-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witamy się ..[/COLOR][/B][IMG]http://i46.tinypic.com/f3cdwm.jpg[/IMG] Ja mam to samo z Dindkiem. Strasznie panikuje i już od wczoraj zaczęli strzelać ... Jeden wielki kłopot :mad: Dzisiaj popołudniu wyszedł na spacer, ale tylko przed blok bo ktoś rzucił petardę blisko niego i tak spanikował, że zaczął targać do domu :diabloti: Aż się boję co to będzie w Sylwestra :crazyeye:
-
[quote name='as_kate']a witamy się, witamy :) (dlaczego tylko Lucuś ma głaskanko po głowie?? ;()[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]hahaha ... [/COLOR][/B][IMG]http://i50.tinypic.com/2zs1kyq.jpg[/IMG][IMG]http://i49.tinypic.com/2euu07q.jpg[/IMG][IMG]http://i50.tinypic.com/2zs1kyq.jpg[/IMG] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/400099/00000004.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Jaki ładny kubraczek ma piesio ...[/COLOR][/B][IMG]http://i49.tinypic.com/34qpffl.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witamy się ..[/COLOR][/B][IMG]http://i46.tinypic.com/f3cdwm.jpg[/IMG] [url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_00912.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Śliczne zdjęcia ![/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witamy się [/COLOR][/B][IMG]http://i46.tinypic.com/f3cdwm.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witamy się ... [/COLOR][/B][IMG]http://i46.tinypic.com/f3cdwm.jpg[/IMG]
-
[quote name='as_kate']cześć :) w końcu dłuższa chwila na lekkie ogarnięcie dogo ;p i wizyty ;) jak Święta minęły? oj, no to Sylwester przechlapany, jak Dindek się boi - dajesz mi jakieś tabletki uspakające? albo melisę;p przystojnie mu na śniegu :razz:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Minęły spokojnie :p Nie daję mu żadnych tabletek na uspokojenie, bo jakoś się boję ... :diabloti:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://i50.tinypic.com/16a5dg2.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/21c57au.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2dgmkgi.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/zmfgg6.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/feffuv.jpg[/IMG] **************************************************
-
[IMG]http://i50.tinypic.com/16a5dg2.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/21c57au.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2dgmkgi.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/zmfgg6.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/feffuv.jpg[/IMG] **************************************
-
[IMG]http://i45.tinypic.com/2ih73ow.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/b84lc2.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/30wnqli.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/vrst1s.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/rhpb11.jpg[/IMG] ****************************************
-
[quote name='Shel']Ale u Was zawsze wesoło w galerii :][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]hihihi :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Lucky.']A czemu Hektorek na smyczy ? :)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Hektorek raz uciekł - poprostu złapał jakiś trop i uciekał tej pani przez godzinę po całym parku :diabloti: Potem się bała go puszczać luzem :evil_lol::evil_lol: Ale już go puszcza :evil_lol::evil_lol: Dindek teraz też na uwięzi, bo z kolei boi się wystrzałów i już wczoraj miałam z nim wielki problem na wieczornym spacerku :mad: Ktoś gdzieś strzelił i on chciał uciekać w różnych kierunkach naraz, to znów się położył i nie chciał dalej iść ... itd., itp. A ślisko na drodze - myślałam, że się wywalę - tak ciągnął z całej siły :mad: A co to będzie na Sylwestra :crazyeye: i jeszcze po ...[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://i48.tinypic.com/2eoad55.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2yy6r7d.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2ighagp.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/v3mu0j.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/1440n5z.jpg[/IMG] *************************************
-
[IMG]http://i48.tinypic.com/tafr7l.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/28bwftg.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/nnqxrl.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/s62gy1.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/10fw4xt.jpg[/IMG] ****************************************
-
[IMG]http://i47.tinypic.com/flfqk4.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2uras9i.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/16h5hew.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/295vkbc.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2zji4o8.jpg[/IMG] **************************************************************
-
[quote name='agaciaaa'][url]http://i49.tinypic.com/2ajt1ly.jpg[/url] dwa wariaty :lol: [url]http://i48.tinypic.com/14t909h.jpg[/url] jak zielooono :loveu:[/QUOTE] [quote name='Marta_Ares']Witam sie:loveu: :loveu: ale szaleja na sniegu:loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: [quote name='zuzolandia']J[B][I]eeeeeeeeee za oknem pada sniegggggggggg !!![/I][/B][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Tylko że ten śnieg jest mokry:diabloti: Będzie z tego kupa wody :eviltong:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://i48.tinypic.com/2r3at6f.jpg[/IMG] ******************************************************************************************************
-
[quote name='Bartiśkowa_']Witamy Świetne rozszalałe stadko [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] Już nie znikajcie ;)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Postaramy się nie zniknąć :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Śliiiiczny piesio :Cool!::Cool!::Cool!:[/COLOR][/B]
-
[url]http://i47.tinypic.com/k0o8y1.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]hehehe ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Shel']Cudne śniegowe harce :D.[/QUOTE] [quote name='zuzolandia'][url]http://i47.tinypic.com/1hqb9g.jpg[/url] [B][I]oooooooo sniegowy Dindus ;-) hihi witamy i buziaki przesyłamy ;-)[/I][/B][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dzięki :iloveyou::sweetCyb::bigcool:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://i46.tinypic.com/2qwmmag.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/122mbza.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/etd6pc.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/1hqb9g.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2dkix7c.jpg[/IMG] ..................................................................................................
-
[quote name='Sweet']My też się witamy:D coś dawno fotek nie było....;)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Ale filmik tu na tej stronie jest ... :Cool!:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"]hehehe ... :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/COLOR][/B]
-
[url]http://i683.photobucket.com/albums/vv193/Kinia_K/Bielsko/IMG_5844.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Śliiiiczne :Cool!::Cool!::Cool!:[/COLOR][/B]
-
[url]http://www.youtube.com/watch?v=CuhZnx2ziOA[/url]
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
halgre replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="#8b0000"]Prześliczne fotki :multi::multi::multi: Za dużo cytowania by było :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]