-
Posts
6714 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dreag
-
Kiedy to przestanie tak boleć... [URL="http://naforum.zapodaj.net/8b5fd905c206.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/8b5fd905c206.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://naforum.zapodaj.net/b23b0ccd9183.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/b23b0ccd9183.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://naforum.zapodaj.net/fd2f3afdace4.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/fd2f3afdace4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://naforum.zapodaj.net/895d834f114c.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/895d834f114c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://naforum.zapodaj.net/ae442da595ee.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/ae442da595ee.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://naforum.zapodaj.net/a002d54e3e55.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/a002d54e3e55.jpg[/IMG][/URL]
-
Kaja - sunia która pokonała chorobę i jest szczęśliwa
dreag replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Przyślij mi konto, bo ja pewnie gdzieś mam, ale nie chce mi się przeszukiwać, leń jestem;). -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Hej, hej, chyba nici z zapoznawania nie wyszło:shake:. -
Kaja - sunia która pokonała chorobę i jest szczęśliwa
dreag replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Nie jedna, nie jedna;), też coś dorzucę, tylko proszę o nr konta:). -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na nowy bazarek z butami w rozmiarze 36-37: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230719-Buty-r-36-37-na-psa-Konika-do-31-08-g-20?p=19518945#post19518945"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...5#post19518945[/COLOR][/URL] -
Bursztynek od roku w dt - zostaje w nim na zawsze
dreag replied to asika5's topic in Już w nowym domu
Lew z tygrysem:) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images40.fotosik.pl/1758/1f12e5fb47441ef5med.jpg[/IMG][/URL] A to jest po prostu przesłodkie:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1706/17f54ba77cb1508amed.jpg[/IMG][/URL] [B]Bardzo dziękuję za zdjęcia Konika:). [/B] -
Samotny, smutny, 10 miesięczny piesek prosi chociaż o DT
dreag replied to Maia's topic in Już w nowym domu
BO na dobry początek;). Normalnie zabiorę Ci rower! -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Podesłałam Ci też kilka zdjęć na pocztę. Od razu wstaw też uaktualnienie na fb tozowy, ok? Nic nie pytam, żeby nie zapeszyć;). -
O rany, załamka...!
-
Ziucio ma swój dom, choć ciągle nie wiadomo ,czy na zawsze...
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Ziucio odszedł w grudniu, wrócił ze spacerku z panią, gonił po mieszkaniu swoją piłeczkę i upadł. Po kilku minutach mimo próby cucenia, jego serduszko przestało bić. To pewnie był zawał, bo Ziucio miał już swoje latka. Teraz biega sobie za TM z innymi pieskami. Może moja Nisiunia [*] spotkała lokatora, który z nią troszkę pomieszkał. Choć były okresowe problemy (wynikające głównie z tego, że cały czas miał tendencje do podnoszenia nogi w domu), był jednak kochany. Jego pani ostatnio powiedziała, że choć przecież nie był ładny z tymi powykrzywianymi łapkami, to dla niej był piękny. Mam nadzieję, że był bardzo szczęśliwy przez ostatnie dwa lata swego życia. Takiego go zapamiętam na zawsze: [URL="http://fmix.pl/zdjecie/1432067/cimg2547"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi278/27bde062001a48794b43036a/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Fajnie, Koniś lubi głaski:). A obiecana fotorelacja będzie:cool3:? -
Wtorek... Za godzinę ze Stefanem weźmiemy Cię ostani raz na ręce, by położyć na zawsze w ziemi.... Leżysz teraz obok Hazki - za życia razem i teraz obok siebie... [url=http://naforum.zapodaj.net/aebd34488fcf.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/aebd34488fcf.jpg[/img][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/46b3677d4986.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/46b3677d4986.jpg[/img][/url] Jak to znieść???????????????
-
Nisiuniu, dziś jest kolejny poniedziałek... Za trzy godziny minie miesiąc. Miesiąc bez Ciebie, ale z Tobą. Miesiąc ogromnej, przeraźliwej pustki, tęsknoty i żalu... Nie potrafię inaczej, przepraszam. [url=http://naforum.zapodaj.net/435c318ffac8.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/435c318ffac8.jpg[/img][/url] Moja modelka [*].
-
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Koniecznie:). Będę wdzięczna:loveu:. Dajcie buziaka ode mnie w ten wielki pychol;). -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Żyj wrażeniami z urlopu i wspominaj jak miłe są chwile bezrobocia;). Nie zawsze, choć jest pięknie, urlop mija beztrosko... [B]Piove, zachary [/B]dziękuję jak zawsze za wpłaty:) -
Dziś Iga po raz pierwszy od kiedy nie ma Nisi, przyniosła na łóżko jej zabawkę. Nisia codziennie rano wybierała i przynosiła mi przed wstaniem do ciągania jakąś "gadającą" kaczkę czy coś innego, miała tego cały kosz. To był nasz rytuał. Iga czasem jej podkradała i zadowolona uciekała na łóżko:). Mam cudowne wspomienia, choć jeszcze bolą i kończą się łzami...
-
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Cholerna cisza... -
Mąż właśnie pyta mnie czemu ciągle płaczę, że to przecież nic nie zmieni. Że on jest pewny, że Nisia jest szczęśliwa, bo jak mu się przyśniła, to najpierw z góry pokazała się taka zadowolona, a potem leżała z nim uśmiechnięta i przytulona jak zawsze. I mówi, że dzięki temu jest mu lżej. Tylko dlaczego do mnie nie przyszła???? Tak jak zresztą 2,5 roku temu Hazka. Choć kocham je nad życie, do mnie nie przychodzą, może wtedy byłoby łatwiej...
-
[quote name='joi']Agnieszko puść ją, niech biega swobodnie po tęczowych łąkach. Ona już szczęśliwa, wie że doczeka się na Ciebie. Ty jeszcze musisz pobyć tutaj, masz TZ, masz dwa psy, może jeszcze kogoś do uratowania. Nie czekaj na znak, to nie ma sensu. Ona na pewno jest na łąkach za tęczowym mostem. I spotkacie się a teraz Ty musisz być tutaj. Nie rań jej serca płaczem. Była z Tobą szczęśliwa i niech tak zostanie[/QUOTE] Wiem, że to bardzo mądre słowa, ale... Dzięki za obecność. A Iga dziś zjadła te chrupki, nie wytrzymała.
-
Dwa tygodnie temu o 15.40 wszystko się zaczęło. 2 tygodnie, odkąd Nisia odeszła. Nadal nie wierzę i ciągle Cię widzę, podnoszę kołdrę, byś weszła do łóżka, a na spacerze czuję, że biegasz z nami, rozmawiam. I ciągle od nowa myślę, rozpamiętuję. Wiem, że to nic nie da, ale robić się tego też nie da. Pada deszcz,a ja siedzę i wyję, bo tam, pod ziemią, mój pies moknie! TZ kilka dni temu po cichu przede mną nasypał do miseczki chrupek dla Nisiuni, bo oglądał film, jak pies wrócił z zaświatów, to dawał w ten sposób o sobie znać. Chrupki stoją, nawet Iga i Mini ich nie ruszają. To chrupki Nisi. A ja czekam na znak...
-
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Koniś, pokazuj się:).