Jump to content
Dogomania

dreag

Members
  • Posts

    6714
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dreag

  1. Kiedy to przestanie tak boleć... [URL="http://naforum.zapodaj.net/8b5fd905c206.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/8b5fd905c206.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://naforum.zapodaj.net/b23b0ccd9183.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/b23b0ccd9183.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://naforum.zapodaj.net/fd2f3afdace4.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/fd2f3afdace4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://naforum.zapodaj.net/895d834f114c.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/895d834f114c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://naforum.zapodaj.net/ae442da595ee.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/ae442da595ee.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://naforum.zapodaj.net/a002d54e3e55.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/a002d54e3e55.jpg[/IMG][/URL]
  2. Przyślij mi konto, bo ja pewnie gdzieś mam, ale nie chce mi się przeszukiwać, leń jestem;).
  3. Hej, hej, chyba nici z zapoznawania nie wyszło:shake:.
  4. Nie jedna, nie jedna;), też coś dorzucę, tylko proszę o nr konta:).
  5. Zapraszam na nowy bazarek z butami w rozmiarze 36-37: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230719-Buty-r-36-37-na-psa-Konika-do-31-08-g-20?p=19518945#post19518945"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...5#post19518945[/COLOR][/URL]
  6. Lew z tygrysem:) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images40.fotosik.pl/1758/1f12e5fb47441ef5med.jpg[/IMG][/URL] A to jest po prostu przesłodkie:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1706/17f54ba77cb1508amed.jpg[/IMG][/URL] [B]Bardzo dziękuję za zdjęcia Konika:). [/B]
  7. BO na dobry początek;). Normalnie zabiorę Ci rower!
  8. Podesłałam Ci też kilka zdjęć na pocztę. Od razu wstaw też uaktualnienie na fb tozowy, ok? Nic nie pytam, żeby nie zapeszyć;).
  9. O rany, załamka...!
  10. Ziucio odszedł w grudniu, wrócił ze spacerku z panią, gonił po mieszkaniu swoją piłeczkę i upadł. Po kilku minutach mimo próby cucenia, jego serduszko przestało bić. To pewnie był zawał, bo Ziucio miał już swoje latka. Teraz biega sobie za TM z innymi pieskami. Może moja Nisiunia [*] spotkała lokatora, który z nią troszkę pomieszkał. Choć były okresowe problemy (wynikające głównie z tego, że cały czas miał tendencje do podnoszenia nogi w domu), był jednak kochany. Jego pani ostatnio powiedziała, że choć przecież nie był ładny z tymi powykrzywianymi łapkami, to dla niej był piękny. Mam nadzieję, że był bardzo szczęśliwy przez ostatnie dwa lata swego życia. Takiego go zapamiętam na zawsze: [URL="http://fmix.pl/zdjecie/1432067/cimg2547"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi278/27bde062001a48794b43036a/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
  11. Fajnie, Koniś lubi głaski:). A obiecana fotorelacja będzie:cool3:?
  12. Wtorek... Za godzinę ze Stefanem weźmiemy Cię ostani raz na ręce, by położyć na zawsze w ziemi.... Leżysz teraz obok Hazki - za życia razem i teraz obok siebie... [url=http://naforum.zapodaj.net/aebd34488fcf.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/aebd34488fcf.jpg[/img][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/46b3677d4986.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/46b3677d4986.jpg[/img][/url] Jak to znieść???????????????
  13. Nisiuniu, dziś jest kolejny poniedziałek... Za trzy godziny minie miesiąc. Miesiąc bez Ciebie, ale z Tobą. Miesiąc ogromnej, przeraźliwej pustki, tęsknoty i żalu... Nie potrafię inaczej, przepraszam. [url=http://naforum.zapodaj.net/435c318ffac8.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/435c318ffac8.jpg[/img][/url] Moja modelka [*].
  14. Koniecznie:). Będę wdzięczna:loveu:. Dajcie buziaka ode mnie w ten wielki pychol;).
  15. Żyj wrażeniami z urlopu i wspominaj jak miłe są chwile bezrobocia;). Nie zawsze, choć jest pięknie, urlop mija beztrosko... [B]Piove, zachary [/B]dziękuję jak zawsze za wpłaty:)
  16. Dziś Iga po raz pierwszy od kiedy nie ma Nisi, przyniosła na łóżko jej zabawkę. Nisia codziennie rano wybierała i przynosiła mi przed wstaniem do ciągania jakąś "gadającą" kaczkę czy coś innego, miała tego cały kosz. To był nasz rytuał. Iga czasem jej podkradała i zadowolona uciekała na łóżko:). Mam cudowne wspomienia, choć jeszcze bolą i kończą się łzami...
  17. To straszne... Żyjemy obok siebie, ale w dwóch światach, nie do końca dla siebie zrozumiałych... Masz rację, jak ukoić ból po stracie u takiego psa????????? Egoizmem jest mówienie wówczas tylko o sobie... Zachary, jakoś to przetrwamy, prawda?????????????????????????????????????????
  18. Mąż właśnie pyta mnie czemu ciągle płaczę, że to przecież nic nie zmieni. Że on jest pewny, że Nisia jest szczęśliwa, bo jak mu się przyśniła, to najpierw z góry pokazała się taka zadowolona, a potem leżała z nim uśmiechnięta i przytulona jak zawsze. I mówi, że dzięki temu jest mu lżej. Tylko dlaczego do mnie nie przyszła???? Tak jak zresztą 2,5 roku temu Hazka. Choć kocham je nad życie, do mnie nie przychodzą, może wtedy byłoby łatwiej...
  19. [quote name='joi']Agnieszko puść ją, niech biega swobodnie po tęczowych łąkach. Ona już szczęśliwa, wie że doczeka się na Ciebie. Ty jeszcze musisz pobyć tutaj, masz TZ, masz dwa psy, może jeszcze kogoś do uratowania. Nie czekaj na znak, to nie ma sensu. Ona na pewno jest na łąkach za tęczowym mostem. I spotkacie się a teraz Ty musisz być tutaj. Nie rań jej serca płaczem. Była z Tobą szczęśliwa i niech tak zostanie[/QUOTE] Wiem, że to bardzo mądre słowa, ale... Dzięki za obecność. A Iga dziś zjadła te chrupki, nie wytrzymała.
  20. Dwa tygodnie temu o 15.40 wszystko się zaczęło. 2 tygodnie, odkąd Nisia odeszła. Nadal nie wierzę i ciągle Cię widzę, podnoszę kołdrę, byś weszła do łóżka, a na spacerze czuję, że biegasz z nami, rozmawiam. I ciągle od nowa myślę, rozpamiętuję. Wiem, że to nic nie da, ale robić się tego też nie da. Pada deszcz,a ja siedzę i wyję, bo tam, pod ziemią, mój pies moknie! TZ kilka dni temu po cichu przede mną nasypał do miseczki chrupek dla Nisiuni, bo oglądał film, jak pies wrócił z zaświatów, to dawał w ten sposób o sobie znać. Chrupki stoją, nawet Iga i Mini ich nie ruszają. To chrupki Nisi. A ja czekam na znak...
  21. Przed chwila przeczytałam smsa od mai i szybko tu wleciałam. O Boże..., na więcej nie starcza sił.... :(. Neruś mógł mieć tak cudownie, jakie to wszystko bywa niesprawiedliwe:-(. Zachary, wiem jak Ci ciężko, przytulam:placz:, choć sama krwawię cały czas bólem i tęsknotą za moim cudownym pyszczkiem.
  22. Trzeba mieć wtedy na nie oko... Tak mi przyszło do głowy...
×
×
  • Create New...