Jump to content
Dogomania

monika083

Members
  • Posts

    14381
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by monika083

  1. Dzueki, ja Wlasnie z bazarku tu trafilam, dla mnie lepszy bylby paypal, a z kontem to tylko taka moja sugestia byla:)
  2. Biedna psinka:((( Ciocia ,moze wstaw nr.konta do wplat w pierwszym poscie, macie moze paypal? Chyba nie usne dzis przez ta bide :((((
  3. Musze zapisac sie znow u Baksia bo nowa dogamania pokasowala mi moje subskrypcje:/
  4. Super! Ogladam, czytam i jestem tam wzruszona, ze ciezko cos napisac..takie tereny dookola fajne, mysle , ze one niedlugo i bez smyczy beda sie domu trzymac,
  5. O super! Trzymam kciuki...tez mi Lilu jedynie na mysl przyszla..w razie czego doloze do kosztow dojazdu.
  6. Bidulka... Zapisze, poki co.
  7. Pani, ktora adoptowala piesa z Dobrocina znalazla bide taka, sama ma juz 3 i jesli nie znajdzie sie dom/wlasciciel, to trafi do schronu {\rtf1\ansi\ansicpg1252 {\fonttbl\f0\fnil\fcharset0 Verdana;} {\colortbl;\red255\green255\blue255;\red0\green0\blue0;\red255\green255\blue255;} \deftab720 \itap1\trowd \taflags0 \trgaph108\trleft-108 \trbrdrt\brdrnil \trbrdrl\brdrnil \trbrdrt\brdrnil \trbrdrr\brdrnil \clvertalc \clshdrawnil \clwWidth12520\clftsWidth3 \clmart10 \clmarl10 \clmarb10 \clmarr10 \clbrdrt\brdrnil \clbrdrl\brdrnil \clbrdrb\brdrnil \clbrdrr\brdrnil \clpadl0 \clpadr0 \gaph\cellx8640 \pard\intbl\itap1\pardeftab720\partightenfactor0 \f0\fs20 \cf2 \cb3 \expnd0\expndtw0\kerning0 \outl0\strokewidth0 \strokec2 \cell \lastrow\row}
  8. Oj Lolusiu:( macie PayPal?
  9. Przybylam z bazarku, Loluś wygláda jak wilk:)
  10. Oj nie Rajusiu:(((( Tak przykro.... Gosiu, podlicze wszystko co wplynelo i przeleje ,a te 1700 zl to na OTOZ, tak?
  11. Serce sie raduje! A ten szczeniorek to braciszek Dieselka?
  12. Napisalam sms do Rutty i czekam na odpowiedz, mam co prawda w historii przelewow jej konto, ale nie wiem czy jest aktualne, to zbyt duza kwota by ryzykowac.. 645 zl
  13. Ok, wieczorkiem sprawdze i odesle, pewnie sa,
  14. Czy ktos ma kontakt z Rutta? Ma zapchana skrzynke, nadal nie poslala mi nr konta, mam wszystkie Diego pieniadze na koncie i chcialabym sie rozliczyc.
  15. Zygusiu tak mi przykro... Pomozcie Marsowi..by nie bylo za pozno, moja deklaracja dla niego.
  16. Piekna jest..:( moge napisac tekst dogloszen i wykupuc jej pakiet,tylko, czy moge opusac ta sytuacje w ogloszeniu?
  17. Halo Gosiu, co u Rajki..czy byly wplacane jakies pieniazki z OTOZU do hoteliku?
  18. Czyli w sumie ok 770 zl do Ciebie, Diego ma 560,50gr. Zaktualizowalam wplaty i podczas zatwierdzenia wyskoczyl mi error...ale zapisalam wszystko na kartce.
  19. Super! Jutro rano zrobie rozliczenie.Ciocia Rutta wyslij mi nr konta.
  20. A jest jakis link do tej akcji? Czy konkretnie zbiorki dla tej ridzinki?
×
×
  • Create New...