-
Posts
6714 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dreag
-
Kilka minut temu byłam u Zuzi i Sarki. Nieopodal pod sosenkę wyrzucam czasem resztki jedzenia, które moje panny nie skonsumują:p (wybredne to to, że hej!). Dzisiaj patrzę, a tam jeżyk oblizuje (dosłownie - widziałam języczek:)) starą kostkę. Oczywiście podrzuciłam mu troszkę mięska i chrupek. Nie bał się. Dopiero jak go pogłaskalam (nie mogłam się oczywiście powstrzymać;)), to schował główkę, a potem poszedł z drugiej strony sosenki i czekał, aż sobie pójdę. Fajnie zobaczyć takie stworzonko, człowiekowi jakoś tak serce się raduje:loveu:. [URL="http://naforum.zapodaj.net/6f254bf3104d.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/6f254bf3104d.jpg[/IMG][/URL] Wczoraj też widzialam jeżyka koło bloku, TZ mówił, że kręcił się wcześniej koło kosza. Radzą sobie zwierzaki...
-
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
To cioci baaardzo dziękujemy:loveu:. -
Taki fajny psiak:).
-
Załamka:shake:. Co do sutek, hmm, nie trzeba jakiejść większej pseudo. U mnie w bloku malutka suczynka wielkości jamnika przez ok. 10 lat rodziła co cieczkę, wygląda podobnie, bo "nie będę krzywdzić psa, to niezgodne z jego naturą". Następny miot ją po prostu zabije, ale co tam... Ręce opadają:mad:. Ale przecież nie właścicielom takich zwierząt:angryy:. Przepraszam za osobiste wywody, ale z żalu szlag trafia!!!!!
-
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='jaanna019']Oj Koniu a u mnie z kasą cieniutko. Chyba wybaczysz? Na pocieszenie powiem, że wydałam na ogłoszenia.[/QUOTE] Niech Ci będzie:evil_lol:. -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='KasiaT']Mi się też nie otwiera link do bazarku[/QUOTE] Poprawiłam, ale widziałam, że sobie poradziłyście;). Bazar fajnie się rozkręca, oby tak dalej:multi:. -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=#008000]ZAPRASZAM NA NOWY BAZAR DLA KONIKA, JEST W CZYM WYBIERAĆ;-). [/COLOR][/B][B][COLOR=#008000][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228557-Od-skarpetek-po-czepek-i-inne-duperelki-100-różności-dla-każdego-do-15-07-g-20[/URL][/COLOR][/B] -
Byliśmy dziś jak zwyle na wyjazdowym spacerku i jeszcze drugi raz pojedziemy w teren, a co:eviltong:. Godzinę łaziliśmy, a drugą odpoczywaliśmy na łonie przyrody. Brzdąc chowa się w paprociach przed pozostałą dwójką, która zapraszała do zabawy w sposób dla Mini nieodpowiadający:). [url=http://naforum.zapodaj.net/0cb7d1cbbd92.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/0cb7d1cbbd92.jpg[/img][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/5e45d71b1be3.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/5e45d71b1be3.jpg[/img][/url]
-
Tarunia już w swoim DS, od dziś jest Warszawianką :-)
dreag replied to Maia's topic in Już w nowym domu
Fajnie jej się trafiło:). I robi to co lubi:). Oby tylko takie adopcje były:). -
Zaglądam jak tam sytuacja, dobrze, że coś się dzieje:). Musi się udać Baszy trafić do domu!!! Wczoraj poszło 20 zł.
-
Mogę poratować chociaż 20 zł;).
-
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mazowszanka']Przelałam za lipiec i sierpień, bo wyjeżdzam na wakacje. Pozdrawiam Konika i własnego domku życzę :)[/QUOTE] Dzięki z góry:). [B]Magołek i Alla Chrzanowska[/B], pieniążki już na koncie Konika, dziekuję:) -
Niech żałują Ci, co nie mieli okazji poznać tych wielkopsów:loveu:. Anka, to nie wilki, nie ucz ich wyć:evil_lol:. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/834/p1160360l.jpg/"][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/8168/p1160360l.jpg[/IMG][/URL]
-
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alla Chrzanowska']O Koniku opowiedziała mi Magolek. Obłożona jestem deklaracjami stałymi po uszy, więc dużo nie wyskrobię. Deklaruję 20,00 zł płatne między 15 a 20 każdego miesiąca. Poproszę o nr konta na PW.[/QUOTE] Wow:multi:, dzięki Ala:loveu:, Wasze deklaracje to Konika to ogromny zastrzyk gotówki dziewczyny:). Czyli ze stałych będzie już ze 100 zł, brakujące 200 znowu spróbuję "zarobić" bazarkiem;). [quote name='Alla Chrzanowska']A przy okazji trochę prywaty - jak wygląda sytuacja finansowa Borysa i Nataszy?[/QUOTE] Tragicznie... prosiłam jaanna019, by rzekła słówko na ten temat. -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Przekażę propozycję. -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Maia, żałuj, żałuj kobieto:razz:. To teraz przedstawię towarzystwo do spacerów:). Konik z Sonią, która siedzi już u Kuny chyba ponad rok. Fajna i grzeczna z niej dziewczynka. Potrzebuje ogłoszeń (ktoś chętny pomóc?). Zdjęcia specjalnie dla Bożenki, żeby mogła sobie popatrzeć na podopieczną;). [URL="http://naforum.zapodaj.net/e96a43605071.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e96a43605071.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://naforum.zapodaj.net/909ec4904580.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/909ec4904580.jpg[/IMG][/URL] A tu - poznajecie;)? Natasza i Borys, malutkie pieseczki:). [URL="http://naforum.zapodaj.net/fb06758a6b2b.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/fb06758a6b2b.jpg[/IMG][/URL] I znowu Koniś:) - przy tym głazie to ja kazałam im siąść - czarnemu facetowi i Pani w fajnych pomarańczowych gatkach (bardzo twarzowych i fotogenicznych:fadein:). Jednak ujęcie nie wyszło tak atrakcyjnie, jak chciałam:roll:. [URL="http://naforum.zapodaj.net/e4ade67b4a9e.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e4ade67b4a9e.jpg[/IMG][/URL] -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Jaka tam tajemnicza... po prostu padnięta po przegonieniu po lesie:eviltong:. I to dwukrotnie! Oczywiście z wielką przyjemnością:loveu:. Ale Grecie krzepą nie dorównam, więc i z językiem na brodzie:cool1:. Anka, jak to chudzina, wiatr ją pchał, więc też się nie zmęczyła i na wątek przyleciała:lol:. Nooo, powiem Wam, że kasa na marne nie idzie;) (za wyjątkiem przetrawionego i wydalonego żarcia:evil_lol:, które Konik pałaszuje w wielkich ilościach, co zaczęło nas trochę i niepokoić w połączeniu z mnóstwem pochlanianej na spacerach trawy). Koniś błyszczący, mężny, silny (korzystał, że ja się daję i ciągną jak... koń:lol:). [B][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][URL="http://naforum.zapodaj.net/e3a3e39ad790.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e3a3e39ad790.jpg[/IMG] [/URL][/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][URL="http://naforum.zapodaj.net/82b74391f680.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/82b74391f680.jpg[/IMG][/URL] [/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][URL="http://naforum.zapodaj.net/bbed7bdcb106.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/bbed7bdcb106.jpg[/IMG][/URL] [/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][URL="http://naforum.zapodaj.net/eee6ba8e5166.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/eee6ba8e5166.jpg[/IMG] [/URL] [/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][url=http://naforum.zapodaj.net/e58763909e93.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e58763909e93.jpg[/img][/url][/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR][/B][COLOR=#3e3e3e]Na razie tyle, lecę do pracy.[/COLOR] -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
To jak zrobił furorę, to jeszcze jedno:). Proponuję zwrócić uwagę, gdzie sobie trzymam nóżkę dla wygody. [B][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][URL="http://naforum.zapodaj.net/0ebb4b7c7a71.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/0ebb4b7c7a71.jpg[/IMG][/URL] [/FONT][/COLOR][/B][COLOR=#3e3e3e]A jutro przejdę do głównego bohatera, czyli Konika i do relacji [B]z miłej wizyty u Kuny i zwierzyńca [/B](dziś muszę już opuścić dogo;)). Działo się, działo, ten potworek ze zdjęć:evil_lol: wyrywał mi łapą ciastka, zanim zdążyłam wepchnąć do buzi. Ja wiem, że powinnam się ograniczać ze słodyczami:roll:, ale żeby stosować aż tak drakońskie metody...:cool1: Mam na wszystko świadka, specjalnie wzięłam ze sobą:), jutro zdradzę jak na spowiedzi;). A to na słodki sen - poza "tylko mnie kochaj":). [URL="http://naforum.zapodaj.net/39c58056962b.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/39c58056962b.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR] -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
To koci wstęp do psiej fotorelacji:razz:. Nieprawdaż, że słodki:loveu:? [url=http://naforum.zapodaj.net/c1f7e5d83e43.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/c1f7e5d83e43.jpg[/img][/url] -
Śpiochy:). [url=http://naforum.zapodaj.net/4d3f8b97d48b.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/4d3f8b97d48b.jpg[/img][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/a22deef262a6.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/a22deef262a6.jpg[/img][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/bf70a556d8d8.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/bf70a556d8d8.jpg[/img][/url]
-
[quote name='KasiaT']Właśnie dostałam ostrzeżenie i punkty karne,za to,że zawiadamiałam o tym bestialskim wyczynie[/QUOTE] Zupełnie nie rozumiem, co tu jest nie tak?? Należy potępiać, a nie siedzieć cicho...:shake:.