Jump to content
Dogomania

dreag

Members
  • Posts

    6714
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dreag

  1. Asencja do mnie dzwoniła, a już się martwiłam...:roll: U Tofika super, ma się dobrze, wszyscy są zadowoleni -i on i nowi opiekunowie. Tak trzymać!:multi:
  2. Asencja, co u Ciebie taka cisza, stało się coś??? Jedna komórka - poczta głosowa, sms na drugą - bez odpowiedzi... ODEZWIJ SIĘ.
  3. Co jakiś czas zaglądam jakie wieści. Czekam na jutrzejsze, tylko same dobre...
  4. Wszystkiego najlepszego Niuńku, niech ten piątek trzynastego odejdzie w zapomnienie... Zdrowiej, nich łapinki się goją. MUSZĄ!!!!!!
  5. Jak tam niunia, trzymam kciuki i jakiś grosik wrzucę na dniach, dwa nieszczęścia w tym samym dniu - Zafirek i Hesia - piątek trzynastego, ja nie jestem przesądna, ale... :shake:
  6. Brak słów. Moja wyobraźnia nie może znieść bólu tego psiunia. A to tylko wyobraźnia. Co czuł Zafir, tylko on wie...Wrzucam choć kilka groszy. Zdrowiej psiuniu!
  7. Serce mi zamarło... Nie mogę się napatrzyć. To moja Hazunia, od listopada za TM: A to Tinka: :p Wszystko wróciło..., wiem o czym mówiła yunona:( . To jakby ona sprzed 2-3 lat... Gdybym tylko ja mogła decydować, ale TZ nigdy się nie zgodzi. Trzymam kciuki:thumbs:z całej siły!
  8. [quote name='Asencja']A TOFIK MA DS[/QUOTE] Dobre wieści po powrocie:multi:, a przeżyłam już chwile grozy. Mam nadzieję, że będzie mu tam dobrze i nowym właścicielom będzie dobrze z nim;), że będzie grzeczny. Asencja, dzięki za opiekę nad psiakiem (w tym za sponsorowanie jedzonka:eating:) oraz za znalezienie ds:loveu:. A tak na serio, powiedz na PW ile na niego poszło, to zwrócę (jakby co, to proszę o spłacanie w ratach:evil_lol:). Nie chciałaś, żebym przywoziła żarcie, ale z nieba Ci przecież nie spadło..., a ja głupio się z tym czuję:oops:.
  9. Dzięki, mąż Asencji akurat jechał przez Bstok i mi podrzucił. Ucho wyczyszczone (znów narkoza), bo inaczej za nic by się nie dał. Zaczął szaleć, wykręcać się, nawet kaganiec nie pomógł, bo wił się jak piskorz. Niezły gnój tam był, przewlekła sprawa, zadawniona. Grzybica chyba:roll:. Zużył mnóstwo waty, a potem była kąpiel ucha jakimś specyfikiem. Cały łeb miał mokry jeszcze po powrocie do Sokółki. Dostał Surolan do zapuszczania przez 10 dni.
  10. Nooo to dała znać. Dziś dostałam smsa, że Ziutek jest u niej, bo "zagryzł 3 kogutki rosołowe i sporo małych":roll:, bo tamta kobieta nie zamknęła zagrody. No i znów ma wielbiciela, który nie odstępuje jej ani na krok i na razie zachowuje się idealnie. Ciekawe, gdzie trafi, jak znowu Pańcia będzie wyjeżdżać.... Biedny ten Ziucio, bez komentarza. A tamta, u której był ostatnio, taka podobno była zakochana w nim od pierwszego wejrzenia. Szybko zamknęła oczy:shake:.
  11. No i Tofik stracił dwie kuleczki. Wcześniej niż zarezerwowałam w Białymstoku, bo Asencja załatwiła zniżkę w Sokółce. W sumie na jedno wyszło, bo miał mieć za darmo, ale jazda po niego i zabranie do lecznicy, a potem odwiezienie i powrót do domu, to to samo, co zapłacić w Sokółce. A że termin był dosyć odległy, a Tofik zainteresowany coś za bardzo jedną z jej tymczasowych panieniek... Oby wszystko było ok. Zostały jeszcze te nieszczęsne uszy, Asencja dogrzebała się w jednym z nich niezłych cudów:roll:. Nikt się nie wybiera do Białegostoku w najbliższym czasie? Chodzi mi o przywiezienie tego pana. Ja bym odebrała w umówionym miejscu, a potem odwiozła z powrotem, zawsze to jedna jazda mniej, a tak to będę musiała walnąć 160 kilosów za raz. Kto mnie wspomoże, może akurat jest taka możliwość:cool3:?
  12. Ja jak zwykle allegro i bialystokonline, w gazecie już był już jako "znalazł dom", bo dałam info, że zarezerwowany, teraz nie wiem, czy jeszcze wystawią:roll:. [B]Agaciaa[/B], jak tam u Ciebie, jeszcze ogłoszenia aktywne? Tofik umówiony na kastrację 12 sierpnia, wtedy przy uspaniu zobaczymy też na spokojnie to ucho, bo jak Asencja mówi, że tak to on się nie daje. Zaglądajcie tu częściej i podnoście wątek proszę;). To gotowiec dla chętnych do pomocy w ogło: [COLOR=black][B]Tofik to kolejny porzucony psiak. Doskonały do domu, gdyż umie się w nim doskonale zachowywać. Bez problemu jeździ samochodem, ładnie chodzi na smyczy, jest grzeczny, milutki, chętnie bawi się zabawkami, zwłaszcza piszczącymi:) Toleruje koty i psy. Bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem, chodzi krok w krok, by nie czuć się samotnym. Jest zaszczepiony i odrobaczony. Ma około 3 lata. Jest niewielkiego wzrostu, sięga głową do kolana. Czeka na lepszy los i odpowiedzialnego opiekuna, który więcej go nie zostawi. Tel. 507764557 [/B][/COLOR]
  13. Ma bardzo fajną młodą Pańcię, ona zajmuje się zwierzakami, mają jeszcze króliczka w super klateczce pod wiatą, a na działce ze stawami taty są jeszcze dwie psie kumpele, do których Miśka uwielbia jeździć samochodem (takim to i ja bym chciała:lol:). Kąpiele jednak niezbyt ją interesują. Wszędzie jej pełno - w ogródku, szklarni, gdzie się da. Urwis mały. Oprócz gumowych kotów:evil_lol: najlepiej smakuje jej surowe mięso, za którym przepada. Słowem - trafiła bardzo dobrze, widać, że jest szczęśliwa. Ciszę się razemm z nią i liczę na więcej takich adopcji:loveu:. [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/1952112/dsc01258"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1987/fbcd3784000a8f294c517f9a/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/1952138/dsc01264"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1837/2807de43000ee1434c5181d8/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
  14. A ja byłam dziś w odwiedzinach w Mońkach: Lilcia vel Miśka śliczna i zadowolona ze swoją piszczącą zabaweczką (kotkiem:evil_lol:). Uwielbia wszystko, co piszczy. Oczywiście zaraz mi się pochwaliła, tym, co ma. Prezencik (chrupeczki) zjadła za siebie i bernardyna:eviltong:. Owinęła sobie psiego chłopaka wokół palca, wszystko daje jej ze sobą zrobić. [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/1952085/dsc01253"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi2474/196cad91000eb6f44c517d27/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Czyściutka, wykąpana, prawie bielutka. [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/1952086/dsc01254"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1128/ce827dd9002d4ce64c517daa/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Tu nocuje i siedzi jak nie może biegać po ogromnym podwórku. Od razu zajęła budę swego ulubionego kumpla Maxa, ale już niedługo będą mieli dwie, każdy dla siebie. Nowa ma być dla Miśki, ale poderzewam, że ona już zadomowiła się w tej:razz:. [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/1952102/dsc01257"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1576/889b95a00014d4fb4c517f1a/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] A to ich mała sąsiadeczka, podrzutek. Śliczności:loveu::loveu:!!! [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/1952087/dsc01255"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi629/715a90070005bede4c517e2a/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/1952092/dsc01256/rozmiar/2][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1400/c3ec427f0017ea214c517ea0[/IMG][/URL]"][COLOR=#000000][URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/1952092/dsc01256/rozmiar/2"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1400/c3ec427f0017ea214c517ea0[/IMG][/URL][/COLOR][/URL]
  15. No to przyjadę, ale mogę chyba najszybciej dopiero w niedzielę lub poniedziałek, wytrzyma jakoś?
  16. No i co dalej z Tofikiem? I z Panem? Trochę szkoda, bo wydawał się odpowiedzialny, tyle czasu go chciał, no i nie ukrywam, że był jednyny który się zgłosił... Jak ta sytuacja ma się do Twojego remontu?
  17. To jak nie pójdzie, to wrzucę ją do sobotnich Pupili. Fajny kłapouszek. Asencja, dopiero zobaczyłam, że dzwoniłaś:oops:. Coś ważnego?
  18. Bo była wczoraj w Porannym:lol:, nie dają tej drugiej, bo słabe zdjęcie. Już drugi raz wystwili tylką tą, mimo, że wysyłam dwie. Jak dzwonią, zachęcaj do buraski, że ona jeszcze piękniejsza i mądrzejsza;), jak zobaczą to się na pewno zakochają.
  19. Pan ma się umówić z Asencją na zabranie w poniedziałek. Trzymam kciuki!
  20. Dzwoniłam do Asencji, zarobiona po pachy psami i kotami...
×
×
  • Create New...