name='LadyK'][center] Witamy i dla Dindka mizianki przesyłamy :loveu: Ale się zrymowało :grins:[/center][/QUOTE] [quote name='Kaya93']Heej :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"][FONT="Georgia"][FONT="Georgia"]Dzięki wielkie wszystkim za odwiedzinki :multi::multi::multi: Wpadłam tylko na chwilkę, ale jesteśmy i żyjemy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/FONT][/FONT][/COLOR][/B]
-
[quote name='zuzolandia'][SIZE=4][COLOR=Purple][B][I]świąteczne całuski przesyłamy !!! [/I][/B][/COLOR][/SIZE] [url]http://i48.tinypic.com/29bojv5.jpg[/url][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Oj, jakie śliczne - dziękujemy ![/COLOR][/B] :loveu::multi::loveu::multi::loveu::loveu::multi::loveu::multi::loveu::multi::loveu::multi::loveu::multi:
-
[quote name='Cavy']Co to nikt do nas nie zagląda? :shake:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Jak to nikt :crazyeye: Ja jestem :diabloti: A co taki smutasek ?[/COLOR][/B] [url]http://i47.tinypic.com/24llclk.jpg[/url]
-
[quote name='Ewcia38'][B] ``````````{\ ````````{\{*\ ````````{*\~\_______ ```````{```\`<:<:<:>:> ``````{~`*`\((((((^^^) `````{`*`~((((((( `●`● ````{`*`~`)))))))). _ ' ) ````{*```*`((((((('\ ~ `````{~`*``*)))))`.`\ ``````{.*~``*((((`\`\))_.♥-. ````````{``~* ))) `\_.-'`` ``````````{.__ ((`-*.* ````````````.*```~``*. ``````````.*.``*```~`*. `````````.*````.````.`*. ````````.*``~`````*````*. ```````.*``````*`````~``*. `````.*````~``````.`````*. ```.*```*```.``~```*``~ *. ..*``~```````````~`````*. ~~* ~~* ~~* ~~* ~~*.*[/B] [B]Gdy pierwsza gwiazdke ujrzysz na niebie, Wspomnij tych, co kochaja Ciebie, Gdy pierwsza zagasnie, a druga zablysnie, niech Cie aniolek ode mnie uscisnie !!! I zlozy serdeczne zyczenia z okazji Swiat Bozego Narodzenia!!! całuski:)[/B][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]haha ... a jednak udało ci się tu wejść :evil_lol::evil_lol: No to jeszcze raz ci dzięęęki :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Kaya93'][COLOR=#931200]W noc wigilijną, w blasku świec melodia kolęd płynie w mrok. Niech Wam przyniesie radości moc i wiele szczęścia w Nowy Rok...[/COLOR] [COLOR=#931200][/COLOR] [COLOR=#931200]Wesołych Świąt! :loveu:[/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dziękujemy ślicznie :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Czarnulka']Zyczenia dla was;) [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/913/55007378.jpg[/IMG] Heej wam;)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"][SIZE="4"]Dzięęęki ... :multi::multi::multi::multi:[/SIZE][/COLOR][/B]
-
[quote name='Shel']Śliczne zdjęcia i praca na końcu :)[/QUOTE] :multi::multi::multi::multi:
-
[url]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz19024.jpg[/url] - :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Cavy'][url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0039.jpg[/url] :mdleje: Ares, byłeś cudownym psem.... :turn-l:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]No wiesz ty co ... :crazyeye: ale se żart zrobiłaś ...:diabloti::mad:[/COLOR][/B]
-
[url]http://img686.imageshack.us/img686/3494/dscn4373c.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Jakie to fajne ... :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://i49.tinypic.com/2iuc4fa.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/14t909h.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/svj5nk.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/de691c.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/vdziv.jpg[/IMG] ..............................................................................................................
-
[quote name='Cavy']od nas życzenia też są. ;-) [B][URL="http://i47.tinypic.com/2gugpyp.png"]kliknij[/URL][/B][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Jaka śliczna kartka :loveu: Dziękujemy :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Shel']Bardzo dziękujemy za życzenia i pozdrawiamy całą gromadkę psów :][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Przekażę pozdrowienia całej gromadce :multi::multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://i50.tinypic.com/24wvzwx.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2iu9hki.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/sypav6.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/ej66hz.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/34raxsm.jpg[/IMG] ...........................................................................................................................................
-
[quote name='C&B']http://i634.photobucket.com/albums/uu62/fotoczik18/podkladrr6.png Od nas też są ;)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dziękujemy :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[B][FONT="Georgia"][SIZE="5"][COLOR="#800080"][CENTER]Serdeczne dzięki za życzonka :multi: [IMG]http://i49.tinypic.com/6yi904.jpg[/IMG][/CENTER][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
-
[FONT="Georgia"][SIZE="4"]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/FONT]