-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
Cześć ... :multi::multi: To jest bomba: http://images43.fotosik.pl/209/ca2d35985388afe7med.jpg
-
[B][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]Cześć ... [/SIZE][/COLOR][/B][IMG]http://i38.tinypic.com/a9grm.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]Znalazłam tu tego drugiego Dindka [IMG]http://i36.tinypic.com/30igcxs.jpg[/IMG] na str. 400. Pokazałam tą fotkę mojemu TZ - a on się pyta gdzie wyście byli - na jakimś boisku ? I co ty robisz w laciach ... [IMG]http://i35.tinypic.com/29v00t2.jpg[/IMG][IMG]http://i35.tinypic.com/29v00t2.jpg[/IMG] I dopiero się kapnął jak zauważył, że "Dindek" nie ma białego żabocika i że "ja" nie mam takiej kurtki ... [IMG]http://i35.tinypic.com/29v00t2.jpg[/IMG] A tak pozatem - to śliczna Czikunia (są w tym samym mniej więcej wieku z Dindkiem) :multi: No i tyyyyle różnych fajnych piesów wystawowych ... :multi::multi: A ten [url]http://images38.fotosik.pl/187/d757de6efc4748b4med.jpg[/url] - też brał udział w wystawie ? Chyba tak se tylko był ....:multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Czarnulka'][url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ft8852_4.jpg[/url] śliczniee:loveu: [url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ai1872_4.jpg[/url] ah ta jesień ;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='C&B']Witamy się po raz pierwszy, ale nie ostatni :loveu: Podczas wystawy w Białym widziałam bardzo podobnego psiaka do Dindka:loveu: [url]http://images38.fotosik.pl/187/d757de6efc4748b4med.jpg[/url] [url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/nf5609_4.jpg[/url][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]O raju ! drugi Dindek :crazyeye::crazyeye: Może to brat ? :eviltong: Witam cię i zapraszam znów :multi::multi:[/SIZE][/COLOR][/B]
-
[quote name='Shel']Jak wchodzę do tej galerii to od razu poprawia mi się humor :) [url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/oc5704_4.jpg[/url] Walka na spojrzenia :eviltong::evil_lol: [url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/fu9223_4.jpg[/url] patyczek :cool3: [url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/oe6784_4.jpg[/url] !! :loveu::loveu::loveu::-o:-o:-o [url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/jx5010_4.jpg[/url] zając :diabloti: [url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ai1872_4.jpg[/url] super tło :loveu: Tylko pozazdrościć tych spacerów![/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ooo ... to fajnie ! Przychodź często-gęsto, to będziesz miała wciąż dobry humor ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='agaciaaa']To dobrze :p [URL]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ew2827_3.jpg[/URL] super szalejące doopki :D [URL]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ce4122_3.jpg[/URL] Hektorek umie latać :lol: [URL]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ft8852_4.jpg[/URL] Hera jest śliczna :loveu: choć ja jakoś specjalnie za onkami nie przepadam, to akurat ona wyjątkowo mocno mi się podoba :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Mnie się podobają te długowłose onki :loveu::loveu: takie jak Hera i Saba mojej sąsiadki, która kiedyś też tu była ... :multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ly9618_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/op1515_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/gm9093_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/hu4482_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/mv8567_4.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/jj7193_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/qk7867_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ge3636_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/xz901_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/oq1014_4.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/jx5010_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ai1872_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/td4372_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/qp7514_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ln5429_4.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ne5518_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/xn982_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/fu9223_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ca7399_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/oe6784_4.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/jp5093_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/aw5483_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/re3794_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ug8270_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/uo8564_4.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/zo780_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/wf5454_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/pm3455_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/br5198_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ib4817_4.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]Hera i Rino:[/SIZE][/COLOR][/B] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ft8852_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/cv2437_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/az3910_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/wc7146_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/oc5704_4.jpg[/IMG]
-
[B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Może trochę dzisiejszych ... :multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/qi8261_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/rr4398_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/rt3670_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/tb2538_4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/nf5609_4.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]Te dwa pierwsze - to jeszcze wczorajsze.[/COLOR][/B]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]przyszłam powgapiać się na nieznajome mi pieski :razz: [/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ano wgapiaj się, wgapiaj, bo one nie zawsze są ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='agus5839']ale tu douuużo psiaków i to takich nowych:evil_lol::loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Są nowe i nie nowe, które poprostu rzadko spotykamy, bo o innej porze chodzą ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Pandisia']Ja sprawdzałam na meteo.pogoda24.pl[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No to ja też tu chciałam sprawdzić i wyświetla mi się to:[/COLOR][/B] [IMG]http://i36.tinypic.com/2zhgmz4.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]W tej chwili za oknem słońce, ale wiatr. Z tym deszczem się narazie nie sprawdziło, ale gdzie tam koniec dnia ... [/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Dobranoc - zamykam to pudło, będę oglądać tv.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
-
[quote name='deer_1987'][B]czemu nigdy nie zagladasz do dzialu administracja? tam pisali o braku powiadomien, o zmianie nicka, jak dogo nie dzialalo :p zagladaj tam :P [url]http://www.dogomania.pl/forum/f36/nowy-wyglad-dogomanii-147961/[/url] [/B][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No widzisz ... jakoś mi to do głowy nie przyszło :shake::multi: tylko od razu się wkurzyłam :mad:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Pandisia']O mamo co to się dzieje z tymi postami???? A pogoda ma być piękna więc liczę na Ciebie :cool3: W Rybniku podają że jutro piękne słońce bez opadów i zachmurzeń[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No to jestem ciekawa, co się sprawdzi ... Ja patrzę na TVN Meteo, gdzie zapowiadają w Katowicach i w całej Polsce przelotne opady, zachmurzenie i dosyć wietrznie ... a stopni do 17.[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'] :hmmmm: czy u Was też jakies dziwne dogo jest ?????[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No jeeeest ! Ja tam u siebie pisałam już o tym - przecież to się wkurzyć można ... [/COLOR][/B] [url]http://i38.tinypic.com/10qcoc2.jpg[/url] - [B][COLOR="DarkRed"]co to na przykład ma być[/COLOR][/B] :angryy::mad: [quote name='Pandisia']Zaraz sprawdzę prognozę pogody :evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]U nas mają być przelotne deszcze ... :p[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[quote name='deer_1987']wpisalaas sie u mnie ze foty u ciebie a nie ma ...[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No właśnie ... [/COLOR][/B]
-
[IMG]http://i38.tinypic.com/2mnpzrk.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2rr40b6.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]Nieznajoma: [/COLOR][/B] [IMG]http://i34.tinypic.com/1zqpzyx.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2ag2agz.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/1oae7o.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="DarkRed"][SIZE="4"]Jestem ciekawa, czy też macie taką spieprzoną dogomanię jak ja ... :mad: Przecież to spie.... one jest ![/SIZE][/COLOR][/B] [url]http://i38.tinypic.com/10qcoc2.jpg[/url]
-
[B][COLOR="DarkRed"]hahahaha ... sesja foto na klatce :evil_lol::evil_lol::evil_lol: I to twórcze ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Fajne ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://i37.tinypic.com/2a6pi6u.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/97jg3r.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/5bwrw2.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/2d760qo.jpg[/IMG] [B][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Kerry:[/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://i37.tinypic.com/2vjv6l1.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Śliczne psiaki ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
- 666 replies
-
- agility
- fotografia
-
(and 3 more)
Tagged with: