Jump to content
Dogomania

dreag

Members
  • Posts

    6714
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dreag

  1. [FONT=century gothic][COLOR=#008000][B][SIZE=3]Zapraszam na bazarek i mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe:smile:: [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][FONT=comic sans ms][SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]34 torebki, torebusie, torebeczki i 2 plecaczki z super motywem;-): [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#00ff00][SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226365-Torebkowe-szaleństwo-na-psa-Konika-36-torebek-do-20-maja-g-20/page5"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...aja-g-20/page5[/COLOR][/URL] [/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#00ff00] [/COLOR]
  2. [FONT=century gothic][COLOR=#008000][B][SIZE=3]Zapraszam na bazarek i mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe:smile:: [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][FONT=comic sans ms][SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]34 torebki, torebusie, torebeczki i 2 plecaczki z super motywem;-): [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#00ff00][SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226365-Torebkowe-szaleństwo-na-psa-Konika-36-torebek-do-20-maja-g-20/page5"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...aja-g-20/page5[/COLOR][/URL] [/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#00ff00] [/COLOR]
  3. Poproszę o cudne wieści! Niech maleństwo zazna spokoju u normalnych ludzi...:angryy:
  4. [quote name='Mazowszanka']Zrobiłam przelew hurtowy za maj i czerwiec :)[/QUOTE] [quote name='piove']Moj majowy przelew tez poleciał!. Na lepsze życie:)[/QUOTE] Dzięki za pamięć o naszym Koniu:).
  5. [quote name='psi']to i ja wtrące swoje trzy grosze ;) Koniś duży ,ładny dobreman :) podziwiam odwage i determinację cioteczki w złapaniu tegoż osobnika :) Powiem w skrócie to piękny duży pies o mądrych oczach.[/QUOTE] Jak go zobaczę to nie poznam, u Kuny pewnie wymężniał:). Nam wtedy w lesie wydał się takim wyrośniętym szczeniakiem, dopiero w świetle dnia okazało się, że to dorosły facio:).
  6. [SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][FONT=century gothic][COLOR=#008000][B][SIZE=3]Zapraszam na bazarek i mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe:): [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][FONT=comic sans ms][COLOR=#ff0000][B]34 torebki, torebusie, torebeczki i 2 plecaczki z super motywem;): [/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][COLOR=#00ff00][SIZE=3][B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226365-Torebkowe-szaleństwo-na-psa-Konika-36-torebek-do-20-maja-g-20/page5[/URL] [/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#00ff00] [SIZE=1][/SIZE] [/COLOR]
  7. Zazdroszczę wypadu, szkoda, że przeszedł mi koło nosa;). Tęsknię za Konisiem, muszę się do niego wybrać, o ile Kuna nie będzie miała dość ciotek ciągnących na jej psie włości:). Zdjęcia cudne, ja takich nie umiem:(.
  8. To mamy już dwa konie na wydaniu;). Koniś:loveu::
  9. [quote name='asika5']No tym razem nie ominęłam apartamentu Konika;) w końcu poznałam faceta osobiście i powiem wam, że robi wrażenie to duży dorodny pies! ciociu Maia i dreag pozdrowienia i całuski od Konika:loveu:[/QUOTE] A właśnie, Kuna zdradziła mi wczoraj, że widziałaś Konika, juz miałam pisać, żebyś się publicznie przyznała:).
  10. [quote name='kaszanka']ode mnie poszło za 2 miechy :)[/QUOTE] Dziękujemy:multi:.
  11. Nowy miesiąc, kolejny w hoteliku... Potrzebujemy pieniążków:-(, zapraszamy do podzielenia się grosikami:roll:.
  12. Od takich wariatek to lepiej z daleka, bo można się zarazić dziamgotem;). Gęby się nie zamykają, wstydu narobiliśmy przed sąsiadami, pomyśleli pewnie co to za durnowate towarzystwo ma ta kaszanka:oops:. Byliśmy jeszcze na spacerze, a teraz mamy psiarnię z głowy, porozkladane po kątach po nadmiarze wrażeń:eviltong:. [B]Trusia[/B] fajna dziewczynka, milutka, widać, że zapatrzona w dziewczynki i nie boi się tak strasznie, bez problemu wchodzi do domu, choć przed moimi wstręciuchami wolała schować się z drugiej strony ogrodu. Pod koniec jednak wszystkie siedziały pod stołem i był względny spokój, Trusia usadowiła się przy panu, żeby w razie czego bronił przed dzikim niewychowanym stadem:Dog_run::Dog_run::Dog_run:
  13. [quote name='kaszanka']jakoś wytrzymałam w cieniu - jak masz ochotę to przyjedź jutro ( jak wybierasz się na rowerek) na herbatkę albo zimny napój z lodówki :)[/QUOTE] Propozycja kusząca, nie wiem czy w ten upał wsiądę na rower, zwłaszcza po ostanim bólu tyłka przez kilka dni. Dzięki bardzo, nie znasz dnia ani godziny...;)
  14. Fajne wieści o Truśce, super, że dziewczynka sie otwiera:). Nie spiekłaś się jeszcze całkowicie na tych swoich włościach?;).
  15. Wczoraj był PIERWSZY telefon o Konika. Najpierw pani zadzwoniła do mai, która podała mój numer. Była zainteresowanea czy to prawdziwy doberman, bo miała kiedyś dobermana. Pytała też gdzie może go obejrzeć, ale jak powiedziałam, że za Knyszynem, to usłyszałam, że bardzo daleko. I choć zaproponowałam, że możemy się umówić, pojechać zobaczyć, że 50 km to żaden problem, powiedziała, że się zastanowi i może odezwie... Może..., czyli nie....
  16. [B]Uwaga, uwaga wysyp małych kleszczy, mnóstwo!!!!! Dużych też nie brakuje... [/B]Moje futra już obrastają w sierściuchy, jeszcze trochę i będziemy się pisać w kolejkę do pani fryzjerki;).
  17. Nerusiu, co tam u Ciebie, dobrze Ci u cioci zachary, nie?;). Zuanna, czy odebrałaś już w końcu koszulkę z misiem? Tak mi się teraz przypomniało:). I to, że chyba jestem winna asika5 za wisiorek, a do tej pory nie mam nr konta;).
  18. Może ona też potrzebuje pochodzić do Aliny? Z tym zaganianiem jej w kąt uważaj, żeby nie przyniosło odwrotnego skutku. My z Igą mieliśmy problemy przez conajmniej pół roku, na najmniejszy ruch, zwłaszcza TZa, ale i mój, zrywała się i czmychała w drugi koniec mieszkania. Powoli, powoli, gdy widziała, że nie reagujemy, jej strach słabł. Teraz też ma momenty niepewności, ale jest największym przylepcem. Oczywiście lęk pozostał, np. gdy ktoś obcy kręci się po mieszkaniu, podchodzi znienacka i capie za łydki. W chwilach stresu potrafi 2 godziny leżeć i zębami iskać zabawkę. Trzeba wtedy psu okazać wiele czułości. Ach te zwierzaki...
  19. [COLOR=#ff0000][/COLOR][quote name='Vicky62']dreag,a czy bedziesz mogła dołączyc moej torebeczki po niedzieli do bazarku. Muszę poszukać, przesłać Ci zdjecia na e-maila[/QUOTE] Tak by było super, dolączę wtedy bez problemu i szybko, dzięki:). Wyślę Ci maila na PW. A BAZAREK JUŻ OTWARTY, ZAPRASZAM!!!!:): [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226365-Torebkowe-szaleństwo-na-psa-Konika-33-torebki-do-20-maja-g-20?p=19015897#post19015897[/URL] [COLOR=#ff0000]Będę wdzięczna za pomoc w porozsyłaniu bazarku po dogo;). [/COLOR]
  20. [B]Elinaa[/B], Twoja torebeczka już dołączyła do reszty, dzięki:). Myślę, że najpóźniej jutro wyłożę towar na ladę:).
×
×
  • Create New...