-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Isadora7 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gusiaczek']Melduję się z wygnania .... tęskno nam za Bemowem ..... Własne śmieci, cudze dzieci, jakoś leci ...... Gusiak klnie na laptopa (woli starą kobyłę stacjonarną, ot taka niereformowalna jest). Poza tym mamy pożyczone "coś", co daje dostęp do neta i trza oszczędzać Zatem walnę się spać na wersalkę, bo mój ukochany fotel został w domku Trzymaneczko Ovo walnięta[/QUOTE] Ovcia ty wracaj - tęsknie za TOBOM. Rambo Żigolak -
Ludwik XVI w BDT. Potrzebne wsparcie na weta- ma chore serce :( !
Isadora7 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Ludwiczku szczerze gratuluje to krok do przodu na drodze do domu -
Siemka, a nam gorąco a futer nie możemy zdjąć, Rambo, Ruda i Ganga
-
[URL=http://img153.imageshack.us/i/2fi2.jpg/][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/7601/2fi2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img163.imageshack.us/i/c3ac.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/4346/c3ac.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img22.imageshack.us/i/ryfc.jpg/][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/4791/ryfc.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://img94.imageshack.us/i/o6rz.jpg/"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/82/o6rz.jpg[/IMG][/URL] [B]Pikuś też chciał się pokazać a nie ma swojego wątku :loveu:[/B] [URL="http://img826.imageshack.us/i/ot3w.jpg/"][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/9527/ot3w.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img13.imageshack.us/i/bzr8.jpg/"][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/348/bzr8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img7.imageshack.us/i/dxij.jpg/"][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/4185/dxij.jpg[/IMG][/URL]
-
[B]Na tym filmiku i Oli jest widoczna[/B] [video=youtube_share;DXK3rDoR-no]http://youtu.be/DXK3rDoR-no[/video]
-
[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/46388_534945639903974_1636173831_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/531774_534945686570636_293495204_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1012005_534945739903964_382635750_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/45767_534946029903935_213521441_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/581505_534946103237261_11916801_n.jpg[/IMG]
-
Mikrosunia Fionka – Już zaufała człowiekowi i ma wspaniały dom!
Isadora7 replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
Ale ślicznota- 375 replies
-
- adopcja schronisko psy
- dom na resztę życia
- (and 3 more)
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4]☀☀☀☀☀☀☀☀☀☀ [COLOR=#ff0000][B]UWAGA - dr Bissenik[/B][/COLOR] mam w poniedziałek jedno wolne miejsce na konsultacje z dr Bissenikiem (30% ulgi) w lecznicy na Żytniej, godziny przedpołudniowe. Jak ktoś jest zainteresowany kontakt na priva. Miejsce tylko jedno. ☀☀☀☀☀☀☀☀☀☀ [/SIZE] -
Nie dotyczy bezpośrednio Sary ale uznałam że kogoś informacja może zainteresować. ☀☀☀☀☀☀☀☀☀☀ UWAGA - dr Bissenik mam w poniedziałek jedno wolne miejsce na konsultacje z dr Bissenikiem (30% ulgi) w lecznicy na Żytniej, godziny przedpołudniowe. Jak ktoś jest zainteresowany kontakt na priva. Miejsce tylko jedno. ☀☀☀☀☀☀☀☀☀☀
-
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
Isadora7 replied to caromina's topic in Już w nowym domu
[SIZE=5]Wszystkiego najlepszego [/SIZE] [IMG]http://pomyslnaprezent.blox.pl/resource/Roze.jpg[/IMG] -
[SIZE=5]Wszystkiego Najlepszego[/SIZE] [IMG]http://pomyslnaprezent.blox.pl/resource/Roze.jpg[/IMG]
-
EUTANAZJA, CZY TO JEDYNE WYJŚCIE? Parys za TM
Isadora7 replied to Pyrdka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zaglądam na zaproszenie ale poczytam jak odeśpię -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fundacja SOS dla Jamników'][COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]KOLEJNA TRAGEDIA STAREJ JAMNICZKI[/B][/SIZE][/COLOR] Znaleziona w Radzyminie na ulicy Maczka starsza schorowana i zdezorientowana sunia. Sierść na całym ciele bardzo mocno przerzedzona.[B] Po obu stronach żeber dwa potężne guzy.[/B] Udało mi się sprawdzić stan uzębienia - na tych zębach które jeszcze zostały mega kamień... prawdopodobnie została porzucona jednak... moze jednak to tylko niefortunny wypadek i znajdzie się jej kochający i tęskniący właściciel. Pies jest w tej chwili na działce u osoby która sunie znalazła. [B]Sunia nie jest wychudzona te wystające boki to dwa guzy[/B] [B]wydarzenie:[/B] [URL]https://www.facebook.com/events/486233008127052/[/URL] [B][SIZE=3]Kochani ratujmy sunie, Fundacja SOS dla Jamników włączy się w pomoc w leczeniu, karmie jak znajdzie sie dla niej DT[/SIZE][/B][/QUOTE] Odnalazła się właścicielka, sunia ma 15 lat, wszystkie choroby świata, jest niewidoma i głucha. Właścicielka mieszka sporo dalej niż sunia była znaleziona. Nie mogła się nadziwić jak się znalazła tam gdzie ją znaleziono. Podobno tylko cale dnie spala, porusza się bardzo powoli. Właścicielka nie kryla radości, obiecała chociaż obroże z adresatką założyć. -
[quote name='JamniczaRodzina.']Witaj Rytko 2:evil_lol:.Cała wyprawa do Warszawy może iść na marne bo wyniki przestaną być aktualne.:shake:[/QUOTE] wyniki sa wysłane tak jak uzgodniłam z rytką mailowo, jutro lub w poniedzialek i tak tam będe wiec dopytam się kontrolnie