-
Posts
6714 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dreag
-
Łezka - czekała cztery lata....nareszcie ma dom.
dreag replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Melduję się i coś tam wrzucę do portfelika Łezki;). -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[B]Piove[/B], dzięki za wpłatę na czerwiec:). Kilka dni temu dostałam kilka smsów od jakiejś osoby z zapytaniem o Konika. Niestety, jak napisałam, że więcej info udzielę w rozmowie telefonicznej, zainteresowanie zgasło. A tak w ogóle to bardzo bym chciała zobaczyć Konisia, wyobrażam sobie jak chłopak zmężniał. [B]Kuna[/B], kiedy można sprawdzić, czy nie sprzedałaś go za duże pieniądze, jak rasowego konia:)?. Co tam słychac u naszego "maleństwa"? Sprawuje się? -
Czytam i nie mogę zrozumieć... Chyba za durna jestem na to wszystko... Biedna sunia, miała mieć lepiej w życiu. No rzeczywiście, trafiła jej się gratka:shake:. A sposób na poskkromienie żywiołowego, potrzebującego rozładowania energii psa, to wyśmienity:angryy:. Z tego co wcześniej zrozumiałam, to niby ludzie "kochający" zawierzęta. Chyba, że "kochający inaczej" :roll:.
-
"Iskanie" czy ktoś się spotkał z takim zachowaniem?
dreag replied to Paulina_mickey's topic in Wychowanie
Moja jedna z suk (ta po prawej), która była bezdomnym dzikusem, "iska" zabawki (nas nie, za to potrafi złapać za łydkę gościa) - bierze na łóżko lub na podłogę i może skubać godzinami. TZ nazywa to "szyciem", bo dookoła obrabia pluszaka. Robi to w sytuacjach stresu, jak jest podekscytowana, niepewna lub robię coś "dziwnego", czyli choćby siedzę w jednym miejscu długi czas, np. przed kompem;). Chyba w ten sposób się rozładowuje. Dodam, że w stadzie jest psem dominującym, ale wszystkie żyją w zgodzie:). -
Opera - piękna dama w typie Niufka - już w Nowym Domu
dreag replied to ktiger's topic in Już w nowym domu
Tak powinno wyglądać życie psa:). Nie na łańcuchu ... Fajnie, że sie udało dziewczynce:). -
|||| Jamniczka Foczka - CHORE ŁAPKI JUŻ W SWOIM DOMU. DZIęKUJEMY ||||
dreag replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Jestem i ja u ślicznej niuni:). -
Tofiś, nasz chłopczyk [*], po bezdusznych i samotnych latach w schronie, taki szczęśliwy u boku swojej cudownej pańci Romy i tak bardzo przez nią ukochany. Roma, choć już go nie zobaczysz, on będzie z Tobą zawsze. I choć na początku to sprawia ogromny ból, potem przychodzą dobre wspomnienia... Trzeba na to czasu... Trzymaj się.
-
Sochaczew - Marysia znalazła dom, jej malec też. MAJĄ DOMKI!!!
dreag replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[B]luka1[/B] masz zapchana skrzynkę;) -
Uff, to dobrze:)
-
Mam nadzieję, że nie do tego co się skarżyłam ostanio;). Tam jest teraz właśnie taki rudo-biały. Wiesz coś więcej?
-
Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy
dreag replied to aga38's topic in Już w nowym domu
[FONT=century gothic][COLOR=#008000][B][SIZE=3]Zapraszam na bazarek i mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe:smile:: [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][FONT=comic sans ms][SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]34 torebki, torebusie, torebeczki i 2 plecaczki z super motywem;-): [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#00ff00][SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226365-Torebkowe-szaleństwo-na-psa-Konika-36-torebek-do-20-maja-g-20/page5"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...aja-g-20/page5[/URL][/B][/SIZE][/COLOR] -
Super, że psiaki znajdują domki:).
-
Przeglądałam "stare" zdjęcia i znalazłam te, które bardzo lubię z Nisią w roli głównej;). [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/188/8ce7f28499e6f66f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/62/67357a9a86d2f079med.jpg[/IMG][/URL] Mini zajęła miejsce mojej kochanej Hazuni. Po 2 latach. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/62/6bebd84540039211.jpg[/IMG][/URL]
-
Opera - piękna dama w typie Niufka - już w Nowym Domu
dreag replied to ktiger's topic in Już w nowym domu
Fajne wieści:). -
Witam Cygusia, zdrówka życzę:).
-
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy za wpłaty: [B]piove, Mazowszanka, kaszanka, zachary[/B]:). I [B]Kunie[/B] za cudowną opiekę:). -
Widziałam wczoraj biedaka na Fb, okrucieńswo goni okrucieństwo... Ludzie nie mądrzeją, nie maja podstawowych uczuć. Do czego to doprowadzi? To jakiś koszmar:(!
-
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Wow!!!! Dostojny, lśniący, wypasiony - wzór:)!!!!! -
[FONT=century gothic][COLOR=#008000][B][SIZE=3]Zapraszam na bazarek i mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe:smile:: [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][FONT=comic sans ms][SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]34 torebki, torebusie, torebeczki i 2 plecaczki z super motywem;-): [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#00ff00][SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226365-Torebkowe-szaleństwo-na-psa-Konika-36-torebek-do-20-maja-g-20/page5"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...aja-g-20/page5[/COLOR][/URL] [/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#00ff00] [/COLOR]