Jump to content
Dogomania

dreag

Members
  • Posts

    6714
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dreag

  1. Pipi, dzwoniła może do Ciebie babka w sprawie Białej vel Miłki? Ifka mówiła, że odezwała się do niej po ogłoszeniu w Pupilach.
  2. Niestety, nieugięty:cool1:. Psa trzeciego w domu nie chce i tyle:-(. Mini we wtorek o 17.00 ma sterylkę, trzymajcie kciuki.
  3. Pipi, dzięki za zdjęcia:) Jakby ktoś dzwonił w sprawie Miłki - to Biała, dałam jeszcze ogło z takim imieniem. Wyobrażam sobie, jak się cieszy, że zamiast zimnej ziemi i mokrej trawy ma miękko i ciepełko pod pupą:) A co do wetek - kurczę, faktycznie mogłyby dać te leki do domu;). Zwłaszcza, że to tak daleko.. Oby ugadała:cool3:. A przy okazji zapraszam na bazarkowe różności, jeszcze do 30 XI: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/196801-Psie-ubranka-smycz-aniołki-kapcie-suszarka-puzzle-jo-jo-art.sport-i-in.-post1-5-9-11/page5"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1968...1-5-9-11/page5[/COLOR][/URL]
  4. [INDENT]ZAPROSZENIE NA BAZAROKWE RÓZNOŚCI:lol: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/196801-Psie-ubranka-smycz-aniołki-kapcie-suszarka-puzzle-jo-jo-art.sport-i-in.-post1-5-9-11/page5"]http://www.dogomania.pl/threads/1968...1-5-9-11/page5[/URL] [/INDENT]
  5. [INDENT]ZAPROSZENIE NA BAZAROKWE RÓZNOŚCI:lol: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/196801-Psie-ubranka-smycz-aniołki-kapcie-suszarka-puzzle-jo-jo-art.sport-i-in.-post1-5-9-11/page5"]http://www.dogomania.pl/threads/1968...1-5-9-11/page5[/URL] [/INDENT]
  6. [INDENT]ZAPROSZENIE NA BAZAROKWE RÓZNOŚCI:lol: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/196801-Psie-ubranka-smycz-aniołki-kapcie-suszarka-puzzle-jo-jo-art.sport-i-in.-post1-5-9-11/page5"]http://www.dogomania.pl/threads/1968...1-5-9-11/page5[/URL] [/INDENT]
  7. [INDENT]ZAPROSZENIE NA BAZAROKWE RÓZNOŚCI:lol: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/196801-Psie-ubranka-smycz-aniołki-kapcie-suszarka-puzzle-jo-jo-art.sport-i-in.-post1-5-9-11/page5"]http://www.dogomania.pl/threads/1968...1-5-9-11/page5[/URL] [/INDENT]
  8. [INDENT]ZAPROSZENIE NA BAZAROKWE RÓZNOŚCI:lol: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/196801-Psie-ubranka-smycz-aniołki-kapcie-suszarka-puzzle-jo-jo-art.sport-i-in.-post1-5-9-11/page5"]http://www.dogomania.pl/threads/1968...1-5-9-11/page5[/URL] [/INDENT]
  9. [INDENT]ZAPROSZENIE NA BAZAROKWE RÓZNOŚCI:lol: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/196801-Psie-ubranka-smycz-aniołki-kapcie-suszarka-puzzle-jo-jo-art.sport-i-in.-post1-5-9-11/page5"]http://www.dogomania.pl/threads/1968...1-5-9-11/page5[/URL] [/INDENT]
  10. [INDENT]ZAPROSZENIE NA BAZAROKWE RÓZNOŚCI:lol: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/196801-Psie-ubranka-smycz-aniołki-kapcie-suszarka-puzzle-jo-jo-art.sport-i-in.-post1-5-9-11/page5"]http://www.dogomania.pl/threads/1968...1-5-9-11/page5[/URL] [/INDENT]
  11. [INDENT]ZAPROSZENIE NA BAZAROKWE RÓZNOŚCI:lol: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/196801-Psie-ubranka-smycz-aniołki-kapcie-suszarka-puzzle-jo-jo-art.sport-i-in.-post1-5-9-11/page5"]http://www.dogomania.pl/threads/1968...1-5-9-11/page5[/URL] [/INDENT]
  12. PONAWIAM ZAPROSZENIE NA BAZAROKWE RÓZNOŚCI [URL]http://www.dogomania.pl/threads/196801-Psie-ubranka-smycz-aniołki-kapcie-suszarka-puzzle-jo-jo-art.sport-i-in.-post1-5-9-11/page5[/URL]
  13. Cześć Pipi, miło Cię było poznać:lol:. Jak tam nasza wspólna znajoma:razz:? Jak się nazywa, może jakieś zdjątko? Co u kocików? Rany, takie maleńkie biedulki...
  14. A pewnie, że urocza:loveu:. Wczoraj nie miałam chwili wytchnienia, zresztą cały tydzień był wyjątkowo roboczy (nie kłamałam swemu TŻ). Że już nie wspomnę, że chora jestem:cool1:. Ale między jedną zmianą a drugą zdążyłam jednak wymoczyć futro niuni:evil_lol:. Kąpiel przebiegła spokojnie, gorzej już było z płukaniem prysznicem, nie podobała się i Mini miała zamiar prysnąć:scared:. [B]A miało już nie być mokro...[/B] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2300019/dsc01892"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi2342/96d6060d002a6aee4cf140d0/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [B]Lepiej wytrę się po swojemu[/B] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2300018/dsc01900"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi2901/5320256e0022f1374cf140bc/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [B]Dajcie mi juz wszyscy święty spokój[/B] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2300016/dsc01904"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi733/6805058f0028763f4cf140ac/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [B]Z tego wszystkiego zgłodniałam[/B] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2300009/dsc01910"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi53/6805ead90000636d4cf14063/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [B]Jak Wam się podobam rozczochrana?[/B] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2300011/dsc01908"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi2414/53bd62d800184f0f4cf14079/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] No i znowu przed chwilą to pytanie "do kiedy?" , płyta mu się zacięła, czy co:niewiem:?!
  15. [quote name='zachary']Dreag, sunia z Białowieży, zwana Lusią znalazła się w Narwi, wsi oddalonej od schronu w Hajnówce ok.20 km....Hurra, miałam nadzieję,że się znajdzie! Dostałam dzis uśmiechniętego sms-a w jej sprawie.O szczegóły dopytam telefonicznie i napiszę.[/QUOTE] Cudowne wieści z rana:multi:. Strasznie meczą mnie myśli, że pies miał pomoc i jej nie wykorzystał:cool1:. Super, że się znalazała. Mam nadzieję, że znajdzie dobry domek i z niego nie pójdzie szukać wiatru w polu...:roll: Czasem coś strzela do głowy takim psiurom. Gratulacje w znalezieniu:lol:. Znaczy się akcja zakończona powodzeniem:)
  16. [quote name='monia3a']Napisałam do dziewczyny o banerek. Masz jakieś wymagania co do tekstu ??[/QUOTE] Nie:lol: Dzięki. Dziś pierwszy raz Miniatura pognała razem z moimi do przodu, a nie trzymała się mojej doopy:lol:. Raz dziennie mamy wyjazdową wycieczkę do lasu lub na pole, taka mała, ledwo ją widać znad trawy, a śmigała niegorzejj od moich. Jak tylko widziała, że te podjęły jakiś trop - to i ona -myk -z nosem przy ziemi. Na wyścigi się nadaje. Ale pilnuje się, jak tylko zobaczy, że gdzies skręciłam, biegnie, mało łap nie pogubi:evil_lol:. Rany, jaka ona fajna:loveu:. Ale mój nieugięty:diabloti:, już mnie nazywa kłamczuchą, bo ponoć obiecałam mu do wczoraj. Ale oczywiście udałam wielce zdziwioną i do piątku zasłoniłam się brakiem czasu na odwiezienie:eviltong:.
  17. Chociaż podniosę, tylko tyle na razie mogę... Brak słów.
  18. [quote name='jaanna019']Coś gdzieś już czytałam o tym tęgoryjcu, że wyjątkowo paskudny. Biedna mała i ty biedna jak się stary dowie ;)[/QUOTE] Uświadomiłam swojego, że gdybym jej nie wzięła to by pewnie umarła, a co, niech wie, że dobrze, że ją wzięłam:evil_lol:. Nic nie gadał, ale o tym, że i psy i my możemy się zarazić nie wie i tak już zostanie;).
  19. Byłam z niunią po lekarstwo i trochę się przyłamałam:shake:, jak nasłuchałam się, co to za podły pasożyt. Atakuje wątrobę, trzustkę, serce, nerki... Wet mówił, że niedawno 6 szczeniaków ON umarło od tego, bo było już za późno na leczenie. Pies może się zarazić liżąc kupę psa zarażonego, poprzez kontakt ze skórą lub siedzą te gady w błocie. Badanie parazytologiczne kosztuje 20 zł, ale zobaczcie od czego można uchronić psa. No i oczywiście moje panny też muszą być przeleczone:smhair2:. Nie wspomnę ile mnie to będzie kosztowało:pissed:. I tak swemu się nie przyznałam, że nasze psy są narażone, bo byłaby kolejna afera. Już i tak dopytuje się do kiedy Mini u nas gości. A temu pewnie też Mini taka osowiała, śpiąca, problemy z brzuszkiem. Dostała jakiś zastrzyk, bo twardy i jak ją biorę na rączki to postękuje i przykuca, żeby jej nie brać. Wet dał jej ok. 1,5 r. Pokazywałam sutki. Te 2 górne są jak szpileczki, a te pozostałe taki trochę powyciągane. Mówił, że mogła mieć już małe, ale nie powiedziane. Raz jeszcze: [B]TĘGORYJEC TO CHOLERNE PASKUDZTWO[/B]. Nie daje żadnych typowych objawów, czasem w kale widać różowe świństwo , czasem kał jest ze śladami krwi, czasem pies dużo pije. Tyle z grubsza się dowiedziałam.
  20. Super, myślę, że to będzie duży krok naprzód. Fajną masz siostrę:multi:.
  21. Może szybciej by wylazł z szoku w dt, blisko przy ludziu, tylko skąd go wziąć?
  22. [quote name='monia3a']Dostałaś PW od Asi z namiarami na domki ??[/QUOTE] Asia przekazała ofertę domkowi, dzięki:)
  23. Przypomniało mi się, co to za pskudztwo - tęgoryjec. A niunia dziś po śniadanku, nie marudziła, zjadła z dokładką:lol:. Aleee leeeje, brrr...., a tu zaraz trzeba śnigać na spacerek.:hand: :Dog_run::Dog_run::Dog_run:
×
×
  • Create New...