Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [B][COLOR="#8b0000"]No coś takiego :crazyeye: Nie wiedziałam, że tu też jesteś :diabloti: No więc będę też was tu odwiedzać :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  2. [b][color=#BF0000]Cześć ... :D :D U mnie życzenia dla wszystkich :D :D [/color][/b]
  3. [B][COLOR="#8b0000"][COLOR="#8b0000"]Śliczna kartka - dziękujemy ! U nas też życzenia ...[/COLOR][/COLOR][/B]
  4. [b][color=#BF0000]Cześć ... :D :D U mnie życzenia dla wszystkich :D :D [/color][/b]
  5. [b][color=#BF0000]Cześć ... :D :D U mnie życzenia dla wszystkich :D :D [/color][/b]
  6. [b][color=#BF0000]Cześć ... :D :D U mnie życzenia dla wszystkich :D :D [/color][/b]
  7. [B][COLOR="#8b0000"]Dzięki za życzonka ! U mnie też są ... A Beno śliczny ![/COLOR][/B] [url]http://i48.tinypic.com/64notj.jpg[/url]
  8. [B][COLOR="#8b0000"]Witamy się :multi::multi: U mnie życzenia dla wszystkich :loveu:[/COLOR][/B]
  9. [B][COLOR="#8b0000"]Witamy się :multi::multi::multi: U mnie życzenia :multi::multi:[/COLOR][/B]
  10. [IMG]http://i46.tinypic.com/1fvmev.jpg[/IMG] ****************************************** [B][I][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Stary Rok odchodzi wielkimi krokami, niech więc wszystkie złe chwile zostaną za nami. Nowy niech Ci przyniesie dużo zdrowia, wiele radości, a przede wszystkim morze miłości. życzą wszystkim dogomaniaczkom Halina & Dindek[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] ******************************************
  11. [B][COLOR="#8b0000"]Nic już dzisiaj nie zrobię ...[/COLOR][/B] :shake:
  12. [quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]jaki szalejący Dindek:loveu::loveu: [url]http://i49.tinypic.com/140znyd.jpg[/url] jakie miłosci:evil_lol: a tak wgl to witamy witamy się ładnie:P i nawiasem u nos w galerii życzonka [SIZE="1"]Bo boimy sie bana za spam:evil_lol:[/SIZE][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Witamy, witamy :multi::multi: Zaraz tam idę :p[/COLOR][/B] [quote name='as_kate']Świetne szaleństwa ^^ Jeszcze macie śnieg :crazyeye: Nie bój się, pogadaj z wetem ;) BO tak to co, pod koc go schowasz?[/QUOTE] [B][B][COLOR="#8b0000"]W nocy padał deszcz, dzisiaj też z przerwami. Koniec śniegu :diabloti: Nie schowam go pod koc :evil_lol: On sam się chowa w łazience :roll:[/COLOR][/B][/B]
  13. [IMG]http://i48.tinypic.com/9u163o.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/11lrjmb.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/140znyd.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/23w6yo6.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/e5ipv7.jpg[/IMG] *******************************************
  14. [IMG]http://i50.tinypic.com/5k3hv8.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2u5q0xh.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/nvz5zc.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2pt9f84.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/14184eh.jpg[/IMG] ****************************************
  15. [IMG]http://i48.tinypic.com/161g6zb.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/120pg08.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/mblrno.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/u4m87.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2mhilxg.jpg[/IMG] ***************************************
  16. [IMG]http://i47.tinypic.com/qyzwgy.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/1jnf9t.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/bet3zr.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/671a9c.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/346xstt.jpg[/IMG] ****************************************
  17. [B][COLOR="#8b0000"]Nadrobiłam wszystkie zaległości :multi::multi::multi: Fotki fajniste :loveu: Lunka urosła :crazyeye: Pozdrawiamy :multi::multi:[/COLOR][/B]
  18. [B][COLOR="#8b0000"]Dzięki ... [/COLOR][/B]
  19. [quote name='zuzolandia'][B][I]skuli[/I][/B] -- to tak jakby ...[COLOR=Red]przez[/COLOR] ...lub [COLOR=Red]z powodu .[/COLOR].. [B][I]np skuli Ciebie zech sie łobaliła czyli[/I][/B] [COLOR=Red]przez ciebie sie przewróciłam [/COLOR] [COLOR=Black]t[B][I]ak mniej wiecej ....;-) [/I][/B][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Tu jak zwykle wesolutko ... Można się uśmiać [/COLOR][/B][IMG]http://i49.tinypic.com/34qpffl.jpg[/IMG][IMG]http://i49.tinypic.com/34qpffl.jpg[/IMG]
  20. [url]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/pecholl/p9.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]buzi, buzi ... :loveu::loveu:[/COLOR][/B] [url]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/pecholl/p8-1.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]pędziwiatr :Dog_run:[/COLOR][/B] [url]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/pecholl/p10.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]widać, że się kochają ...:loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  21. [quote name='Shel']Znów zdjęcia :multi: cudnie :loveu:[/QUOTE] :multi::multi::multi: [quote name='Pestka']ale macie fajne towarzystwo spacerowe :D[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]A i owszem ... [/COLOR][/B]:p [quote name='Lucky.']Ja to bym chciała tak wstawać rano bez problemów ;p My na długi spacerek to zawsze tak 12-13 ;)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]O jejku :crazyeye: tak późno :roll:[/COLOR][/B] [quote name='Bartiśkowa_'][URL]http://i48.tinypic.com/2dgmkgi.jpg[/URL] wairiat [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG] My naszemu dajemy persen bo zostaje sam w sylwestra i włączymy mu radio żeby się nie bał Chodź znając go bd spał jak zabity xd Wet powiedział że persen może być. Są też spacjalne leki dla psów na stres[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]A ten persen można w aptece kupić ? I bez recepty ? Ile tego dajecie na raz ?[/COLOR][/B]
  22. [quote name='agaciaaa'][url]http://i48.tinypic.com/2dgmkgi.jpg[/url] super Dinduś :loveu: Że też chce wam się tak rano po ciemku chodzić ;) podziwiam :lol:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dzięki ...[IMG]http://i50.tinypic.com/2zs1kyq.jpg[/IMG] Ano zawsze tak chodzimy i się nie boimy [/COLOR][/B][IMG]http://i47.tinypic.com/11jpt9v.jpg[/IMG]
  23. [url]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz19788.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Bobik ślicznotek ... [/COLOR][/B][IMG]http://i50.tinypic.com/2zs1kyq.jpg[/IMG]
  24. [quote name='as_kate']podobno całkiem bezpieczne, no też zalezy jakie. moja ciotka podaje kilka dni przed, stopniowo, żeby przyzwyczaić piesa ;) a co z nim robisz?[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Ja nie wiem czy bezpieczne ... A co mam robić :diabloti: W tej chwili znów strzelają jak opętani na dworze- a Dindek już spanikowany ! Najgorszy będzie ten spacer wieczorem ... Popołudniu nie było spaceru, bo ktoś rzucił petardę przy bloku i spacer się zakończył :mad:[/COLOR][/B]
  25. [url]http://i50.tinypic.com/vpks9e.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]A komu to tak pokazał jęzorek ? I jak oczko - lepiej ?[/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...