Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. [SIZE=4][FONT=arial black]10-letni OSKAR szuka domu[/FONT][/SIZE] [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1412[/URL] [B]Charakter:[/B] Oskar, szorstkowłosy jamnik, ma niecałe 10 lat. Całe życie spędził pod troskliwą opieką starszego pana, który dziś niestety sam wymaga opieki. Przygarnięto jedynie starszego pana, ale bez jego psa. Cierpią obydwaj. Oskar przebywa obecnie w klinice weterynaryjnej (w Poznaniu), bo tylko tam znalazł schronienie. Niestety w ciągu najbliżej doby musi opuścić to miejsce. Udało się znaleźć życzliwą rodzinę, która może go dalej „przechować”, ale nie może go u siebie zatrzymać. Piesek jest niezwykle pogodny, wesoły i ufny. Nie jest agresywny wobec spotykanych na spacerkach innych zwierzaków. Jest grzeczny i ułożony. Nigdy nie sprawiał kłopotów i z całą pewnością nie zasłużył sobie na cierpienie i samotność. Oskar, z racji swoich lat, ma zmniejszone szanse na znalezienie nowego domu, ale głęboko wierzymy, że jego los nie jest jeszcze przesądzony i uda mu się znaleźć odpowiedzialnego i kochającego właściciela, z którym w spokoju i w miłości spędzi resztę swojego życia. [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1412/3.jpg[/IMG] [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1412/1.jpg[/IMG] [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1412/5.jpg[/IMG]
  2. [quote name='TZmestudio']Nie mogłem się powstrzymać i ewentualnie przepraszam. Skleiłem taki banerek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245338"][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-kuD_6HIBYE0/UeQleaxBWJI/AAAAAAAAQ9U/8uUSSGVQykg/s800/Obrazek1.jpg[/IMG][/URL] TZmestudio[/QUOTE] :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: A ja przejrzałam kolejne zdjęcia i wrzucam takie na których widać przełysienia na ucholcach. [URL="http://img7.imageshack.us/i/41gv.jpg/"][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/5092/41gv.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img89.imageshack.us/i/3l6b.jpg/"][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/852/3l6b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img801.imageshack.us/i/2k27.jpg/"][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/5489/2k27.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='elke']trzymajcie kciuki Cioteczki mocno, dzieje się dobrze :)[/QUOTE] Bardzo, bardzo trzymamy :)
  4. [quote name='RUTA93']Najmilsze chwile na Dogo - zobaczyć takie obrazki po 1,5 roku :lol:[/QUOTE] ja ostatnio miałam takie spotkanie po 5 latach :) muszę tylko dokopać się do wątku. A do dziewczyn muszę się wybrać bo dawno nie byłam
  5. [quote name='Mika31']płakać się chcę a to dopiero początek wakacji :-([/QUOTE] WYĆ się chce, nie tylko płakać
  6. [quote name='Mattilu']Sliczne sunie obie (TZmestudio - to chyba taka uroda rasy - na starosc masz wiecej psa;) ) Tez bym sie nie mogla oderwac :)[/QUOTE] Ja Ewę odrywałam z korzeniami
  7. [SIZE=5][FONT=arial black][B]FOX[/B][/FONT][/SIZE] > [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1408[/URL] [B] wątek na dogo:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245302-JaMNIK-pies-w-typie-w-jamnika"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245302-JaMNIK-pies-w-typie-w-jamnika [/URL] [TABLE] [TR] [TD="colspan: 2"][B]Charakter:[/B] Fox Pies w typie jamnika, wiek ok. 3 lata Pies przebywa w lecznicy weterynaryjnej w Kobyłce pod Warszawą. Posiada aktualne szczepienia przeciwko wściekliźnie i chorobom zakaźnym. Jest wykastrowany. Bardzo spokojny psiak, uwielbia przytulanie na kolanach i spacery - zachowuje się się na nich wzorowo! Czeka na nowy, stały domek! Osoba adoptująca, podpisuje umowę adopcyjną. Wszystkie zwierzęta adoptowane w Lecznicy Weterynaryjnej Całodobowej Arka w Kobyłce mają dożywotni rabat na usługi w wysokości 10%. Szczegółowe informacje: [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1408[/URL] [/TD] [/TR] [TR] [TD="colspan: 2"] [HR][/HR][B]Sterylizacja/Kastracja:[/B] Tak[/TD] [/TR] [TR] [TD="colspan: 2"] [HR][/HR][B]Inne:[/B] zdrowy radosny psiak [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1408/1.jpg[/IMG] [/TD] [/TR] [/TABLE] [URL="http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1408"] [/URL]
  8. [B]Ja już go złapałam na facebooku i ma na stronie Fundacji SOS dla Jamników promowany profil:[/B] [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1408[/url] przydałoby się trochę więcej fotek, straszny czas jest zawsze a teraz wakacje szczególnie ale szukamy rozsyłamy
  9. [SIZE=4][B]MAKSIO[/B][/SIZE] > [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1411[/url] [TABLE] [TR] [TD="colspan: 2"][B]Charakter:[/B] Maksio 5-letni przegubowy piesek, w sam raz do domu. Maksio jest statecznym , sympatycznym Panem . Dogaduje się z innymi psami, zachowuje czystość i bardzo potrzebuje własnego człowieka . Przed nim jeszcze całe psie życie. [/TD] [/TR] [TR] [TD="colspan: 2"] [HR][/HR][B]Sterylizacja/Kastracja:[/B] Tak[/TD] [/TR] [TR] [TD="colspan: 2"] [HR][/HR][B]Inne:[/B] Maksio jest wykastrowany i zaszczepiony. [/TD] [/TR] [/TABLE] [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1411/8.jpg[/IMG] [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1411/5.jpg[/IMG]
  10. Ło matko a ja wczoraj przejeżdżałam wracając z Palucha i myślałam. Muszę odwiedzic dziewczyny.
  11. [quote name='Ewa Marta']To prawda, od Soni ciężko sie było odkleić, ale od Sary, jak już przyszla na ręce też:-) Mnie generalnie trudno się odkleić od każdego psiaka, ale przyznaję Sonieczka jest psim ideałem;-)[/QUOTE] dostałaś maila ode mnie?
  12. [quote name='Celina12']Marcelku co u Ciebie????[/QUOTE] też że tak powiem zapytam
  13. [quote name='Gusiaczek'] Gusiak nie może się doczekać bazarku ciasteczkowego Ovo donosicielka ;) [/QUOTE] czegoś nie wiem, mam sie z obietnicy zaprzestania złodziejstwa wycofać? Rambo łakomczuch
  14. [quote name='lilk_a']przeczytałam o uszach że ma przełysienia nie nich .... z własnego doświadczenia z Batmanem ... nie zapędzajcie się za bardzo w te hormony , to może być zwykły błąd dietetyczny , jamniki z tego co wiem są bardzo wrażliwe na zmianę diety , odkarmijcie ją i może być wszystko w porządku, nasz Batek miał właśnie takie uszka , łysy koniec ogonka i przełysienia na brzuszku , po dwóch miesiącach dobrego jedzenia wszystko wróciło do normy , sierść pięknie zarosła ogonek i uszka i wcale nie musiała mieć małych , wystarczyła ciąża urojona , być może niejedna[/QUOTE] Tak jamniki gładkowłose maja skłonności do tych przełysień, podejrzewam że zmiana diety,prebiotyki zmienią ten stan. Na tyle nużeńców co widziałam nie sądzę aby ona miała. Ale też zeskrobiny nie są inwazyjnym badaniem więc niech ma dziewczyna fullserwis.
  15. No to nie dziwne ze trawka równo przystrzyżona :) z takimi Ogrodnikami nie może być inaczej :loveu:
  16. [SIZE=5]Co z tą sunią?[/SIZE] [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1317[/URL] [SIZE=5] i z tym psiakiem[/SIZE] [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1316[/url]
  17. [SIZE=4]Carlos Santana w wersji polskiej rośnie[/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/4502/f92bf3acd818ee8fmed.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='inka33']Rambo, weź się poderwij i do roboty! :mad: Tzn. [B][COLOR=#ff0000]leć na głosowanie[/COLOR][/B]! :scared: daleka ciotka ponaglająca do podrywu[/QUOTE] zara leceM. Ospały Rambo
  19. Jestem na wąteczku. Tak zwierzyniec u Ani urokliwy jest. Ja tylko pozwolę sobie przedstawic obie dziewczynki, żebyście poznali druga jamniczkę z która mieszkała Sara. Sara bohaterka tego włosu gładkowłosa jamniczka. Ona nie jest czarna, ja bym nazwała może palisander (sorry zawodowe zboczenie kolorystyczne). Sonia długowłosa urokliwa jamniczka od której nie mogła się Ewa odkleić :megagrin::megagrin::megagrin: [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/q79/1004757_10200207249840152_811888516_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1017690_10200207281840952_1644344769_n.jpg[/IMG]
  20. A ja chciałem powiedzieć ze poprzednie ... ukradliśmy, znaczy Ganga i ja sie nałapalem nawet nie gryząc. Efekty pachnące nie były. Obiecuję że to się nie powtózy. Ale nie żałuję bo Zolinka zarobiła. Rambo obesrany łakomczuch
  21. No nareszcie czarodzieje się pokazały. To skandal tak długo czekać.
  22. [quote name='inka33']To ta tajemnica...? :hmmmm:[/QUOTE] Ovcia ja nic nie mówiłem, ja ciebie kocham (ale Sare też bym zarwał) Rambo wieczny podrywacz
×
×
  • Create New...