Jump to content
Dogomania

dreag

Members
  • Posts

    6714
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dreag

  1. Robiłaś może zdjęcia Białej:cool3:? I ponawiam pytanie o zwrot dotychczas poniesionych kosztów;).
  2. Monia, powiedz, że nie możesz się już doczekać?:) Ja już zawczasu drżę na myśl, że może być powtórka z rozrywki, że też zaraz się okaże, że dłużej nie może u Ciebie zostać... To już zostanie we mnie. Do trzech razy sztuka, dwa już były:roll:.
  3. [quote name='magda7k']a nawet ją poznałam niedawno, bardzo fajna sunia. A teraz do kompletu jest Lucky - Rudzik, i tez fajny pies z niego wyrósł:)[/QUOTE] Też znam Luckiego - czorcika:) To Ty go kiedyś znalazałś?
  4. [quote name='monia3a']Mówię szczerze, że jeśli do mojej mini Mikusi będzie się szpulać to nie będzie mogła u mnie zostać. Piszę to aby była jasność ;)[/QUOTE] A to raczej nie będzie na odwrót:evil_lol:? Mam nadzieję, że sunia nie będzie brykać u moni, bo pozostanie tylko schron:shake:. Tu chce wyjść za człekiem, a u moni będzie może chciała wejść:p. Monia masz dobrze zabezpieczone drzwi:oops:? Ty jesteś ekspertka od Onków, to sobie poradzisz, nie dasz plamy;). [B]Biała29 [/B]będziesz jutro 13.30-14.00, to ją zabiorę? Potem nie mam jak.
  5. zdublowała się odpowiedź
  6. [quote name='Biala29']Dziewczynki najlepiej jak najszybciej bo mam młyn:oops: i ona nie wyleguje się na kanapie;)[/QUOTE] A co robi? Rozrabia?
  7. [IMG]http://1.1.1.5/bmi/www.funpic.hu/files/pics/00040/00040635.jpg[/IMG] To tak na zmianę humoru (przynajmniej mojego - wisielczego:grab:)
  8. [quote name='monia3a']Tak jak pisałam może u mnie być ale wbudzie :( po kilku dniach w domu ... Aga zadzwoń może do tej kobitki z Choroszczy może ona choć na tymczasowo ją weźmie ??[/QUOTE] Przypominam, że tam też była mowa o budzie, a nie ciepłym domku. Po tym jak napisałam jej żeby zaczekała nic nie odpowiedziała, a teraz się nie odzywa. Nie sądzę, żeby chciała na tymczas. Żałowałyśmy jej na stałe do budy, więc zastanówmy się. Chyba lepiej na razie do budy, a potem jednak na stałe do domku, gdzie lubi wylegiwać się na kanapie, niż na dwór na stałe... Dobrze kumam:roll:? [B]Biała29[/B] do kiedy trzeba zabrać sunię?? Ani na forum owczarek.pl ani owczarki.eu nikt się nie odzywa, zero zainteresowania...:shake:
  9. [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2323811/dsc00722"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi856/9f552dfb0004220a4d0515d2/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2323813/dsc00723"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1394/375572c40019cafc4d05161e/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2323814/dsc00725"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi218/fe320f2400148d4f4d05165e/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2323816/dsc00726"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1464/412c067f0022fefa4d0516a0/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2323805/dsc00719][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2429/8a0aa4bb00211d2b4d051535/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
  10. Zdjęcia Lunki i jej kumpli, przesłała Pani Ania:) [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2323782/1-9dsc00736"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1069/c9bf7b07002026924d0512e7/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2323787/dsc00728"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1697/601bebef00091aed4d051382/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2323789/dsc00730"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi738/153a535000278e1e4d0513c9/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2323792/dsc00731"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi651/a48a35ea000f47e64d051414/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2323800/dsc00741"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi766/905757c800096e484d0514e9/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
  11. [quote name='Pipi']Sterylizację zrobię w Bielsku, nie ma problemu, i zaszczepię, tylko powiedz, czy na wirusowe też, ok? Czy moge napisac, że jest pod Twoją wirtualna opieką dreag?[/QUOTE] Dzięki, pisz o opiece, na razie zrób zwykłe szczepienie. A z nowych, świetnych wieści - właśnie dosłam info, że dziewczyna, która zaoferowała dt Once i miało byc spoko (!) właśnie mi oznajmiła, że już nie może być dt, bo za kilka dni się wyprowadza i ble..., ble..., słów brak:( Mega odpowiedzialność, nie ma co.
  12. [quote name='Biala29']Nie sądziłam że tak wyjdzie.[/QUOTE] Pamiętasz jak uprzedzałam, pisałam Ci też PW czy oby na pewno... [quote]Była w tym roku taka sytuacja, że po kilku dniach dostałam info, że muszę zabrać psa z dt bo niszczy. Tylko dokąd[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/197783-WYWALONA-Z-AUTA-ONKA-POMOCY!!!-POTRZEBNY-DT!!!-Inaczej-ktoś-ją-wywiezie-dalej/images/smilies/icon_eek.gif[/IMG]? Bardzo to przeżyłam, bo nie było innego miejsca, nie mówiąc, że mnie na miejscu nie było, byłam na wyjeździe. Boję się tak takiej powtórki z rozrywki[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/197783-WYWALONA-Z-AUTA-ONKA-POMOCY!!!-POTRZEBNY-DT!!!-Inaczej-ktoś-ją-wywiezie-dalej/images/smilies/cool.png[/IMG]. Jak jesteś zdecydowana, to spoko, idę jej szukać[/quote] To było 7 grudnia, dziś jest 12, minęło tylko 5 dni, rzeczywiście to tak nagle wynikło? A może powód tkwi w suni? Zresztą, co ja będę gdybać, po raz kolejny zostałm zrobiona w balona i tyle. Mam tylko nadzieję, że Monia nie wzięła innego psa to raz, a dwa po kilku dniach w ciepełku na dwór do budy... Ładnie.
  13. [quote name='Biala29']Dziewczyny obiecałam zająć się Bellą ale diametralnie zmieniła się moja sytuacja. W ciągu tego tygodnia muszę spakować się, pozałatwiać tutaj sprawy i przeprowadzić się do innego miasta:-(. Pomóżcie , Monia może ty byś mogła...[/QUOTE] Nie, no wiedziałam, że normalnie być nie może... A tak próbowałam tego uniknąć, tak prosiłam o zastanowienie się itd. Świetnie.
  14. [quote name='Pipi']Z tego wszystkiego nie odniosłam się do postów dreag, o facecie z BMW, z kartonem? Dreag, wiem co czułas, bo kiedyś, jakieś dwa lata temu przejeżdżając, widziałam jak facet przywiązywał psa do barjerki. Przejechałam, zatrzymałam się, a on wsiadł do samochodu i chciał odjechać, ale jak wsiadał to ja na wsteczny i do niego. Powiedział, że chciał tylko samochód zaparkować. To było na wielkim moście, gdzie zatrzymywać sie nie wolno, a co dopiero parkować. Powiedziałam, że dzwonie na policję, a on podszedł, odczepił psa i odjechał. Jak wsiadał z psem do auta, rzuciłam w jego strone, że zapisałam nr rejestracyjne/bo tak zrobiłam/. Długo nie mogłam przestać myślec, co ja zrobiłam. Przeciez na bank wywiózł do lasu. Jeździłam w to miejsce kilka dni, szukałam naiwnie, że może w pobliskim lesie go przywiązał. Nie znalazłam. No i co ja miałam zrobić?[/QUOTE] Właśnie, człowiek chce dobrze, a czasem dopiero po chwili dotrze do niego, że źle postąpił. Tak jak ja, wyrzucam sobie teraz, że mogło być inaczej. Tak jak mówisz, mnie też ciągle ciągnie w tamto miejsce, dziś znowu sprawdzałam, ale wiem, że to naiwność i że wywiózł gdzieś dalej. Chciałam nawet dać na BO w ogłoszeniach o zwierzętach odewę do niego, ale pewnie taki gnój:angryy: tam nie zagląda. Cały czas myślę, co zrobił... i że gdzieś umierają...:-(
  15. [quote name='Pipi']Dreag, trzeba ją zaszczepić, odrobaczyć i ciachnąć. Już raz odrobaczona, ale cos kaszle. Jak był wet u kotków, to akurat widział, jak kaszlała i mówi do mnie, robaki ma.[/QUOTE] Pierwszy raz słyszę, że kaszel od robaków :razz:, ale być może, nie znam się...:oops: Oby nie było to nic gorszego. Odrobaczyć trzeba, to fakt, koniecznie. Masz jak ją zaszczepić? Oddam Ci wydaną na nią kasę:lol:. Bywasz w Białymstoku? Przekazałabym Ci karmę i pieniążki. Jak nie, to podaj mi konto na PW. A co ze sterylką, zawieziesz do Bielska czy trzeba załatwiać transport:cool3:? Dzięki za opiekę nad sunią:lol:. Dobrze byłoby zrobić jej jeszcze kilka jakichś rozkosznych fotek;). Jak kociki?
  16. A ja się zastanawiałam, co tak cicho, nikt nie dzwoni w sprawie tak pięknej suni, ani Mini. No i sprawa jasna - ani żadnego z 6 psów, które wrzuciłam do Pupili, ani nieczego innego ode mnie nie dali do druku na dzisiejsze wydanie. Szkoda, kurcze. Pocieszam się, że nie tylko ode mnie...
  17. O rany:angryy::shake::-(! To straszne, biedny psiak! Ale sobie poradzi, skoro radził sobie jako bezdomniak. Niech tylko znajdzie się ktoś, kto go pokocha i przyjmie do swojej rodziny...
  18. [quote name='jaanna019']No i miała rację, no bo jak można swojego psa obcym ludziom wciskać ;)[/QUOTE] Ej..., ej..., jakiego swojego:oops:! A TZ to dziś nawet zawołał i na rączki wziął i prosił, żeby się już nie obrażała...:evil_lol:
  19. [quote name='magda7k'] toż to sama przyjemność z takim maleństwem, spacery pewnie nie za długie bo marznie:) na rączkach można potrzymać, potulić:)[/QUOTE] Pod warunkiem, że nie są to spacery po lesie:evil_lol:. Tam leci jak torpeda, równo z Igą, a ta potrafi prawie fruwać:crazyeye:. Po śniego kica jak zając, nikt by się nie spodziewał, jakie to sprytne stworzonko:). A na rączkach jak najbardziej, fajnie jest. Dzisiaj była akcja ze zdejmowaniem szwów:roll:. I to dosłownie. Zanim jeszcze mój TZ (tak, tak, spec od zdejmowania szwów) dotknął do nitki, to już wisku i wicia się było co niemiara. Ale udało się, trochę się natrudziliśmy, cała się spociłam, choć to takie maleńswto, siłę wyrywania się ma niezłą:evil_lol:. Oczywiście się obraziła i siedziała potem pod stołem w kuchni. Ona w ogóle jest obrażalska. Jak ją wtedy powiozłam na prezentację do chętnej pani, to jak przyjechaliśmy do domu aż do rana była wielce obrażona i głucha na wołanie. Dopiero rano jej przeszło:eviltong:.
  20. Ma już allegro z nowymi zdątkami:)
  21. Super:multi:!!! A skąd przyjechali? Skąd znaleźli ogłoszenie suni? Najwyraźniej zwierzolubni:loveu:, chwała, że na takich trafiła. Drama, ukłony w Waszą stronę, dzięki Tobie już druga sunia będzie szczęśliwa:lol:. Pipi, a po Białą nikt się nadal nie odzywa:shake:? Może coś dla niej potrzebujesz, nie rępuj się, pisz PW, w końcu to ja Ci ją wcisnęłam:oops:.
  22. To jestem;). Sobota pasuje, [B]Ania[/B] dzięki za umówienie na sterylkę:lol:. [B]Magda[/B], dzięki za ofertę pomocy:lol:. A co do oczek, to rzeczywiście kojarzy mi się, że miała trochę zaczerwienione spojówki, ale pomyślłam, że od wiatru:roll:. Dalej ropieje? [B]Jo37[/B], dzięki, potem wstawię:lol:.
  23. Ania wie kiedy umówić na sterylkę;), żebym była mobilna:lol:. Pewnie, że pomogę:lol:. Co do kotów to jestem w szoku:-o, bo na zewnątrz zaganiała z radością na drzewo:p. Może to było w formie zabawy, a kot nie rozumiał intencji... Ach te koty, psy bardziej kumate:evil_lol:. Dobrze, że dalej dogaduje się z innymi psami. A Młody nie za młody na pannnę w łóżku:oops::evil_lol:? No dobra, szukuję się do wyjazdu, ale musiałam zajrzeć... Do jutra:lol:
  24. Zaglądam, a tu cisza...
  25. Ci...:oops:, na razie spoko. Dziś wyjeżdżam, a nawet słowa nie usłyszałam na temat ilości zostawionego mu zwierzyńca. nawet dwa spacerki z trójcą będzie miał:lol:. A sąsiad dziś na schodach mnie zgadnął - to co, znowu masz trzy psy, dalej rachunek się zgadza:eviltong:? No cóż... Na razie szukamy domku dla Mini, ale czy znajdziemy;)?
×
×
  • Create New...