-
Posts
5821 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bonsai_88
-
[quote name='evl']Nieprawda :diabloti: Na pewno nie umiesz czytać swojego psa :razz: [COLOR=White]Dżołk oczywiście, ale nie mogłam się powstrzymać :evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] Kiedy ja wyraźnie pisałam, że mi się ta sztuka o dziwo udawała :D... Ale zawsze mnie to zaskakiwało jakim cudem się jeszcze nigdy nie pomyliłam. Za to wiem, że jak Birma warczy i się szczerzy to nie muszę się aż tak denerwować - wtedy co najwyżej takiego pieska opluje, powyciera nim trochę okolicę, ale najmniejszego zadrapania nie zrobi. Dziwny ten mój pies jest i tyle...
-
W takim razie linka 10 m + łażenie wieczorami po polach [co by się nie zaplątała między drzewami ;)].
-
Phi.. starucho? Ledwie wczoraj brat kumpla się pytał ile mam lat - 15? Przecież tylko usłyszał przez telefon o moim kolejnym inteligentnym inaczej pomyśle ;)... Za to Kubuś solidarnie [wiedząc, że tuż po urodzinach jestem] zastanawiał się czy 20, czy może 21 :D.
-
Ja jakąś nie przepadam za rasami "ciężkimi" oraz specjalnie udziwnionymi... dla mnie pies idealny to chart ;). Po za tym nie lubię z całego serca psów niewychowanych, zwłaszcza labradory i yorki mi podpadły. Nie tyczy się to oczywiście wszystkich psów danej rasy - jak spotkam fajnego, to głośno, wyraźnie i 3 razy powtarzając wyrażę swoje zdanie o psie, a na koniec jeszcze mu zdjęcie zrobię ;). Zazwyczaj właścicielom jest miło jak się zachwycam SZCZUPŁYM labradorem czy tarzam po ziemi z grzecznym, spokojnym i nieszczekliwym yoreczkiem :). Jeśli chodzi o psy atakujące bez wyraźnego sygnału to robiła to moja suka po wyjściu ze schroniska - tylko ja rozróżniałam, że ma ochotę się rzucić, patrzyła się wtedy w charakterystyczny sposób [jak w miskę pełną mięsa ;)], ale nikt inny, nawet inne osoby żyjące z nią na co dzień tego nie zauważały...
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
bonsai_88 replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
Magda z ptaszkami to ja miałam ubaw, bo zbierały sierść od mojej ignorującej je suki z DT - jak tylko wychodziłam na balkon czesać, to się z całej okolicy zlatywały :D... Fakt, że wtedy nie zbierałam sierści, bo ptaki próbowały mi ją z siatki kraść ;). Przy innych psach już tego nie było... -
Motylek inwestycja w świecącą obożę/szelki lub dobre oczy ;)... ja nawet w nocy jestem w stanie wypatrzeć gdzie znajduje się moja czarna suka :).
-
Angelika od kiedy ty z powrotem w Gliwicach mieszkasz?
-
[quote name='Vlk']też mi się tak zdaje, zwłaszcza że Tesia to już taki ciapciak jest, idzie i nie patrzy, nie zwraca uwagi na sygnały ostrzegawcze, czasem dziwnie się zachowuje, czy tam zakolebie - [B]no jak to 110letnia staruszka[/B]. Cały czas jest alert no i próbujemy jakoś. Jak nie kliker, to nawarczę na Yrsę ;P Trzymajcie kciuki żeby przestało być gorąco w domu.[/QUOTE] Wow, i tak nieźle wam się Tesia trzyma jak na ten wiek :evil_lol:..
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
bonsai_88 replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
HelloKally też mnie to zawsze zastanawiało - przez 15 lat miała psiaka o sierści a'la ON, a sierści jakąś nie zostawialiśmy... Mimo, że pies był zawsze czesany na dworze [najczęściej - na balkonie] to nigdy nam korona nie spadła z ładowania wszystkiego do siatki. -
Agmarek właśnie wyobraziłam sobie ciebie tarzającą się po dywanach :lol:.
-
Gratuluję, zdążyłyście przed północą :D... aż byłam ciekawa, ile osób zdąży ;).
-
Phi... to ja mam dzisiaj urodzinki i nikt nie pamięta :(..
-
Taaa... Kubusia... Pocztą... na pewno listonosz będzie zachwycony - nie posiadam takiego cuda jak skrzynka na listy i wszystko trzeba mi przynosić do domu, pod nosek :D.
-
Fotki doszły :)... a Ty kiedy mnie w Gliwicach odwiedzisz? Ew. w Krakowie się zobaczymy [dzisiaj się okazało, że nie muszę rzucać studiów i jestem przeszczęśliwa :D]? Dobrze, że maleńka się dobrze czuje po operacji :). A o skakanie się nie martw - jeżeli nie dostaje jakiś silnych leków przeciwbólowych i sama doszła do wniosku, że da radę to nie powinno być żadnych problemów. Birma 3 dni po sterylce wróciła na szkolenie, gdzie byłą zajęta ustawianiem wszystkich psów ;). Ps. Kubusia chętnie przygarnę, akurat tego mi w kawalerce brakuje :D... Od razu się na tyle ciepło zrobi, że będę mogła grzanie wyłączyć...
-
8-go dnia Bóg stworzył Bearded Collie o imieniu Panda :)
bonsai_88 replied to DorkaWD's topic in Bearded Collie
Pańdziunia wszystkiego najlepszego :). -
Co ty mówisz, twoja dziewczynka jest mistrzem w robieniu niewinnych min :D...
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
bonsai_88 replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
Taaa.... później pańciostwo tak śmiesznie biega za szczeniakami. -
E, ja to mieszkam na najwyższym piętrze najwyższego budynku w okolicy... bo wiecie, ja AŻ na 2 piętrze mieszkam :D.
-
Bo te meże to nie rozumieją naszych dobrych intencji... Ja się cieszę, że to tylko teraz wyjątkowo ktoś może mi w okno zajrzeć [bo jest rusztowanie], normalnie jest to nie możliwe.
-
A guzik, od soboty leje i panowie się nie pokazują... po za tym Smokuś już chodzi do przedszkola, więc wstaję o 6 rano...
-
Agmarek biorąc pod uwagę, że codziennie rano budzę się przykryta 3 chłopami i 1 suczką :evil_lol:...
-
Agmarek dobrze, że Szansunia powoli co raz bardziej się do twojego TZa przekonuje :). Ja kolejny rok tłumaczę Birmie, że nie trzeba zagryzać każdej osoby podchodzącej do Smoka...