Jump to content
Dogomania

dreag

Members
  • Posts

    6714
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dreag

  1. Melduję się i coś tam wrzucę do portfelika Łezki;).
  2. [B]Piove[/B], dzięki za wpłatę na czerwiec:). Kilka dni temu dostałam kilka smsów od jakiejś osoby z zapytaniem o Konika. Niestety, jak napisałam, że więcej info udzielę w rozmowie telefonicznej, zainteresowanie zgasło. A tak w ogóle to bardzo bym chciała zobaczyć Konisia, wyobrażam sobie jak chłopak zmężniał. [B]Kuna[/B], kiedy można sprawdzić, czy nie sprzedałaś go za duże pieniądze, jak rasowego konia:)?. Co tam słychac u naszego "maleństwa"? Sprawuje się?
  3. Czytam i nie mogę zrozumieć... Chyba za durna jestem na to wszystko... Biedna sunia, miała mieć lepiej w życiu. No rzeczywiście, trafiła jej się gratka:shake:. A sposób na poskkromienie żywiołowego, potrzebującego rozładowania energii psa, to wyśmienity:angryy:. Z tego co wcześniej zrozumiałam, to niby ludzie "kochający" zawierzęta. Chyba, że "kochający inaczej" :roll:.
  4. Moja jedna z suk (ta po prawej), która była bezdomnym dzikusem, "iska" zabawki (nas nie, za to potrafi złapać za łydkę gościa) - bierze na łóżko lub na podłogę i może skubać godzinami. TZ nazywa to "szyciem", bo dookoła obrabia pluszaka. Robi to w sytuacjach stresu, jak jest podekscytowana, niepewna lub robię coś "dziwnego", czyli choćby siedzę w jednym miejscu długi czas, np. przed kompem;). Chyba w ten sposób się rozładowuje. Dodam, że w stadzie jest psem dominującym, ale wszystkie żyją w zgodzie:).
  5. Tak powinno wyglądać życie psa:). Nie na łańcuchu ... Fajnie, że sie udało dziewczynce:).
  6. Tofiś, nasz chłopczyk [*], po bezdusznych i samotnych latach w schronie, taki szczęśliwy u boku swojej cudownej pańci Romy i tak bardzo przez nią ukochany. Roma, choć już go nie zobaczysz, on będzie z Tobą zawsze. I choć na początku to sprawia ogromny ból, potem przychodzą dobre wspomnienia... Trzeba na to czasu... Trzymaj się.
  7. [B]luka1[/B] masz zapchana skrzynkę;)
  8. [quote name='zachary'] Jakoś nie ma chętnych na takie duże psy:shake:...[/QUOTE] Oj nie ma:(.
  9. Uff, to dobrze:)
  10. Mam nadzieję, że nie do tego co się skarżyłam ostanio;). Tam jest teraz właśnie taki rudo-biały. Wiesz coś więcej?
  11. Aj tam, nie wnikaj czy bezinteresowna czy interesowna;). Chłopak się cieszy i to najważniejsze:lol:, a powód sama możesz sobie dośpiewać jaki chcesz:evil_lol:.
  12. [FONT=century gothic][COLOR=#008000][B][SIZE=3]Zapraszam na bazarek i mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe:smile:: [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][FONT=comic sans ms][SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]34 torebki, torebusie, torebeczki i 2 plecaczki z super motywem;-): [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#00ff00][SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226365-Torebkowe-szaleństwo-na-psa-Konika-36-torebek-do-20-maja-g-20/page5"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...aja-g-20/page5[/URL][/B][/SIZE][/COLOR]
  13. Super, że psiaki znajdują domki:).
  14. Przeglądałam "stare" zdjęcia i znalazłam te, które bardzo lubię z Nisią w roli głównej;). [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/188/8ce7f28499e6f66f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/62/67357a9a86d2f079med.jpg[/IMG][/URL] Mini zajęła miejsce mojej kochanej Hazuni. Po 2 latach. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/62/6bebd84540039211.jpg[/IMG][/URL]
  15. Witam Cygusia, zdrówka życzę:).
  16. Dziękujemy za wpłaty: [B]piove, Mazowszanka, kaszanka, zachary[/B]:). I [B]Kunie[/B] za cudowną opiekę:).
  17. Widziałam wczoraj biedaka na Fb, okrucieńswo goni okrucieństwo... Ludzie nie mądrzeją, nie maja podstawowych uczuć. Do czego to doprowadzi? To jakiś koszmar:(!
  18. Wow!!!! Dostojny, lśniący, wypasiony - wzór:)!!!!!
  19. [quote name='Ellig'][IMG]http://images10.fotosik.pl/1477/81975ec039bf41fc.jpg[/IMG][/QUOTE] To dopiero matamorfoza:).
  20. [FONT=century gothic][COLOR=#008000][B][SIZE=3]Zapraszam na bazarek i mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe:smile:: [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][FONT=comic sans ms][SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]34 torebki, torebusie, torebeczki i 2 plecaczki z super motywem;-): [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#00ff00][SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226365-Torebkowe-szaleństwo-na-psa-Konika-36-torebek-do-20-maja-g-20/page5"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...aja-g-20/page5[/COLOR][/URL] [/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#00ff00] [/COLOR]
×
×
  • Create New...