-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Isadora7 replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='Marycha35']Izulku jak dziś? Jak dzień mija?[/QUOTE] Też że tak powiem zapytam -
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Isadora7 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='inka33'][COLOR=#ff0000][B]Rambo, Ty lepiej pilnuj nosów Dumci![/B][/COLOR] :diabloti: daleka ciotka sugerująca niedelikatnie[/QUOTE] bo co, sieknę mielonym i zobaczysz. Rambo żul z Gibalaka [quote name='Mattilu']A Rycerz Rambo tez nic ci nie daje? :calus: Wiesz co? Czasem sobie samemu trzeba sprawic ;) I juz![/QUOTE] A daję, daję, wczoraj 5 prań kocyków tak obszczałem a co? Rambo żul -
[quote name='yunona']Fajny ogródek, ale widzę jeszcze nie przekopany??? :diabloti:[/QUOTE] jest komu poprawić architekturę krajobrazu
-
[quote name='malawaszka']no kurde a ja nie wiem o której dokładnie dałam jej dzisiaj pierwszą dawkę, no już trudno - podam jej teraz o 23 i już będzie tak - 11 i 23 przeraża mnie trafienie dawki po roku... masakra...[/QUOTE] No może u Ciebie będzie lepiej i krócej. Ja po drodze zmieniałam 2 razy wetów
-
U mnie trafienie dawki było po roku, teraz leci od lat na stałej. Były próby stopniowego zmniejszenia ale ataki wróciły. Ważne w tym wszystkim aby luminal był podawany o identycznej godzinie. Jak np o 7 to o 7 a nie 8. Też nie wiedziałam ale z czasem się dowiedziałam.
-
Ja zaglądam :) nadal używam luminal i moi weci nadal twierdza że najlepiej. Rambo ma lat 11 jest od ponad 7 lat na luminalu. Nigdy nie miałam problemu (używam fiprex) z większą aktywnością ataków z tego powodu. Obroży nie używam.
-
Nasze psy i inne zwierzęta, które odeszły w 2013 roku...
Isadora7 replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ryho pobiegł za Tęczowy Most już nigdy nic nie napisze wątki Ryha na forum Emira: http://emir.eev.pl/viewtopic.php?t=59 http://emir.eev.pl/viewtopic.php?p=24601#24601 [FONT=monotype corsiva] "...Bracie psie, bardziej ludzki niż ludzie, Na łańcuchu więziony przy budzie O głodzie, i o chłodzie, i w brudzie, A podczas lata, gdy szukasz ochłody, Często bez miski wody; Psie, który dajesz ludziom wierności przykłady, Odpuść ludziom, braciszku, wszystkie ludzkie zdrady!..." [/FONT] Artur Chojecki 1880-1951 HYMN ŚWIĘTEGO FRANCISZKA Z ASYŻU -
Rysiu Psie Serce - wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!
Isadora7 replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=4]Ryho pobiegł za Tęczowy Most już nigdy nic nie napisze [/SIZE][/B] wątki Ryha na forum Emira: [URL]http://emir.eev.pl/viewtopic.php?t=59[/URL] [URL]http://emir.eev.pl/viewtopic.php?p=24601#24601[/URL] [FONT=monotype corsiva] [SIZE=5]"...Bracie psie, bardziej ludzki niż ludzie, Na łańcuchu więziony przy budzie O głodzie, i o chłodzie, i w brudzie, A podczas lata, gdy szukasz ochłody, Często bez miski wody; Psie, który dajesz ludziom wierności przykłady, Odpuść ludziom, braciszku, wszystkie ludzkie zdrady!..." [/SIZE] [/FONT][SIZE=1] [/SIZE][SIZE=1] Artur Chojecki 1880-1951 HYMN ŚWIĘTEGO FRANCISZKA Z ASYŻU[/SIZE] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/3624/rysiek4zf1.jpg[/IMG] [IMG]http://img103.imageshack.us/img103/4452/rysiek3bf0.jpg[/IMG] -
Tuptuś teraz kochany w swoim domku w Krk :). dziękujemy
Isadora7 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Dzień Dobry Tuptek -
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Isadora7 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='inka33'][COLOR=#ff0000][B]Ovcia, lepiej pilnuj swojego nosa! :diabloti:[/B][/COLOR] daleka ciotka sugerująca niedelikatnie[/QUOTE] A Tyy co chcesz od Ovci hę? Rambo zakochany -
Lusia pobiegła za TM...choroba zwyciężyła :(
Isadora7 replied to Hope2's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ech marniutko u Lusi :( -
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Isadora7 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']A co Wy tak sobie w metryki zaczelyscie zagladac? Najfajniejsze prezenty dostaje sie bez okazji! ;)[/QUOTE] ja nie dostaję ani przy okazji ani bez okazji :( [quote name='Nutusia']Mi też cholernie okrągłe, ale dopiero w grudniu ;) :)[/QUOTE] o to będzie balanga [quote name='inka33']Sądząc po zdjęciu - 10 latek? ;) A mi półokrągłe... :grins:[/QUOTE] no na tej focie akurat dokładnie 6 :) [quote name='Gusiaczek']Oj tam, oj tam - okrągłe, kwadratowe .... jeden czort najważniejsze co i jak nam w duszy gra :razz:[/QUOTE] Zgadza sie czort mi w duszy gra. Ale wiesz u mnie cholernie okrągłe - już bliżej niż dalej. [quote name='Celina12']Oj mnie czasem tak w duszy gra,że sama się siebie obawiam....:diabloti:[/QUOTE] witaj w klubie [quote name='Gusiaczek']Epidemia jakaś? ;)[/QUOTE] na to wygląda -
Strasznie zabiedzony jamnikowaty staruszek ZA TM:(
Isadora7 replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
troszkę przybrał na wadze czy mi się wydaje? -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
Isadora7 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3]A może Pedro zawładnie serce? Aż nie do wiary aby psiak tak powalającej urody nie miał domu. Zobaczcie jak on się wdzięczy, uśmiechniety pycholek, on tańczy na widok człowieka byle być zauważonym.[/SIZE] [URL="http://img27.imageshack.us/i/az8p.jpg/"][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/3980/az8p.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img15.imageshack.us/i/c7kv.jpg/"][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/5922/c7kv.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img51.imageshack.us/i/ptv5.jpg/"][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/610/ptv5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img836.imageshack.us/i/skhz.jpg/"][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/4106/skhz.jpg[/IMG][/URL] -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
Isadora7 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3]Może ktoś pokocha uroczego Czarka. Malutki przemiły psiak. Tyle lat czeka. Czy dane mu będzie być w domu?[/SIZE] [URL="http://img35.imageshack.us/i/jdeh.jpg/"][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/4313/jdeh.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img833.imageshack.us/i/22gt.jpg/"][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/2334/22gt.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img692.imageshack.us/i/bl8i.jpg/"][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/1184/bl8i.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img203.imageshack.us/i/hmgv.jpg/"][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/1989/hmgv.jpg[/IMG][/URL] -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Isadora7 replied to majqa's topic in Foto Blogi
Nawet nie wiem co powiedzieć, może po prostu to ze cały czas sercem z Tobą.