Jump to content
Dogomania

dreag

Members
  • Posts

    6714
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dreag

  1. Oby bezpieczna... Szczęścia piesku.
  2. :angryy:Załamka, ludzie są mega odpowiedzialni... Dajcie ją do Pupili w sobotnim Porannym, mail do ogłoszeń: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i na [URL="http://www.bialystokonline.pl"]www.bialystokonline.pl[/URL], niech w końcu znajdzie dobry, odpowiedzialny DOM.
  3. :loveu:Miód na serce:loveu:
  4. Wystawiłam jej allegro z linkiem na wątek, przydałby się jeszcze jakiś nr telefonu, by można było zapytać w jej sprawie.
  5. Jak ona teraz zupełnie inaczej wygląda, tak dostojna, jak arystokratka:lol:. Tylko takie zachowanie jej nie przystoi. Sabina, bądź grzeczna! Oby cierpliwość ludzka nie miała granic...:roll: A'propos, tam gdzie ją poznałyśmy nie widać było oznak nieszczycielstwa. Co prawda w tamtym mieszkaniu mało co było widać za warstwą syfu, brrrr... Niemiłe wspomnienia. A jak tam Dżekunio, dalej taki chojrak w ciąganiu zaprzęgu?
  6. Super, super. Szczęścia dla psinki:lol:.
  7. O rany, ale macie zbiory:shake:. Wylęgarnia. a zaraz będą kolejne...:shake: Przerażenie ogarnia!:shake: A tu zima za pasem...:shake:
  8. Super, że znalazłaś jej domek, to najważniejsze:lol:. Teraz tylko cierpliwości, cierpliwości... Tego Wam wszystkim życzę:roll:. Jesteś super, że jej nie zostawiłaś samej sobie:calus:. I fajnego masz tatę;).
  9. :roll:Co z suczką, czyżby nikogo już nie interesowała?
  10. No, w końcu Cię znalazłam, zajrzałam też na miau:)
  11. Cieszę się jej szczęściem:lol:! Kuna Tobie podziękowania, że się nią opiekowałaś:loveu:. Pewnie ciężko się było rozstawać? Ale masz wiele pocieszycieli na 4 łapach, nie;)?
  12. Musisz "przypominać się" straży miejskiej, najlepiej powiedz, że będziesz czekać aż ktoś raczy się tam pojawić... Inaczej sprawa nadal będzie olana. Jak zwykle zresztą...:roll: Najgorsza jest ta cholerna bezsilność. Chcesz pomóc, a tak niewiele możesz:shake:.
  13. Ivris, puszczę ogło na bialystokonline i zrobię allegro tylko podaj mi nr tel. do ogłoszeń. Byłoby wspaniale przekonać do siebie suczkę i zorganizować jej tymczas, to jednyna szansa dla niej na lepsze życie... pod wszelkimi względami;) Skoro ma tam budę, to po prostu chodź do niej i rozmawiaj, niech się oswają z Twoją obecnością. Może się udac i to szybciej niż myślisz. Wiem coś o tym, bo nie raz przerabiałam.
  14. [quote name='emdziolek']Tata kolezanki jest wetem z zawodu ale nie ma gabinetu ani nie pracuje w zawodzie od kilku lat takze to odpada..[/QUOTE] To szkoda... U nas w Białymstoku są darmowe sterylki, ale od Was to trochę drogi.
  15. Psiaczki - śliczne, zresztą jak zawsze...:lol: Tak jak mówią dziewczyny - zrób zdjęcie suczki, może i jej się poszczęści. Dobrze, że na razie sobie nieźle radzi, ale ma być sroga zima... Już mnie to przeraża, jak pomyślę o wszystkich tych bezdomniakach, gdzie one się podzieją i co znajdą do jedzenia:shake:. A pomysł z tą sterylką przez tatę weterynarza, jest dobry, może podjąłby się? Przed zimą jeszcze by wydobrzała. Musiałaby ktoś ją przynajmniej na kilka dni wziąć do domu, żeby wszystko dobrze się pogoiło. Myślę, że jakoś by się uzbierało na zapłatę, pogadaj.
  16. Wrzuć mi jakiś kilkuzdaniowy tekst, dam do Pupili w sobotnim Porannym, mogę wystawić allegro i kilka ogłoszeń na [URL="http://www.bialystokonline.pl"]www.bialystokonline.pl[/URL] oraz nr telefonu. Mój mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  17. Nie, to je-dy-ny telefon, ale jak coś to, dam znać;) Rada - dawaj ogło na [URL="http://www.bialystokonline"]www.bialystokonline[/URL], może ktoś wypatrzy
  18. :multi:Prawda? Aż serce rośnie! Monika, widzę, że kibicujesz psiakom z Podlasia:loveu:. Żeby było jeszcze cielej na sercu dodam, że po 3 miesiącach bezdomności jeszcze jeden psiak zyskał dom. Nie miał tymczasu, koczował na podwórku, biegał po ruchliwej ulicy, polegiwał tam, gdzie go nie chcieli. Dawałam ogłoszenia i .... Hura!!! Zadzwoniła Pani, a następnego dnia go wzięła. Mam nadzieję, że na zawsze. [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2027139/dsc01473][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi687/54537a93002693b04c7403da/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
  19. Pani Martyna pozwoliła mi przekopiować tą wiadomość na wątek, więc korzystam;) Witam :) Pomyślałam sobie, że napiszę coś do Pani o mojej Misiuni, w końcu jest Pani jej wybawcą więc powinna Pani wiedzieć co się u niej dzieje :) A więc tak... Miśka jest zdrowiutka, po wszystkich szczepieniach. Gdybym miała ją tak sprawiedliwie określić to jest to poprostu "wulkan energii na czterech łapkach" :) Jest pieszczochem, uwielbia głaskanie, chce aby to tylko nią się interesować a gdy zajmuje się Maksem jest tak zazdrosna że wciąż szczeka i szczeka... Muszę ją tego oduczyć tak jak i skakania na mnie. Ignoruję ją gdy skacze a gdy się uspokaja to dopiero nagradzam ją przytulaniem i głaskaniem albo jakimś przysmaczkiem. Co do tych przysmaczków to uwielbia wszystko, wszelkie psie ciasteczka, kosteczki, nawet gruszki lubi i troszkę mi przytyła co mnie martwi żeby w jakąś nadwagę nie popadła, ale mam nadzieję że ten jej apetyt to tak przed zimą tylko. Misia ma już swoją piekną budę i widocznie jej sie spodobała bo zrezygnowała z budy Maksa i teraz zawsze leniuchuje w swojej :) Lubi jeździć samochodem, nawet gdy do garażu wjeżdżam to musi wjechać ze mną. A ostatnio jej ulubione zajęcie to szukanie kreta który zagościł na naszym podwórku. Ryje w ziemi i mogłaby cały trawnik przekopać, więc mam nadzieje że może w końcu naprawdę uda się jej tego kreta złapać :) Maks jest w niej poprostu zakochany :) Żeby tylko Pani widziała jak oni się całują, jak się bawią albo przytulają ;D Tak więc podsumowując Miśka jest wspaniałym psem i pupilkiem całej naszej rodziny :) Kocham ją bardzo i cieszę się że to właśnie ona do mnie trafiła :) To jak miłość od pierwszego wejżenia :D Przesyłam kilka jej fotek:) Pozdrawiam Martyna [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2139364/obraz-248][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi2579/6b9544ab00256f044c9dcb04/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
  20. Ale historia... :crazyeye: Właśnie otworzyłam stronę Pupili i rzuciło mi się w tytule imię Zuzia. Niesamowite. Hurrrra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wyobrażam sobie Asika5, co czułaś, sama się popłakałam. Bakteria - super, że trafiła właśnie do Ciebie:cool2:. Jak pokręcone są psie losy. Całe szczęście, że Zuzi trafił się ten lepszy scenariusz:sweetCyb:, to napawa nadzieją, której czasem tak brak... A w niuni widzę coś jamnikowatego, czy się mylę:razz:? Czy Gabriela nie jest przypadkiem z okolic Trawiastej?
  21. [quote name='Akrum']pewnie ciocia AGA35 prześle ci nr konta na pw :)[/QUOTE] Załatwione:)
  22. [quote name='Iljova']Jedno wiem jest za to ogromie wdzięczny. Zresztą nie tylko on, bo osoby pojawiające się tutaj także są bardzo wdzięczne za wszystko bo pani dla niego robi[/QUOTE] Baaaardzo wdzięczne:loveu::loveu::loveu:!!!!!!
  23. Bądź szczęśliwa malutka, do ostatniej chwili. Zdróweczka i wielkiego serca nowych opiekunów, bo widzę, że już jesteś wśród "swoich". Trzymam kciuki:bye:!
  24. [quote name='Akrum']puściłam przelew dla Hesi, skromne 20 zł.[/QUOTE] Ja też chcę puścić, też skromne 20 zł, ale może "grosz do grosza..." i trochę dzidzia nazbiera na te swoje biedne łapinki, aby mogła na nich skakać z radością. Zdróweczka maleństwo:lol:. Gdzie jest nr konta :razz:? W pierwszym poście go nie ma, a chyba był...
×
×
  • Create New...