-
Posts
6714 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dreag
-
Wesoły szczeniaczek szuka domu przed zimą :)
dreag replied to Heretyczka's topic in Już w nowym domu
Daj ją do Pupili w sobotnim Porannym, mail do ogłoszeń: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] - musisz wysłać info ze zdjęciem do czwartku, wrzuć malucha na [URL="http://www.bialystokonline.pl/"][COLOR=#4444ff]www.bialystokonline.pl[/COLOR][/URL] do ogłoszeń drobnych w rubryce "zwierzęta", zrób mu allegro lub poproś kogoś ze znajomych - to miejsca, z których zwierzaki znajdują domy, choc nie zawsze od razu. Tylko zwróć uwagę do kogo ma trafić, ludzie bywaja często niestety mega nieodpowiedzialni. Biorą psa, by potem znów się go pozbyć, bo już im sie znudził lub nie spełnia oczekiwań (np. za duży urósł). -
Przerażona i wygłodzona sunia błąkająca się po Białowieży
dreag replied to perowianka's topic in Już w nowym domu
Super, ten piesek to ONek:razz:? Chciałabym znać TYLKO takie osóby, o jakich piszesz:lol:. Może się uda ją znaleźć. Pamiętam, że kiedyś wolontariuszki z białostockiego schroniska napisały na wątku schroniskowym info przy jednej z suń, że ktoś ją w końcu adoptował. W schronie spędziła kilka lat, dostała nową szansę, niestety zaraz uciekła z nowego domu gdzieś pod Białymstokiem:shake:. Nie znalazła się, gdzieś błąkała się przerażona:roll:. Nie było poszukiwań, ludzi ze schroniska to tym bardziej nie interesowało. Dlatego tym bardziej chylę czoła przed Twoją znajomą, ucałuj ją od mnie:lol:. -
Popieram! Wrzućcie na luz!
-
Bez nadziei na godną starość? DS i DT na wagę złota!
dreag replied to Lotos's topic in Już w nowym domu
Czy jakieś dziewczyny z wolontariatu białostockiego schroniska pomagają psom, czy wątek ku radości wiadomo kogo umarł śmiercią naturalną? Tak jak umierają tam cicho i samotnie, choć nie zawsze śmiercią naturalną, inne psy... -
Podnoszę! Psiunia jest spokojny, dostojny, nie narzuca się, widać, że bezkonfliktowy, bo w miejscu, w którym koczuje jest inny rezydent oraz bywają inne bezdomne psy. Przychodzą na rynek w Bielsku Podlaskim, bo tam liczą na to, że ktoś czymś poczęśtuje. Oczko ma bardzo biedne, takie duże i wyparte, rozmawiałyśmy z jedną panią, czy to przypadkiem nie sutek uderzenia w głowę na odchodne. Ale to tylko takie domysły. Kto by chciał poniańczyć tego smutnego, snującego się samotnie misia?
-
Przerażona i wygłodzona sunia błąkająca się po Białowieży
dreag replied to perowianka's topic in Już w nowym domu
Jestem w szoku - to na Podlasiu jest takie schronisko, gdzie pies jest WAŻNY:crazyeye::multi:? Zachary, dzięki za takie obszerne wyjaśnienia, podniosłaś mnie na duchu, że bywa inaczej niż znam:roll:. A Ty to kurcze obeznana z całą okolicą. Skąd to wszystko wiesz? (oczywiście to pytanie retoryczne;)). Ola mi mówiła, że jesteś wyjątkowo oddaną osobą dla psów. Jak jesteś blisko informacji to informuj na bieżąco. A widziałyście to ogłoszenie na innym podlaskim wątku "oddam czarnego labladora, bo..." Smutne:shake:. -
Ufff, jak to miło czytać z rana takie wieści:loveu:. Marzą mi się takie zakończenia dla wszystkich bezdomnych psiaków. [B]Pipi[/B] podziwiam Cię, że zostawiłaś swoje stadko i pognałaś na pomoc nie bacząc na kawał drogi. [B]Joi[/B] - lepiej nie mogła Punia trafić. Wyobrażam sobie co to znaczy położyć się w ciepełku po miesiącach tułaczki, zimna, głodu i obojętności wśród przyjaznych istot. [B]Drama[/B], cudowne to uczucie, że coś mogło się dla psiaka zrobić, nie:cool3:? Nieporównywalne do niczego innego. Spisałaś się super, że zajmowałaś się nią jak mogłaś i próbowałaś jej pomóc. Udało się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi: Siedzę i leję łzy szczęścia:lol:.
-
Uff, świetne wieści, że już u Ciebie. I to na łóżeczku:loveu:. Wielkie buziaki dla [B]Pipi[/B], która zrobiła zryw i pognała po sunieczkę kawał drogi i [B]joi[/B], która psinę ugościła i z pewnością będzie u niej kolejną królewną:calus:.
-
Przerażona i wygłodzona sunia błąkająca się po Białowieży
dreag replied to perowianka's topic in Już w nowym domu
To dobrze, że ktoś się nią interesował, mam nadzieję, że się znajdzie. -
Myślę podobnie jak Lidan
-
[quote name='Lidan']A jak suka jest w ciąży to już nie sterylizują? W razie czego... wpłacam do skarbonki sterylkowej i być może mogłabym pomóc w pokryciu kosztów sterylizacji tylko potrzebna będzie faktura i wcześniej podać trzeba cenę zabiegu, datę i adres lecznicy. Chyba tyle.[/QUOTE] Sterylizują, ale za opłatą. Tylko w tej jest możliwość bezpłatnej, w innych są płatne bez względu czy w ciąży czy nie. Na Zielonogórskiej wysterylizować za darmo może każdy, nie tylko przez TOZ - sukę, psa pańskiego czy bezdomnego. Chyba, że trzeba to zrobić na cito, to już należy się uśmiechnąć do tozowej koleżanki:lol:.
-
Przerażona i wygłodzona sunia błąkająca się po Białowieży
dreag replied to perowianka's topic in Już w nowym domu
O rany... Ze schroniska:cool1:? Kurde!!! Pewnie nikt jej nie szuka? Biedulka, znowu błąka się w kolejnym nowym miejscu. Koszmar. -
Pisz, pisz, jak obrobisz się z towarzystwem i nową panienka przybywającą do stadka:lol:.
-
[quote name='jaanna019']Jestem za :) a suczce jak najszybciej trzeba umówić zabieg na Zielonogórskiej.[/QUOTE] Na Zielonogórskiej są bezpłatne sterylki (o ile nie zaciążona), dlatego jaanna019 proponuje tą lecznicę.
-
Żeby tylko nie zwiała w nowym miejscu, skoro tak chce wymknąć się dramie. To faktycznie bardzo często się zdarza, nie tylko w Krakowie... Byłoby najlepiej, by mogła siedzieć w domku pod czujnym okiem. Zresztą wystarczająco się już wymarzła.
-
Przerażona i wygłodzona sunia błąkająca się po Białowieży
dreag replied to perowianka's topic in Już w nowym domu
Uff, odetchnęłam, wierzę zachary w Twoje referncje:lol:. Różne te schrony, nie?:angryy: -
2-letnia labradorkowata sunia szuka domu, Białystok
dreag replied to koenicke's topic in Już w nowym domu
No właśnie, dlaczego tak szybko przestała się podobać? Co z nią dalej? -
ZUZIA - maleńka wychudzona sunieczka czeka na swoją szansę
dreag replied to asika5's topic in Już w nowym domu
:loveu:Śliczności, nie przypomina tego psiaka z pierwszego zdjęcia asiki5. -
To jeszcze lepiej:lol:. Chyba rzeczywiście tak powiedziała:razz:.
-
Hej [B]Joi [/B]od razu zaglądam na Twój wątek z wątku Puni. Zobaczyłam jamniczkę, a do jamników mam wyjątkową symaptię, miałm przez prawie 15 lat cudowną niunię, której ciągle bardzo mi brak, bassety z kolei zawsze mieć chciałam. Ale życie jak wszyscy wiedzą daje nam inne, równie urocze niespodzianki:lol:. W każbądź razie spodobało mi się tu - w Twoim zwierzyńcu. Dobra z Ciebie kobieta:loveu:. No i znalazłam Łatkę - to u Ciebie w końcu jest szczęśliwa:multi:. Biedunia, od małego jej się nie szczęściło. Tak właściwie to masz teraz 2 jamnisie, tak? A u Judi to guz w "środku", tzn. niewidoczny czy na zewnątrz? Moja Hazunia też miała... Życzę dobrych wieści i dalszych dezyzji.
-
Same dobre wieści. Super, że udało się Puńce znależć pomoc - jestem pełna podziwu, że aż dwa dt się zgłosiły:crazyeye:. We wspólnocie siła;)! Joi, miło Cię poznać:lol:.
-
[quote name='Sabina02']Czy Allegro ma wyroznione? Jesli, nie to moge zrobic wyroznione. PS. Rozeslalam Puni watek gdzie sie da, moze ktos bedzie mogl pomoc.[/QUOTE] Niestety, ma tylko zwykłe:p. A kto zrobi małej banerek? Znacie dziewuszki od "tych spraw"? Kto może się do takiej osoby uśmiechnąć?:razz:
-
Dodałam Punię na [URL="http://www.bialystokonline.pl"]www.bialystokonline.pl[/URL], na allegro jest już nr do dramy, dam ją w przyszłą sobotę do Pupili, bo wczoraj było już za późno. Jak wstawisz nowe fotki, to będzie można zrobić jej banerek do podpisu. Zmień tytuł wątku na bardziej interesujący w typie np. "Biedna Punia bez względu na pogodę ciągle czeka w tym samym miejscu" i koniecznie edytuj pierwszy post wklejając tam swój nr telefonu. Musi być podany kontakt do Ciebie, inaczej marne szanse na pomoc. To taka podpowiedź z doświadczenia. Śliczna, biedna niunia, pomóżmy mokremu, zziębniętemu i samotnemu kudłaczkowi:modla:. Kto może jeszcze poogłaszać???
-
Foczka, Kajtek i Nurek - dostały swoją szansę, pomóżmy im ją wykorzystać!!
dreag replied to Kuna's topic in Już w nowym domu
Super, chyba oddam Ci swoje psisko na kurację odchudzającą:cool3:. Sama też chętnie się załapię:evil_lol:. -
Foczka, Kajtek i Nurek - dostały swoją szansę, pomóżmy im ją wykorzystać!!
dreag replied to Kuna's topic in Już w nowym domu
Jak tam psiarnia?