-
Posts
6714 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dreag
-
Fajowe te moje dziewczyny, zwłaszcza teraz:sweetCyb:. Wyglądają ślicznie, nawet mój TZ zachwalał i wycalowywał swoje niunie jak wróciły:lol:. Mam obecnie dwa białasy - bliźniaczki i "sarenkę":bigcool:. Przez jakiś czas te podłe kleszczuchy będę miała dokładnie na oku:diabloti:. A tak przy okazji... Ktoś robi może remont:cool3:? Mam do wypożyczenia trzy pędzle:evil_lol: różnej grubości. Pokażę potem, jak porobię zdjęcia, teraz muszę lecieć z panią starszą (czyt. moją babcią) poszaleć na giełdzie r-t. [B]Psi[/B], dzięki za nowe fryzurki i bardzo sprawną obsługę:cool2:. Miałam wizję spędzenia pół nocy w salonie, bo co trzy to nie jedna:p. Mam nadzieję, że synek zdrowieje:roll:.
-
Bez nadziei na godną starość? DS i DT na wagę złota!
dreag replied to Lotos's topic in Już w nowym domu
Mam cynk: jutro Pani Janina z Porannego wstawi staruszki na pierwszą stronię Pupili :multi:, a na ostatniej będzie któraś z historii z happy endem. W kolejnych Pupilach znajdzie się po jednej szczęśliwej opowieści:loveu:. Tyle oficjalnie, a jakie to historie to sza! Będą w sumie cztery;). Zapraszam do lektury:lol:. -
Tarunia już w swoim DS, od dziś jest Warszawianką :-)
dreag replied to Maia's topic in Już w nowym domu
Fajnie, że małej się udało, wygląda na to, że będzie teraz miala odpowiedzialnych i kochających opiekunów:). W końcu!!! -
Kaja - sunia która pokonała chorobę i jest szczęśliwa
dreag replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Śliczna, wygląda na spokojniutką starszą panią:). Ma takie zamyślone spojrzenie. -
Bez nadziei na godną starość? DS i DT na wagę złota!
dreag replied to Lotos's topic in Już w nowym domu
To trzymajmy kciuki, żeby od soboty do schronu ludziska waliły po kochane staruszki;). -
Bursztynek od roku w dt - zostaje w nim na zawsze
dreag replied to asika5's topic in Już w nowym domu
Bursztynku wzmacniaj nóżki. Moja Nisia wie o czym mówisz, bo też bardzo ją ostatnio boli kręgosłup i stawy. Teraz na noc daję jej Tramal, bo kręci się i ułożyć biedna nie może. Moja jamnisia (14l. ,TM) też miała baaardzo zaawansowane sprawy kręgosłupowe, plątała się i ciągała nóżki po ziemi, było kilka razy cienko, ale po serii zastrzyków wychodziła na prostą, (za sprawa dra Jaroszewicza oczywiście;)), choć po cichu traciłam już nadzieję:shake:. Zdrówka życzę:). Na którym piętrze mieszkasz? Ja swoją prawie 8 lat nosiłam na III. -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Ojej, wszystki ładniutkie, nie wiadomo, co wybrać. Ślicznie dziękuję [B]Rozecie i Tobie[/B], koleżanko od kropek:). -
[quote name='psi'] znęcać się nie będę nad Twoimi ślicznościami no chyba ,że miałaś siebie na myśli to zupełnie co innego :evil_lol: tortury duchowe właściciela psa :evil_lol: wysłuchiwanie moich wywodów....itd to to można śmiało nazwać gnębieniem klienta :eviltong:[/QUOTE] O rany... Jakoś przeżyję:evil_lol:. To sie jeszcze okaże, kto kogo będzie gnębił:diabloti:. Trzy godziny marudzenia mojego psiejstwa mogą dać się we znaki;). Zwłaszcza Nisia będzie wzdychać, marudzić, mruczeć:roll:.
-
Uwaga uwaga, sprzedam drogocenne futro z moich 3 psiurów:evil_lol:. Domowe, niezniszczone:razz:. Chętnych zapraszam od piątkowego wieczoru, bo właśnie wtedy zostanie zdjęte:eviltong:. Już towarzystwo umówione na gnębienie, kolejka niezła, ale od czego ma się znajomościw psim świecie;)? Będzie się działo:cool1:. [quote name='yup']mam nadzieję, że PREZES wyrazi zgodę by psy tam były. W końcu tylko "by były", przecież Ty zajmujesz się wszystkim...będę trzymała kciuki![/QUOTE] Dziś przezwyciężyłam strach i udałam się w końcu dowiedzieć prawdy, bo wiosna idzie i tylko do tego czasu miałam zapewnienie. Cała się trzęsłam i ciśnienie niezłe walnęło. Na wejściu spytałam czy pan w dobrym humorze:razz:. No... i... na razie znowu przynajmniej kilka miesięcy spokoju:multi::multi:. Ufff i hurrrra:loveu::loveu:! To tak starsznie wiele dla mnie znaczy, dla postronnych może nie do zrozumienia, ale dla mnie to wręcz jeden z priorytetów życiowych.
-
Tarunia już w swoim DS, od dziś jest Warszawianką :-)
dreag replied to Maia's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaszanka']dla Tarki to akurat ja robiłam ogłoszenia :), w tym samym ciagu poleciały Draka i Koni, oby im się również szybko domek znalazł :)[/QUOTE] Oby, oby;). -
Miki i Konik razem w hoteliku i mają te same znajomości avatarkowe;).
-
Psiejska szarańcza czyli Murzynek, Tosia i Pestuszka :)
dreag replied to tłamsik's topic in Foto Blogi
Uwaga na kleszcze!!!!! Koleżankce z Ciasnych psiunia zabiły w dwa dni:(. -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[B]pina-collie[/B] jesteś aniołem, baaardzo dziękuję:loveu:. I oczywiście [B]plince[/B], którą gnębiłam, żeby zalatwiła:loveu:. Buziczaczki w imieniu Konia:). -
Śliczna mamusia to i syneczek fajniutki:).
-
Właśnie sobie weszłam na terierkowo, a tam nasza malutka:). [URL]http://www.terierkowo**********/teriery-w-potrzebie,17/foksterierka-bita-glodzona-zabrana-podczas-interwencji,5716.html[/URL] Dałam cynk koleżance, której znajoma ma wilczurkę i szuka jej koleżanki do towarzystwa, bo dwóm psom raźniej i weselej. Ale na razie nie ma co mieć za dużej nadziei;). Dziwi mnie to, że weci każą tylko obserwować, nic więcej. Jakieś usg czy coś by się przydało, dogłębniejsze badania, przecież ewidentnie coś jest nie tak:roll:. A potem będzie "za późno"... [B]Maia[/B] spróbuj następnym razem trafić do Jaroszewicza;). Tak sobie pomyślałam, że może trzeba przed zabiegiem dac cynk w schronie, żeby prześwietlili tą onkę, która do nich trafiła, może ona też wysterylizowana, więc po co ciąć, jeszcze w takich warunkach... Czy usg pokazałoby brak macicy?
-
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kuna']Przypominam, sezon na kleszcze ruszył, jak jest z zabezpieczeniem Konia? [/QUOTE] O kurcze, faktycznie, już mu się skończyło. Jak masz, to zapuść mu coś, zwrócę Ci kasę, w międzyczasie kupię i podrzucę kolejny. Kiedy będziesz w Białym i gdzie? Dzięki za przypomnienie, na wszystkich padł blady strach. Podobno ostatnie przypadki są b. trudne... Mamy już niestety ofiarę [*]:( -
Bez nadziei na godną starość? DS i DT na wagę złota!
dreag replied to Lotos's topic in Już w nowym domu
Niezbyt często zaglądam na fb. Dobra, przejrzę potem, bo na jutro i tak za późno. Teraz lecę na zarobek;). -
Bez nadziei na godną starość? DS i DT na wagę złota!
dreag replied to Lotos's topic in Już w nowym domu
[B]psi[/B], co ze zdjęciami? Myślałam, że puszczę dłuuuugaśny tekst;) w tym tygodniu, czekałam na stareńkie mordki, mówiłaś, że prosiłaś schron o info o takowych...Nie byłaś, czy panu kierownikowi nie zależy? -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
To ja bardzo dziękuję:). Fakt, gdyby nie Kuna, byłoby... przerąbane;). -
[I]Przeklejam swoje info z wątku schroniskowych staruszków:[/I] Sara za TM [*]. Sarunia w ubiegłą niedzielę miała problem z dojściem nawet do swojego posłania, położyła się na połowie, dalej nie dała już rady. W poniedziałek odeszła po cichutku...:-( Guz rósł w zastraszającym tempie, duża jego część rozrastała się do wewnątrz:shake:. Żegnaj Saruniu [*], pół roku byłaś częśliwa. Tylko ...:-( i aż...:roll: Dziękuję [B]p. Grażynie[/B], że się nią troskliwie zajęła i postanowiła dać jej miłość na ten ostatni czas. Jednocześnie proszę od siebie, by teraz nie zawracać głowy p. Grażynie propozycjami wzięcia kolejnego psa, dowiedziałam się, że ona ma teraz inne bardzo poważne problemy...:shake:.