-
Posts
14381 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by monika083
-
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
monika083 replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
Rozumiem, ze jest to platny dt? Jaki koszt? -
moze sie jakos zdzwoncie i omowcie konkrety.Wizyte w dt tez, bo przeciez nikt jeszcze Pyskii nie zna.
-
małe i średnie psiaki-chłopaki z wrocławskiego schroniska
monika083 replied to Szira's topic in Już w nowym domu
ale ma madre spojrzenie ten trikolorek. -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='Harley']Ta karma przyjechała do Wrocławia dla Ulv(rodzice mieszkają naprzeciw niej), ale od 22 grudnia nie mogę się z nią umówić na odbiór. Rodzice mają małe mieszkanie i po dwóch miesiącach czekania chcieliby ją po prostu "wydać".[/QUOTE] no wlasnie, ja tez kiedys u mamy zostawilam torbe karmy dla Ulv i tez nie miala jak/kiedy odebrac, w koncu mama oddala to takiej ubogiej sasiadce z psem. -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='Harley'][U][B]ODDAM ok. 6-7kg karmy psiej i kociej[/B][/U]. Próbki Hillsa(dużo próbek dla szczeniąt) oraz zaczęty worek Royal Canin Mobility dla kotów. Chętnie podaruję to jakiemuś domu tymczasowemu zajmującemu się kotami oraz psami. Jedyny wymóg - trzeba się po to zgłosić osobiście do mojej Mamy(samo centrum Wrocławia). Kontakt i detale na pw.[/QUOTE] Ulv mialaby blisko! -
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
monika083 replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dulska']Zafunduję Benowi uprząż, niech ma, łachudra. Ile i gdzie przelać?[/QUOTE] super! Moze poprostu niech pani Ewa kupi Benkowi te szeleczki, moze ma niedaleko jakis zoologiczny ,to odrazu zmierzy, a pieniazki przeleje sie jej bezposrednio? -
[quote name='Pyśkaaa']Śledzę temat tych piesków od początku. Jeśli Whisky nie jest agresywna, będzie 250 z miesięcznych deklaracji to mogę zabrać ją na DT ( pieniążki na konto stowarzyszenia) Przyjadę po nią i adoptuje na siebie ze schroniska.[/QUOTE] Swietnie! A mozesz napisac cos wiecej o sobie i warunkach jakie moglabys dac suni? Moze wtedy chetniej ktos zadeklaruje.
-
[quote name='Pyśkaaa']Śledzę temat tych piesków od początku. Jeśli Whisky nie jest agresywna, będzie 250 z miesięcznych deklaracji to mogę zabrać ją na DT ( pieniążki na konto stowarzyszenia) Przyjadę po nią i adoptuje na siebie ze schroniska.[/QUOTE] Swietnie! A mozesz napisac cos wiecej o sobie i warunkach jakie moglabys dac suni? Moze wtedy chetniej ktos zadeklaruje.
-
[quote name='Doda_']Jeśli to dla Ciebie nie problem to wyślij, dogadamy sie na pw, napisz tez jaki bylby koszt wysylki. Zdjecia ksiazek zrob i mi podeslij, wstawie na bazarek i dopiszę że sa w niemczech i trzeba bedzie troche czekac na wysylke.[/QUOTE] wysylke do Ciebie ja pokryje, a Ty pozniej porozsylasz kupujacym, obfoce tez juz fanty i przesle Ci , a ksiazki to jak bede wiedziala kiedy siostra jedzie.
-
[quote name='Doda_']a kiedy bedzie jechala wiesz moze?? bo mozesz teraz tylko zdjecia mi podesłać, a ja napisalabym ze wysylka np. za iles tam tyg, miesiac. jesli w tym czasie siostra bedzie jechala do pl . . .[/QUOTE] no wlasnie nie wiem tak dokladnie, a moge Ci wyslac troche fantow poczta, jakies lzejsze. A ksiazki dam siostrze.
-
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
monika083 replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Doda_']AMIGA może raz zawieźć, na regularne wizyty nie da rady[/QUOTE] o to juz cos! Na nastepne moze znow kto inny pomoze. -
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
monika083 replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania75']ja tylko chciałam napisać,że deklarowałam 10 zł i moja wpłata 30zł jest za styczeń, luty,marzec - anie jak jest napisane tylko za luty[/QUOTE] ja wiem Aniu, w moim rozliczeniu tak tez zapisalam, elik pewnie poprawi, bo ja juz swoje rozliczenie na jej prosbe skasowalam.. -
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
monika083 replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Doda_']ale w dziale transportowym ? bo jak nie, mogę tam założyć, albo powysyłać pw do cioteczek z Krakowa . . i trzymam mocno kciuki za psa ...[/QUOTE] tak, tutaj [url]https://www.facebook.com/groups/transportpsowikotow/?fref=ts[/url] jesli masz chwile,to powysylaj do krakowskich Cioteczek, moze akurat ktos pomoze. -
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
monika083 replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Doda_']Czy jest wątek w sprawie transportu w dziale transport?[/QUOTE] napisalam rano na watku krakowskim, ale zero odzewu, nie wiem czy ktos jeszcze gdzies wstawial, zaraz poszukam na fb jeszcze. -
Psy ze schroniska w Krakowie kto i gdzie
monika083 replied to Rudzia-Bianca's topic in Już w nowym domu
Krakow-potrzebny transport do behawiorysty dla tego pieska [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236902-BEN-Ma-niewiele-czasu-Ocalmy-przed-zagryzieniem-Pilnie-DS%21[/url] jutro.. o 19.30 jest umowiony z behawiorystka, trasa Prokocim na Wrocławską -
Olafek mały łobuz w opałach.... dziadzio za TM
monika083 replied to kikou's topic in Już w nowym domu
jak siostra bedzie jechac do Polski to zrobie bazarek, dostalam od kolezanki mase nowych kolczykow. -
[quote name='yucca']Tak sobie podczytuję wątek i patrząc na to wszystko niejako z boku proponowałabym inne rozwiązanie- może zabezpieczyć pieskowi tan dziurawy kojec i postawić nową budę i zostawić tam gdzie jest? Tym bardziej, że i tak raczej stamtąd nie wyjdzie, to może dobrze by było poprawić jego życie na miejscu. Czy rodzina karmi pieska? Albo któryś z sąsiadów?[/QUOTE] no, moze moznaby podrzucic tej sasiadce karme dla niego, jesli go karmi?