-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[quote name='deer_1987']widzicie jak sie dogo zmienilo?[/QUOTE] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Black][B]masakryczne :shake:....spanikowałam , że mi komp świruje :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Jakieś nienormalne to jest teraz ... emotki nie wszystkie, pojawiają się i znikają - tak to wygląda: [/COLOR][/B] [IMG]http://i38.tinypic.com/10qcoc2.jpg[/IMG] [quote name='Czarnulka'][url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/pr1777_3.jpg[/url] śliczniee:loveu: [url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/xm3751_3.jpg[/url] nie zjecie mnie? ; ] [url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/bd1713_3.jpg[/url] Morfii :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki ... :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']no wlasnie wypada taka pogoda ze zaraz pociagi zawiesza..[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A u nas jutro mają być opady ...[/COLOR][/B] [quote name='Rinuś'][I][B]haha skąd ja to znam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]też ? haha[/COLOR][/B] [quote name='Alicja'][ [FONT=Arial][B]wygladasz jak Rocky Balboa :evil_lol:[/B][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Black][B]Supcio fotaski i psiowe i te roślinkowe :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hihihi ... nima się co śmiać :shake::p[/COLOR][/B] [quote name='*zaba*']Witamy witamy. Nie bylo mnie trszke, mialam wazny egzamin, ale juz nadrabiam Tutaj Dindek wyglada jaky mial obciery ogon...:cool3: [URL]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/kr6061_3.jpg[/URL] Malysz??? :crazyeye: [URL]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ce4122_3.jpg[/URL] No bombowe to zdjecie! [URL]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/lk6020_wparku26x2008213fs0.jpg[/URL] I to tez [URL]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/jc4132_wparku26x2008216ry5.jpg[/URL] Jakie uchiiii [URL]http://i35.tinypic.com/10pxemv.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu: [URL]http://i34.tinypic.com/mj63gn.jpg[/URL] A tu wyglada, jakby mial zeza :eviltong: [URL]http://i34.tinypic.com/15dw5ky.jpg[/URL][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki .. haha ... Hektorek-Małysz ...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][B][FONT=Georgia][COLOR=Olive]mi też moja kochana kluseczka kilka razy podskoczyła podczas kiedy się nad nią nachylałam, znam ten ból i nie zazdroszczę :) ale dobrze że zabki są całe :razz:[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No całe szczęście :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='deer_1987']Fajnie jak fajnie.. nie zrobisz w piatek ani sobote bo nie bedzie ci sie chcialo np a potem w niedziele nagle cos wypadnie i kto zrobi?[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No, lepiej niech nic nie wypadnie :shake::diabloti:[/COLOR][/B]
-
[B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]A wczoraj zapomniałam tu napisać, że miałam mały wypadek w parku rano. Dindek rozwalił mi wargę :mad: Nachyliłam się nad nim żeby mu wytrzeć sierść, bo miał obślinioną przez któregoś psa. No i wycieram, a on jak nie skoczy do góry i jak mnie nie walnie głową ... :diabloti: Jak mnie to zabolało ! Ale w pierwszej chwili myślałam że mam wybite zęby :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jeszcze mnie to troszkę boli ... Okazało się że warga przecięta od środka i krwawi - teraz taki niebiesko-czerwony ślad został :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
-
[url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200901/80851/356636/00000006.JPG[/url] - :loveu::loveu::loveu: [B][COLOR="DarkRed"]Jeeeest [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ty9926_anigif-wykrzyknik2.gif[/IMG] No nareszcie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Przecież takie fajne foty robisz, że ja chcę oglądać [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ty9926_anigif-wykrzyknik2.gif[/IMG][/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/kn2421_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/bd1713_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/uy7400_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/cj8387_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/jy6703_3.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/yz9645_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/gu6743_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/xm3751_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ql1266_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ox425_3.jpg[/IMG]
-
[quote name='deer_1987']Wiesz to taka extra praca i ktos z nas musi pojechac a tylko tz ma karte na malmö-eslöv ale prace mozemy robic piatek wieczor/sobota/niedziela, sami wybieramy kiedy bo sami tez tam jestesmy i otwieramy drzwi[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Eeee ... to faaajnie ![/COLOR][/B]
-
[quote name='Ola164']A u nas.. hmm.. niedobrze... Dziś byłam z Kor u weta... Dostała antybiotyk... I oby to była "tylko" infekcja... [url]http://x.garnek.pl/ga9611/1436d071e85555a7333282a3/koreczkowa_na_antybiotyku.jpg[/url][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A co się dzieje piesiowi ??? [/COLOR][/B]
-
[quote name='deer_1987']Dzieki! Na razie nie ma szans zebysmy w ogole jakos dojechali wieje z 20 m/s i pociagi sa zawieszone. jeszcze zostaje jutro zeby pojechac ale jutro wcale nie ma byc lepiej.[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A w pracy co na to ? Chyba, że u was tak se można przyjść lub nie ...:crazyeye:[/COLOR][/B] [quote name='Ola164']Witam :multi: Genialne fotki :loveu: [url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/pr1777_3.jpg[/url] [url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/gq6395_3.jpg[/url][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięęęęki ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='deer_1987']e tam nie macie takiej zlej pogody u nas ciemno i leje i wieje.. i samochod nie odpala i do pracy nie mozemy pojechac..[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Teraz jest fajnie ! No, to macie pecha ... ale do pracy chyba musicie jakoś dojechać ? Pracodawcę nie obchodzi to, że samochód nie chce odpalić :shake: [COLOR="Red"]Chyba, że tym pracodawcą byłabym właśnie ja [/COLOR]:evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
-
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] Ozzulek i tak jest na 1szym planie :p...a Grosie mam tylko od ,,święta ,, ;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ahaaaa ... :evil_lol::evil_lol: No Grosia słodka i uśmiechnięta - wesołek z niej będzie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A Ozzulka niiima ... :shake:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/gq6395_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/zv6536_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/gh9572_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/kg5141_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/zx935_3.jpg[/IMG]
-
[quote name='Rinuś'][I][B]Ala zmykaj z psem na spacer robić zdjęcia :diabloti:[/B][/I][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ozzulek zszedł na drugi plan niestety ...:eviltong:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/rd2523_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/qp3541_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/cj3828_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/kr6058_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/pr1777_3.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/se9914_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/tc3897_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/he3878_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/sg9729_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/pf1578_3.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/oq1676_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/du7591_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/sk635_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/lk737_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/pz6909_3.jpg[/IMG]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]hm to mi się podoba, zupełnie nie wiem dlaczego :) [url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ew2827_3.jpg[/url] przecież takie od dupy strony :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No może właśnie dlatego, że od dupy strony ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Rinuś'][I][B]nie mów, bo jeszcze kiedyś przyjdzie nam się spotkać i mnie pogryzie :diabloti:[/B][/I][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No mógłby się rzucić na ciebie jak nic !!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ui1778_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ha102_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ls3919_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ui6012_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/of3194_3.jpg[/IMG]
-
[quote name='Rinuś'][I][B]pytam sie bo wygląda na starszego :eviltong::eviltong:[/B][/I]:loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Kurde, nie powiem mu tego - bo się obrazi ...:shake::diabloti:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... :multi::multi::multi: U nas słońce wychodzi, to znów zachodzi ... :diabloti:[/COLOR][/B]
-
[quote name='akira']Śliczne zdjęcia[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Cherry']o i widzę spanielka :d śliczniasty <3.[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]To Hektorek ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Czarnulka']Hej [url]http://i38.tinypic.com/154am2g.jpg[/url] O matko ! Jaki cuuudny czekoladowy haszcakk :loveu: oby moja była taka xD śliczne zdjęcie:loveu: [url]http://i33.tinypic.com/292wu3a.jpg[/url] śliczniee:loveu: [url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/gj7474_wparku26x2008150al0.jpg[/url] O matko ile psiaków.. ;D cuuudniee:loveu: [url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/lk6020_wparku26x2008213fs0.jpg[/url] Duecik ;) śpiewajcie śpiewajcie xD [url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/dt2279_wparku11112008122gd8.jpg[/url] ślicznie:loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Cieszę się, że się podoba ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Rinuś'][I][B]Ile Dindek ma lat?[/B][/I][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]4. lata; 7. miesięcy; 5. dni :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ys8979_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ew2827_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/zc4770_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ce4122_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/vn7493_3.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ih769_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/bk5391_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/vj8286_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ji30_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/zd8736_3.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/kt6557_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/lo3468_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/zk2526_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/br2857_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ek8294_3.jpg[/IMG]