Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. [quote name='Marycha35']Izulku jak dziś? Jak dzień mija?[/QUOTE] Też że tak powiem zapytam
  2. [quote name='inka33'][COLOR=#ff0000][B]Rambo, Ty lepiej pilnuj nosów Dumci![/B][/COLOR] :diabloti: daleka ciotka sugerująca niedelikatnie[/QUOTE] bo co, sieknę mielonym i zobaczysz. Rambo żul z Gibalaka [quote name='Mattilu']A Rycerz Rambo tez nic ci nie daje? :calus: Wiesz co? Czasem sobie samemu trzeba sprawic ;) I juz![/QUOTE] A daję, daję, wczoraj 5 prań kocyków tak obszczałem a co? Rambo żul
  3. [quote name='yunona']Fajny ogródek, ale widzę jeszcze nie przekopany??? :diabloti:[/QUOTE] jest komu poprawić architekturę krajobrazu
  4. [quote name='malawaszka']no kurde a ja nie wiem o której dokładnie dałam jej dzisiaj pierwszą dawkę, no już trudno - podam jej teraz o 23 i już będzie tak - 11 i 23 przeraża mnie trafienie dawki po roku... masakra...[/QUOTE] No może u Ciebie będzie lepiej i krócej. Ja po drodze zmieniałam 2 razy wetów
  5. U mnie trafienie dawki było po roku, teraz leci od lat na stałej. Były próby stopniowego zmniejszenia ale ataki wróciły. Ważne w tym wszystkim aby luminal był podawany o identycznej godzinie. Jak np o 7 to o 7 a nie 8. Też nie wiedziałam ale z czasem się dowiedziałam.
  6. Ja zaglądam :) nadal używam luminal i moi weci nadal twierdza że najlepiej. Rambo ma lat 11 jest od ponad 7 lat na luminalu. Nigdy nie miałam problemu (używam fiprex) z większą aktywnością ataków z tego powodu. Obroży nie używam.
  7. Czy mnie się wydaje czy Korunia coraz młodziej wygląda?
  8. widoczne na wydarzeniu Sary, w drugim temacie również ale muszę ogarnąć fure fot
  9. Na dzień dobry wpadam nie będzie mnie pare godzin w związku z akcją "paluch" i "sara"
  10. Ryho pobiegł za Tęczowy Most już nigdy nic nie napisze wątki Ryha na forum Emira: http://emir.eev.pl/viewtopic.php?t=59 http://emir.eev.pl/viewtopic.php?p=24601#24601 [FONT=monotype corsiva] "...Bracie psie, bardziej ludzki niż ludzie, Na łańcuchu więziony przy budzie O głodzie, i o chłodzie, i w brudzie, A podczas lata, gdy szukasz ochłody, Często bez miski wody; Psie, który dajesz ludziom wierności przykłady, Odpuść ludziom, braciszku, wszystkie ludzkie zdrady!..." [/FONT] Artur Chojecki 1880-1951 HYMN ŚWIĘTEGO FRANCISZKA Z ASYŻU
  11. [B][SIZE=4]Ryho pobiegł za Tęczowy Most już nigdy nic nie napisze [/SIZE][/B] wątki Ryha na forum Emira: [URL]http://emir.eev.pl/viewtopic.php?t=59[/URL] [URL]http://emir.eev.pl/viewtopic.php?p=24601#24601[/URL] [FONT=monotype corsiva] [SIZE=5]"...Bracie psie, bardziej ludzki niż ludzie, Na łańcuchu więziony przy budzie O głodzie, i o chłodzie, i w brudzie, A podczas lata, gdy szukasz ochłody, Często bez miski wody; Psie, który dajesz ludziom wierności przykłady, Odpuść ludziom, braciszku, wszystkie ludzkie zdrady!..." [/SIZE] [/FONT][SIZE=1] [/SIZE][SIZE=1] Artur Chojecki 1880-1951 HYMN ŚWIĘTEGO FRANCISZKA Z ASYŻU[/SIZE] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/3624/rysiek4zf1.jpg[/IMG] [IMG]http://img103.imageshack.us/img103/4452/rysiek3bf0.jpg[/IMG]
  12. [quote name='inka33'][COLOR=#ff0000][B]Ovcia, lepiej pilnuj swojego nosa! :diabloti:[/B][/COLOR] daleka ciotka sugerująca niedelikatnie[/QUOTE] A Tyy co chcesz od Ovci hę? Rambo zakochany
  13. Ja też zaglądam i znikam na akcję Sara i akcję Paluch, wrócę będę ryć nosem ale mam nadzieję że plany się powiodą. To zrobie już ogłoszenia transportowe i otworze profil i subkonto dla babci na http://jamniki.eadopcje.org/
  14. [quote name='Mattilu']A co Wy tak sobie w metryki zaczelyscie zagladac? Najfajniejsze prezenty dostaje sie bez okazji! ;)[/QUOTE] ja nie dostaję ani przy okazji ani bez okazji :( [quote name='Nutusia']Mi też cholernie okrągłe, ale dopiero w grudniu ;) :)[/QUOTE] o to będzie balanga [quote name='inka33']Sądząc po zdjęciu - 10 latek? ;) A mi półokrągłe... :grins:[/QUOTE] no na tej focie akurat dokładnie 6 :) [quote name='Gusiaczek']Oj tam, oj tam - okrągłe, kwadratowe .... jeden czort najważniejsze co i jak nam w duszy gra :razz:[/QUOTE] Zgadza sie czort mi w duszy gra. Ale wiesz u mnie cholernie okrągłe - już bliżej niż dalej. [quote name='Celina12']Oj mnie czasem tak w duszy gra,że sama się siebie obawiam....:diabloti:[/QUOTE] witaj w klubie [quote name='Gusiaczek']Epidemia jakaś? ;)[/QUOTE] na to wygląda
  15. dopytaj bo ja nie wiem czy Lusi układała nie pamiętam mam teraz na głowie jamniki długowłose z interwencji i nie wiem co z nimi zrobić, gdzie je wsadzić. Rambo inspektor
  16. [video=youtube_share;rEc8rGonrQw]http://youtu.be/rEc8rGonrQw[/video]
  17. Specem od wierszyków jest Rulon z Wilanowa, ale dla Lusi nie pamiętam kto pisał. Rambo.
  18. troszkę przybrał na wadze czy mi się wydaje?
  19. [SIZE=3]A może Pedro zawładnie serce? Aż nie do wiary aby psiak tak powalającej urody nie miał domu. Zobaczcie jak on się wdzięczy, uśmiechniety pycholek, on tańczy na widok człowieka byle być zauważonym.[/SIZE] [URL="http://img27.imageshack.us/i/az8p.jpg/"][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/3980/az8p.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img15.imageshack.us/i/c7kv.jpg/"][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/5922/c7kv.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img51.imageshack.us/i/ptv5.jpg/"][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/610/ptv5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img836.imageshack.us/i/skhz.jpg/"][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/4106/skhz.jpg[/IMG][/URL]
  20. [SIZE=3]Może ktoś pokocha uroczego Czarka. Malutki przemiły psiak. Tyle lat czeka. Czy dane mu będzie być w domu?[/SIZE] [URL="http://img35.imageshack.us/i/jdeh.jpg/"][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/4313/jdeh.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img833.imageshack.us/i/22gt.jpg/"][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/2334/22gt.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img692.imageshack.us/i/bl8i.jpg/"][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/1184/bl8i.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img203.imageshack.us/i/hmgv.jpg/"][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/1989/hmgv.jpg[/IMG][/URL]
  21. Nawet nie wiem co powiedzieć, może po prostu to ze cały czas sercem z Tobą.
×
×
  • Create New...