-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[quote name='Czarnulka'][url]http://i50.tinypic.com/2i78snd.jpg[/url] piękny dinduuś:loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"][COLOR="#8b0000"]Dlaczego do ciebie nie mogę wejść ?[/COLOR][/COLOR][/B]
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
halgre replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
[B][FONT="Georgia"][SIZE="5"][COLOR="#8b0000"]Witamy się [IMG]http://i49.tinypic.com/14brfwn.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] -
[B][FONT="Georgia"][SIZE="5"][COLOR="#8b0000"]Witamy ... [IMG]http://i49.tinypic.com/14brfwn.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
- 78403 replies
-
[B][COLOR="#8b0000"][SIZE="5"][SIZE="5"][FONT="Georgia"]Witam ... [IMG]http://i49.tinypic.com/14brfwn.jpg[/IMG][/FONT][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/B] [url]http://img526.imageshack.us/img526/5110/p1015675.jpg[/url] [url]http://img85.imageshack.us/img85/2999/jpggg.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Ale fajniste - jak nie wiem co ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
- 666 replies
-
- agility
- fotografia
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[B][FONT="Georgia"][COLOR="#8b0000"][SIZE="5"]Witam serdecznie [IMG]http://i49.tinypic.com/14brfwn.jpg[/IMG][/SIZE][/COLOR][/FONT][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Świetne zdjęcia :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [url]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz19003.jpg[/url] [url]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz19012.jpg[/url]
-
[quote name='eria'][url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/42320/395346/00000008.jpg[/url] piękne kolorystycznie to zdjęcie !![/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Zgadzam się w zupełności :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Rinuś'][I][B]jeeee Dindek zimą :multi::multi::loveu: to o której Wy chodzicie rano do parku?u nas pierwszy spacer jak mam wolne jest ok 11 :evil_lol:[/B][/I][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]My chodzimy zawsze o 7:00 Dzisiaj nie było ani Morfiego, ani Hektorka. Ale na szczęście przyszedł Rino, więc Dindek nie był sam. A z Rinem się fajnie zawsze gonią ... :evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Izabela124.']Wszyscy tak mają, że trzeba coś dopisywać do wiadomości. Ja dopisuję kropki ....................:evil_lol::diabloti:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]A to ja będę wstawiać emotki :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A tak wogle to popsuła się ta dogomania i tyle ... :angryy::angryy::mad:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://i45.tinypic.com/34h6f6x.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/cnb5y.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2r20w82.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2jczihx.jpg[/IMG] [B][COLOR="#8b0000"]A to jest Figa: [IMG]http://i48.tinypic.com/1zq7cz4.jpg[/IMG] Teraz już się zbieram z Dindkiem do parku :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://i46.tinypic.com/2i0866w.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/30kwns6.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2j0fhj6.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2jupms.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/4gfg6.jpg[/IMG] :multi::multi::multi::multi:
-
[IMG]http://i47.tinypic.com/k9utcl.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2zpttzs.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2laahsg.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/mj5lw9.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2qk2lh3.jpg[/IMG] :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
-
[IMG]http://i49.tinypic.com/33a8br9.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/sz7b4w.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/wwjj8l.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/xaypdz.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/mvkz6u.jpg[/IMG] [B][COLOR="#8b0000"]Czy wszyscy tak mają, że za krótka wiadomość ?[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://i47.tinypic.com/25zt103.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/34ypqty.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2dmf89k.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2zsbek1.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/5a5jzm.jpg[/IMG] [B][COLOR="#8b0000"]I co ja tu mam pisać ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://i46.tinypic.com/33aghvc.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/23j24n9.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2lvh7rm.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/24ysak2.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/ztj9jr.jpg[/IMG] [B][COLOR="#8b0000"]No i muszę byle co dopisać, bo ciągle się wyświetla, że za krótka wiadomość ... :angryy:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"][COLOR="#8b0000"]Aha ... to są fotki z 13 i 14. grudnia ![/COLOR][/COLOR][/B] [IMG]http://i48.tinypic.com/2qm13bc.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/214cf9k.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/vcyts0.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/125qmtx.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2mzcrgx.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i46.tinypic.com/2ko9ra.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2gxmemc.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2ynjy1u.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2d6w2rs.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2ajt1ly.jpg[/IMG] [B][COLOR="#8b0000"]I nie można się tu wkurzyć ? "The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 10 characters."[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Tak wygląda, jak idziemy rano do parku: ciemno ![/COLOR][/B] [IMG]http://i48.tinypic.com/34nllq9.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/25a3p91.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/a1l75i.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/w6tnr6.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/j6o8eu.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="#8b0000"][FONT="Georgia"][FONT="Georgia"][SIZE="5"]No to od nowej strony dalsze fotki [/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR][/B] :multi::multi::multi:
-
[quote name='Izabela124.']Gratki 900 strony :multi::multi::multi:[/QUOTE] [FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Dziękowawszy ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Aarionne']Ależ mnie dawno u Dindusia nie było! A on ciągle w radosnym biegu! Tylko śnieżku upragnę, Dinduś na śniegu musi wyglądać fenomenalnie![/QUOTE] [COLOR="#8b0000"]Nas i tak długo tu nie było, więc nic nie straciłaś ... :lol: Śnieżek też będzie ...:eviltong::evil_lol:[/COLOR] [FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"][B]Nie wiem, czy wszyscy tak mają, ale mnie się nie chce otwierać dogomania ! Teraz to jakiś cud chyba się stał, że tu wreszcie weszłam ...[/B] :angryy::mad:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Shel']Nareszcie!:bigcool: [url]http://i47.tinypic.com/330wj79.jpg[/url] ale pogoń ;-) [url]http://i46.tinypic.com/aahl40.jpg[/url] [url]http://i50.tinypic.com/2i78snd.jpg[/url] cudny Din :loveu:[/QUOTE] :diabloti::roll::lol::evil_lol: [quote name='zuzolandia'][URL]http://i46.tinypic.com/2hol89z.jpg[/URL] [B][I]nooooo moi ulubiencyy .....wreszcie moge ich sobie obejrzec :loveu::loveu: jak to dobrzee ze juz jestescie :multi:[/I][/B]:multi::multi: [B][I]witamy WAS i buziamy mocniusiooooooooooooooooooooooo :loveu::loveu:[/I][/B][/QUOTE] :calus::calus::calus: [quote name='Lucky.']Na reszcie zdjęcia ! I wspaniały Hektorek ![/QUOTE] :multi::multi::multi: [quote name='Kaya93']Witamy :multi: :loveu: [URL]http://i46.tinypic.com/2hol89z.jpg[/URL] ale słodkie :iloveyou:[/QUOTE] :multi::multi::multi: [quote name='Alusia'][URL]http://i46.tinypic.com/2hol89z.jpg[/URL] Ale on ma MEGA nocha :D[/QUOTE] :p:p:p
-
[quote name='agaciaaa']A jednak udało się wstawić fotki :multi: Stęskniłam się za Dinusiowymi zdjęciami :loveu: [url]http://i46.tinypic.com/aahl40.jpg[/url] :loveu::loveu: [url]http://i50.tinypic.com/wlzsw3.jpg[/url] polowanie :evil_lol:[/QUOTE] [COLOR="#8b0000"]Ano udało się ...[/COLOR] :multi::multi::multi: [quote name='Rinuś'][I][B]jejku jak super widzieć Wasze fotki,Dindka i cała resztę :loveu::loveu::multi: a teraz zimowe fotasy [/B][/I]:diabloti:[/QUOTE] [COLOR="#8b0000"]Zimowe też są, ale takie nocne powychodziły, bo jeszcze ciemnawo jest jak jesteśmy w parku (o 7:00)[/COLOR] [quote name='Tengusia']Hera to owczarek prawda ??? piekna jest :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] [COLOR="#8b0000"]Tak - owczarek. A mieszka w bloku obok mnie ... :lol:[/COLOR]
-
[quote name='Izabela124.']Nareszcie widziałam Dindka :multi:[/QUOTE] :p:p:p [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i50.tinypic.com/wlzsw3.jpg[/url] Ale u Was cieplutko :loveu: Dobrze że jesteście ...[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] :p:p:p [quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]ile zdjęć:loveu: i aż sie ciepli robi pacząt na nie :D [url]http://i50.tinypic.com/jiyott.jpg[/url] pogromca patyków xP pozdrawiamy:loveu::loveu:[COLOR="teal"][/COLOR][/COLOR][/QUOTE] [COLOR="#8b0000"]Też pozdrawiamy :multi::multi::multi:[/COLOR] [quote name='Czarnulka'][url]http://i50.tinypic.com/2i78snd.jpg[/url] piękny dinduuś:loveu:[/QUOTE] :multi::multi::multi::multi:
-
[B][SIZE="5"][COLOR="#8b0000"][FONT="Georgia"]Witam ...[/FONT] [IMG]http://i45.tinypic.com/2cy4bir.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B] [B][B][COLOR="#8b0000"]Wróciłam i będę was odwiedzać, ale chyba nie będę nadrabiać wszystkiego, bo nie dam rady :shake: U nas dzisiaj - 13. stopni, wyszło słoneczko - ale i tak nie cierpię zimy :mad::angryy: Jakby nie Dindek, to bym wogle nie wychodziła z domu - jedynie do sklepu i z powrotem do domeczku ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ale Dindkowi zima i mróz nie straszne - przeciwnie ! Cały czas by spędzał w parku i bawił się śnieżkami :evil_lol::evil_lol::evil_lol:Jego kumple zresztą tak samo ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B][/B]
- 78403 replies
-
[B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="#8b0000"]Witam ... [IMG]http://i45.tinypic.com/2cy4bir.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][COLOR="#8b0000"]Fajny świąteczny bannerek ... :loveu:[/COLOR][/B]