-
Posts
6714 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dreag
-
Jak się nie odezwie (może się obraziła?) przez dłuższy czas, to może jednak jedź w ciemno. Napisała, że to malutka miejscowość i że mieszka w jakimś popegeerowskim kilkurodzinnym, jedno, dwupiętrowym budynku, myślę, że raczej nie będzie trudno znaleźć. Najwyżej jak nie znajdziesz, to zwrócimy Ci za paliwo. Dziewczyny jak myślicie:roll:? To daleko od Ciebie? [SIZE=1]Lecę do pracy, bo zaraz się spóźnię.[/SIZE]
-
[B]Asencja,[/B] a ja właśnie Cię szukałam na dogo;). Kontakt do dziewczyny jest bodajże na pierwszej stronie. Przed chwilą znalazłam i przeczytałam wątek i prawdę mówiąc krew się we mnie zagotowała:angryy:. Szkoda psa:-(. [B]Asencja[/B] zbierzemy się na niego, jak nie Ty, to nikt mu tam na miejscu nie pomoże:shake:. Mimo stanu psa, mimo deklarowanych pieniędzy... Niektórzy facynują się swoją dobrocią, gdy dadzą jeść i zwalą resztę na innych... To standardowa "dobroć"... Mam nadzieję, że psiak jeszcze żyje. edit: [B]znalazłam nr: tel 660478438[/B]
-
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaszanka']:D krótko, zwięźle i na temat :D[/QUOTE] To ja sie chociaż raz krótko i zwięźle wypowiem, bo rzadko tak potrafię:evil_lol:: GDZIE SŁAĆ KASĘ ZA HOTEL:cool3:? Kuna i powiedz ode mnie Koniowi, że to wstyd dziewczyny za uszy ciągać:p. -
Tarunia już w swoim DS, od dziś jest Warszawianką :-)
dreag replied to Maia's topic in Już w nowym domu
Fajnie jej:). [SIZE=1][B]Bakteria[/B], teraz czas na zmianę rasy, co powiesz na pinczerka ze zbiorczego;)?[/SIZE] -
[quote name='kaszanka']szkolenia teoretyczne są w innym miejscu :) czemu nie możecie ćwiczyć - dotyczy to psa czy ciebie?[/QUOTE] Nie wiedziałam, że akurat trafię na teorię... Nisia ma mocno wysadzone stawy, a do tego zwyrodnienie kręgosłupa:(, często ledwo girkami przebiera, jest cały czas na lekach (teraz Trocoxil) i wspomagaczach, ma tak już ze 3 lata, a jest w wieku 8,5r.
-
Czy Pani [B]kaszanka[/B] dziś szkoli sie teoretycznie:razz:? Pojechałam z Nisią zobaczyć te postępy na placu i poznać w końcu "żywe srebro" w psiej skórze:evil_lol:, a tu nic...:roll: Ale za to spotkałam "starą" ferajnę ze szkolenia agility, fajnie:). Puściłam Nikę raz po torze i wszystko pamiętała - slalom, tunel itd, szkoda, że nie możemy już ćwiczyć:-(.
-
[quote name='Maia']Hi hi hi, pędzelki to nie z tego co zostało ścięte, tylko z ogonów można robić. Sfinksy, zwłaszcza te jasne, bo po Mini tak nie widać. Sąsiedzi mają pewnie ubaw z golasek;).[/QUOTE] Oczywiście, że pędzle z ogonów, gotowe do użycia, różnej grubości;). A sąsiedzi.... wyobrażam sobie:evil_lol:. Dziś jeszcze żaden z okna na szczęscie nie wypadł:cool1:.
-
Zwierzaczki - cudaczki:loveu:. Może jakiś konkurs rozpiszę na nową rasę;). I pseudohodowlę zalożę:diabloti:, będę sprzedawać futro, a psa gratis:cool3:. Muszę pomysleć nad nagrodą... To jeszcze kolejne zdjątko kosmitki:eviltong:: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1393/7f5be1f22f60d276med.jpg[/IMG][/URL]
-
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaszanka']a cóż to taki zastój na wątku ? Aga nic się nie rozpisuje u Koniczka? Ja ci powiem, że Saba momentami też jak koń biega :)[/QUOTE] Aga się nie rozpisuje, bo nowinek brak, wszystko "po staremu";). Jakoś inne psy do domków śmigają, a ten w puszczy się zasiedział:roll:. [SIZE=1]Jak się nudzisz i za mna tęsknisz, to zajrzyj do psiarni z podpisu, obejrzyj moje panienki po fryzjerze:lol:.[/SIZE] -
Bliźniaczki: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/1248/bd60aed15e743399med.jpg[/IMG][/URL] I nietoperek: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/1393/f7e39c09ca4016f8med.jpg[/IMG][/URL] Nasłuchiwanie, gdzie schowała się jakaś sarenka: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/1445/63c240d1353fdda3med.jpg[/IMG][/URL] Zgadnijcie kim jestem: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/1248/8276dba0fcfb7c0b.jpg[/IMG][/URL] Zrobiło się ciemno, wracamy do domu: [URL="http://www.fotosik.pl]"][URL=http://www.fotosik.pl][/URL][IMG]http://images46.fotosik.pl/1393/578afaa5b637c157.jpg[/IMG][/URL]
-
To zdjęte zimowe futro: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1382/dcf3d5c49ab9381amed.jpg[/IMG][/URL] Odstresowywanie się po powrocie do domku: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1428/99de76a2500cea10med.jpg[/IMG][/URL] Jak zwykle u tatusia najlepiej: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1248/b172108ab669bafc.jpg[/IMG][/URL] W kuchni zawsze coś może wpaść między zęby: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1393/026102bdef6a55ba.jpg[/IMG][/URL] Pod kocykiem tak przyjemnie: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/1436/586edd6e62f686b3med.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='psi']Ciociu [B]dreag[/B] przy kolejnym strzyżeniu proszę upomnieć się o obiecany gratisik za cudny artykuł o seniorkach :) wybór poopki do strzyżenia według uznania ;)[/QUOTE] Przeskoczyłam tu z wątku seniorków;). Dzięki za propozycję:lol:. Ty mnie tak nie wychwalaj, bo za duża urosnę i butów na obcasach nosić nie będę mogła, a mam ich całe mnóstwo:eviltong:! Teraz lecę na spacerek, zrobię sesję zdjęciową i jak wrócę to pokaże moje skarby:).
-
Bez nadziei na godną starość? DS i DT na wagę złota!
dreag replied to Lotos's topic in Już w nowym domu
[quote name='psi']Artykuł rewelacja :) Jeszcze raz dziękuję dreag :loveu: I Iwcio z Loką się załapali do happy endu :lol: tylko ciekawe co one o tym sądzą? Jak im się u nas podoba[/QUOTE] Nie dziękuj, to dla psiaków:). Gdyby było więcej miejsca, to ten tekst na pierwszej stronie byłby dłuższy i bardziej chyba "chwytający" za serce, ale za to może ktoś w którymś psiaczku ze zdjęcia się zakocha i będzie kolejny happy end. Fajnie, że się ukazało co się ukazało, ale najważniejsze, by był z tego jakiś odzew dla choćby jednego staruszka, wtedy byłabym przeszczęśliwa. Jestem wdzięczna [B]pani z Janinie z Porannego[/B]:loveu:, że zechciała wstwić te moje "wypociny". Myślałam, że najpierw będzie inny psiak (wg kolejności opisywanych historii), ale chyba masz w gazecie jakieś znajomości:cool3:. A co do [B]Iwa i Lolki[/B], to ich musisz pytać, chyba, że przeprowadzę z nimi wywiad i Ci napiszę;). [quote name='Maia']Artykuł o seniorkach w porannym- [B]dreag[/B] misja spełniona! :-) [/QUOTE] Nawet dwa i ciąg dalszy nastapi;). [quote name='psi'][B]Maia[/B] wszystkie były płatne taki ze mnie [B]ZACHŁANNY[/B] człek na kasę :diabloti: ale obietnicy dotrzymam gratisik obiecany będzie :lol:[/QUOTE] [B]Maia[/B], widzę, że nadajesz się na managera, dbasz o moje interesy;)[B].[/B] Właściwie to zachętę [B]psi[/B] potraktowałam jako żart, ale skoro już tak oficjalnie przyklepane, to kiedyś z miłą chęcią skorzystam:). Wczoraj nawet przecież nie mogłam, bo gazeta dopiero dzisiejsza, nie:razz:? Więc darujemy psi tą zachłanność na kasę:eviltong:. Niewiele wzięła, zapłaciłam bez piśnięcia:lol:. O kurcze, normalnie jak reporterka na etacie, dostanę wynagrodzenie, pewnie nawet lepiej płatne niż w gazecie:evil_lol:. -
[quote name='psi']Dziękuję za artykuł Iwo i Loli fajny, ładnie napisany :) (powód oddania Iwo był -dewastacja mieszkania pani jak zostawał sam)[/QUOTE] Niejasny w sensie, że u Ciebie jakoś nie dewastuje, nie:roll:? Poza tym świadoma adopcja polega na tym, żeby próbować za wszelką cenę przezwyciężyć trudności, a nie jak się pojawiają, to pozbyć się ich źródła, czyli... psa. Czyli "zepsutego" Iwo. Ale to może tylko "nienormalni";) psiarze tak myślą...